Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
22. jan 2009

no nieco mi tam islo,pokracovanie cez vikend,nevladzem uz a za chvlu uz odchadzam,musim ist robit kasu,tak pekny vecer 🙂
pene,ja vas sledujem,len niekedy sa nemam cim zapojit do debaty

lara1znk
autor
22. jan 2009

lia, prosim ta posli mi aspon jednu fotku, tu s tym korzetom
(lara1znk@centrum.cz)

uz som si to urobila aj ja, ale je to blbost, to zalezi aku fotku das, ja som to robila dvakrat, stale ine fotky,
raz vyslo ze 10% viac na otca a potom rovnako

penelope10
22. jan 2009

lari, však aj ja to vidim tak že to je skôr pre zabavu ... 😉

pierra
22. jan 2009

baby tak som testovala aj ja
na mna sa jurko podoba o 22% viac ako na muza
a na moju segru o 21% viac ako na muza
no este ze tak! 😀

monika1
22. jan 2009

pekna zabavka ale mna potesila 😵 😀 😀 ja som davala rozne fotky a stale mi to rovnako vyslo 😀

penelope10
22. jan 2009

moni ako rôzne fotky ? 😕
To nie je test otcovstva 😀 😀

tatiana
22. jan 2009

ahojte babule 🙂
Csiki - nezufaj snad to vyde - drzim palce 🙂
A baby, moj Risulko je asi prvy krat chory :( ma teplotu a aj zacina kaslat a stale spinka. Zajtra s nim idem k lekarke.

A prave si nahravam tie fotky na podobnost, to som zvedava : )))

tatiana
22. jan 2009

ha vyslo mi, ze sa podoba rovnako na mna ako na Tibora

Vlastne je to nas misung ...

monika1
23. jan 2009

Dobre ranko 🙂
pene myslela som to tak ze som dala nase rozne fotky,nie cudzie 😀 a stale vyslo rovnako 😀

tani tak nech sa Risko skoro uzdravi ☹ nech len spinka ked len chce...

csiki ako?

csikike
23. jan 2009

moni, nemam test, takze zatial nic, ale bez mrchy

monika1
23. jan 2009

nooo je to na dobrej ceste 🙂

csikike
23. jan 2009

no hej, snad dnes stiham kupit test

lara1znk
autor
23. jan 2009

ahojte,

csiky sup sup do obchody, cakame na oficialne potvrdenie tehotenstva 😉

tani, skore uzdravenie Riskovi, myslela som na vas vcera. My sme uz ok. Dufam len ze aj papanie sa zlepsi dnes.

ja som presne tak robila tiez ze ine fotky nas dvoch aj maleho a stale inak vyslo, este skusim niekoho ineho z rodiny dat. a lebo nejakych byvalych kolegov z prace 😀

penelope10
23. jan 2009

ahojte 🙂
monika však je viem, že si davala vaše rodinne fotky 😉
ale by som bola zvedava, kebyze tam dam fakt niekoho ineho, aky by bol výsledok 😀

Tani jaj ste choručký 😢 .... Skoré uzdravenie. Boli ste aj u dok. ?

Csiki noooo, verím že bude //

ja Idem variť dačo fajné 😝

lara1znk
autor
23. jan 2009

baby, dajte mi nejaky tip na nieco chutne kuracie co by sme papali aj my aj maly.
pene, co varis?

ja dnes asi vyprazany karfiol, maly to zboznuje.

monika1
23. jan 2009

lari mam doma jeden recept novy len nepamatam 😅 je to s ovocim nieco,chystam sa to robit asi v nedelu 😝

penelope10
23. jan 2009

lari, nam žobracke rezne + zemiak. kaša
a malenu kur. maso, ryža a pórik

lara1znk
autor
23. jan 2009

moni, hod sem neskor ked budes mat cas, ja tiez uz rozmyslam co robit cez vikend

monika1
23. jan 2009

Kati to su ake zobracke rezne? to nepoznam 😨
lari napisem ten recept isto ked dojdem domov 😉

lara1znk
autor
23. jan 2009

aha, ty si v praci, moni
ja som uplne zabudla ze ty uz robis, tak dlho som tu nebola
ako ti to ide? uz si si zvykla?

no to aj mna zaujima ake su to rezne

monika1
23. jan 2009

no nezvykla veru 😒 teraz som s adamkom "telefonovala" 15 minut 😅 😀 ale uz do konca maja to tu vydrzim a potom si ho budem uzivat 😵 teraz ho aspon v tomto hnusnom pocasi zabavaju babky 😀

pierra
23. jan 2009

ahojtee..
my sme dnes boli na ockovani a klasika nezostalo iba pri tom, boli sme aj na urologii ukazat pipika 🙂
nastastie,doki bol upplne v pohode, ukludnil ma,ze sa pretahovanim netreba zatazovat,treba to nechat tak a o rok sa prist ukazat.. 😨 ale aspon sme videli toho fesaka doktora,takze sme nesli zbytocne 😝

ja tiez rozmyslam,co budem varit cez vikend, zatial viem iba,ze zase budem piect croassanty lebo minule sa po nich rychlo zaprasilo 😎

csikike
23. jan 2009

pierri, tak hod receptik
ja dnes robim sisky a zemiakove gule

pierra
23. jan 2009

csiki asi ta sklamem.. to je zmrazeny polotovar, hodis na plech,nechas 2-3hodky kysnut a upecies.. ale su fajneeee 😝

penelope10
23. jan 2009

teda tie žobrácke rezne:
600g brav. stehna
horčica
hl. muka na obaľ.
olej
5-6 steriliz. uhoriek
5 plát. syra
stretiliz. kápia
soľ + korenie
----------
Mäso pokrajaš na 5-6 reznov, osolis, okorenis obalis v muke. Prudko opražíš na rozohriatom oleji. Pokládaš na vymastený plech.
Každý rezeń natrieš horčicou, posypeš nahrubo strúhanou uhorkou, zakryješ plátkom syra + ozdobíš pásikom kapie. (v tomto poradí). Pekáč prikryješ alobalom. Vo vyhriatej rúre (180 -200 st.) pečieme 45 min.

Je to rýchle a easy 🙂

penelope10
23. jan 2009

pieri a čím ich plníš ?

btw. aj pri vás tak ftipkoval ten urolog 🙂

lara1znk
autor
23. jan 2009

pene, dik za recept, vyzera to super, ale moj Guy by iste krutil nosom, on neznasa horcicu ani uhorky takych jedakov ja mam doma 😒

pierri, takze nepretahujete? nam stale kazali a vraj to zanedbavam 🤐
ze musim pekne poctivo, no ja to robim pri kupani a cim dalej tym je to tazsie, maly vystraja, takze umyvanie je riadna fuska

moni, viem si predstavit ale aspon ze je s babkami ktore sa o nho iste pekne staraju a aspon stravia nejaky cas spolu, aj to je dobre pre deticky
do maja do zleti raz dva

monika1
23. jan 2009

pene toto vyskusam 😝

mne inac tiez pediatricka od narodenia hovorila ze mam stahovat pipika a ja som to chvilu aj poctivo robila,potom som sa na to vykaslala a teraz pred par tyzdnami som mu to kontrolovala,jednak si ho nenecha chytit a ma to tak zpolky stiahnute,tak som mu to zacala opat stahovat...lenze...kamoska sla s malym k urologovi a ten jej povedal ze do 2rokov sa ho nema dotykat a ze potom sa lahsie stahuje aj sama a najma sa chlapcekom zacne "stavat" a to tomu pomaha a ked sa do 3r nestiahne tak treba ist k urologovi a ten to za sekundu spravi...

lari recept: orestujes si kur.prsia na kusky,osolis,das cervenu papriku.V druhom hrnci orestujes por,pridas smotanu na slahanie,tuto zmes vlejes k masu,pridas kusky broskyn, stavu z citrona aj stavu od broskyn par lyziciek a mas 🙂 k tomu ryzu alebo cestoviny ale v telke k tomu jedli zemlicku 😝 neviem,vyskusam,musi to byt zaujimava chut 🙂

pierra
23. jan 2009

presne aj mna pomaly od narodenia hecovala pediatricka,ze mu to nejde a treba a treba pretahovat..
a tak ako adamko ani jurko si neda pipika ani chytit,jedine,ze ho muz drzi ako na skripci a ja mu tam nasilu babrem 🙄 za takych okolnosti ho nemam vobec chut trapit a tento urolog ma v tom iba utvrdil.. ze ani jemu to nikto nepretahoval 😅
a navyse ked sa to robi nasilu,mozu sa mu tam urobit prasklinky,moze sa mu to zapalit a potom sa bude bat cikat.. ze ked sa uz teraz bude viac hybat, plus nejake nocne erekcie, oducenie od plienok, tak sa to urobi samo.. a ked nie tak mu tam o rok vopcha nejaku sondicku a trochu natiahne.. ziadne ostre predmety ako nas kazdy strasil.. 😎

pierra
23. jan 2009

baby a skusali ste kuracie maso podlievat pivom? to je tiez znamenitaa chut 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre