Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
29. júl 2008

my sme kupili taku obycajnu cestovnu postielku tiez, mala som este zvysne poukazky co mi dali z prace takze sme ich vyuzili a ako sa mu tam dobre spinka, hlavne ze do jeho postielky sme dost investovali, speci matrac, atd 😀

pierri, co by sme ta odsudili, je to tvoje rozhodnutie
je to tazke, nikdy nevies a ked nemate v rodine nic tak super

my dve so sestrou sme obe vyrastali na tom istom, ja nie som alergik, ona mala hrozny ekzem cele detstvo + dalsie alergie sa jej vyvinuli neskor

ja radsej budem opatrna lebo u Christianka sa uz vsetko mozne prejavilo, aj krvne testy nasvedcuju ze tam budu alergie ☹

tu sprievodkynu som robila 3 leta pocas prazdnin na VS, krasne spomienky 😎

pierra
29. júl 2008

lari pozeram inac tvoje fotky, to christianko si tak sam hryzka zo zemlicky? 😅 sikovny je.. jurkovi musim trhat take male kusky..

lara1znk
autor
29. júl 2008

pierri, ale ved my sme starsi, aj vy sa tam dopracujete

on ma tolko zubkov ze kuse jedna radost ale papat velmi nechce, tak dvakrat si odhryzne a potom uz vystraja, vypluva to atd. Uz neviem co s nim mam robit. Uz sa zacal aj sam krmit lyzickou teda snazi sa a vyslovene ho to rozculuje ked sa snazim ho krmit ja, stale chce vsetko robit sam ale nakoniec sa s tym len hra a sem tam si trafi do ust ale tak to asi je kym sa naucia. 😀

jurko pekne papa? nevymysla?

pierra
29. júl 2008

no tak to si sa opytala v pravy cas 😀 teraz som mu urobila na veceru obilnu kasu so slivkami lebo mal taku tvrdu kaku,nech sa mu to upravi.. tak to si mala vidiet ako ju plul.. cela stolicka bola spinava, on kasu este aj na oboci a samozrejme aj na dlazke bolo 🙄 ale take jedla co oblubuje nevypluje nikdy.. napr. jogurt, vyzivku alebo syr..

kolko zubkov ma christianko?

baby a ako ste na tom so stahovanim predkozky? uz som sa pytala pred casom ci to robievate, ja som chytila miernu paniku.. trosku som to zanedbala a jurkovi to zarastlo,uz ma len taku malu dierku,z ktorej cika.. musim to ukazat dokine v poradni len sa budem modlit aby nas neposlala na urologiu.. ale teraz som niekde citala,ze normalne je,ked sa prvykrat pretiahne aj v 5-6 rokoch len u nas to nejak urguju 😒

pierra
29. júl 2008

ozaj lari a co s tvojou pracou?

csikike
29. júl 2008

my sme boli vcera na poradni a maly ma obleceny 7950g a to na vahe sedel a hincoval sa na nej, tak sa ledva dalo zmerat...
a dnes mu drahy daval papat cestoviny s maskom a syrom (bolo to s kyskami, nie uplne mixovane) a vsetko pekne papal a pri poseldnej lyzicke ho naplo a vsetko bolo vonku ☹
pierri, my stahujeme pri kazdom kupani kym sa da... ale nie je to vela

pierra
29. júl 2008

vy ste zodpovedni csiki, mna moj muz presviedca,ze mu to mam nechat tak,ze sa mu to uvolni samo.. 😨
inak vsetko najlepsie k 8 mesiacikom tomikovi 😉

penelope10
29. júl 2008

ahojte 🙂
my sa pripajame Vsetko naj TOMIKOVI...

My sme s predkozkou na tom super, stahujuje sa mu pekne sama od narodenia 😵 ... a aj tak chodime k urologovi... 😎 a pieri ten nas je veeelky srandista 😀

Na výlete bolo super 😵 Poprechádzala som sa s malym po parku, dnu sme nesli, kedze nebolo casu 🤐
Snad ked bude maly starsi, resp. aspon chodiaci...

lara1znk
autor
30. júl 2008

dobre ranko 🙂

lara1znk
autor
30. júl 2008

tak vidim ze nikde nikoho 😕

pene, som rada ze sa vam pacilo a prehliadka by asi bola aj tak vela pre Huga, hodinka v kastieli to nie je nic pre male deticy, iba keby to cele prespinka, tak by sa este dalo.

gratulujeme tomaskovi k mininarodkam 🙂

pierri, my mame 7 zubkov a stale mam pocit ze sa nam deru von dalsie, kvoli tomu papaniu a budeniu sa v noci atd.
my sa snazime predkozku stahovat na radu nasho slovenskeho pediatra lebo tu zase radia nerobit s tym nic

co mate dnes na plane?

ja idem zase upratovat, mne sa zda ze po mne nie je vidno ziadne vysledky 😠 , teda aj by boli ale moj muz sustavne tu nieco polozi, tam nieco hodi, no mam dost, aj sme sa rano na tom pochytili 🤐

csikike
30. júl 2008

ahojte, dakujeme 😵
my mame dnes na plane upratovanie, a drahy doraba listu nad digestor, je po nom kopa pilin, takze ja zatial upratujem ine, tomik zatial spinka, tak sa snazim, ale musela som aj ucet vyplatit cez net a nedalo mi to aby som nenakukla 😅 , poobede sa chystame na kupko, ale asi az neskor, ked pride bracho z roboty

tatiana
30. júl 2008

ahojte 🙂

aj my gratulujeme tomikovi 🙂

monika1
30. júl 2008

Ahojte 🙂
aj my gratulujeme Tomikovi 😵

my sme uz po doobednej prechadzke,Adamko spinka a ja sa chystam poobede robit babovku,cakame navstevu a tak nieco rychlo napeciem 🙂

inac predkozku nenatahujeme,natahovala som mu ju pri kupani ked bol ochotny lezat vo vani,teraz ledva posedi a inak stoji a to sa neda takze to nechavam tak 😒

a ocka mam v nemocnici od vcera ☹ tak drzte palce nech ho mame cim skor doma

pierra
30. júl 2008

ahoj moni, co sa stalo? dufam,ze nic vazne, drzime palce 😨

lara1znk
autor
30. júl 2008

moni, ocinovi prajeme skore uzdravenie, dufam ze to nie je nic vazne 😔

monika1
30. júl 2008

nic velmi vazne,ma oblickovy kamen a infekciu mocovych ciest ale ze to bolo nebezpecne lebo mu neodtekal moc z oblicky a to s tym chodil 2 tyzdne...proste ked nejdes hned k znamemu co ti vsetko vysetri hned tak sa mozes aj trapit a bohvie ako by to dopadlo 😖

pierra
30. júl 2008

no tak zase raz sme sa presvedcili o tom ako to chodi,ked nemas nejakeho "patrona".. 😖

lara1znk
autor
30. júl 2008

no fakt hrozne 😒

pierri, sorry som ti neodpovedala ohladom prace ale je to na dlho, stale som nedala vypoved a oni odmietli ma prepustit s odstupnym lebo mi teraz v poslednej minute nasli nove miesto a to v pondelok mam nastupit tak uvidime,
kazdopadne naspat nepojdem, uz aj skolku som zrusila len sa z toho musim nejako vymotat za pomoci pravnej asistencie mojho muza 😀

dokonca som dnes prisla na to ze ani vyplatu som nedostala, tak ma si zabudli nahlasit ze som spat v praci, aj ked si cerpam staru dovolenku ale od 30. juna som oficialne spat 😠

monika1
30. júl 2008

no veru hrozne,otec najskor isiel klasika k obvodnej a na USG,nechcel otravovat toho kamarata profesora no a ked uz bolesti boli strasne tak hned mu ten znami v nemocke spravil vysetrenia a okamzite hospitalizoval ze zivotu ohrozujuci stav,okamzite lezat a otec bol este rano so psom 2 hodky v lese 😅 proste moj otec je nezmar a pre neho je teraz hotove utrpenie lezat v posteli 🙄

lari a co sa ti deje s pracou,asi som to nepostrehla 😅

pierra
30. júl 2008

jaj moni to tvoj ockooo ja ze adamkov 😅
no kazdopadne je to sila 😒 musi to velmi boliet, moja mamka mava inf. mocovych ciest a vtedy je uplne off 😒

lari tak si teraz hladas novu pracu? ani som nevedela,ze guy je pravnik 🙂

lara1znk
autor
30. júl 2008

no hlavne ze uz je v nemocnici a staraju sa o nho,
mocove cesty su fakt nebezpecne, moja mama sa s tym trapi uz cele roky, ja si to ani neviem predstavit cim vtedy prechadza

lara1znk
autor
30. júl 2008

pierri, najprv nech sa toto cele doriesi, maleho som uz aj tak odhlasila zo skolky a chcela by som si najst nieco z domu, na par dni a tak by som stale mohla by s malym doma, este sa mi to zda skoro aby isiel do skolky

moni a teba nejdem zatazovat tym vsetkym, len sa zase rozculim

lara1znk
autor
31. júl 2008

no ahojte kocky, kde sa vy tulate? nikde nikoho cely den
uz sme skoro na tretej strane tak to rychlo zachranujem

idem varit veceru, muz uspava maleho ale este rychlo nieco napisem, aj ked vyzera to ze si pisem sama so sebou, od vcera nikto 😕 😀

my sme mali take divne pocasie dnes, krasne teplucko ale raz prsalo raz neprsalo tak sme len nakupovat trosku boli, kupila som si pekny top aj taky svetrik, malemu som kupila kuzelky ale nejako mu nedochadzalo ako s tym hra, tak zatial nic
uvazovala som aj nad plastelinou lebo dnes to bol fakt neskutocne dlhy den ale asi je este priskoro, co poviete?

v praci som si vybavila vyplatu, uplne ma zabudli prihlasit ze som uz spat tak snad zajtra uz to bude lepsie na mojom ucte a mozem konecne kupit guyovi darcek na 40-ku

pozeram letenky na september, chcela by som ist domov ale ceny su uz take vysoke 😒 , no nieco budem musiet vybrat

vy ste co porabali dnes?

pekny vecer

csikike
31. júl 2008

ahoj lari, ja som tu mala od rana svokrovcov a potom sme sli pre brachu do roboty a na kupalisko 😀 , bolo fantasticky, az nato, ze tomik ani nahodou spat 😖 , tak dufam, ze to vecer dozenie.
moni, to mi je luto, ja az prilis dobre poznam mocove cesty, ale nastatie som to doteraz vzdy rozchodila...klop-klop, prajeme rychle uzdravenie
a vsetkym dakujeme za priania.
Zajtra zase cely den nebudem, lebo drahy slubil svokrovcom, ze im namontuje novy drez a vymeni pracovnu dosku a zatial si da auto na vymenu dakych blbosti, aby sme mohli ist do tej budapesti a buduci tyzden ideme aj do ikei a skocim aj do roboty... kokso, ja neviem ako vsetko postihame a musim aj daky darcek pre nase krstna vymysliet, buduci tyzden bude mat 3 roky

tatiana
31. júl 2008

ahojte kocky 🙂

No tak ja som mala perny den, teplo bolo otrasne, risko je uz itraveny z toho a na poobede sa strhla taka burka, ze hrozne.
Risko je pekna potvorka, otaca sa v postielke na brusko a pasie kone aj v noci zo sna ...

no ja sa bojim, ze sa mi zadusi, ze sa nezobudim :(
no tak mam co robit, aby som ho ustriehla, aj teraz kukuckuje a cestuje tour de postielka.
No hruza s nim ...
a inak nemame nic nove.
v sobotu nam pride tibco tak sa tesujem ako mala 🙂
Inak zasa tu priberam u maminky, stale mi dobroty vyvara.
aj teraz sa napchavam tortou z piskotiek ...
ja som taka pazrana.
inak som nachcipana a to som chcela ist zajtra na oldiesku :(, no pojdem akurat tak do postele ...

Takze tolko 🙂

pekny vecer 🙂

lara1znk
autor
31. júl 2008

csiky tak mate toho teda dost na zajtra, nech vam vsetko pekne vyjde
hlavne si tatinka aj uzivajte, nenechaj svokrovcov ho tolko zamestnavat 😉

tani, vyzera to tak risko vam bude urcite skoro sedkat sam aj lozit aj vsetko mozne. no mas sa na co tesit 🙂

ani ma nedrazdi s tymi dobrotami ale coskoro uz aj mna bude maminka rozmaznavat 😝
a skore uzdravenie tani

dobru

lara1znk
autor
31. júl 2008

tani akurat pozeram a ky je risko zlatucky ako spinulka na tej fotke,aj nas maly ma rad taku polohu 🙂

pierra
1. aug 2008

dobre ranko baby 🙂
ja som tu vcera nazerala ale nikde nikoho, ani som nevedela co mam napisat 😅
pocasie sme tiez mali take divne,kym jurko vstal, zotmelo sa a zacalo hrmiet,tak sme nesli vonku a nakoniec ani neprsalo.. teda na nasom konci nie ale viem,ze inde lialo.. tak sme sa votreli susedke na navstevu, ona ma dvoch synov, jurko bol stastny ako blcha z novych hraciek 🙂

tani ta posledna fotka, ked trosku privriem oci tak ako keby som jurka videla.. presne tak spinkaval na boku, mal take iste body aj cumlik 😅 joj kde su tie casy 😅
a zabudla som ti pochvalit satky co si mala na svadbe, veeelmi pekne 😉

csiki joj aj ja by som tak sla do ikeyy.. mne tam nakupuje svokra ale iba drobnosti lebo ona chodi domov vlakom.. to je aj dobre na druhej strane lebo inac by som tam minula ovela viac penazi 😝 uz mate presny termin kedy idete do pesti? a kam chodite na kupko?

lari a co si vymyslela guyovi k narodkam? ma pekne okruhle, urcite bude veeelka oslava,vsak 🙂

monika1
1. aug 2008

Ahojte 🙂
vsetko najlepsie Jurkovi k 11 mesiacikom 😵 😵 juj o mesiac bude oslavaaaa 😵

my sme vcera boli na chate s mamou,trosku sme aj zmokli a poobede sme boli pozriet otca v nemocke,dnes ho mozno pustia ked bude mat dobre vysledky 🙂

inac balim na chatu,dnes poobede odchadzame,este mi treba zehlit ale to az ked adamko bude spinkat cez obed...dufam len ze nam pocko vyjde a nebude prsat 🙄

pierra
1. aug 2008

ahoj moni, no vdaka tebe som si uvedomila,ze jurik ma dnes vymesacie 😅
baby aj vy ste boli take sentimentalne ked mal vas drobec rok? ja si kazdy den pripominam co bolo o takomto case pred rokom, ako som travila posledne dni,na porod spominam kazdy den aj na pobyt v nemocke a na prve dni doma 😲
predvcerom som nahliadla do krabice s jurkovymi novorodeneckymi vecickami, este to vonalo avivazou,co som vtedy pouzivala ☹
asi mi sibe 😅

moni tak super,ze ockovi sa polepsilo, budes spokojna na dovolenke.. a ma byt teplo, v telerane hovorili..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre