Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
22. júl 2008

csiki 50 SK??? ved kurz je nieco cez 40 🤐 este pozriem na mimibazari..

lari teba by som tym neobtazovala samozrejme,ja som myslela nejaku babu zo slovenska,ktora sa tym normalne zivi 🙂
a to si fakt vstavala kvoli obchodom o piatej? 🙂 ja som si myslela,ze v zahranici uz ludia vypredaje ignoruju lebo ich tam je vela, ze to len na slovensku je osial 😅

lara1znk
autor
22. júl 2008

pierri, no ja som to nikdy predtym nerobila, ale teraz som skusila, vstavala som o 4.45. zabijak 🙄

lara1znk
autor
22. júl 2008

by si sa divila aky je tu stale osial, tak mi to ide na nervy
ale rano o 5ej to bolo v pohode 😀

to je fakt prehnany kurz, asi zaspala dobu devenka 😅

pierra
22. júl 2008

my tu v KE ani nemame take dobre obchody,takze nemusime skoro vstavat 😀
ale co mi tu velmi chyba je ikea.. hlavne doplnky sa mi pacia,aj niektory nabytok..

lara1znk
autor
22. júl 2008

aj ja mam rada ikeu ale moj muz ju nenavidi takze nehrozi aby sme sa tam niekedy vybrali,
mame skrine v hostovskej a to je vsetko

a co kika? aspon nieco podobne

pierra
22. júl 2008

moj muz nenavidi obchody a nakupovanie vseobecne 😀
v kike som este nebola, chystam sa ale az ked opadne otvaraci osial lebo vsade pocuvam aky chaos tam je.. a skoda,ze nemaju na webe vsetko ako ikea.. niekedy by aj inspiracie postacili..
ked sme sa vracali z chorvatska cez budapest, prechadzali sme okolo obrovskych nakupnych centier, velke putace na znacky s oblecenim vsade kde som sa pozrela, joooj tak by som sa tam vysantila.. 😅 len skoda,ze neviem po madarsky.. 😒

lara1znk
autor
22. júl 2008

veru budapest je dobre lakadlo na shopping 😀
naplanujeme shopping v budapesti???, s csiky by to islo 😀

a to asi vsetci chlapi su taki, uz aj moj maly drobec tak vymysla v obchodoch

pierra
22. júl 2008

lari aj jurkooo 😀 ja v potravinach v tesku lietam od ragalu k regalu.. nesmiem ani na chvilu zastat lebo jurko sa hned postavi v kociku a skriabe sa von.. a ked cakame v rade pri pokladni vzdy musim mat poruke nejaku hracku, teraz zabera zips na penazenke 😀

lara1znk
autor
23. júl 2008

dobre ranko,

no pierri podobne nieco mame aj my s malym, kym sa hybe kocik alebo vozik tak je v pohode, akonahle zastanem, uz je zle, ale aj ma aj lepsie dni, a uplne najlepsie je ked spinka 😀

u nas bude dnes krasne, uz teraz je pekne slnecno, tak sa tesim ze si konecne uzijeme trochu leta 😎

lia
23. júl 2008

ahojteee 🙂

pierri,ty si uz doma??booozeee,ten cas tak leti,ved ste este len odchadzali 😅
ako bolo??tam bolo dobre pocko??

lara1znk
autor
23. júl 2008

ahoj lius, ty stale makas a co s dovolenkou?
ako sa mas?

lia
23. júl 2008

dnes mam volno lari,chvalabohu,ale aj tak nic nestihnem,na 12tu idem cvicit a chcela som ist do mesta predtym,ale v tomto pocasi asi nie 😒 .
a este mam aj nelu na krku cely den a vecer ideme s nasimi na veceru do mesta.
s dovolenkou neviem,na buduci tyzden sa asi do toho obujem.

lara1znk
autor
23. júl 2008

tak si oddychni dnes lius, aj tak si si nejako vela naplanovala, mohla si si dopriat totalny veget 😎
pekny den

lia
23. júl 2008

ja nemam kedy vegetit lari,asi naozaj ked budem mat dieta 😀
a co ty a cvicenie??chodis??

lara1znk
autor
23. júl 2008

zartujes??? 😀 praveze teraz si poveget lebo potom uz duplom nebudes, neuveris ale ja nemam cas ani si lahnut vecer do vane a relaxovat, uz sa chystam celu vecnost, rychla sprcha a sup, nemam cas na nic

chodim, tento tyzden som este nebola, aj ked vcera som chcela ist, ale snazim sa tak trikrat do tyzdna ist a v nedelu mam zase session s trenerom, idem sa pozriet na moj program ako mi to ide
ale tolko som vymeskala ze zatial nevidno ziadne vysledky, stale kopec tuku na mne 😀 😒

pierra
23. júl 2008

dobre raanko.. lari vy mate dnes slniecko??? nechaaapem, tu leje ako z krhly.. my s jurkom sme sa trepali v tomto necase na kontrolu na rehabilitacne, zmokli sme do nitky 🙄 ale domov nas uz doniesol tato..
teraz pijem rannu kavicku z hrnceka z dovolenky a zase je vsetko o.k. 😎

lius, my sme mali dobre pocasie,prve dni horuco ale teraz je tam uz vraj chladno a more studene..
kam sa vy chystate? turecko plati stale?

csikike
23. júl 2008

ahojte, no tiez sa mi to zda vela, ale asi sa inspirovala na mmb, tak som pozerala a vsade 52 🤐
inac, do budapesti ideme, sice neviem kedy ale viem, ze to bude medzi 26.7- 17.8, ideme do campony, hlavne do tropikaria 😀

pierra
23. júl 2008

supeeeer csiki.. vy sa tam urcite nestratite,ked ovladate madarcinu..
my sme trpli aby sme budapest presli v pohode lebo madari maju total ignorantske znacenie ciest..
aj v obchodoch sa mozes vysantit len treba manzela osalit aby si nevsimol,ze mu zmizli prachy z kreditky 😀

tatiana
23. júl 2008

ahojte 🙂

tak risko je uz zaockovany 🙂 dnes dostal hexu a potom aj rotarix - pneumkok dame neskor 🙂
teda hned ako sa bude dat.

Zvladol to super, len trosjku plakal, potom sa usmieval 🙂
a teraz spinka 🙂
hadam nebuide bamosko po tych ocjkovaniach.
inak tu leje, no tňotrasne to je, aj som cela zmokla a premrzla, idem si dat polievku a kafe slabe, lebo ma hrozne 3 ti den boli hlava :(
a risko ma 6850 g a 69 cm : )

hadam sa nenahnevate, skopcila som moj prispevok z marca, ale uz ma tak oli hlava, ze nevladzem to iste 2 krat pisat :(

Idem sa najest ...

csikike
23. júl 2008

pierri, madarsky viem len ja, manzel nie 😀
a to znacenie mas pravdu, oni po zakrute resp. po krizovatke vyvesia tabulu, ze tam si mala odbocit, ale drahy dostal k promociam PDA s navigaciou takze sa spoliehame 😀 tati, super, ze to risunik tak dobre zvadol 😉
a za chvilku nas vahovo aj vyskovo dozeniete 😲 , ideme sice az v pondelok do poradne, ale doma ho priebezne vazim tak ma okolo 70 cm a 7,6 (7,8) kg

monika1
23. júl 2008

Ahojte 🙂
tak sme aj my uz doma z dovolenky,bolo nam paradne,uz som pridala aj nejake fotocky,Adamko zvladol vsetko absolutne perfektne,ci let ci pobyt na slnku uplne super,vacsinou bol na slniecku,len zriedka v tieni aj to len ked sa tam hrabal v piesku,vacsinou holy lebo ked mal dlhsie tricko uz mal potnicky no natierali sme ho poctivo...zo zaciatku sa bal mora no potom uz v pohode,aj sam siel aspon si nozky namocit...cely den sme boli na plazi od cca 9 do 17tej,cez obed od 12tej spal dve hodky v kociku na plazi v tieni pod slnecnikom takze na izbu sme chodili az podvecer po kupani v bazeniku,no uzivali sme si to ako sa len dalo,pocasie stale nenormalny hic,este ze fukal vietor lebo inak by to bolo na nevydrzanie...

idem pozriet fotocky ake ste popridavali 🙂

pierri a vy ako ste sa mali?nieco som citala v nedelu tam na nete tak ze tiez super,aj cesta tak nam to vyslo 🙂

pierra
23. júl 2008

jeej moni, ahooj, vitajte domaa 😅
krasne fotky si pridala, ja chcem ist na kreetu 😎
my sme sa mali dobre len praveze ta cesta bola veelmi dlha, trcali sme v zapchach, bola to skuska trpezlivosti..

baby my sa uz s jurajom taaaaaak nudime 🙄 treti den prsi, treti den sme neboli na prechadzke 🙄

monika1
23. júl 2008

jej pierri ahoj,prave som kukla fotocky 😎 no super ste sa aj vy museli mat a ta zmrzka 😝 a jurko rozkosny 😵

pierra
23. júl 2008

joj noo.. taka chutna, zaplatili sme za 2 davky a nahadzal ich tam stale minimalne 5.. a este si ich pri davani do kornutka vyhadzoval z varesky ako palacinky 😀
ako ste sa aklimatizovali do tejto zimy moni? jurko uz zacinal kychat,kaslat, uz sme aj u dokiny boli,ci to nie su uska 😒

csikike
23. júl 2008

kocky, super, vidim, ze deticky zvladli lepsie dovce ako ste predpokladali, ja len dufam, ze si tomik zoberie priklad a bude vzorne dietatko ked pojdeme niekde 😵
moni, super foto

monika1
23. júl 2008

csiki ja som prisla na to ze to len my mamy mame take velke obavy ako to deti zvladnu a pritom oni to zvladaju vsetko uplne v pohode,vobec sa netreba bat 🙂

pierri joj zima mi je,brrr...mali sme totiz celu dobu balkon otvoreny ako vetracku,sice ho mame zaskleny ale aj tak kosa strasna v celom byte...nastastie nasi prisli po nas na letisko a doniesli nam bundy

lara1znk
autor
23. júl 2008

ahoj moni, vitaj doma, hned pozriem fotky

tani, super ze risko to pekne zvladol, drzim palce aby ste mali aj pokojnu noc a ziadne neprijemnosti sa neobjavili

pierri, teraz ma aspon chapes ako mi niekedy je ked tu mame urpsany tyzden, hroza
ale u vas to urcite nebude dlho trvat a coskoro mate opat horucavy alebo prijemne letne pocasie

lara1znk
autor
23. júl 2008

jej krasne fotky moni, super dovolenka
ja este chcem ist niekam, aspon vikend pri mori by bodol, tu mame vela krasnych miest, len to pocasie

tatiana
23. júl 2008

ahojte,
no tak to ockovanie nbolo a nie je nic moc :(
risko je uplakany a uboleny, ma teplotu ale nie vysoku len 37,2 a dala som mu cipok, teraz spinka, snad bude ok :(
a noc bude pokojna ...

Moni vitaj 🙂

lara1znk
autor
23. júl 2008

tani, aj my sme mali nieco podobne, neboj sa, rano uz bude fit ako predtym, vacsinou kazde dietatko reaguje podobne aspon na to prve ockovanie, nas maly uz tie dalsie zvladol ovela lepsie

a ty si bola ok pri tom? lebo mne tiez vysla slzicka ale christianko bol velmi malicky, len 4-tyzdnovy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre