Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
16. jún 2009

dobre ranko, ahojtee 🙂
vcera mi nejako nesiel MK, aj vam?

my sme mali tiez taky pohodovy vikend, sobota skor oddychova lebo tato bol unaveny po tej bratislave a v nedelu sme boli s nasimi v lese.. super bolo, taaaky relaax.. doniesla som si aj talizman, kliesta 😒 nastastie uz je von a nastastie jurko nema ziadneho..

moni teutonia je jeden paradny kocik, dovolujem si tvrdit,ze mozno aj lepsi ako JANE.. ja mam sice asi 5 rocny model ale este stale funguje a mozno by ho vyuzilo este jedno dieta.. my sme mali iba tu fusakotasku lebo tak sme to zdedili ale kedze jurko bol jesenne dieta,tak to vobec nevadilo,aspon bol v zime dobre zakukleny, bolo to lahko prenosne a na jar uz isiel do sportaka.. akurat,ze potom treba aj vajicko autosedacku kupit lebo v tejto vanicke sa nemoze dieta prevazat v aute.. alebo mozno uz vymysleli aj oni nejaku certifikovanu fusakotasku 🙂
len jedna vec mi vadi,ze do nasho auta nevojde bez rozobratia, ale vy mate kombi,takze by to malo byt v pohode..

lia
16. jún 2009

ahojte 🙂
ani mne nesiel vcera kon pierri
cari,kedy mas termin??
a plavat nechcem,bojim sa infekcie,nevadi,budeme masirovat 🙂

monika1
16. jún 2009

pierri ja som citala ze to je najkvalitnejsi nemecky kocik a tiez si myslim ze asi aj lepsi ako Jane,isto je mensi co mi vyhovuje,no velmi sa mi zapacil 🙂 takze Jurko bol len vo fusakotaske? pride mi to praktickejsie,ved len cez zimu a sup do sportaka moze ist a nemusim skladovat vanicku a ta fusakotaska sa tusim da prerobit na nanoznik co je super len keby ta cena bola nizsia no uvidime,sledujem aj nemecky ebay tak tam ich je kopec...

pierra
16. jún 2009

moja kamaratka ma Jane, dizajn super ale prisiel mi az taky prehnane odlahceny,cize tu po tych chodnickoch s malym riadne natriasalo, kolieska absolutne neboli odpruzene..
ano jurko bol iba vo fusakotaske, v tom som ho nosila hore - dole po schodoch,kedze my tu nemame vytah, takze pre nas aj praktickejsie.. nas sa nedal prerobit na nanoznik alebo som si to nevsimla 😅 a super bolo aj to,ze sa da takmer cely vyprat v pracke,takze stale moze vyzerat ako novy..
a kde si ho videla nazivo?
moni tak vyber nejaky za super cenu, potom si ho od teba kupim 😅

lius ahoj, ty uz mas vybraty kociarik? : 🙂

monika1
16. jún 2009

pierri v Kike ho maju aj trojkolku aj 4kolku ale ja som na 3 kolesa 😅 ja som povodne chcela pozriet quinny speedy ale dobre ze som ho videla a vyskusala si lebo sa mi na nom vela veci nepaci...ale ked som zbadala teutoniu... 😵

lia
16. jún 2009

ja mam asi vybraty bugaboo cameleon,kedze sa narodime v decembri,potrebujeme vanu 🙂
ale aj mne sa pacia trojkolky,ale preto chcem bugaboo,lebo je dobry aj sportiak,zmesti sa donho aj velke dieta,zevraj az do 4rokov 😅
uz ked investicia,tak raz ,nech nemusim spekulovat dalej.

pierra
16. jún 2009

bugaboo poznam, svagrina mi hovorila,ze skoro vsetky nemky a rakusanky ho maju, velky to hit, heidi klum ho preslavila 🙂

ja uz pijem kavicku, kto sa prida?? hmm.. netehulka som tu asi sama 😲

monika1
16. jún 2009

lius dufam ze sa nenahnevas 😅 kocik je to sice pekny,mozno aj vana super ale ako sportak total neprakticky...teda aspon pre mna by bol,vsak to dieta sa v nom vobec nemoze vystriet,ja ked vidim deticky ako spinkaju v tychto sportakoch tak mam sto chuti ich vybrat von,stale pokrcene nozky,vsak to nemoze byt dobre ani pre chrbticu a pohodlie si myslim 🙄 v mojom kociku sa dieta musi uplne rovno vystriet a pohodlne vyspat 🙂 ale to je len moj nazor,ked sa ti paci tak ho kup 😉

penelope10
16. jún 2009

cawte
sa to tu zase točí o kočíkoch ? 😕 😀
My mame PP a nedám na neho dopustit 😵 .... možno by som uvazovala nad niecim iným ale to by sme museli bývat v domceku kde je predsa viacej miesta na kociarik.
Baby ja som total unavena z toho tepla ufff a to malo prsať 😝

lia
16. jún 2009

moni neviem,nemam vyskusany ziadny,ale vsetky kamosky ho chvalia,ze je super,ze ani jednu chybu nema a prave to sa mi na nom paci,ze sa tam zmesti aj ked bude vacsie a nebude sa tlacit.
ale kazdy mame asi iny nazor,mne sa zdaju vsetky take nemotorne zase 😒 a tazke.
mne na nom vadi iba jedno,ze je nizunky a neviem co na to moj manzel 😅 😀
csiki,co je s tebou??

caraida
16. jún 2009

ahojte,

tak sme dnes boli na kontrole a babulky, ja teda tuto statistiku velmi nevytrhnem. 😉 dalsi chalan 😀 hadam nam niekedy za par rokov vyjde niekde na slovensku stretko a ja zbalim nase futbalove branky a lopty. 😀

teutonie, hartany a gesseleiny tu v nemecku jazdia casto. ale my sme na vidieku, v meste je to asi ine. PP pliko 3 ci ako sa to vola zasa pre vacsie deti.
ja som spokojna s mojim hartanom, je to taky offroad, lepsi by som na tie polia nevybrala. ale kufor je plny, ked ideme autom.
bugaboo, to su take riadne futuristicke? idem kuknut fotos.

moni a kde pozeras, len ebay? niekedy sa oplati pozerat aj priamo stranky ako preisroboter.de, guenstiger.de, preisvergleich.de, alebo len najlepsie zadat do nemeckeho google.de nazov kocika a "preis" a on ti vyhodi tie stranky. ebay nie je vzdy najlacnejsi, je kopec online obchodov, co davaju dobre ceny, podla mna. alebo aj ine plattformy, ako yatego shopping, alebo amazon, treba kukat. 🙂

csikike
16. jún 2009

cari, gratulujem k chlapovi 😉
som zvedava ci mi zajtra potvrdia tu babu... 😅 😀
nehlasila som sa, lebo sme boli na stretku na vikend a ked sme prisli domov, tak som bola rada, ze som, taka som nachladla... inac sme fajn, len klasika, tomik stale ocka vyhadzane, grcia ako svadobny pes... takze vsetko po starom 😉

lia
17. jún 2009

cari gratulujem k chlapcekovi 😀 uz mate meno vybrate??
csiki,daj vediet ci sa hanula nezmenila na hanuliaka 😀
grcia ako svadobny pes 😅 😀
chudacik majinky tomasko 😖 musi byt vysileny uz z toho vracania chudacik ☹

csikike
17. jún 2009

liu, ani nie, on to berie tak, ze sa mu ulavi, takze nema s tym problem 😕

csikike
17. jún 2009

liu, takze je to hanka predsa, nie hanuliak 😀 a ma 777g 😵

monika1
17. jún 2009

Ahojte 🙂
ja som akurat dosla z glukozoveho testu,blee fuj taka som rada ze to uz mam za sebou 🙄 este si pockat na vysledok...

cari tak predsa chalan? tak gratulujem 😵 a tebe csiki k potvrdenej hanke 🙂 uz ma peknu vahu 🙂

cari a dik za typy na stranky,len keby som vedela nemecky 😅 ale pokusim sa pohladat,dakujeeeem 😉

caraida
17. jún 2009

dakujem babulky,

csiki gratulacia k hanke. aky je to svadobny pes? co sa prejedol na svadbe? 😉
my teda sa musime odhodlat este na treti pokus 😀 teda ja som, ale este musim presvedcit manzela 😀

moni, to ti nepovedali hned? mne ako odmerali, aj povedali. drzim pacle, nech to dobre dopadne.

vsak napis do ip presne, co hladas a aku cenu mate na sk a aku cenu si predstavujes a ja sa sem tam mozem mrknut. len netusim, ako je to s dovozom, poslanim, dorucenim.... my sa do vianoc (co ti je aj tak neskoro) na sk nedostaneme, a aj to len do ba.

csikike
17. jún 2009

moni, tiez som bola dnes na gloko a hned mi povedala vysledok a vaha je teda vazne dobra, najblizsie idem 22.7 a to sa vraj dohodneme uz na predbeznom termine 😵 , ale to leti

monika1
17. jún 2009

ja som bola priamo v ria labaku,rano nalacno mi brali z prsta a vysledok bol hned na glukometri ale potom mi brali zo zily a ze vysledok poslu mojej dokine a ja idem na poradnu o tyzden takze si musim pockat 😒

csikike
17. jún 2009

a preco ti brali aj zo zily?

monika1
17. jún 2009

no vraj je to presnejsie a islo to do riadneho stroja nie len do maleho glukometra...

csikike
17. jún 2009

ale ked si mal Ok ten z gloko tak naco to robili? ci si mala hranicne hodnoty?

monika1
17. jún 2009

mne len tu krv z prsta dala do glukometra aby hned zistila ci ma moze zatazit glukozou a to som mala nizky cukor 3,9 ale potom mi brala len zo zily do skumavky malej

lara1znk
autor
17. jún 2009

ahojte dievcata,

nestiham vas citat, ale snad neskor sa mi podari.

vikend sme prezili bez ujmy, stale 2v1 😀
ale bolo to o nervy, Guy tomu len dopomohol, si predstavte ze v piatok bol vonku na kamaratovej rozlucke so slobobou a domov sa dotrepal o 5ej rano tak som penila a potom o 10ej uz prisli svokrovci tak sme sa nemali ani kedy vyhadat a vyriesit si to.
ale som rada ze uz je to za mnou a v sobotu mi pridu nasi, na nich sa uz velmi velmi tesime aj s Christiankom

inak sa ciitm ako slonica, tazka a nemotorna, uz mam skoro vsetko nachystane, len poslende detailiky chybaju

dufam ze vsetko v poriadku u tehuliek a ze maminky su tiez v pohode a ze deticky posluchaju 🙂

lara1znk
autor
17. jún 2009

rychlo som vas prefrncala,
cari tak to je sranda, jedine csiki to tu zachranuje 😅

lia
18. jún 2009

ahojte 🙂
lari,ty uz to mas za par 😅 😵 😵
kedy ides k dr??
csikiiiii,gratulujemmm,jeeejjj super,tak si to tu prelomila 😀 uz mas aj nejake saticky nakupene ci este len teraz zacinate??
csikiii,ako robis ty tekvicovu omacku??

lia
18. jún 2009

moni,tento som myslela:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
tam nie su pokrcene nozicky,iba je vytvarovany na chrbatik a prdelku 😀
no ale este nie som rozhodnuta na 100%,ked mne na kazdom nieco vadi 😒

lara1znk
autor
18. jún 2009

ahojte,

ja uz som hore a buntosim a chlapi este vyspavaju

lius, tento je velmi popularny u nas tiez, vela ho tu vidim, aj ked musim povedat ze mne sa az nepaci
a tiez som bola taka vyberava pri vybere kocika ale ten quinny co mame nakoniec by som nemenila

csikike
18. jún 2009

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

stredne veľká tekvica,2-3 stredné zemiaky,2 vajíčka,smotana,múka na zahustenie,1/2 zeleninového bujónu,soľ,korenie,olej

POSTUP PŘÍPRAVY

-z tekvice vydlabeme dužinu,nastrúhame na väčšie slížiky
-na olej dáme tekvičku smažiť,zakryjeme a podusíme
-pridáme nakrájané zemiaky a dusíme ďalej
-podlejeme vodou,osolíme,okoreníme,pridáme 1/2 zeleninového bujónu
-múku v smotane rozmiešame
-vajíčka rozbiť do misky a nožíkom rozkrájať žĺtka
-keď sú zemiaky uvarené,lyžičkou naberáme kúsky surového vajíčka a dáme zavariť do omáčky
-na koniec vlejeme smotanu,necháme prevrieť a rýchlo spapkáme::mňam,mňam

Tí,ktorím chýba mäsko,môžu šupnúť do omáčky aj párok alebo aj na cibuľke a mletej červenej paprike orestované bravčové mäsíčko....
ja zvyknem este trocha kopru do toho

monika1
18. jún 2009

Ahojte 🙂
ja som dnes otrasne spala,maly ma vkuse kopal,neviem co bol taky nekludny a pokracuje v tom aj teraz a to som vecer jedla aj melon takze som 3x bola na vecku no taka som dolamana akosi 🙄 zachvilu ideme s Adamkom k dokine ockovat ho proti zltacke tak dufam ze nebude robit velky krik 😅 povedal ze bude plakat tak snad to bude len chvilka 😅

lius ale aj tak sa tam dieta nevystrie vobec 😒 ale vsak ked sa ti paci tak na moj nazor nepozeraj,len som chcela poradit 😉

lari ty o tyzden rodiiiiiiiiis!!!! paaani 😵 a ty mas aky quinny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre