Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
25. máj 2009

jej lari, konecne bruskata fotka 😅 pristane ti to, stale by si mohla byt tehulka 😉
fotky som dala na FB, pozri..

veru s detmi sa tazsie upratuje aj preraba, my uz mame vyrobene okna len montaz sa z tyzdna na tyzden preklada lebo nemame kde "odlozit" jurajka ☹

monika1
26. máj 2009

Ahojte 🙂
no veru s detmi nasimi je to uz tazsie nieco robit prerabat...Adamko chce pri vsetkom asistovat a to je niekedy tazke a predlzuje to cas prace a este tie nervy ked mu nedas to kladivo do ruky 😅 😀 pozname asi vsetky...

u nas je dnes krasne teplo ale som doma,mama sla s adamkom vonku a ja trosku vegetim a idem pomaly varit 🙂

pierra
26. máj 2009

ajojte 🙂
my este dojedame vyhryzky z odpustu, plnena kapusta a masko s ryzou dnes na programe 😝
jurko uz spinka,tak idem nieco schrumat.. a urobila som si radost novou burdou, este nejake latky a pamuty nakupit a hor sa do sitia! 😎
inak mojmu muzikovi vcera v robote spadla vrtacka na nohu, ma zlomeny palcek,tak sme ho cely vecer opatrovali.. 😅

monika1
26. máj 2009

aj my sme dojedali obed z nedele 😀 len som varila cestovinu a brokolicu pre mamu aby sa nemuseli ponahlat domov 🙂

pierri a co si ides sit?

monika1
26. máj 2009

lari konecne som aj ja kukla fotocky,no krasne,brusko ti fakt pristane 🙂 a mate peknucku zahradu,to by som brala aj ja takto na hojdacke,hmmm to by bola parada len asi by som toho doma moc nespravila 😀 a najma by som adamka nedostala do domu 😅 😀

pierra
26. máj 2009

no neviem, uvidim ake latky kupim ale mam vyhliadnutu suprovu bluzku, suknu aj jedny satky sa mi pacia.. 😵
a pre jurka su tam pekne nohavice,tak neviem co skor 😅

monika1
26. máj 2009

jej no budes mat co robit 🙂

monika1
27. máj 2009

haloooo kde ste vsetkyyyyy 😨 😨 😨 😲 😲 😲

csikike
27. máj 2009

ahoj moni, ja som tu, len akosi sa mi nic nechce, drobec zase spi len hodinu cez den, takze uz je hore a to som akurat tak stihla navarit 😔

pierra
27. máj 2009

ahojtee..
aj ja sa hlasim ale drobec prave vstal,takze odchazdam 🙂 vonku prsi,tak ideme vymyslat nejaku zaujimavu hru..
co mate nove?

csikike
27. máj 2009

liuska, krasne brusko mas 😵

lia
27. máj 2009

ahojte 🙂
akurat som vam chcela napisat,ze som vlozila nejake fotky,to je fotka z minuleho tt ,dnes som uz zase vacsia 😅 a uz aj brusko take spojene 😵 😵
dakujem csiki 😵 😵

csikike
27. máj 2009

liu, hned to vidno, ze je to tehu brusko 😉

lia
27. máj 2009

hej,ved ja som nikdy brucho nemala,tak vidno to bolo hned,teda ja som si to uvedomovala
ako sa mas csikinka??vsetko ok??hanka kopka?? 🙂 🙂

csikike
27. máj 2009

liu, ani nevrav, ta mala je hadam besnejsia ako tomik 😕 , sakra a to som si myslela, ze to bude kldune dieta

lia
27. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 nevadi,aspon vies,ze ju mas 😉 🙂 co vystraja??

csikike
27. máj 2009

ani nevrav, uz sa dopredu bojim ak bude iba z polovica taka blazniva a sialena ako tomik, tak fakt budem mat co robit...
a kedy hodis foto bubatka? kedy ides najblizsie?

lia
27. máj 2009

idem az 11.6.
robil mi zospodu uz utz a je to zle vidiet aj na zivo a ked som to odfotila fotakom,este horsie 😒
tak musime pockat kym porastie 😀
nebude ,neboj,ved tomik je zlaty,nie?? 😵

csikike
27. máj 2009

jaaaaaaaaaj, tak velmi sa vam tesim, no tiez si pamatam, ze ked som bola v v takom tt tak zo spodu bolo uz velke a cez brucho este nic
a tomik? momnetalne je rtaky ozjaseny, ze sme ho radsej vybrali z postielky, lebo ani naznak spanku nejavi, len lieta po posteli a jasi sa 😔

lia
27. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nechce mi robit zo spodu a ja som len rada,lebo minule som skoro skapala ako ma bolelo brucho po utz 😖

csikike
28. máj 2009

nevadi liu, pozri, uz ti svieti 12tt tak to je super znamenie, uz pomaly prestanu aj nevolnosti a bueds si uzivat, ze si tehu 😵 a o hcvilku sa budes tesit z kopancov 😀

monika1
28. máj 2009

Ahojte 🙂
lius pekna fotocka a mini tehu brusko 😵 😵 juj sa tesim ze sa mate dobre a pekne rastiete 🙂

baby ja mam dnes to sono tak som nervozna ako pes a to az za obedom,no zblaznim sa dovtedy 😀 a to ani nehovorim ze som ani spat nemohla 😀

csikike
28. máj 2009

moni, klidek, vsetko bude OK a uvidis drobceka 😵

lia
28. máj 2009

moni,urcite bude vsetko ok,nebojkaj 😵
ako si dopadla??ukazalo sa co to bude??

lia
28. máj 2009

moniiii,kde siiiiiiiiiiiiii??????uz ta vykukavam a teba nikdeeeee

monika1
28. máj 2009

no tu soooom,nedavno sme dosli len domov....tak vsetko je uuuplne v poriadku,male je uplne ale uplne zdrave z coho sa strasne vytesujem,videli sme vsetky casti mozgu co ma mat no bolo to uplne super aj ked som trpla pri kazdom merani ale parada,krasne zivalo no a ma pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiika 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀
a krcok sa zlepsil co sa strasne tesim takze viac oddychu pomohlo a udobrila nam aj dovcu pri mori tak uvidime mozno niekde pojdeme 😎

lia
28. máj 2009

jeeejjj moni gratulujem a tesim sa strasne s tebou,to su nervaky,ze?? 😅
takze chlapcek??baby,to tu jedina baba bude csikinkina hanka?? 😀
co je s larou,neviete??ja som jej pisala a neozvala sa este ☹ dufam,ze sa nic nedeje
teraz ake meno vymyslite moni??

csikike
28. máj 2009

moni, gratulujem k chlapcekovi, super, takze adamko bude mat partaka 😵

monika1
28. máj 2009

dakujem baby vytesujeme sa tu a adamko uz len opakuje ze babo ma pipika 😀 no a meno to je tazke,uvidime,zatial sme o mene neuvazovali tak dnes sme konecne zacali tak uvidime co vymyslime 🙂

pierra
28. máj 2009

ahojtee..
jej moni takze predsa chlapcek? srdecne gratulujemee 😵 adamko bude mat partacika, to bude perfektnee..
a najsuper je,ze je zdravucky a ty tiez.. 😎

lius ty mas krasne brusenko,uplne pohodova tehulka,tak to ma byt 😉

my sme dnes stravili 5 hodin v metabolickej poradni, jurka 4x pichali lebo mu nevedeli zobrat krv, zabudli nam povedat,ze mame doniest moc,tak sme chodili pomedzi auta so sacikom a cakali na zazrak.. 😖 no poviem vam, dnes som mala hrozne tazky den, plakat sa mi chcelo.. 😔
doktorka bola neskutocne pomalaaaa, tristvrte hodiny vypisovala papiere,jurko uz tiez na to nemal nervy,tak prisiel k stolu,stlacil nejaky gombik a zrusil celu spravu co mala napisanu 😅 😔 potom nas uz poslala za dvere cakat dalsiu tristvrte hodinu kym vypise vsetko odznova..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre