Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
8. júl 2008

Ahojte 🙂
pierri som tu len akosi nemam cas na kona lebo vkuse sme bud v meste a chodime po cestovkach alebo sedime za PC 🙄 zatial nic ale snad nieco sa este najde,ja by som neodisla bez toho ze vam napisem ze ideme prec 😅 vyzera to asi na Rodos alebo nejaky iny grecky ostrov tak uvidime...

a ten multiway si nepozerala?ten maxi cosi nepoznam...nemas link?

tani ani sa ti necudujem ze sa ti nechce domov,tam mas vsetko,babysitterov ale tak domov mas v Blave 😒 a uz vam ide zubok?
my mame zdurene vsetky dasna takze to zase bude hromada zubov naraz 🙄 ma uz take mini sopliky a prave preto chcem ist co najskor k moru lebo tam ho to prejde raz dva...

pierra
8. júl 2008

ahoj moniii.. tak pevne nervy pri hladani, nech uz ste tam 😅 ja zatial nemam cas mysliet na dovolenku ale zajtra odide navsteva,tak zapojim vsetky mozgove zavity a zacnem chystat.. neviem ci som pisala ale nakoniec ide aj sestra, bol last minute na ten hotel kde budu aj rodicia,takze snad nas caka skvela rodinna dovolenka..

tu je ten kocik.. je drahsi ale vyhodou je,ze by sa tam dala dokupit vanicka neskor..
http://www.maxi-cosi.sk/sk/citicx.php

csikike
8. júl 2008

ahojte kocky, tak dnes som bola u lekarka pre zmenu s tomikom, od vcera teplotoval a dnes rano 39, a ma zapalene hrdlo, takze dalsie antase ☹
na mna kaslat, len nech je on zdravy
a ku podivu, tuto noc celkom pekne spinkal
vsetkym dovolenkarom krasne zazitky 😉

pierra
8. júl 2008

csiki tak sa opatrujte 😒 a cim skor vyzdravte obaja aby ste mohli planovat vylet 😉

csikike
8. júl 2008

pierri, keby to tak slo ☹ , mne sa zda, ze sa nam lepi smola na paty 😖 , strasne si prajem aby aspon maly bol zdravucky, a k tomu, v piatok ideme konecne na USG klbikov, vazne USG nie RTG 😵 , ale uz sa dopredu bojim co mi tam povedia
pierri, vy odchadzate uz v sobotu? Neboj kocik urcite zozennies, KE su dost velke, pripadne este by si stihla aj na MMB nieco

penelope10
8. júl 2008

ahojte,
tani to fakt beziii... vsak nedavno sa narodil a uz zubok? vy nejak napredujete rychlo...
Inak tym babysitterom... aj ja som si nedavno uvedomila, ze jednou z vyhod spolocneho byvania s inymi... ja ze to vzdy ma kto povarovat dieta 😅

pieri idete uz tuto sobotu? 🙂 Podgora? joj tisko zavidim.. hned by som sla 😵 😵

csiki drzte sa... my mame pre zmenu zajtra neurologicku 😎
a este jedna pikoska... bola som dne s v poradni... a sestricka zmerala maleho tak, ze za 4 tyzdne akoze nenarastol nic. 😲 .. a tvrdila, mi ze to ho asi zle mimule zmerala lekarka... normarmalne som sa rozhodla ho pomerat.

a boli sme dnes na promociu v Presove, mojej segre.. aj s malym mali to v divadle, bol uplne zlaty 😵 😵

csikike
8. júl 2008

ahoj pene, mne minule tiez sestricka zmerala maleho a ze 64 cm...co ja som mu doma 70 namerala, tak neviem...
my ideme v sobotu drahemu na promociu, som zvedava ako to bude, ci maly vydrzi, ja len dufam, ze tie teploty klesnu...
tati a ze zuby? tak to je super, cim skor vyjdu, tym je to vraj menej bolestivejsie... a mozno aj liuskyne bambulky nas predbehnu v zubkovani 😅 😉

monika1
9. júl 2008

Ahojte 🙂
tak my sme mali vcera rusny vecer,maly sa len budil a plakal a stale si pchal prstiky do ust ☹ tak nakoniec zaspal okolo desiatej s natretymi dasnami a spal do pol 5 co je uplne super u nas a pri tom ako vecer vystrajal by som povedala ze bude vystrajat aj v noci 😅 a rano pozeram a trosku prerezana stolicka ale kym sa prereze uplne cela tak to asi este potrva...

tani tak ze zubok aj u vas,no sranda 🙂 ale u nas v majovkach ma jeden chlapcek uz 16 zubov,my len 8 😅 a to sme dobri....

penelope10
9. júl 2008

ahoj monika 🙂
vsetci len o zubkoch... a inak su deticky co ako rocne su bez zuba... 😅

vy ako s dovolenkou, Ostrov krk uz nadobro padol, ci je este v kurze?

csikike
9. júl 2008

baby, my este stale bojujeme s teplotami, ale uz mozeme cestovat, maly je zapisany v pase 😵

pierra
9. júl 2008

ahojte..
tak my opat v starych kolajach.. navsteva odprevadena na vlak, my sme boli v poradni.. jurik ma presne 11kg 😔 😅 a 77cm..
rano som absolvovala svoj prvy narodeninovy darcek, pedikuru, dobre padlo 🙂
idem pisat zoznam co este treba kupit na dovo.. a snivam,ze dam jurka spinkat a v pohode si vypijem kavicku.. 😝

pierra
9. júl 2008

baby to zubkovanie je asi infekcne..
aj my bojujeme.. uz su prerezane horne dvojky tak snad najhorsie uz mame za sebou 😅

monika1
9. júl 2008

jej pierri mas dnes narodky?tak vsetko najlepsieeeeeeee 😵 hmm taka pedikura moze byt super,este som to nezazila 😅
a pekna vaha 🙂

pene u nas v majovkach boli este bezzube rocne deticky ale uz vsetky maju aspon 2 zubky...
a nevies este ako ten Krk,ked ta cena je dost vysoka,to len trosku doplatime a mame 12dnove grecko AI tak neviem...

pierra
9. júl 2008

moni dakujeeem.. 😵 ja som bola tiez prvy krat, svagrina to spiskala.. este masaz by som brala 🙂
takze predsa neodkladate dovolenku na september?
no idem si dat kavicku ked uz tolko snivam 😎

penelope10
9. júl 2008

ahojte som pisala a sa to stratilo 😢
teda este raz:
pieri teda pedikura panecku 🙂 (ja som nikdy nebola) a SRDECNE BLAHOZELAME K NARODKAM... mas okruhle? 😕 super napad to bol od svgrinej, to su take darceky ktore si skutocne aj uzijes 😉

monika, si dobra, ze grecko 😅 ... som sa spoliehala ze das referencie o Krku a ty takto... 😀 inak sme pozerali ceny penzionov v CR...gulala som ocami a hovorila som si ze za tie prachy mame spoko aj Chorvatsko

csikike
9. júl 2008

pierri, gratula k narodkam 😉 super napad mala svagrina, ani ja som este nebola na ped. ale na masaz sa chystam, len maserka si vlani dost skaredo zlomila ruku, takze uz ma vyse roka pauzu 😅
a my tiez este vahame co s dovcou 😀

tatiana
9. júl 2008

ahojte 😉

tak ja este vybalujem - stale 😠 neznaaasam to !
ale co uz.
dam asi prat, dnes sme zapisali krpúcha na plavanie, zaciname v septembri- jupi 😵 😵

Pierri - vsetko naj k narodkam 🙂 😵
A pediška? waw, ja som nikdy nebola - sla by som- masaž noh mam hrozne rada 🙂

Csiki - a co je Tomimu?
Risko je nejaky spavy ...dnes do 5 tej rana, potom jedlo a slofik do 8,30 - potom 10 .00 slofik v aute - to sa ale asi neratalo, lebo o 11,30 zapal na 3 hodky 😅

teraz uz zasa spi.
je to normalne???
sak uz ma 3,5 mesiaca : akoze ja sa nestazujem, len nejako moc spinka 😀

csikike
9. júl 2008

tati, neviem, este stale ma teploty, ale uz sa mi zda, ze mu to celkom aj prechadza, teda o 13tej este mal teplotu a dostal cipok, ale odvtedy sa drzi... klop-klop, aby som nezakrikla
a na tvojom mieste by som sa tesila, mne tomik spi tak 1-1,5 hod. za den a v noci nastastie celkom dobre, od 22 do 8-8,3 s prestavkou na papanie

pierra
9. júl 2008

dakujem babule 😵
tani to je supeer,ze risko tak vela spi, mozno sa takto vysporaduva s horucavami 😅
ja som sa dnes stazovala doktorke,ze drobec zle spava a viete co mi poradila? dithiaden 😒 tak to az taka zufala nie som.. zatial...

csiki ako si hladate v prahe ubytko? je to tam dost drahe vsak? 😒

moja segra dnes odisla na mesiac do australie 😢 no este tam nie je.. len cestuje.. KE - vieden - londyn - hong kong- melbourne 😝 tej sa zije..

csikike
9. júl 2008

pierri, chapem ta, aj mne minule bracho odisiel do korei a aj som mu trochen zavidela, ja sa tam nikdy nedostanem...ale zas ja mam rodinu 😵
no, draho, draho, tak este vahame, ale termin je pevne dany, tak mozno najdeme nieco na last

tatiana
9. júl 2008

csiki, poraim ti jedno ubytko ...v IP

tatiana
9. júl 2008

ked si spomeniem, na nemo toho apartmanu ...

bolo to vcelku fain na Kafcich horach ...

monika1
9. júl 2008

pierri dnes som bola s nasimi v Kike,bola si tam uz?maju tam super kociky,vsetky co si pisala aj multiway a mne sa strasne pacil chicco 4me ale nedala sa dat opierka uplne dolu,alebo som zle davala 😅 ale pacilo sa mi na nom ze si mozes zvolit ci chces golfove palice alebo normlanu rucku,hned by som ho brala 😅 takze skus si tam zajst a rovno si vsetky vyskusas 😉

pierri a ze australia,odpadnem,moja vysnivana krajina a viem ze sa tam nikdy nedostanem,uz len ta cesta by bola pre mna katastrofa 😅 a naco tam sla segra?studovat AJ?

no baby nasli sme Kretu s odletom v sobotu tak teraz dumame,nevieme najst o tom recenziu ale vyzera to tam celkom fajn 😎

csikike
9. júl 2008

Moni, ale vam je to takmer jedno, podla toho co si pisala, uz mate vsetko nakupene na dovcu, nie?

pierra
9. júl 2008

tani, potom poradis aj mne to ubytko? buduci rok planujeme prahu 😝 😎

moni to mi ani nevrav,ze v kike maju kociky.. ale neviem ci sa tam zajtra dostanem, potrebujem este jurkovi nejake veci dokupit, do lekarne zajst a vsetko pobalit.. kika je vylet na pol dna 😒 moj dnesny napad bol taky,ze pobalim vsetky veci,dam na jednu kopu a podla toho kolko toho bude sa rozhodneme ci berieme ten nas alebo od susedky pozicanu buginu..

a potom po lete pojdem do viedne ku svagrinej a kupim si tam asi maxi cosi.. lebo na ten sa da casom dokupit vanicka.. neda sa vsak dokupit madlo na sportovy,co je dost velke minus.. ale inac dizajovo je pre mna no.1.
a predstavte si ake obrovske rozdiely su v cenach! tam vyjde maxi cosi na 6tis., u nas stoji 8 tis. 😖 a vsetky su tam lacnejsie.. chicco minimalne o tisicku kazdy jeden..

a tu kretu berteee.. kedy by ste leteli?

lara1znk
autor
9. júl 2008

ahojte babky,

zase mam co dobiehat

pierri, kedy to letite? a vsetko najlepsie k dnesnym narodkam 🙂
super prakticky darcek
mna to hrozne stekli, pre mna je to skor utrpenie ako potesenie 😅 ale dufam ze ty si si to super uzila

moni, uz mate dovcu vybratu? drzim palce nech nieco super vyhodne rychlo najdete, aj ja by som isla na dovcu este raz, u nas len prsi a prsi, uz mi to lezie na nervy

pierri, a co ten kocik nakoniec?
to mas pravdu ze v zahranici su lacnejsie kociky, mne sa zda ze celkovo vsetko pre deti je velmi drahe na SK, aj oblecko je tak hrozne predrazene

aky bol vikend so svokrou a svagrinkou? boli ste v ZOO?

my sme ockovanie zvladli krasne,a kurat ze maly je nejaky prechladeny a este horsie spava, takze vecne s nami, uz sa obavam ze si aj navykol na to

do prace idem az o 4 tyzdne v auguste, tak sa tesim ze trosku dlhsie doma s malym
v pondelok mam meeting v robote tak som zvedava co bude

csiky, dufam ze uz ti je lepsie, ty mas problemy s mocovymi cestami? to je neprijemne
moja mama to ma chronicke, takze poznam to velmi dobre

monika1
9. júl 2008

no v podstate mi treba este nejake veci dokupit,plavky 😅 a tak ale to neni problem,vsak mam este 2 dni 😀
leteli by sme v sobotu o 12tej na obed

no veru pierri zajdi si tam,ked nie kupit tak aspon vyskusat,je to fakt blbe ze je Kika na konci mesta a bez auta je to des sa tam dostat 😒 ale mna nasi museli odtial tahat na silu lebo som len skusala kociky 😀

lara1znk
autor
9. júl 2008

akurat pozeram co ste popisali, aj mne sa zda ze nam ide zubok ale to mne sa zda stale, ked nieco zastrajkuje, jedlo a pod.
ale teraz mal tak slinta ako este nikdy predtym a v kuse si prstekom masiruje jedno miesto v pusine a dnes skoro nic nezjedol tak asi to uz bude zubok

pierri, super ze australia,
moja znama sa tam stahuju vo februari, m ame rovnako stare deti, to je odvaha odist do australie, len tak bez nicoho zacinat od znova, to ja by som asi nedokazala a este k tomu aj s malym dietatom

a co segra isla pracovat ci na dovolenku?

lara1znk
autor
9. júl 2008

moni, to urcite berte, vyzera to v pohode a vy uz fakt ste pripraveni, ved ty nakupujes na dovcu uz odkedy 😎

pierra
9. júl 2008

ja tiez preto nechcem ist do kiky moni 😀 keby tam idem s kreditkou tak neviem neviem ako by to dopadlo..
je to na nervy,ze tu mame vsetko take drahe, ved zarabame najslabsie 😠

segra sla na stretnutie mladeze a okrem toho si taka organizovana skupinka urobili aj poznavaci vylet,takze si to predlzia na mesiac.. urcite to bude zazitok na cely zivot, ja jej prajem..

tani diky za link, to meno si zapamatam lebo segrina kamoska sa tak vola 😅 a je to tam celkom pekne.. nie moderne ale ciste, to je hlavnee 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre