Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
12. feb 2009

dakujem lari no super dnes bolo 🙂 a ty sa setri,kasli na poriadok-neporiadok 😉

lius vazne? uz nerobis 😕

lara1znk
autor
12. feb 2009

vazne lius, to som nevedela 😔
ale v BA si rychlo nieco najdes, nie?
trosku si oddychnes, teda ked nebudes pokracovat v dnesnom pracovnom tempe! 😀

lia
12. feb 2009

ja neviem odpocivat lari 😀
a dobre som to prelozila,ides varit kuracie lasagne a makovy kolac??alebo štrúdel?? 🙂
mozno sa pri vas aj po anglicky neco naucim 😝 🙂
este cakam ako sa moj sef rozhodne,kazdy den ma natahuje,tak uz mu nebudem volat,necham to tak. 😒

lara1znk
autor
12. feb 2009

makovu strudlu, ano! 😝
a tie lasagne co nam dala dakedy davno recept Caraida, len uz by som sa mohla aj pohnut s tym konecne lebo mi pride muz z roboty a doma nic

treba sa naucit, aj odpocivat je umenie a v tom som ja jednicka! 😀

lia
12. feb 2009

hej??nauc ma odpocivat prosim ta 🙂 ,ja to vobec neviem 😒
mne nemozes poslat ten recept na lasagne??

caraida
12. feb 2009

ahojte,

ach moni, ja to poznam, ved mam take tuna 😀 😀 ani min neobsedi, beha po celom byte a furt vyrevuje "pod sem mama!!" "pod sem mama!!".... a to sme cele doobeda behali vonku a bicyklovali v tom snehu. nezmary su to.

ale csiki ma tusim doma muza, nie? tak sa to musi dat si chvilu oddychnut. 😔 dufam, ze bude vsetko dobre. velmi si to prajem!

lius, ty si nejaka akcna 😀 prid k nam, ja ta naucim hned, ako si treba vazit chvilu volna 😉 vcera vecer sa ohlasil manzelov kamarat - doma vobec nic na jedenie, no, poriadok vyzera inac - manzel zacal lietat ako na metle, ze musi eliminovat ten chaos. tak sa ho pytam - "aky chaos, prosim ta?" 😀 😀 vsak sa nebudem uhanat vecer 😀
drzim palce na robotu, asi to nie je dobry pocit, taka neistota 😒

lia
12. feb 2009

cari 😀 😀 viem si zivo predstavit vcerajsi vecer u vas 😀
ja som stale,stale ma niekto vytiahne von,takze ja neeobsedim,ale mala by som si pomaly robit poriadky vsade 😝 ale to pocka 😀
baby,mne sa roztrhol zaludok,dnes sme kupili sendvicovac,tak som sa samozrejme nadelila 😠 saozrejme po veceri a to som este hladna ☹
zajtra idem cvicit a kym zo mna nebude liat,neodidem 😠

lia
12. feb 2009

baby ,csiki je v nemocke,zistili jej,ze ma hematom,ale babo je ok,videli aj srdiecko 😵 ,musi len lezat...
a pozdravuje vas 🙂 zlataaaa

monika1
12. feb 2009

lius pozdrav ju a ze jej moc moc drzime palce nech ju skoro pustia a nech je babo v poriadku 🙂

pierra
12. feb 2009

ooch.. tak predsa.. csiki veeelmi drzime palce.. dufam,ze tam nebude dlho lebo aj tomik ju potrebuje ☹

moni nevies poradit? muz prisiel z prace,ze potrebuje z UPSVAR potvrdenie,ze som na MD kvoli rocnemu zuctovaniu dane 😒 to je co??

csikike
12. feb 2009

Ahojte kočky.No vidím ,že moja žienka vás už informovala.Ja som dostaval od nej aj telefonické rady ako vás vyhľadať no trochu som mal v tom zmätok.Tak vás pozdravuje a ked sa vráti tak vám napise.Pa-pa.

monika1
12. feb 2009

pierri ja len viem ze potrebuje zajst do socialnej poistovne po tlacivo a da to v robote uctovnicke ale pockaj tusim tam bol moj muz namiesto mna,takze neviem ci tam nebudes musiet ist ty osobne kedze sa to tyka teba 😅

caraida
13. feb 2009

csiki, drz sa, nech je rychlo vsetko v poriadku a mozes ist domov! a nech je babo ok! myslime na teba.

penelope10
13. feb 2009

ahojte 🙂
Ako sa máte pozeram že tu ticho...
o csikike má niekto nejake info ? Asi je to riadny stres pre tomaska ... ☹ Už nech sú aj s bruškom doma a v poriadku 🙂

Baby zajtra Valentin 😵 😵 😵
Čo plánujte ? Kto niekam ide ?

monika1
13. feb 2009

Ahojte,
dnes je ale kosa vonku 😖 akurat som si dobre pospala 😔
no veru musi to byt tazke pre csiki bez tomaska ked ani jemu nie je dobre a potrebuje mamku ☹ no ja neviem ci by som to zvladla 😔

pene zatial nemame ziadne plany,mozno kino,uvidime a vy?

penelope10
13. feb 2009

monika no csiki ma šikovného mužíka 🙂
my asi budeme doma vyhrievat posteľ, keďže mužik je riadne chorý .. 😒
ale išla by som niekam o divadle či večeri pri sviečkach možem asi len snívať 🙄
my už ani doma sa nemôžme kôli malému pokojne najesť 😎

lara1znk
autor
13. feb 2009

ahojte kocky,

boze co to citam, chudatko csiky, velmi drzim palceky, dufam ze vas skoro pustia domov a vsetko bude v poriadku 😔
drz sa!

moni, ani nehovor,ja by som to zvladala velmi tazko, my sme s malym stale spolu, az na take ze si na SK na par hodin odskocim von a necham ho s nasimi ale ta vecerna rutina uz musi byt ako vzdy pekne spolu, kupkanie, mliecko a uspavanie.
uz teraz mam z toho nocnu moru ako to bude ked budem v porodnici 😢 , preto sa na to vsetko zatial ani velmi netesim 🤐

moni, len spinkaj a oddychuj, tie prve tri mesiace ma tiez chytala hrozna unava, stale ma chyta ale mam predsa len viac energie teraz

lia, najdem ten recept v starych IP este z MS a preposlem ti

my asi pojdeme niekam na obed zajtra, babysitterov nemame takze vecer nic nehrozi, ale nevadi, pozrieme si nejaky film pekne doma v klude, mame toho dost co sa chystame uz dlho ze kukneme tak snad zajtra

ja som dnes bola na nasom tradicnom piatkovom stretku s kamoskami a detickami, jedna z nich potratila, no take neprijemne, hrozne smutno mi je z toho, tak dlho sa snazili a ani nevedela ze je tehulka, az kym nezacala krvacat 😔
no hrozne

pene, to sem tam mame tazke aj my s vecerou, vcera napr. maly zaspaval asi 3 hodiny - to nesrandujem!
a tak zaspal az o 22.15 a ja s nim takze som vecerala o polnoci!
lia takze ty nemaj ziadne vycitky 😀

caraida
13. feb 2009

ja idem! ja idem! 😀 😀

mame zajtra v dedine baby bazar, tak idem kuknut 😀 😝 to je program na valentina, co? 😉 ale bez chlapov.

monika1
13. feb 2009

moja kamoska bola nedavno 3tyzdne v nemocke kvoli krvacaniu v 10tt 😒 nic jej nerobili,prvy den akurat pichli injekciu ostatne dni brala tabletky a nechapem ze tam musela lezat,lezat mozes aj doma pokial nedostavas infuzky kazdy den,teda ja by som podpisala reverz 🤐 podla mna psychika hra v chorobe obrovsku ulohu a pokial nie si v pohode je to zle 😔

lari snazim sa oddychovat hned ako dojdem domov z prace,lahnem si a co to pospim a v podstate som teraz aj rada ze som doobedu v robote,tam relativne sedim,oddychujem co doma by ma Adamko len prehanal a neviem ako by som prezila tie 3 mesiace,ja uz odpocitavam tyzdne nech rychlo prejdu a vydychnem si ze som trosku za vodou 😅

pierra
13. feb 2009

ahojte,
ja som dnes behala kvoli zuctovaniu - urad prace, socialka a potom sme si dali este tesco..
teraz poobede zase hladam po kosickych postach jeden balik co mi poslali z MMB, no same prijemne veci 🙄

my na valentina nic speci nechystame, kupili sme si narcisky v kvetinaci a fajne cokoladky a mame valentina 😅 my velmi ten komercny sviatok nemusime.. 🙂

tiez myslim na csiki, vsetko je uplne ine pri prvom dietati,ked zena necha doma muza sameho ale ked uz ma jedno dietatko,je to vsetko take tazkee ☹ a presne ako pises moni, psychika robi vela,mne stacilo,ze mal jurko po porode zltacku a nas rooming na nadstandarde bol vlastne nerooming s placom do vankusa, velmi zle na to spominam, ako mi bolo smutno,ze som ho nemohla prve hodinky po porode stiskat v naruci a viem ake je to dolezite pre oboch vlastne.. 😢

lara1znk
autor
13. feb 2009

suhlasim s vami kocky, ta psychika ozaj robi vela,
ale myslime pozitivne, ja verim ze csiky coskoro pustia domov a vsetko bude v poriadku cim skor

tu je ta velka vyhoda ze zeny po porode nedrzia dlho v ne mocke, najprv sa mi to zdalo hrozne ze po cisarskom zenu pustia na druhy-treti den domov ale doma sa hned lahsie zotavuje a to ma este doma nikto predtym necakal, teraz uz asi budem chciet ist domov hned! 😅

urcite to nebolo nic prijemne pierri, mne hrozne vadilo ze som nemohla vstat z postele ako ine mamicky a prebalit si dietatko ked plakalo alebo si ho len hocikedy zobrat, nakojit ho ale stale som len musela na niekoho vyzvanat a doprosovat sa a to niekedy trvalo celu vecnost 😒 ☹

my tiez Valentina nijako neprehaname, ale teraz ked mame maleho predsa len uz tolko casu na tu romantiku nie je, tak dufam ze sa zajtra obidvaja trosku viac posnazime 😉

moni, viem o com hovoris, podla mna je to ovela lepsie ked zena pracuje hlavne tie prve 3 mes., ja som bola v praci oddychnuta, cerstva, no co cely den za PC, aj to sice unavi ale inak ako behat nonstop za malym energizerom 😀
tie prve 3 mesiace pre mna boli uplne hrozne, total vyzmykana som sa citila,
teraz si to konecne zacinam uzivat

monika1
13. feb 2009

no pierri nezavidim tie behacky po uradoch 😒
a ako pises v porodnici to bolo strasne ked mi vzali Adamka "opalovat sa" 😒 nastastie to nebolo tak dlho...horsie som vsak znasala ked som lezala 3 tyzdne pred porodom,to odlucenie od muzika bolo strasne,obaja sme to velmi zle niesli aj ked za mnou chodil kazducky den a teraz kebyze mam doma aj Adamka tak ja neviem 😔 joj na take veci radsej nemyslim aj ked je to tazke,v teme oktobrovky pomaly kazda druha spini alebo krvaca alebo uz potratila 😔

lara1znk
autor
13. feb 2009

caraida, nahodou celkom dobry program 😀 , urobis valentinske prekvapko pre Bastika a potom vecer to s muzikom dozeniete 😀

lara1znk
autor
13. feb 2009

preboha kocky, prestante take temy, nekazme si naladu!

moni, ja radsej ani nenakukam do juloviek

pierra
13. feb 2009

jurko bol vyse 180hod. pod lampou 😒 a potom este u pediatricky 2 dni sme boli zas,to uz mal jurko mesiac..

moni a ked sme pri tom, ty si tiez bola na nadstandarde nie?
pocula som,ze niektore maminy mali pri sebe muzika cely den alebo aj v noci, da sa to? je to pravda?
moj stale zdupkal ako prisla sestricka 🙂

joj babky.. krasne obdobie vas caka 😵 😵

monika1
13. feb 2009

lari ani nepozeraj do juloviek,akurat viem tam o jednej babe co sa jej stalo 😔

pierri hej v nadstandarde za 300sk to si aj ty bola nie? mne muzik cely den robil a potom za mnou prisiel a bol tak dlho ako chcel,dokonca sme sa boli pozriet aj na kupanie spolu a raz prisiel o 8 vecer mi nieco doniest a v pohode ho pustili,nikdy mu nikto nic nepovedal a na tej izbe za 700sk tusim jednej muzik aj spaval na gauci 🙂
tak sup sup pridaj sa k nam 😵 😵

pierra
13. feb 2009

moni ja som bola praveze na tej za 700 lebo ina nebola volna 😔 😅 a poviem ti,isla by som zas do tej, ak bude volna lebo sa mi tam velmi pacilo.. len som pocula,ze je tam maju teraz hrozne vela rodiciek, kamoska cely cas po porode lezala na A-cku,nedostala sa ani na sestonedelie, nie ze este na nadstandard..

monika1
13. feb 2009

joj to pierri ani nehovor 😅 snad v sept-oktob nebude tolko rodiciek 🙄 ja chcem isto nadstandard 😅

ozaj lari ty ked prides teraz na SK tak ides na 3Dcko?

lia
14. feb 2009

ahojte 🙂
my mame dnes vrtulku,skoro sme hore,ale nevadi,taky klud sme uz davno nemali 🙂 stale som bola v praci cez vikend a cez tyzden nehrozi.
uz mam aj naklepane,nasolene rezne v ladnicke a osupane zemiaky a oprate.este by som mala dat dole aj periny,ale moc sa mi nechce.
moni,vase babo bude ake znamenie??

lara1znk
autor
14. feb 2009

ahojte kocky,

tak ako valentinujete? 😀 pekny valentinsky den vam zelam, uzite si to a trosku si oddychnite! 🙂

Mna moj muzik hned rano prekvapil s obrovskou kyticou, to som teda necakala lebo ja nedostavam kvety ani na narodky. 😅 Ale tak som rada. Mile prekvapko a este aj nausnicky mi kupil, take sikovne.

Akurat sa chystame na obed a rano sme este stihli romanticky potravinovy nakup v hypermarkete. 😀

U nas take nieco ako nadstandart neexistuje, to je skoda, aj ked kto vie kolko by to tu stalo. Ale Guy mohol byt pri mne od 10ej do 20ej takze super. Plus potom este su asi 2 hodky denne navstevne hodiny takze hocikto iny by ma mohol prist pozriet, no ale my tu rodinu nemame takze sme boli len my dvaja ale bolo to velmi dobre pre mna takto. Velka pomoc a podpora.

Moni, ano pojdem na 3D ale asi len u nas v RV. Mame tam noveho Dr. ktory robi 3D tak sa asi nebudem trepat do KE.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre