Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
27. aug 2008

no presne ako pises,sukna pod kolena aj ked ja by som radsej dala hore tensie ramienka

a dobru noc lari a hlavne pokojnu 😉

pierra
27. aug 2008

oki zienky, diky.. idem si vydumat ten strih a rozratat latku, dobru noc a pokojnu fakt..

penelope10
27. aug 2008

Baby viete co mi napadlo? odhliadnuc od zubkov... mozno su detury vase malo vytazene... teda im zostane vela energy pred spinkanim... a nevedia co s nou... mozno by stalo za to skust aktivity po ktorych odkvacnu... jE TO INA TIP 😉
Pieri chces taku dlzku?
Ja by som si dala asi kratke, aj preto ze si dost malicka, aby ta dlhe saty este viec nezmensili ...😉
Inak su pekne 🙂

pierra
27. aug 2008

po kolena budu pene..
este je otazka ci kupim dobru latku lebo dnes co som bola u dolneho anjela tak mali 500 rocne stariny 😠

a k tomu vytazeniu, ja som to skusala,ked sme u nasich ma non-stop program a potom je este horsi.. akoby v noci spracovaval zazitky zo dna 😒 ani tak ani tak 😒

pierra
28. aug 2008

dobre ranko 🙂
ako ste spinkali?
my hrooooozne, viac to nekomentujem 😠 idem si urobit kafe 😝

penelope10
28. aug 2008

ahojte 🙂
joj pierri, to mi je luto 😔
Ty si studovala tu knihu ... kazde dieta sa vie naucit spat ... nic z toho nefunguje?
Ty ani nehovorim, ze sa desim, aby aj HUgo nezacal mat taku fázu... 😝 😝 😝
Ja som uz konecne povysavala... + planujem kam by sme sli, ked nas caka tooolko volna 😎

Nemate niekto tip na 1- dńovy výlet ?

pierra
28. aug 2008

pene nie nefunguje..

tip na vylet? zadielska dolina, betliar, kosicka zoo, herlany.. alebo k babke na dedinu 😉

penelope10
28. aug 2008

babka nie... 😝 mali sme ich tu min. vikend 😀
zoo je blizko nie, zadiel. s kociarom tazko, v betliari sme boli nedavno... a herlany su tak na 3 hodky 😎
Uvazujem nad Cervenym klastorom, nikdy som tam nebola + v starej lubovni je aj hrad (robi tam jeden maliar, ktorého poznam) ... len mangel sa tym nejak velmi nenadchol 😅

pierra
28. aug 2008

tak potom uz jedine do tesca pene 😀 😀 😀

penelope10
28. aug 2008

😀

monika1
28. aug 2008

Ahojte 🙂
my sme sa akurat vratili z chaty 😎 boli sme tam trosku si este vychutnat teply letny den 😎
aj my mame blbu noc za sebou,tusim je uz na case aby sme Adamka prestahovali do vlastnej izby,mozno to pomoze 😒 takze som si aj zdriemla v podkrovi cez obed ked aj Adamko spinkal ale zobudil ma debilny plch co sa chcel dostat cez stenu 😠 takze som este viac otapena ako som bola 🙄

aj my chystame nejaky vylet,mozno pojdeme kuk do zadielu,nechcem sediet doma aj ked aj tesko nas caka 😀

pierra
28. aug 2008

moni,tak aj vy osamostatnujete adamka?
ja na to ani zdaleka nemyslim, aj do troch rokov by som ho mala rada v spalni.. len to je dobra antikoncepcia a surodenec v nedohladne potom 😀

baby juraj mal po tyzdni teplu stravuu.. cely den na piskotach a teraz normalne zbastil zemiakovy privarok.. najprv odtahoval lyzicku od ust a potom sme pochopili,ze chce jest takou velkou lyzicou ako tato.. huncut maly 😅

lara1znk
autor
28. aug 2008

ahojte kocky,

pierri som velmi zvedava ake saty si nakoniec vyberies, vcera ked maly zaspal som este brazdila po nete len tak pozerala saty, normalne ma to chytilo, skoda ze mne nic netreba 😅

moni, adamko este spi s vami?
tak nas bol odstahovany ked mal asi 8-9 mes. ale je momentalne naspat v travel cot a u nas, ako kedy sa mu chce spat a kde samozrejme

my sme mali ok noc nakoniec, zaspal asi po hodine a pol ale potom pekne spinkal, vacsinu noci sice s nami ale co uz

pene, to sa lahko hovori, ja si myslim ze nas christian je vytazeny dost
my nastastie normalne nemame problem zaspat, teraz su to tie zubky

pierri, super ze zase papkate normalne, ja sa chystam zajtra urobit zemiakovy privarok, minule mal velky uspech

pekny vecer kocky, dnes som na maleho sama, guy hra golf, tak idem na to uz teraz, pozvala som si kamosku, ideme si objednat cinu a vykecavat, teda dufam ze nam to maly dopraje

papa

pierra
28. aug 2008

no od vcera sa to dost zmenilo.. trosku sa nam nahustil program,takze ja si ich asi nestihnem usit 😢
teraz cez vikend oslavujeme jurkove narodeninky, vo svrtok ideme do tatier aj na vikend a hned v pondelok pride svagrina aj s malou a zostanu az do svadby.. suma sumarum.. na vsetko sa tesim, len saty sit nestiham 😒 😖

pierra
28. aug 2008

lari tak pekny vecer s kamoskou 😉 ja milujem take babske jazdy ale odkedy mame jurka,este som ziadnu nemala iba u nasich so segrami..

lara1znk
autor
28. aug 2008

tak hor sa na nakupy pierri, skus ten blsak ako ti poradila monika
verim ze nieco pekne najdes za slusnu cenu

ani ja som este ziadnu nemala, teda bola som vonku asi dvakrat s babami maminami ale to som volala domov tajne zo zachoda ako guy s malym 😅
toto si snad lepsie uzijem ked som doma a viem ze maly je ok, teda len dufam ze bude v pohode spinkat

takze dalsia dovolenka v tatrach? hned by som isla
a vy mate predlzeny vikend teraz, co? vy sa mate
tak si uzite muzikov poriadne 😉

pierra
28. aug 2008

to len nahodou bol stryko na navsteve a tak "medzi recou" spomenul,ze si postavil chatu a ze kluudne mozme hocikedy ist.. 😝 tak nasi idu uz od pondela a my od stvrtka za nimi.. tesim sa velmi, snad aj nejaku turu zvladnem,hoci urcite nevyspata..

pierra
28. aug 2008

lari,si podarena,ze zo zachoda 😀 verejne si sa tvarila,ze pohoda,hej? 😀

monika1
28. aug 2008

jaaj lari to poznam 😀 ked sme my sli takto vonku tak som trpla a pomaly v krci zvierala mobil a hypnotizovala som ho ze kedy mama zavola ze Adamko uz spi 😅 😀

pierri supeeer taky vyletik,parada este je dobre pocasie na tatry,super 😎

monika1
28. aug 2008

a ano Adamko este spi s nami v izbe 🙂

csikike
28. aug 2008

ahojte kocky, mne dnes trvalo hodinu aby som toho nasho maleho skrecka uspala... 😕
asi ho prestahujem do detskej, uz ju ma vymalovanu, takze chyba ho sem len presupovat 😉
a my vikend nebudeme spolu, drahy ide na fusku s mojim otcom a brachom, musia spravit na jeden dom podhlady a budu radi ak to do pondelka stihnu...ale aspon nepojdeme k svokrovcom (dufam)

tatiana
29. aug 2008

ahojte kocky 🙂

Tak nas Risko dostal vcera prvu mrkvicku ..
sice ma len 5 mesiacov, no sem tam dostane aj nutrilon, tak uz moze aj mrkvu 🙂
No a inak je stale strasne hladny 🙂)) a to som riesila, ze neje ...
kto sa v tom ma vyznat ? 😀 😀

No a mrkva neuspela ... straaaasne sa ksichtil ...
😅 😅 😅

nezjedol ani 2 lyzicky

csikike
29. aug 2008

tati, pohoda, bola to len prva, skus dat aj zajtra a mozno sa budes cudovat 😉
baby, tak uz mame oficialne zubok 😀 😵
dnes som ho nechala asi hodinu plakat... chcem ho oducit od uspavania na rukach, on plakal v postielke a ja vo vedlajsej izbe 😢 , nakoniec som ho dala k sebe do velkej posteli, chytil ma za hlavu oboma rukami a zaspal, chuda moje, asi sa bal, ze zase odidem 😨

penelope10
29. aug 2008

csiki gratulujeme ku zubku... 😵 😵 😵 ... Tolko bol vyckavany 🙂 🙂

Tati, prva, druha, mozno aj tretia mrkva ak zje 2 lyz. je spoko... tak to ma byt 😉
on sa potom rozpapa, je to uplne normalne, rovnako bolo aj u nas, dnes papame uz 100-150g 🙂
Baby tu uz prsi, maly bol v noci o 1:00, potom o 4:00, potom o 6:30 🙄 🙄 🙄 ... ja som mrtva on asi od 10:30 dospava tu "preblenu" noc 😀

csikike
29. aug 2008

pene, dik, sa vytesujem, ze ho konecne aj vidno nielen citit 😵
no ja som isla spat o 2 hej, maly vstal o 2.30 a potom o 5.30 a od 7mej je hore, teda, no o 12.10 zaspal a este spi, klop-klop-klop... asi sa riadne unavil v tom plakani

csikike
29. aug 2008

kokso, uz je hore, pocujem ako hadze na zem hracky 😖

tatiana
29. aug 2008

🙂 tak dnes 2 ha mrkva 🙂 ale uz to bolo o kusok lepsie, zjedol asi tak 2,5 lyzicky : ))

csikike
29. aug 2008

tati, uvidis, ze o mesiac bude papat ako keby v zivote nejedol

lara1znk
autor
29. aug 2008

ahojte,

tani presne ako pisu baby, zaciatky su take, len pekne trpezlivo mu davaj kazdy den po lyzicke aj dvoch a postupne si zvykne na novu chut a pridavaj aj nieco nove po 3-4 dnoch
a co si sa tak rozhodla ho uz prikrmovat?

gratulujeme tomaskovi k zubku 🙂

inak vcerajsok bol jedna katastrofa, babsky vecer nevysiel, kamoska prisla dokonca skor a maly nedajboze spat, uz uz sp al ale tym ze prisla tak sa to narusilo, no a uz bolo po vsetkom, tak som ho uspavala, ona chuda sama v obyvacke, no uzasny vecer
ale nakoniec nas zachranil guy a prisiel z goflu skor ako som cakala takze prebral stafetu a my sme ako tak uzili vecer, aj ked pri veceri sme uz samozrejme boli vsetci traja takze babska jazda tak celkom nevysla ale aj tak sme si dobre pokecali vsetci spolu 😀

pierra
29. aug 2008

ahojtee..
csiki gratulujeme k prvemu zuuubku 😉

tani, ako ti pise csiki, je to len zaciatok.. myslim,ze pred casom to bola presne csiki co tiez pisala,ze tomik nie je mrkvickou nadseny a uz papa vo velkom.. musi sa naucit nove pohyby jazykom, jest lyzickou plus nova chut.. no vela na dietatko, ktore 5-6 mesiacov iba cicalo mliecko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre