Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
27. jún 2008

no to asi nie, ale velka skoda, keby minuly tyzden si ich predavala tak su nase 😀

o tych bata zlavach som pocula, super, aj tu by sa zisli nejake zlavy na detske topky, inak sa nestazujem

co robite cez vikend?

pierra
27. jún 2008

my oslavujeme.. otec mal narodky, v nedelu mame spolu s otcom meniny,takze ideme k nasim.. mali sme ist aj zajtra grilovat ale muzik klasicky ide do roboty,takze som zase sama.. 😒 uz to radsej nekomentujem..

pierra
27. jún 2008

no ideme kupat drobca, potom sem este mrknem, v telke zase nic..
vy co planujete lari?

lara1znk
autor
27. jún 2008

v prvom rade si poriadne upratat doma, je to hroza aky bordel mame, nestiham nic, kopec prania, zehlenia a k tomu riadny bordel, vsetko vycistit, upratat
akurat som dohadovala s muzom ze musi zobrat maleho vonku aspon na 2 hodky aby som aspon ten zaklad stihla

potom chceme malemu k upit hojdacku a pieskovisko do zahrady a urobit to tam a kopec dalsich veci na treba
uz by sa zislo aj ten satelit nastavit, nech uz mame tie slovenske programy

pierri, akoze nic? ty nepozeras panelak? ja ze na tom ficia vsetci 😀

robi casto cez vikendy? co nejdes k vasim uz zajtra? alebo nech pridu sestry k tebe

pierra
27. jún 2008

panelak nepozeram, som zavisla iba na ordinacii v ruzovej zahrade.. musim vidiet kazdu cast..

k nasim som zvykla chodievat v sobotu ale zajtra nejdem presne z takych istych dovodov ake mas ty.. upratovat upratovat.. aj ked budem nervozna ked sa mi tu jurko bude motat pomedzi nohy ale ked pustim vysavac, na chvilu ho zabavim 😅 buduci piatok pride svokra aj svagrina s malou,takze zajtra rajony 😎

monika1
27. jún 2008

jeeeej vy ste sa tu rozkecali teda 😅 este pozriem fotocky 🙂
pierri krasne sandalky,aj som ti hned pisala ale spadol nam net,ja by som ich aj brala 😅 aku maju vnutornu dlzku?zmerias mi? nam budu pomaly tie nase 19tky male,maju 23cm vnutornu dlzku,neboli by vam dobre?ani sme ich nestihli ponosit...
my tiez pozerame panelak,dnes posledna cast...
my ideme zajtra grilovat na nasu chatu s kamosmi tak sa tesiiiiiiim ze vypadneme von a dufam ze bude krasne a nebude prsat 🙄

lara1znk
autor
27. jún 2008

monika, nebude, prsi u nas 😀
uzite si to zajtra

tak my sme si brusili zuby s csiky na tie topky a vyfukne nam ich monika, no pekne

pierri, aj ja mam rada ordinaciu, doma pozeram kazducku cast tiez, sem tam si pozriem tu na nete ked nezabudnem, preto chcem uz ten satelit cim skor ze budem normalne pozeravat,
co bolo vcera???

monika1
27. jún 2008

no lari bodaj by si mala pravdu 🙄 posledne dva dni bol riadny lejak,to s malym ani von potom nemozem ist lebo on sa hrabe len do travi a tam vsetko mokre,blato 🙄 🙄

mne sa tie sandalky moc pacili uz ked sme kupovali pre Adamka v Bati topanocky na jar a ked sme chceli potom kupit tieto sandalky tak ich uz nemali,krasne su 🙂

baby tak som pozrela fotocky,no pierri krasne fotky si pridala,juj ta posledna je skvela 😵 😵 asi budem opicit 😀 tani a Risko je rozkosny,zlatucky a ako nam rastie to ani nepravda 😅

lara1znk
autor
27. jún 2008

veru rastu tie deturence tak rychlo, coskoro rozprudime debatu o skole, uvidime ze to bude ani sa nenazdame

tak ja idem pracovat, treba mi varit, maso mam v marinade tak idem piect, tak sa mi nechce, ja som sa uz napratala chlebom
maly nam ocikal celu postel tak mam este viac prania a vonku mi zmoklo pradlo takze nuda nehrozi

pekny vecer kocky
aj vikend

pierra
27. jún 2008

baby zmeriam vam ich zajtra lebo uz sa mi nechce teraz.. 😔
kupila som svokre knihu "bez dcery som neodisla" , v piatich knihkupectvach som ju zhanala.. to je taka pecka, ze to citam jednym dychom.. no ja neviem,ci dnes vobec pojdem spat... joj idem citat, musiiiiiim 😝

monika1
27. jún 2008

pierri ja to mam precitane 🙂 super bola az na jej slovnik co nemusim ale ako pribeh super a obdivujem ju ze bola taka sprosta a vydrzala s nim tak dlho 😖

pierra
27. jún 2008

no tak predsa idem spat lebo kedze zajtra som na jurka sama,neviem ako by som to zvladla bez spanku..
tak ja by som toto ziadnemu muzovi netolerovala.. 😒 sila to je co jej vyvadzal..

monika1
28. jún 2008

Ahojte,
joj pierri a este co vsetko sa docitas do konca,no sila,ja by som ho dala vykastrovat 😠 😀
my uz pomaly balime na dnesny vyletik,tak sa uvidime vecer,papa 🙂

pierra
28. jún 2008

no moni tu som.. citam od rana od siestej.. uz rozmyslam,ze ju asi svokre nedam lebo fakt je dost vulgarna ta kniha a predsa svokra ma pomaly 60r. 😒
inac tie topanocky maju vnutornu dlzku asi 14cm ked som dobre merala.. dnes ideme este do optimy,tam je tiez bata, skusim sa spytat ci nemaju mensie tieto, ci nevymenia.. ale pochybujem, to u nas tak nefunguje len ja som taka naivka navcas rana.. a stve ma,ze som odpiekla ten kupon na nich 😠

monika1
28. jún 2008

pierri mojej svokre sa nahodou pacila ta kniha a to ma tiez skoro 60 😅
inac fakt skoda toho kuponu ☹ my budeme musiet kupit uz nove topanocky lebo sme z tych batoviek uz vyrastli a su take pekne ☹ Adamko ma 12cm nozku tak neviem ci by mu tie vase neboli moc velke ☹ ale skus ist vymenit,vsak za to nic nedas 😉

pierra
28. jún 2008

aj jurko ma 12cm nozku ked som dobre merala.. 😒 ale tak snad sa najde niekto komu budu pasovat, aj na MMB som ich dala..

lara1znk
autor
28. jún 2008

ahojte, co je to za kniha? nieco podobne ako dakedy davno bola bez dcera neodidem?

pierri, u nas to tak funguje, mozno aj u vas uz, ze vymenit mozes v hocijakom obchode tej istej siete, drzim palce nech to vyjde

u nas je nanic pocko, tak zatial sme doma, trosku som upratala, maly sa nam pogrckal na koberec, tak mam o cosi viacej roboty.
poobede snad pojdeme aj von na chvilu, chcem malemu uvarit nieco chutne na obed tak este pockame.

inak noc bola hrozna, zobudil sa o 1ej a nedajboze spat, vzali sme ho k nam ale nepomohlo tak som mu dala cajik, potom nejako zaspal, o 3ej zase hore, ten isty cirkus a o 6ej uz sme normalne vstali.
tak som mrtva dnes

pierra
28. jún 2008

lari, nie.. to pise jedna slovenka, moderatorka radia, ktora mala dieta s moslimom.. nehorazne ju oklamal, vodil ju za nos, podvadzal na vsetky strany.. ja som to uz zhltla cele, neverila by som,ze je to skutocny pribeh keby pisatelka nebola slovenka..

http://www.martinus.sk/?uItem=46769&z=pravda

tu si mozes precitat..

tak ideme za chvilu do optimy skusit vymenit topanky ale neverim,ze u nas je to take premakane ako u vas lari 😒

lara1znk
autor
28. jún 2008

ja som o tej knihe pocula teraz ked som bola doma, nemala nahodou krst nedavno? vsade sa o tom hovorilo, nie?
ale pointa je ta ista ako ta stara kniha, nie?

tak drzim palce s tymi topkami

pierra
28. jún 2008

ja som staru necitala ale podla nazvu je to asi podobne..

no a s topkami.. aj by ich vymenili ale nemali ani z jedneho jedineho modelu vel. 20, ani 19.. este skusime na hlavnej, maju o 2 tyzdne dostat novy tovar..

lia
28. jún 2008

ahojte 🙂
jeeejjjjeeeejjj,vy ste kolko toho zapisali 😅 to asi ani neprecitam 😅

lara1znk
autor
28. jún 2008

tak sme to ko necne rozbehli lius, len citaj 😉

pierri, super ze to vymenia, dufam ze ich budu mat na hlavnej, vela stastia

spomenula som segre tu knihu tak mozno mi ku donesie ked ju budu mat u nas v tescu,
aj ked mam rozcitane uz 2 knihy a nie a nie ich docitat

pierra
28. jún 2008

lari toto zhltnes za 3 hodky namiesto spanku 😅

lius caves.. kedy dovolenkujes?

lara1znk
autor
28. jún 2008

pierri, uz mas poriadene?
ja este nic, teraz sme boli vonku s malym, bicyklovala som ho po nasej ulici hore dole, guy zatial upratuje garaz tak sme travili aspon takto cas ako rodinka spolu 😀

teraz sa asi pojdeme do zahrady vozit na aute, len co si trochu vydychnem a dobijem energiu horalkou

to az taka dobra je tak kniha? tak sa uz tesim, len aby ju mali

lia
28. jún 2008

o akej knihe sa rozpravate?? 😕
pierri,niekedy po 15.auguste 😖 to je este hodne daleko 🙄 a vy kedy idete do chorvatska??
lari,preco nespinkal dobre Christy??

lara1znk
autor
28. jún 2008

lius, to zbehne r ychlo a kam idete?

keby som ja vedela, ale myslim ze bol hladny lebo malo j e cez den, vecne vymysla, dnes na obed zjedol asi 3-4 lyzicky 😒 , raz si odhryzol z banana a jeden ryzovy keksik mal, takze bieda
rano mal cerealie, trosku toast a na desiatu 2 jogurty, toto este zje ale inak strajkuje
som zvedava na veceru co bude

iny dovod nevidim, myslela som ze zuby mu idu ale asi nie

lia
28. jún 2008

myslis,ze od hladu??ja by som to tiez tipovala na zubky 😖
vobec neviem kam sa vyberieme,mozno turecko,mozno spanielsko 😅 neviem,je nam to jedno 🙂

pierra
28. jún 2008

jeej lius, aj do spanielska aj do turecka by som slaaaaa 😝 rukami.. nohami..
my odchadzame 11.jula, o 2 tyzdne to je..

lari, ja som rychlo upratala este doobeda, za 2 hodky, to co bezne upratujem..
jogurty velmi lubi ja jurko.. zje celu aktiviu a hadze sa v stolicke,ze este chce.. 😀
neskusila si dat christiankovi do vecerneho mliecka par lyzic kase aby ho na noc zasytilo?

a ta kniha.. no je dobra.. ale mozno len priraslujem lebo presne pred rokom som naposledy citala nejaku knihu.. za posledny mesiac tehotenstva som zhltla 7 romanov, veelmi rada citam a az teraz mi tato padla vhod na odreagovanie.. 🙂

lia
28. jún 2008

a od koho je to kniha??

jeeejjj,tak to je za chvilku 🙂 idete sami pierri??na dva tyzdne??
a kam??

lara1znk
autor
28. jún 2008

aj ja rada citam, len uz nie je cas na to

pierri, ani mlieko uz poriadne nedopije, takze radsej nie, nechcem mu to sprotivit kasou,
ked ma chut na kasu, zje ju na veceru, ked nie tak nie
dnes sme mali chlebik so sunkou a syrom, len sa tak oblizoval

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre