Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
30. jún 2009

no ja som teraz dosla a mam dost 🙄 u nas je horuco ako v pekle,nohy si necitim ale kupila som si aspon tielko a kratasy 😎 chcela som aj saty ale vo vsetkych vyzeram otrasne 🙄 akoby som mala na sebe siroke vrece...fakt najlepsie ked mam nieco obtiahnute lebo inak je to otras 😀

pierra
30. jún 2009

ahojte tehulky 😉
u nas v byte je paradny chladok, super, normalne mam ruky studene.. ale bude po parade ked pojdeme vonku, mne uplne staci 25st., taketo horucavy nemusim 😝

a co dovolenky baby? mate uz jasnu predstavu?

lia
30. jún 2009

ja zas nemozem mat obtiahnute,lebo som uz jak tulen,vyzeram katastroficky a to som zistila az v obchode 🙄
a im tu fakt hrabe,v tehotenskom obchode maju sice dvoje pekne saty,jedny stoja 3.300,druhe 3.600,-,je to normalne?!
kam idete na dovce??my nikam,ja budem nadalej kysnut doma

csikike
30. jún 2009

ahojte, tak ja som prave vyprala vecicky po tomikovi a idem ich predavat, az mi je ich luto 😔
a dovca... u nas nehrozi, drahy bez roboty, ja s ubohym RP...
teraz nas cakaju 2 svadby a kopec oslav, tak neviem z coho 😅
a co si obleciem na tie svadby, to uz vazne netusim, asi jedine vrece 😨

pierra
30. jún 2009

my sme sa prave vratili z mesta, kupila som si saty,segra ma o tyzden promocie.. ale.. taky nejaky hyppie styl je vsetko.. 😒 muzovi sa isto nebudu pacit 😅

csiki vsetko predavas? hanka nevynosi?
my dovolenka tiez nie, mna more nelaka kazdy rok a keby aj lakalo tak tento rok rozpocet nedovoli..
mozno podnikneme nejaky vyletik tu na slovensko, uvidime.. v tejto horucave som najradsej v chladku s radlerom v ruke 😝

lia
30. jún 2009

csiki,to aj mne hrozi s tym vrecom,ideme az na konci augusta na svadbu 😅
aj my sme sa bavili kam by sme vybehli,ja by som isla do prahy ,ale v tychto teplotach,neviem,az za taky mesiac by sme sli,ale mozno by sme tam aj nieco pokupili pre fracka 🙂

csikike
30. jún 2009

pierri, budem predavat len vazne ciste chlapcenske, ako kosele, mencestraky polovnicke a tak...
a my sme boli na stretku decembrovciat, takze vylet uz mame za sebou
liu, ved o chvilku uz budes vediet co cakate ked bude dobre otocene 😵 , tak sa mozes vyjasit 😵

lia
30. jún 2009

ved mali sme uz vediet csiki,dala som si zistit z DNA,ale akosik im to troska trva a bude to az do konca tt 😒

csiki,ako robis luskovu omajdu??

monika1
30. jún 2009

tak my sme planovali ist k moru ale bala som sa tak sme to zrusili...takze by sme mali ist koncom jula na tyzden na chatu na Domasu ale trochu sa to komplikuje tak uvidime ci to vyjde a ak nie tak nahradny plan je Madarsko Nyiregyhaza (ci tak nejako 😅 ) na par dni takze este nic neni iste 🙂

fiha lius to ako z DNA ste si dali zistit?

lia
30. jún 2009

zobrali mi krv a rozoberu ju,ale podrobne ti teda nepoviem 😀
ale este nic viac nezistuju zatial,iba pohlavie ,ale coskoro sa to rozbehne a budu skumat aj choroby.potom sa to uz bude platit,zatial je to bezplatne

monika1
30. jún 2009

no o tom som teda nepocula 😨 to su mi novinky 🙂

caraida
30. jún 2009

ahojte babulky

najprv larike, maly je uzasne krasny a spolu to chlapcom velmi svedci!

my sme mali dnes tiez letne, aj sme vytiahli bazenik a tak sa rochnili na zahrade. mne je tento tyzden hej, manzel ma dovolenku.

my tohto roku tiez nikam. som chcela ist stanovat aspon par dni tuto 80 km na jazero, ale manzel ma zrusil, ci som sisi. prckovi by sa to urcite pacilo.
ale buduci rok by som chcela ist stanovat tuto v nemecku k vychodnemu moru. ziadna exotika, ziadna horucava, nie je to velmi na kupanie, ale aspon pre ten pocit. ja sa az hanbim, ale ja som more videla v zivote len 2x. 😕 😔 ale zato je to krasa. tolko vody.

ako dobre, ze oblecenie na prilezitosti nemusim riesit 😀 teda ja som riadna hrosica 😀 aj ked toto teho sa prirastok na vahe celkom drzi v norme. no niet divu, pri tej startovacej vahe 😀
a teraz to zacina posledne dni aj s vodou, takze zachvilu ani do tenisiek nevleziem 😀 dnes na poradni nechcela ta vaha vyplut ziadny vysledok, asi som prekrocila limit 😀

ale po porode musim zacat nieco systematicky robit. len lietat s prckom nestaci, aj ked je to pohyb non stop. hlavne ma strasi ta kontrola u diabetologa. uff, to nebude taka pohoda ako u prcka. to mi ostalo 12 kg navyse. a stihla som nebola nikdy 😀

caraida
30. jún 2009

csiki, tretie nebude? 😉

ja som akosi este planovanie neuzavrela, aj ked netusim, ci sa odhodlam. ale tu babulku do tretice by to mozno este znieslo 🙂 len toho chlapa zlomit ako??

pierra
30. jún 2009

ahoj cari tvoje prispevky sa stale dobre citaju 😉
aka vaha navyse, hlavne,ze sa dobre citis a mas rada svoje telo, potom aj dookola vyzarujes pozitivnu energiu, co ty urcite aj takto cez web 😉

moni ja by som sa s dovolenkou na tvojom mieste rozhodla tak isto.. ved buduci rok to isti, tento nejako vydrzite 😎

baby tak my zajtra zase vyrazame na dedinu, tesim sa ale smutno mi je za nasim tatom 😔

ozaj,citali ste uz niektora novu knihu z evitinho vydavatelstva? vola sa "mal to byt pekny zivot".. velmi ma zaujala, davam vam tip na letne citanie 😉

monika1
30. jún 2009

pierri pocula som o tej knizke,to je o tej slovenke co sa vydala za americana a on zomrel ze? ☹

tak si to uzite na dedine a aj cas vam rychlo zbehne a tatik je spat 😉

csikike
30. jún 2009

cari, nie tretie urcite nebude, este rozmyslam ci to vyriesim sterilizaciou alebo inac
a liu, dufam, ze das vediet ked ti pridu vysledky
a asi ta sklamem ale v zivote som nerobila luskovu omacku, ale chystam sa tento tyzden kapustnicu spravit 😀

pierra
30. jún 2009

ano moni, on sa zabil, mal autonehodu.. paci sa mi,ze ta kniha je realita, o to viac je citanie putave..
ved ti ju mozem pozicat,ked sa stretneme 🙂

csiki to az tak vazne,ze sterilizacia? 😕

lia
1. júl 2009

ahojte 🙂

cariiii,kedy mas termin??uz som zase zabudla 😅
no mne dost pribuda sadlo,neviem,nemam vahu,zhaname do nej baterku,dufam,ze zozenieme,lebo ked sa vazim u dokyho ,tam su aj tri kila navyse.
csikiii neeee streilizaciu,neeeee
ty si este luskovu nevarila????????? 😅 tak som ta vymakla 😀

csikike
1. júl 2009

no baby, s casti aj chapem, ze ste proti sterilizacii, ale ja budem mat 2 CR za sebou a viac deti mi aj tak nedovolia, antikoncepcia mi nerobi dobre a k otehotneniu mi staci aby sa drahy na mna pozrel, takze nechcem nic riskovat, aj ked sa toho bojim

lia
1. júl 2009

csiki 🤐

pierra
1. júl 2009

csiki ja ta neodcudzujem, len som to brala tak,ze ci by som sterilizaciu skusila ja,tak isto nie.. hlavne preto,ze je to definitvne riesenie,ktore sa uz neda zmenit a ktovie co ma este v zivote caka,mozno by som to neskor velmi olutovala.. 😔
ale ty mas na to dost vazne argumenty 😒

monika1
1. júl 2009

Ahojte 🙂
csiki a co kondom? 😕 alebo sterilizacia muza 🤐

pierri jej to by si bola zlata keby si mi tu knizku pozicala 🙂 ja mam teraz rozcitanu jednu tiez zaujimavu z australskeho prostredia ale casu na citanie je tak malo 😒

pierra
1. júl 2009

moni tuto zhltnes za 2 vecery pri telke 😉

monika1
1. júl 2009

tak to sa tesim 🙂 mna tak davnejsie zaujala kniha z jej vydavatelstva "Bez dcery som neodisla" 🙂 ja som pri tej mojej teraz poobede akosi zaspala 😅 a teraz budim spachtosa,no nechce sa mu vstat 🙂

monika1
2. júl 2009

Dobre ranko 🙂
ako sa dnes mate? u nas dalsi slnecny horuci den,no chcelo by to nejaku vodu ci bazen tak ale najskor sa len tu potulame chvilku po okoli....

lia
2. júl 2009

ahojte,

nesiem radostnu novinku,cakame dievcatko 😵

monika1
2. júl 2009

jeeeej paradicka lius 😵 gratulujemeeeee 😵 😵

lia
2. júl 2009

dakujeme 😵 😵 😵 😵 😵

csikike
2. júl 2009

jeeeeeeeeeeejda lius, ja som ti hvorila, ze to bude kocica 😵 , parada, musime dohnat chlapske zastupenie

monika1
2. júl 2009

lius aspon to mas na 100% 😵 mojej kamoske dnes na 3D v 31tt povedali ze caka chlapceka a to od 18tt zila v tom ze to bude dievcatko 😅 dokonca 3x jej to potvrdili az ked minuly tyzden ten isty lekar ze nie to bude chlapcek a doteraz tvrdil opak tak si zasli na 3D a fakt chlapcek a ona nakupene vsetko v ruzovom tak trosku sok 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre