Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
11. feb 2009

no ved napis aspon nieco, ked uz si zacala

penelope10
11. feb 2009

see IP 😉

lara1znk
autor
11. feb 2009

kocky, neviete nahodou ci chyti trvala v tehotenstve?
rozmyslam ze si dam tu objemovu tak by sa mi teraz hodila, chcem si nechat trosku dlhsie vlasy len neviem ci sa mi to oplati, ci mi to vobec chyti

monika1
11. feb 2009

mne mama hovorila ze pri druhom tehu bola velka ako tank 😀 a to je podobnej postavy ako ja tak sa tesim 😀

pene ta co sa deje 😕

lari netusim,musis vyskusat,moze ti chytit aj nemusi 😒

lia
11. feb 2009

ty mas tvrde vlasy lari??

oohhh,dakujem za odpoved,uz som aj zabudla 😉 😀
tak sa uz nafotte tehulky 🙂

pierra
11. feb 2009

ahojte..
hlasim sa po celom dni, aj som sem nazerala ale nikto nepisal,uz som sa bala,ze tehulky sa rozlietaju po inych temach a na nas zabudnu ale nesklamali ste 😅
ja som bola teraz vecer s kamaratkou z detstva posediet,dali sme si pizzu, prijemne som sa odreagovala zo stereotypu 🙂

lari ja neviem,ci to este plati,mozno su teraz ine trvale ale kedysi vraj tie vypary skodili tehotnej.. neviem, len som pocula, mozno je to blbost 🤐 inak mas natacky na suchy zips? skus, dobre vytvaruju aj zo suchych vlasov, fakt rychla pomoc,ked potrebujes narychlo upravit uces 😉

aj ja chcem vediet co sa deje katkaaa? hugi ta zlosti? je mrzulko? ☹

lia
12. feb 2009

dobre ranko,

dnes som ranne vtaca,chcem poupratovat,navarit,ale nejak sa mi nechce,ale musim 😲

pierra
12. feb 2009

ahoj lius, preco musis? cakas navstevu?
ja som uz nalozila pracku, umyla riad a pijem kafe.. rozmyslam co dalej 🤐

csikike
12. feb 2009

ahojte, tak u nas den zacal trocha inac ako sme si ho predstavovali... maly ma celu oblinkal mliekom a moj zaludok je uz asi nastaveny na tehu hormony a nechybalo vela a opatovala by som mu to, chuda manzel musel vsetko riadit, lebo mne bolo zle ☹ , 2x som sa sprachovala a este stale to zo seba citim a nielen zo seba, snazila som sa svojim telom ochranit aj postel ale aj tak nieco obsiahla... tak uz mam nalozene v pracke, a stale surujem matrac, ale zda sa mi, ze sa tej aromy nezbavim 😖 a ocilkal nam aj koberec v detskej... dnes ma asi dobry den 😕

monika1
12. feb 2009

Ahojte 🙂
tak ja som dnes mala sono kontrolu a mame krasne bijuce srdiecko 😵 😵 😵 dr mi robila aj 3D 😵 mam fotocku, pierri mas sa na co tesit, dr je super zatial, odbery mi budu robit o 3t 🙂

pierri vonku svieti slniecko aj ked je kosa ale mozte sa vyvetrat 😎

penelope10
12. feb 2009

ahojte
csiki mna maly ocikal vcera - na koberec v obyvacke. A potom druhom... ani netúžim 😀
Maš aspoň o zábavu postarané 😎

Aj 1. tehu si mala také blinkacie ?

monika1
12. feb 2009

csiki tak to teda nezavidim 😖 mne bolo vcera tak strasne divne ze by stacil maly naznak a grcam jedna radost tak ta obdivujem 😅

pierra
12. feb 2009

joj baby.. to si presne pamatam, niektore "vone" nemozem citit dodnes.. 😒
ale to za par tyzdnov prejde,drzim palce aby to bolo cim skor..

moni ultrazvuk ti robila dr.? viem,ze ona ma kolegu, dr. "D".., ja sa len toho bojim,aby som sa raz nedostala pod jeho ruky lebo on je moj sused, veelmi by som sa hanbila 😅
a gratulujem k srdiecku, vlozis fotku aspon na FB na chvilku prosiiim 😵

monika1
12. feb 2009

jasne dam na FB 🙂 nie pierri ona robi sono, dankovcika tam len tak lahko nestretnes,jedine keby si bola k nemu objednana 😉 ale za to jeho zena je tam vzdy

csikike
12. feb 2009

juuuuuuu, moni, gratulujem k srdiecku 😵
a zatial mi ziadne vone nevadia, ale stravene mlieko... to by dostalo aj netehulu 😀

monika1
12. feb 2009

dakujem csiki 😉 ty sa dockas v pondelok 🙂

csikike
12. feb 2009

no, som zvedava, ale moj gyn, ma len tak slaby usg, ze budem rada, ak tam nieco bude vidiet

pierra
12. feb 2009

ja som ho moni praveze stretla zakazdym co som tam bola.. ale ja tam vacsinou chodim podvecer 🙂

csikike
12. feb 2009

baby, ja mam dnes asi zly den, zacala som krvacat a doki robi az od 15tej 😖 , maly vygrckal aj vsetko ovocie co spapal, cize v brusku ma dnes na konte nulu 😖 , boli sme s nim u lekarky a vraj ma dnes pit iba kuliseka, nic nejest 😨

pierra
12. feb 2009

och csiki, utekaj k lekarovi na pohotovost.. drzim drzim palce 😔

monika1
12. feb 2009

csiki napis potom ako si dopadla,snad to nebude nic zle,drzim palce 😔

penelope10
12. feb 2009

juj csiki 😨
drzím prsty... Kamoška to tiez mala ale prve 3 mes. ležala 😒
No treba myslieť pozitívne. Držím palec 😉

caraida
12. feb 2009

ahoj csiki, uff a aka farba?
ale ani to este nic nehovori.
ak nie pohotovost, tak lahni si, vyloz nozky a hlavne klud. velmi drzim palce!

monika1
12. feb 2009

cari tazko sa da hovorit o klude pri malom drobcovi 😒 takze csiki chapem uplne ze nie je lahke setrit sa...Adamko odkedy vstal tak ma len prehana po byte,neda mi zit,teraz som ho skrotila ze sa hra s hrncami a ja chvilu sedim a ocakavam nasho tata kedy pride a preberie stafetu 😅

pierra
12. feb 2009

no babky drzte sa vsetky tehulky nase 🤐

my sme boli zase na chirurgii, jurkovi leptali palceky na nozickach lebo stale mu to tam hnisa okolo nechtov,este to urobia aj v pondelok a ked to nezaberie,tak dr. mu chce strhnut nechtiky 😢 😢
nemate nejaku radu,co komu zabralo? ja vyskusam aj najdrahsiu mast len nech mu nerobia ten otrasny zakrok 😖

monika1
12. feb 2009

dik pierri 😉
joj ale chudatko Jurko ☹ hmm neviem ti poradit,jedine nejaku nechtikovu masticku alebo kupele v harmanceku,repiku 😒

lara1znk
autor
12. feb 2009

ahojte kocky,

moni gratulujem ku krasnemu zazitku z usg 😵 , som rada ze vsetko je ok 🙂

pierri, neviem co ti poradit, my mame vela problemov s kozickou, ale je to skor ekzemove, pouzivame calciovu mast, holtku, infadolan ale to je asi na vas problem nie velmi ucinne,
tie kupele v harmaceku by mohli pomoct,
drzim palce nech sa z toho vystrabite sami bez toho neprijemneho zakroku 😔

csiky moja, dufam ze to nic nie je, niektore tehulky krvacaju bezne pocas prvych 3. mes. tak dufam ze je to len take nic,
daj nam vediet co povedal doki,
dufam ze tomaskovi uz je lepsie 😔

lius, ake myslis tvrde vlasy? no mam dost pevne a huste vlasy, akurat jediny problem s mojimi vlasmi je ze mne nedrzi ziadny uces, ja mam take neupravitelne vlasy, to aj na svadbe ked som mala moj uces tak po par hodinach uz mi to ovisalo hore dole a po polnoci som si to rozpustila akoby nic, ziadne stopy po tom mnozstve laku co mi tam nakydala kadernicka,
takze ja mozem spat v natackach aj celu noc a rano po par hodinach a malej prechadzke je po vsetkom 😀
ale asi kaslem na trvalu, ani natacat sa nebudem, na to ja nemam nervy,
az take hrozne to zase nie je a uz mi to dorasta do copa tak dobre

lia
12. feb 2009

uz som tu,len tak upratujem,ale mam dost casu teraz ,takze v pohode,dokonca ma to zacalo bavit-teda ten poriadok a aj navarene mame a pol dna sme neboli doma 😀 😀 zrazu je cas na vsetko 😅
bozzzeee,co mate vy dnes za den??to je strasne pierri ☹ ,neporadil ti ten lekar co by mu mohlo pomoct??
nechces zazvonit tomu susedovi lekarovi a opytat sa na nieco??alebo zastav sa v dvoch lekarnach aspon,co ti poradia.
moni gratulujem k srdieckuuuu 🙂 a csikiiiii,tebe k prvej grcke 😀

lara1znk
autor
12. feb 2009

lius, ty si taka sikovna, ty vsetko stihas, aj upratat aj navarit, zavidiiiim

ja mam taky binec doma zase, len sme lietali cely den hore dole, maly nedajboze spat, tak teraz konecne spi tak ja trosku relaxujem a potom idem tiez varit a piect makovu strudlu ale ten bordel, no neviem, len tak narychlo to budem musiet zvladnut, na oko, chlap aj tak nevie posudit co je poriadok 😀

lia
12. feb 2009

ved to lari 😀 ja som ziadny velky nerobila,presne tak,len tak na oko 😀 ale lepsie ako nic
ale ved nemam uz nic ine na robote lari,uz som gazdina,som bez prace 😔 😅 😀 😨 🤐 🙄 😝 😲
no proste na jednej strane som rada,ale na druhej,keby mi niekto platil za to,ze sa narobim aj doma 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre