Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
23. jan 2009

ja nie pierri,no sup recept 🙂 ale maly to potom nemoze ze? alebo sa to vypari 😕

monika1
23. jan 2009

pierri este som zabudla co ste sa vcera bavili o nejakych pajkoch na mmb,ukazes mi to?

pierra
23. jan 2009

ten alkohol sa asi odpari ale ja som to jurkovi davala bez tej stavy.. je to velmi chutne..
poslem ti link na ten recept aj tych klobaso-muzov obrazky 🙂

pierra
23. jan 2009

kati a tie croassanty som neplnila len som vrch pokvapkala roztopenou cokoladou a boli chutne aj tak..
a maju ich v oc merkur keby si chcela.. 🙂

lara1znk
autor
23. jan 2009

no to je asi tak s tymi pipikmi ze co odbornik, to iny nazor
tu v UK sa s tym tiez nic nerobi, praveze kazu ze v ziadnom pripade nepritahovat, ze mozeme tym viac uskodit ako polepsit, ale ja som zatial bola vo vsetkom spokojna s nasim pediatrom na SK tak drzim vsetkych jeho rad
a navyse poznam pripad kedy to chlapcekovi nepekne zrastlo a trebalo to riesit chirurgickym zakrokom

Christian si to da chytit, on si pipika sam natahuje hore dole ale v tej vani je taky stiesneny priestor ze mi to velmi nejde

pierri, posli aj mne ten recept s pivom, to by si Guy dal, prosim ta

dik moni za recept

ked ta smotana ma trochu odradila, naposledy co som robila jedlo so smotanou tak som z neho vracala asi 2 dni, ja som strasne citliva na smotanu, strasne tazke na moj zaludok 😒
ale mozno dam len trosku a vyskusam ake to bude, inak to znie velmi chutne

croissanty lubime aj my, ale ja kupujem normalne uz urobene, len si ich este prihrejeme potom v rure,
aj malemu chutia 😝

pierra
23. jan 2009

no lari.. tak ja mam asi vacsieho "vydumnika" ako ty.. jurko nezje ani croissant ani brumika, nic sladke..
ale ma nove oblubene ovocie, pomaranc.. ten hlta az mu z brady kvapka 😅
ten recept s pivom dam sem, skusim.. dufam,ze ho nezmazu..

penelope10
23. jan 2009

lari... škoda, inak veľa ludi v UK neznáša kys. uhorky 😅
pieri, ty chodis nakupovat do OC Merkur ? Ja som tam ešte nebola, aj keď boli časy keď som okolo neho chodila denne 😎
Baby moj maly opat "zalomil", a to uz naobed spal 2 hod. Teraz zase bude hore aspon do 21,00 .... aby vobec sa mu chcelo spinkat.
Mate to aj vy s detičkami ? hugimu, ked sa chcet spat tak proste spi za akychkolvek okolnosti...Jedna kamoska mi hovorila, ze ona dcere uz nikdy nedovoli spat po 16,00 .. 😕
... ale on sa ma nepýta ci môže .... 😀

pierra
23. jan 2009

kati mne sa este nestalo,ze by jurko chcel sam od seba spat 😅 iba ak vonku v kociku ale to by uz muselo byt aspon 2 hodky po obvyklom spanku.. no a este v aute zaspi vacsinou ked ideme vecer od nasich..

a do merkuru nechodim casto,teraz som tam bola mozno po pol roku v ramci prechadzky.. byva tam strasne vela studentov a nie su male kosiky,takze preto nechodim.. moj oblubeny je cizik a potom tesco male.. a ty kam chodis?

caraida
23. jan 2009

ahojte, caiky, ty ma natahujes 😉 velmi drzim palce!

baby, my nic netahame. tu sa to nerobi a vlastne ani nesmie. ze to sa samo. dr. to kontroluje na tych rocnych prehliadkach a celkom to pekne ide. ale ja sa toho nechytam.
aj som sa pytala mamky a svokry, ved maju po dvoch chlapcoch a vtedy bola ina doba, sa "muselo" vsetko. ale ani jedna nic nerobila, aj ked akoze pred dr. ano. tak ma to ukludnilo, chlalani nemali problemy.

mna hrozne soklo, ked kamoska dala maleho obrezat. ja neviem, mne tam ta predkozka, ci ako sa to na sk vola, strasne chyba. to by si mal kazdy rozhodnut v dospelosti sam. ved tie deti su take dokonale, ked su male, nie? nie ze by som bola uchylak, ale je fakt, ze prcek sa mi nahaty hrozne paci. 😀 a ta prdelka, na zakusnutie 😀 skoda, ze mame taku kosu v byte, takze je to vynimocny stav.

aj vasi sa tak stazuju, ked sa im z kupania zosuveri kozicka na prstoch? u nas je vzdy hrozny rev 😀

u nas sladke tiez moc nebezi. ale spontanne, okrem uhorky a parku ma nic nenapada, cim by sa prcek vedel nadchnut. on na jedlo nema cas. ale ba, gumenne medvediky a susene hrozienka 😀 tym ho obcas uplacam, ked nie je uhorka 😀

caraida
23. jan 2009

a pivo je super aj na oblievanie, ked sa griluje. taky pivny steak, mnami 😀

caraida
23. jan 2009

uff, citali ste o tych zabitych detoch v belgicku?
to je hroza

pierra
23. jan 2009

ake deti cari? ☹ idem to najst v spravach..

inak som dost prekvapena,dnes ked sme odchadzali od dr.,tak ze najblizsie ockovanie vo veku 3r., dovtedy ani ziadna poradna nic.. ani som sa nestihla spytat dokedy ma jurko brat vigantol 😒 vy este davate?

caraida
23. jan 2009

co je vigantol, pierri ?

pierra
23. jan 2009

vitamin D cari..

to je sialenec ten clovek, bezbranne deti zabit.. a pre ostatnych trauma na cely zivot.. asi by som sa zblaznila na mieste tych rodicov 😢

caraida
23. jan 2009

hej, ved oni sa ani branit nemozu. neviem, co by som s tym clovekom urobila, keby sa mi dostal do ruk.... byt na mieste tych rodicov.

u nas sa dava vit d len prvy rok. neda sa tam zavolat, pierri? u nas su na telefone celkom ochotni.

pierra
23. jan 2009

tak moja praveze nedviha velmi telefon.. ale zasa nemozem povedat,zeby pila kavu,fakt tam maju frmol stale..
no ved este tuto flasticku vyberieme a ked si pojdem dat predpisat dalsiu,tak sa spytam..

lara1znk
autor
23. jan 2009

preboha, to je hrozne, ja sa stale zhrozim ked citam taketo pripady 😢
o tom som este necitala
ale dnes som na bleskovkach citala o tych detoch co zomreli od hladu v Rusku, citali ste?
katastrofa! ☹

pierri, no tak croissanty to podla mna nie je velka vyhra, radsej by som bola keby mi maly jedol kasicky, ovocie, zeleninu
my sme pomaranc/mandarinku este ani neochutnali, snazim sa ale on to ani do ust nevlozi, nechapem
najprv sa s tym chce hrat, si mysli ze to je lopta, no jeho oblubena hracka a potom ked to osupem a prepolim tak pozera ze to je co a strati zaujem
uz som to vzdala
ale ako ekzemista to ani velmi nepotrebuje asi

dakujem za ten recept, vyskusam

nam lekar vravel ze uz nemusime davat Vigantol

a u nas je to podobne ako v Nem., poradna je do roka a posledne ockovanie sme mali v 13 mes. potom dalsie asi az v 3. rokoch
ale poradna je pravidelne dvakrat do tyzdna v zdr. stredisku takze keby som chcela ist maleho odvazit alebo sa nieco poradit tak kludne mozem prist

csikike
23. jan 2009

ahojte, tak ja uz vigantol nedavam, vraj len do roka sa dava 😅
a tiez mi radili stahovat pedkozku, no u nas to funguje tak, ze pri kupani jemne skusam, ale nic drasticke

penelope10
23. jan 2009

Hej bolo to v spravach s tymi detickami ... inak v bel. je dost takych šialencovi ...

vigantol sa ma davat podla toho ci je hlavicka - fontanela uzavreta. 😉
Niektore maminy davaju aj do 2r.

Pieri ja nakupujem len tu okolo prip. velke tesco.

monika1
23. jan 2009

aj ja som to videla v spravach,strasne nieco 😢 sialenci su ale vsade 🤐

my sme prestali s vigantolom ako leto zacalo a potom na jesen uz som na to akosi zabudla 😅 a dr mi tiez nic nehovorila ohladom toho a tiez ma zaraza ze poradna aj u nas v 3r najblizsia 😒 jedine sa ukazat ak by bol nejaky problem 😒

csikike
23. jan 2009

no, tomik este nema zarastenu...

csikike
24. jan 2009

ahojte

tatiana
24. jan 2009

Jeeeej csikiii 🙂 gratulujeeeeem 🙂

Taak to vyslo 🙂

Mam radost 🙂

pierra
24. jan 2009

csiki super! gratulujeeeeeem 😵 😵 😵
tak predsa to vyslo 😉

csikike
24. jan 2009

kocky, dakujem, sa vytesujem, ale zatial to nechceme povedat, o tyzden ma mama tu oslavu, tak tam

lia
24. jan 2009

jeeejjjj csikulka,ty si sikulka,teda aj manzel 😅 😀 gratulujem!! 😵 😵

penelope10
24. jan 2009

ahojte
jeeej csiki si kočka 😉

Gratulujeme 🙂

csikike
24. jan 2009

kocky, dakujeme

lia
24. jan 2009

babulky,preco je vidiet na face,co vam pisu priatelia?? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre