Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

csikike
23. júl 2008

lari, moj drahy tiez bol pri prvom ockovani a sestricka ledva stihla ihlu vytiahnut a uz mal maleho na rukach 😅 tomik sice teploty nemal ale mne hned povedala sestricka, ze akonahle prideme domov tak mu mam supnut paralen cipok a na miesto vpichu studene a aj tak mal potom riadne cervenu nohu a hrcku 😔 ,

tatiana
23. júl 2008

no ja pevne verim, ze bude OK rano aj v noci.

Ja som bola OK, len mi ho bolo luto, aj tibco ho drzal potom, on ale nplackal velmi, len ked ho pichlo, potom vobec ...
spinkal 3,5 h a potom vstaval s usmeom a hned na to plac.
u mojho drobca nezvyk ..
a potom mrnkal az plakal 3 hodky a potom zaspinkal zasa ...
hadam bude OK, inak musi byt uz aj hladny, sak ved vstane, tak sa naje ...

lara1znk
autor
23. júl 2008

drzte sa tani dnes v noci

tatiana
23. júl 2008

no tak hadam bude Ok, inak este stale spinka od 6,30 cca a jedol naposledy o 4 tej ...
tak nejako

hadam sa z toho vyspinka poklad moj ...

lara1znk
autor
24. júl 2008

dobre ranko,

to som tu prva? a to mame o hodinu menej ako vy
spachtosi 😅

tani, ako ste spinkali?

nas drobec zase nie a nie zaspat, bolo aj dost teplo tak mozno preto, takze zase vecer v keli, zaspala som s nakoniec a rano o 5ej uz cvirikal 🙄

dnes mame opat krasny den, ideme na navstevu ku kamoske, mozno mi ostriha maleho

vy co mate na plane? stale mate take divne pocasie?

lia
24. júl 2008

dobre rano babule,

ja nespim lari 😉
ja sa chystam robit cukinovy privarok,len musim pozriet ako ho mam spravit,uz som dlho nic take nevarila a poobede musim urobit este francuzaky 🙄 .nejak ma to prestava bavit 🙄

lia
24. júl 2008

pierri,vobec neviem co sa nam zapaci,vobec nevieme kam mame ist 😅 😀
bojim sa,aby sme sa vobec niekam dostali ☹

lia
24. júl 2008

pierri,kukam fotecky z dovolenky,juuuujjjjj,muselo vam byt paradne 🙂 🙂
vy ste boli v hoteli Podgora v podgore??

csikike
24. júl 2008

ahoj liu, aj ja dnes privarkujem, teda ak nieco najdem na nete, ale z tych mladych fazul 😀
inac po dlhom case tomik neplakal zo sna, parada, sa vytesujem, pekne spinkal od 21.30 do 5, napapal sa a potiahol do 8mej a aj ked bol hore tak sa tisko hral v postielke 😵
liusik, dovolenky na poslednu chvilu su najlepsie 😵

lia
24. júl 2008

caues csiki 🙂
lenze u nas je to tazke,robime jeden projekt vo firme a nevieme ako ho stihame a aj moja kolegyna chce vtedy dovolenku kedy ja a este neviem ci nieco vobec zozeniem,no katastrofa.buduci tyzden sa do toho vrhnem,ale ani neviem do ktorej cestovky ist 😅
moni,aj vy mate krasne fotecky 😉 ako ste boli spokojni s greckom??more paraaadneee,ze?? 😵

lia
24. júl 2008

csiki,ako mam spravit ten haraburdiak cikuniak privarok??

lia
24. júl 2008

ty si nasa kuchara 😉 😀

lara1znk
autor
24. júl 2008

no vy uz vyvarate? my akurat ranajkujeme 😀
aj ja by som si dala nieco chutne na obed
lius, ked najdes nejaky dobry recept na cukinovy privarok tak ho hod sem, budeme mat zajtra

csiky, joj ako zavidim tomikove spinkanie

ja dnes idem do kina na MAMMA MIA, tesim tesim

monika1
24. júl 2008

Ahojte 🙂
dakujem za pochvalu fotociek 🙂
lius maximalne odporucam Kretu,krasne ciste more bez potvor,krasne prostredie,hory,my sme boli spokojni,sice trosku menej so stravou ale ostatni boli velmi spokojni,my sme teda ja som vyberava 😅 😀

my sa este aklimatizujeme,bodlo by lepsie pocasie lebo po celom dni behania s holou ritkou mame byt teraz cely den doma tak je to riadna zmena 🙄 a u nas spanie rovnako,klasika stale raz hore na flasu,dnes sice 2x lebo sa precikal a musela som ho prezliekat co sa nezaobislo bez hrozneho placu ze nasi rano sa pytali co sa dialo 😅

lia
24. júl 2008

ja som bola moni na krete,aj na rhodose,ale mne sa tam moc nepaci. 😒 ale more je tam mparadne 🙂

lara1znk
autor
24. júl 2008

to je najhorsie sa aklimatizovat po dovolenke ked je zle pocasie, co je u nas pravidelne

a lius a preco sa ti nepacilo?

lia
24. júl 2008

lari,tu su tekvicove privarky ake len chces 😉
http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=

neviem ti to vysvetlit,ale greci mi nejak nevonaju a strava je tam o nicom 😒
ale vela ludom sa tam paci.a naposledy sme dostali uplne iny hotel ako sme mali dostat,o triedu nizsi,tak asi aj preto.ale bolo dobre 🙂 ,zvykli sme si 😀

lara1znk
autor
24. júl 2008

dakujem ti, ty si poklad

pierra
24. júl 2008

ahojtee.. tak konecne sme vymakli cas,ze neprsi hoci zase z kazdej strany ciernava a boli sme nakupit.. mnam.. teraz moze prsat dalej 😝 😀

lius ano boli sme v hoteli podgorka v podgore, preco??? poznas to tam?

baby ja zavidim kazdemu,kto v noci vstava menej ako 10x, u nas to je nenormalne psycho, ja uz neviem co robit.. vyskusali sme azda vsetky druhy liekov, ritualy aj neritualy, plac aj utisovanie a nic.. z noci na noc je to horsie.. 😢 🙄 este mam male tusenie, ze jurkovi rastu dolne dvojky a vcera som v knihe precitala,ze dalsie zuby az na 18-24mesiacov,tak ked uz len toto mam vydrzat tak vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😔

pierra
24. júl 2008

baby jedna blba otazka.. poradte prosim darcek mojej babine k 70-tke.. v nedelu sme pozvani na hostinu a ja nemam este ani napad co by to mohlo byt ☹ ☹

lara1znk
autor
24. júl 2008

pierri, uprimne ta lutujem a chapem, lebo my sme si vytrpeli dost s malym od narodenia, potom sme nacerpali energiu ako tak a teraz pokracujeme, aj ked az take zle ako ty pises to nie je 😔
ale neboj, raz musia prist dobre casy, aj vy sa dockate

a ten darcek, ja neviem, to je tazko takej starsej pani,
nasu babku najviac potesilo nove oblecenie, lebo chodila kazdu nedelu do kostola tak sa mohla paradit v novom 🙂
neviem aka je vasa babka, je z dediny?
bud nejaku peknu satku, nejaky svetrik alebo potom nejake salky...

pierra
24. júl 2008

veru lari, snad pridu lepsie casy, moja segra sa budila v noci iba do 6-tich rokov 😀

moja babka je z dediny, do kostola chodi samozrejme a ma rada gycove veci 😀 vsetko co sa leskne je "paradne" 😅

penelope10
24. júl 2008

ahojte... moni krasne fotecky 😵 😵 😵 😵

pieri ... co tak skusit navstivit vestko za 30,- ... 😀 tam je toolko gycov 😎
inak ja by som tiez kupila salky, hrnceky... take daco 😉

tatiana
24. júl 2008

ahojte 🙂

ja som volako mimo ani neviem, ci som dnes pisala : )))))))

ale asi nie : )))

nejaka som mechom udreta.
Mam tolko toho na ruzume, ze iste na milion veci zabudnem ...

a cekla som si , no nepisala som 😀 😀

Prave krpuch spi a uz sa bude asi budit ja musim balit na tu cestu, potom na 2 tyzdne do Lv k nasim.
No parada.

No noc bola fain, zobudili sme ho vecer o 23.00 na jedenie a potom zaspal o 12 tej asi.
a spal do 7 dmej rana 🙂

ja som ho ale prehovorila aby sme si pospali do 10 tej este : )))
nechal sa ukecat.
Noha asi este boli, dnes som horucku nemerala a snad uz nie je, nie je ani umrncany aaz tak velmi.
Inak trochu este je ...
stale si ide jazykompod spodnu peru - no smiesny je strasne.

A Moni - krasne foto 🙂

a o rok pridam aj ja od mora 🙂
snad 🙂

pierra
24. júl 2008

tani ty mas ale spachtoska 😅 to je super lebo mozes aj ty relaxovat aj mliecko vyrabat 😅
vy ste neprisli teraz v utorok z lv? ci si uzivas rodicov kym si na materskej vsak?

tatiana
24. júl 2008

no hej prisli sme z LV ale ideme zasa ..
tak sa mi tam nejako paci 🙂
a aspon si oddychnem 🙂

no a spachtoska mam teda 🙂
ale ja sa nestazujem ...
😉

csikike
24. júl 2008

tati, super, ze tak pekne spinka, aj my sme tak dobre spavali a teraz? ale nestazujem sa, zacina sa to upravovat 😉

pierri a darcek? hm, moja babka bude mat teraz narodky a kupime jej sadu nozov, bo furt narieka, ze ich nema ostre, naposledy dostala od nas rychlovarnu kanvicu (ona je moderna, uz par rokov ma aj mikrovlnu ) 🙂 a tiez je na gycove veci, ale rada sa aj paradi, takze vonavky, sampony, kozmetika to je jej...

tatiana
24. júl 2008

no baby tak mal este vyssiu horucku dnes krpusik moj.
37,8 ☹

dala som mu cipok ale vykakal ho.
Zasa spinka, tak hadam to uz skonci :(

pierra
24. júl 2008

csiki aj moja babka ma mikrovlnku, dokonca ju mala prva v rodine, syn jej doviezol z nemecka.. tam si nevoli teplotu gombikom ale pretaca taku palicku ako ked sa niekedy na starom tranzistore hladali rozhlasove stanice 😀

tani.. 37,8 este nie je vela len sleduj drobceka maleho.. a panadol sirup nemas?

lara1znk
autor
24. júl 2008

ahojte,

tani to nie je vela pre deti, nic sa neboj, hlavne nech pije vela tekutin a skus panadol sirup ako radi pierra.

tak co pierri, uz si sa rozhodla co kupite babke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre