Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
8. sep 2008

myslim v mama a ja som citala,ze dieta by malo vypit 30-50ml na kilogram hmotnosti,tak preto sa pytam,ci to nejako nezatazuje oblicky,kedze jurko vypije dvojnasobok 😨
moni a odkedy pije adamko zo sosackoveho poharika? jurko vytrvalo odmieta, ani jeden zo styroch poharikov co mame doma sa mu nepaci 😅

monika1
8. sep 2008

no na narodeniny dostal ten Avent magic cup a odvtedy pije z neho...
no tak potom pijeme dobre,je v norme 🙂 a ja som myslela ze pije malo

penelope10
8. sep 2008

ahojte 🙂
boli sme na vikend mimo... nestiham vas ani citat .. tolko ste tu toho popisali 🙂
Boli sme u nasich, robila sa vecer grilovacka + bolo horuco cely den tak to bol taky letny comeback. Dne to aspon tu v KE vyzera inak 🙄
My sme dostali Avent magic cup od svokry min. tyzden na 8 mes. ale neskusala som mu este z neho davat pit... my sme taky mliecny 🙂

lara1znk
autor
8. sep 2008

ahojte kocky,

moni super ze ste to zvladli bez mliecka, aj my sme mali celkom dobru noc a pohodovy vecer po velmi dlhom case

nas christian nechcel pit z aventu tak sme skusili tommee tippee poharik a ten je ovela lepsi, vsetky deticky ktore tu poznam piju z tohto, pierri vyskusajte aj vy

pene a kde ste to boli na vikend? odkial si ty povodne?

penelope10
8. sep 2008

Lari
ja som z PO. 😉

lara1znk
autor
8. sep 2008

jaj tak to mate na skok a uz si spominam ze este niekedy davno na MS sme o tom hovorili lebo ja som tam studovala

monika1
8. sep 2008

u nas je otrasne pocasie 🙄 uz neviem co robit doma tak len cakam kedy odbije 12 a Adamko ide spat 🙄 neznasam toto a obdivujem ta lari ze v takom podnebi vies zit 😅

pene tak ste mali pekny vikend 😉

ale u nas riadna zmena teda,vcera 33 st a dnes prsi a o dost chladnejsie 🙄

lara1znk
autor
8. sep 2008

no akurat ked my sa chystame na SK 🙄 , typicke 😖
ale zase nebudem musiet balit veci aj na leto aj na jesen tak takto sa ukludnujem

moni, aj ja sama seba obdivujem a fakt neviem ako to tu vydrzim v buducnosti ked to pocasie bude taketo lebo ja som taky letny typ 😅
budem musiet ukecat guya

my spime uz od 9ej 🙄 , o chvilu ideme s kamoskami do parku

pekny den kocky, ohlasim sa neskor

moni, ja som si minuly tyzden z nudze objednala nejaku knihu o roznych aktivitach pre batolata, kedze lialo vkuse tak potom vam dam tipy ked dorazi 😀

penelope10
8. sep 2008

Lari to ja ked som isla 1x do UK som si nabalila hrbu triciek s krat. rukavom 😀 😀 😀
Pocasie bolo asi mesiac nikdy nie viac ako 17 st. (ako u nas oktober 😖) ale keby len prsalo to noc ale ten otasne vlhky a studeny vzduch ☹

Ozi Lari kolko stupnov mate dnes?
... nech sa utesime, ze to tu este nie je take hrozne 😅

pierra
8. sep 2008

baby mne toto pocasie uuuplne vyhovuje, len keby bolo mozne popijat cajik a citat si oblubeny casopis 😵 jurko este stale nespi, uz je totalne unaveny ale tak plakal,ze som ho doniesla zo spalne spat hrat sa 🙄 no to si dnes este uzijem, hlavne,ked nepojdeme vonku a bude musiet byt tu v izbe do vecera 😒

monika1
8. sep 2008

na lari potom rychlo precitaj a sup sem s napadami ako zabavit dieta ktore sa nechce samo hrat 🙄
pre mna je toto pocasie ako za trest 🙄 pierri zmenis nazor ako ti maly zacne chodit a nebudes moct ist von ked je mokro 🙄

pierra
8. sep 2008

ja som pisala ze iba mne vyhovuje taketo pocasie.. jasne,ze jurkovi nie, ked vstane budeme bojovat do vecera 🙄

monika1
8. sep 2008

ale prejst sa mozete este v kociku ci nie?teda ked neprsi 🙄

csikike
8. sep 2008

ahojte kocky, konecne zaspal ten moj baterkac 😅
v noci je kazdy chvilku hore... od 3.30 asi 6x do 7mej a odvtedy spal asi 20 min. v kociku, u nas je zase teplo, ja to neznasam, teda teplo mam rada, ale do 25°C a tu je opat 30 ak nie viac a to uz ja nemusim, radsej meter snehu.
inac, kedy vam zacali deticky chodit same? mne uz odchadza chrbat, tomik furt za ruky chce ist, nic pri nom nestiham, lebo v kuse kontrolujem kde je a ked ho dam do kuchyne k sebe, tak ho najdem na zachode alebo uplne inde..
baby, u nas zacina pomaly obdobie oslav, v novembri svokra 55, svagor 33 (hlavne ze su pohania, ale toto beru ako okruhle), draheho babka 85, v decembri svagor 35, svagrinej sa ma narodit dieta a my asi budeme znova krstny, v januari moja mama 50, v maji svokor 60, v auguste svadba sestranice (aj dalsia, draheho bratranec....len dufam, ze si nezmyslia mat ten isty datum ako moja sestranica), svagrina 33, ja 30 a tak...
len rozmyslam kto bude strazit tomika ked bude mat mama oslavu, chceme jej zorganizovat party, asi 50 ludi, kapela a tak, chceme to ako prekvapko, dufam, ze nem to vyjde

csikike
8. sep 2008

jo a zabudla som pochvalit fotky, kocky, kde kupujete tie satky co maju vase deticky? lebo u nas v zapadakove nic take nemaju a na MMB co som videla, tak to boli divne

csikike
8. sep 2008

tak moj synator uz kraluje hore 😲 , to nie je mozne, skoro 2 hodky som ho uspavala a on spal az 20 min. 😅

lara1znk
autor
8. sep 2008

no csiky tak vy aby ste zacali cim skor setrit na darceky, tolko oslav pokope 😅
ake satky myslis?

moni, jasne ked kniha dorazi, hned sa na nu vrhnem a budem vam davat tipy, vsetko pekne odskusam a potom mozete aj vy

my sme pred chvilou dorazili domov, maly spal v kociku len pol hodku tak uz bude musiet vydrzat do vecera, dufam ze aspon bude lepsie spat
som unavena ako tkay kon, uchodili sme sa k smrti, potom ihrisko s detmi a trosku sme si oddychli pri obede a kavicke a stihla som si aj jeden top kupit
ale teraz mi treba varit a pradlo povesat a povysavat a zabavit maleho, no kopec roboty

pene, dnes je nakoniec celkom pekne, asi 19-20 stupnov a neprsi, velmi prijemne je vonku

csikike
8. sep 2008

lari, tie do krku
hej, bude treba setrit, hlavne z materskej 😀

lara1znk
autor
8. sep 2008

ja som tie nase nakupila v H&M

csikike
8. sep 2008

dik, asi budem musiet skocit do madarska, este mi zostali forinty a snad nahovorim manzela alebo mamu a vybehneme aspon do gyoru. bola som sice v budapesti v hmku ale vtedy tam nic take nemali, dnes som pozerala aj ciapky pre maleho, take jesenne a skoro ma porazilo, uplne obycajna cierna tenka ciapka a ze 250.- 😲

lara1znk
autor
8. sep 2008

no to mate ozaj tazke s tymi cenami, si to ani neviem predstavit
ja som kupila malemu sikovne 2 ciapocky v Nexte za £6, co je pri dnesnom kurze nic

u nas v RV co mame butiky s detskymi obleckom tak vsetko vraj vozia z Madarska tak len chodte na tie nakupy tam radsej

a kde su vsetky kocky zase? nikto tu uz neprispieva

guy ide na futbal o chvilu, este uspava maleho tak dufam ze bude pekne spinkat a ja si pozriem ordinaciu na nete zo stvrtka

csikike
8. sep 2008

lari ani nevrav, ticha zavidim tie obchody... u nas je to take na 2 veci, jediny detsky obchod s obleckom kde nie aspon 50 schodov a asi to kompenzuju cenami... inac nechapem, mame tu asi 4 obchody s detskym obleckom, do 1 nemozete s kocikom (je tam zakaz), 1 je na 1. posch bez vytahu a druhy ma 2. bez vytahu, tak si vyber 😅

lara1znk
autor
8. sep 2008

😀 😠 poznam poznam, ked pridem domov podobne to je
tiez mame zopar obchodov s obleckom a tiez aj Dracik je na poschodi, v budove bez vytahu
no comment 😒

monika1
8. sep 2008

ahojte,
ja som bola podvecer na joge 😎 bolo fajne,som zvedava co na to povie moje telo zajtra 😅
inac ja kupujem vecicky pre adamka vacsinou cez net alebo v tesku maju niektore pekne kusky 🙂 v tych nasich obchodikoch je to onicom...

lara1znk
autor
8. sep 2008

to kazdy tyzden budes takto chodit? pacilo sa ti?
ja som chodila na tehu jogu, celkom fajn to bolo

csikike
8. sep 2008

lari a nezacnes zas? mne sa zda, ze nieco uspesne tajis pred nami

lara1znk
autor
8. sep 2008

ty si zlata csiky 🙂
ale nic netajim, naozaj

monika1
8. sep 2008

ano raz tyzdenne v pondelok to je a budem sa snazit chodit pravidelne,uvidime 🙂

pierra
8. sep 2008

baby teraz som si spomenula, mne sa snivalo minule,ze lara bola tehuuu.. len tak odrazu som rano zapla MK a pri jej nicku 18tt 😉 a vraj uz vedeli,ze to bude dievcatko 😅 no ja neviem,nezvyknem mavat sny suvisiace z MK,tak toto mozno bude znamenie 😉
ja inak nestiham prispievat lebo tu mam svagrinu s malou a cely tyzden poskytujem full servis 🙄

csikike
8. sep 2008

pierri, ja si neviem predstavit mat tu svagrinu aj s malou 😝 , minule ju tomik rafol do pery tak, ze je tiekla krv, bolo mi to aj luto, lebo to muselo boliet, ale naco sa mu pcha ustami do pusy, aj ked mu dava pusinky, nech na lice, ale ona furt na usta,... a svagrina len zazerala na mna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre