Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

csikike
26. feb 2009

ahojte, dakujem za gratulacie, ja si "uzivam" tehu, je mi zle ako konovi, napina ma a akoby to nestacilo, tak ma aj hlava boli... a este stale spinim 😖 , vcera vecer tomik zase vracal, takze nic nove na obzore 😔

pierra
26. feb 2009

oouuu csiki, tie hormony su blaznivee.. tak to vydrz nejako, este dobre,ze si doma a nechodis do roboty 🤐

csikike
26. feb 2009

pierri, este stastie ze je drahy doma, lebo vraj vyzeram ako vygrcany rezanec 😖 😀 , pekne sa o nas stara, ale zajtra a v sobotu som na vsetko sama, drahy ma skolu

monika1
26. feb 2009

csiki tak len oddychuj a nech to cim skor prejde 😒

penelope10
26. feb 2009

ahojte 🙂
csiki to mi je luto, ze mas take utprenie 😔
Ja cakam kramy, tak sa pripojim k trpiacim 😅
Malemu idu zuby (teda horna stolicka) tak je to na zblaznenie, furt len poplakujem, nervozny je z toho 😒
Ale blizi sa vikend tak sa mu viac povenujem a vymyslime aj nejaky program 🙂

pierra
26. feb 2009

baby tak zase to je tu, ked sa trapime tak vsetky naraz..
my sme dosli z chirurgie, jurkovi nakoniec strhli nechtik 😢 tak hrozne plakal chudacik moj zlatunky, a ja s nim 😔
teraz je kludny lebo ucinkuje injekcia no som zvedava co bude vecer 😔

monika1
26. feb 2009

chudacik Jurko ☹ nech sa uz prestane trapit,stale nieco vsak 😔 tak nech mu uz narastie pekne nechtik

pene tak pevne nervy,ja cakam kedy nam zacnu rast posledne stolicky ale oni nic zatial...

pierra
26. feb 2009

no to dufam moni,ze mu narastie pekny lebo som citala kadejake fora, niektori ludia sa s tym trapia aj cely zivot 😒 snad tam nechyti teraz nejaku infekciu ked to ma take otvorene ☹

csikike
26. feb 2009

pierri, dufam, ze uz vas vsetko zle postretlo teraz a uz bude len a len lepsie 😉

penelope10
26. feb 2009

pieri.. diky moc za link 🙂 objdenam si to odtial, len sa neviem rozhodnut...
Som sa chcela spytat, s tymi nechtikmi to ma navždy ? Ci sa mu to upravi, ked vyrastie.

Inak moj maly prave zalomil... Sa o mna oprel a zaspal 😅.... No nechapem teraz bude spinkat 2 hod, a noc mu zacne o 22,00.
Zbohom pokojny vecer 😝 😀

pierra
26. feb 2009

kati no uvidime,ci zaberie to strhnutie.. ja sa budem modlit aby ano..
teraz sa trapil vlastne od prveho ostrihania nechtikov 🤐

pierra
27. feb 2009

ahojte, ako sa mate? uz sa nam zvikendnieva, ako mate plany? 🙂
jurkovi vyzera byt lepsie, dostal vcera aj dnes sirupcek proti bolesti, vecer ma caka previaz,neviem ci som na ten krvak pripravena 😝

tehulky kedy pridate nejake bruskovske fotky? ked sme cakali prve, boli ste viac aktivne 😅

monika1
27. feb 2009

ahojte 🙂
tak super ze je Jurkovi lepsie a prevaz zvladnes neboj 😉
no ja som sa zatial len raz fotila 😅 a nejako ani nemam chut to davat na MK 😒 snad ked bude brusko vacsie tak si ho dam do albumiku 🙂

a vikend? ani neviem,zatial nic take nemame v plane 😒

csikike
27. feb 2009

pierri, ja si brusko sem urcite nedam, mam dost kil navyse, takze sa nebudem radsej pretrcat 😀
a super, ze je jurkovi lepsie... ozi, spia uz vase deticky bez 1 strany ma postielke? ja to velmi zvazujem, ale tomik sa furt vrti... ale chcela by som ho naucit spat na normalnej posteli kym sa narodi druhe

pierra
27. feb 2009

ok baby,respektujem vase rozhodnutie 🙂
ja som tu tehulkovske nahotinky mala tiez iba chvilu 🙂

csiki jurko spal bez jednej bocnice este davnejsie ked nelozil,mohol mat tak 7-8 mesiacov, teraz jednoznacne musi mat ohranicenu postel lebo sa velmi koti, aj cez den spi sam,to by som neustrazila aby niekde nespadol..
a neexistuje nejaka zabrana ku valende? napr. v ikei.. ja si myslim,ze tomik je este maly aby si zvykol na taketo spanie ci nie?
😨

lia
27. feb 2009

ahojte 🙂

pierri,prezili ste to?? ☹ myslela som na vas..

pierra
27. feb 2009

ahoj lius, diky za podporu 🙂
ano prezili ale vyzera to tak,ze aj na druhej nozke nas caka to iste 😒
ale dost uz o tom, si pripadam jak stazivka staziva co sa furt len stazuje 😔

caraida
27. feb 2009

ahojte,
ahoj pierri, chudak jurik, to musi byt hrozne. ale ak to ma byt potom lepsie. tak sa to hadam vyplati. to je tazke, ked sa trapie male deti, tazko im vysvetlis, ze je to pre ich dobro. ale nastastie zabudnu, alebo to aspon vedia super potlacit.

csiki, hehe, tak to by som si priala aj ja. sam vo velkej posteli a vo svojej izbe 😀 ale pri nasom tempe bude prcek este v 20-tich rokoch spat s nami v izbe nalepeny na postel 😀
on spi hrozne. ani 3 min. na jednom mieste, putuje tam, beha, hupe sa, sedi, vsetko v polospanku. a ja sa budim aj na mini suchnutie.
som skusila na uvod vybrat mreze, ale to hned objavil a to ho tam neudrzim ani nahodou v posteli. takze ja ti neporadim, ale neter spi od 15 mes vo velkej sama. ona vzdy dobre spala. mala prve mesiace taku zabranu, co sa montuje na postel. to sa da kupit, tusim v kike a pod. mozem sa spytat.
ja mozem nasu postielku prestavat na junior, to je potom tak nizko, ale pochybujem, ze by tam dobrovolne ostal. len raz sa mi stalo, ze sa sam vybral a sam si tam zaspal. a to ma rezim pevny ako u armady.

monika1
27. feb 2009

csiki my mame vybratu stranu na postielke ale postielku na noc prikladame k nasej posteli, skor z toho dovodu ze Adamko vzdy zaspaval so mnou na nasej posteli a potom som ho musela prekladat a kedze som tehu tak som to musela zarazit a tak zaspava uz vo svojej a rano si len k nam prelezie,tiez ho nemusim brat z postielky a raz v nej spal aj cez obed ale vtedy nie je pri nasej posteli postielka a spal v pohode a ma to nizko tak snad by sa nic strasne nestalo a mal pri nej paplon pre istotu...ale chystame uz kupu klasickej postele a v najblizsej dobe mu chceme urobit detsku izbu a pomaly zvykat na spanie tam tak uvidime co z toho bude 🙂

lia
1. mar 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee
to tu nikto nebol jeden dennnnnnnnnnnnnnn???????????????????????? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 no pekneeee 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
tak dufam,ze to dnes spolu napravime 😉 😉
prajem peknu nedelu 😵

monika1
1. mar 2009

ahojte 🙂
my sme mali vcera cele poobedie az do vecera neskoreho navstevu,som myslela ze Adamko bude mat problemy zaspat a pekne spat no nastastie spal pekne,asi je uz zvyknuty na tolkych ludi 🙂 a dnes som si konecne sadla,v rure mam zivansku,chlapi su vonku tak ja vegetim 🙂 a poobede ideme opat my na navstevu 😀 no aspon sa nenudime 🙂

lia
1. mar 2009

moni,vy mate vikend vzdy navstevny 😀

penelope10
1. mar 2009

ahojte,
my sme absolvovali navstevu vcera. U svokry 😀 🤐
Takze mame zasa na nejaky cas pokoj 😅
Inak maly spinka a asi budeme obedovat bez neho.
Je krasne slnecno, tak pojdeme asi vonku. 🙂
Pekny vikend všetkým 🙂

pierra
1. mar 2009

ahojte, vidim,ze kazdeho laka to krasne jarne slniecko 😵 bodaj by uz len teplejsie a krajsie bolo 😎
my cakame nasich, pridu gratulovat muzikovi, hodinu a pol som piekla rezne 😝
robila som aj zemiakovy salat bez majonezy a trasenu tortu ale do poharov, to budu hody 😝 😝

monika1
1. mar 2009

jej pierri to je napad ze do poharov 😨 to by ma nenapadlo ale super napad 😉 a ako si to davala? ako na spodok piskoty a tak krem a do takych vysokych? 😝 mnam dala by som si 😝
my uz sme napapani,maly chrni tak opat vegetim 😎

pierra
1. mar 2009

moni nechcelo sa mi robit piskotu 😔 😅
ja mam take "tulipanove" zmrzlinove pohare, ale aj do vysokych by sa to hodilo..
na spodok piskoty, potom tu zmes, dnes som robila cokoladovu, vrch som zaliala kyslou smotanou rozmiesanou s jogurtom a vanilk.cukrom 😝 este pred podavanim posypem cokoladovou ryzou..

inak minule som robila nieco podobne len nie dr. oetker pudingy ale jemny tvaroh rozmixovany so slahackami.. toto som prekladala ovocim, mnam, velmi chutne 😝

penelope10
1. mar 2009

ahojte,
aj ja to robim do poharov - ak je malo hosti
+ lepsie sa to skladuje.
😉

lia
1. mar 2009

pierri,aky je salat bez majonezy??a trasena torta?? 😕
aj ja robim smotanovu tortu niekedy do poharov alebo do misiek,je to take zlate a krasne to vyznie 🙂

pierra
1. mar 2009

lius salat bez majonezy to je zo zemiakov, zavarane uhorky, cibula, stava z uhoriek, horcica, peper, sol, trocha ol. oleja, je velmi chutny..
a trasenu tortu nepoznas? to bola pred casom taka mania tuto na MK
to nalejes do misky 2 slahackove smotany, 2 mandarinkove kompoty aj so stavou a 2 pudinky dr. otetker OLÉ /vanilkove alebo coko/ a trasies a trasies kym to nezhustne.. potom to natries na korpus potrety lekvarom alebo nalejes do poharov a ozdobis..

lia
2. mar 2009

jaajjj uz viem pierri,ale ked davas do poharov,co spravis s tym korpusom??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre