Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
3. sep 2008

doobre sa ma, dnes sme sa predcasne vratili z prechadzky lebo uz bol taky spinavy,ze som sa nanho nemohla pozerat 😅 ..
baby ja mam tazke srdce na postu.. kolkokrat mi pride balik musim tam posielat muza lebo na postovej na postu vedie 300 tisic schodov a bezbarierovy pristup ziadny 😠 aspon teda ja o nom neviem..

lara1znk
autor
3. sep 2008

ahojte kocky,
dakujeme za gratulacie

pierri, ani nespominaj, to je moja nocna mora ked idem domov, velmi sa vzdy tesim ale po par dnoch mam toho plne zuby, lebo vsade potrebujem asistenta aby ma niekto cakal s malym pred obchodom, kedze s kocikom sa malokde dostanem 😒
neviem kedy sa toto u nas konecne zlepsi 😕

u nas je dnes take nanic pocasie, prsi neprsi, svieti slnko ale uz je riadna kosa
zabehla som dnes do Nextu (moni ty si na vine ze som oplieskala kopec penazi! 😀 ) a k upila malemu 2 take tenke ciapocky lebo uz dost fuka, aj bundu som mu objavila ale zatial nekupila
no a sebe som kupila taky sikovny kabatik na jesen, neviem ci ma pochvalit guyovi ci sa tvarit ze som ho uz mala davno 😅

ale u nas nie je kto vie aky Next, ked chcem poriadny vyber, musim ist do centra, takze mozno skocim zajtra, deti uz budu v skole tak bude vsade prazdno

dajte mi nejaky tip co mam zajtra varit prosim prosim

monika1
3. sep 2008

pierri nedosiel este fotak a poviem ti ze kamera teraz vkuse bezi 😀 mam abstak ako hrom 😀 dnes sme cakali cele doobedu postara pred blokom,sme sa nehli nikde,no nervy som mala...zajtra si to zopakujeme 🙄

no lari aspon si si nakupila osobne,ja som dnes cely den next brazdila na nete 🙄

ja zajtra varim kuracie spizy 😝

lara1znk
autor
3. sep 2008

no aspon dobehnete na kamere co ste zameskali
my nejako zabudame kamerovat, stale len fotim a fotim

das recept moni? to som este nerobila 😝

monika1
3. sep 2008

lari to je jednoduche...na ihlu napicham okorenene kusky kuracieho maska,a striedam to s cibulou,slaninkou a parkom,podla coho co mas,mozes dat aj papriku,paradajku...potom das bud do rury upiect alebo ja robim na panvici z kazdej strany...k tomu robim opekane zemiaky a este to polejem francuzskou omackou alebo mojmu muzikovi staci aj smotana 😀 fakt vyborne a rychle a vies si obmienat podla toho co mas v chladnicke 😝

penelope10
3. sep 2008

jaaj si narobila chutky 😝

pieri hej s postovou je to na ... a je jedno ci tam ides autom alebo kociarom... vzdy mas problem 😀 😀 Bola som sama... chlapi boli sami.
Inak to vyckavanie na postara je fasa 🙄 🙄 tiez mam svoje spomienky 😀 😀

Inak citala som na blogu davnejsie uz taku story,
Ked uz ste nacali postovuu temu....
ze niekde maju taku choru postarku (trvale a dlhodobo) a za nu postu roznasa jej znama a ze proste ked je doporucena zasielka tak ona sa neunuva (aj ked je clovek doma mu to zaniest) ale rovno da zlty papierik... 😕 No a v tom meste o tom vsetci vedia ako to tam funguje, len nikto nema to srdce aby vyhodili tu choru postarku, co by chudera robila bez prace 🤐

lara1znk
autor
3. sep 2008

moni, ja to robim ale u nas sa to vola raznici, robim to s kuracim, bravcovym, klobaskou, cibulkou atd. vsetko spolu
ale vyskusam aj toto
a aka je francuzska omacka?

lara1znk
autor
4. sep 2008

kocky, vy ste vyhlasili st rajk ci co? 😕
kde ste kto?

pierri vy dnes tusim idete do Tatier, vsak? tak super dovolenku, nech vam vyjde pocasie, som zvedava ako sa daju zvladnut hory s rocnym synatorom
poriadne si to uzite! 🙂

my sme si dnes bookli letenky do Valencie na oktober, jupiiii
tesim sa, dufam ze si uzijeme prijemnu dovolenku, pojdeme len na 3-4 dni

mali sme hroznu noc, christianko bol hore o 1ej, 4ej, 6ej, teraz zase spinka, ja som nadopovana kavou a vianockou s dzemom tak snad nieco vydrzim dnes

pekny dnik 🙂

monika1
4. sep 2008

Ahojte 🙂
ja dnes opat cakam postara 😀 snad sa dockam 😀 😀 mama ide zatial s malym vonku tak si tu trochu upracem,ked stihnem tak aj okna umyjem...

ale noc sme aj my mali blbu 🙄

lari a Christianko ti kolko krat denne spinka?

pierri uzite si vikend,aj ja som zvedava kam vsade pojdete,teda dostanete sa s kocikom 😅

lari francuzsku omacku kupujeme original,nerobim ju 😉

lara1znk
autor
4. sep 2008

dvakrat a adamko?

caute kocky, ideme vonku, ohlasim sa vecer zase

lia
4. sep 2008

ahojte 🙂
co nove??moni a neprskaju moc tie prsia z panvice??
to by som si inak dala,dobry tip 🙂

monika1
4. sep 2008

lari Adamko spi raz denne cez obed od 12-14tej od 12 mesiacov 😉

lius no ono tam prska vsetko 😀 tak lebo aj slaninka a tak ale uz sa tesim len sa mi este aj zemiaky opekaju,uz som hladnaaaaa 😝

penelope10
4. sep 2008

Ahojte 🙂
ze strajk 😀 Bola som vonku na ihrisku s kamoskoua jej malou... inak tam nevhodime, kedze nieje s kym... a malemu je v podstate jedno kde je.
a teraz robim rychlo obed.

Moni snad sa dockas....Drzim palce... ja som naposledy cakala kuriera... od 9:00, dosiel o 17:30 🙄 🙄 Som myslela ze ma...
Piera ide do tatier 🙂 Krasny vilet zelame 🙂 🙂
Mam vykukli horne zubky, tak ich chodim okukovat... Malemu to uz ide na nervy, ze mu furt kukam do pusinky 🤐

lia
4. sep 2008

hhhmmm,preto takeo veci nerada robim 😖
ale rozmyslam,ze ked si pojdeme grilovat,tak to mozme urobit,len je s tym piplacka 🙄 😀

monika1
4. sep 2008

joj lius ked to je take dobre 😝 😝 len urob 😉

tak nakoniec som sa postara nedockala ale za to som nasla listok na poste a pekne si po to musim ist 😠 nechapem to a ja kvoli tomu sedim doma a cakam 😠 ale aspon to doslo a ja som si nieco popratala...aj ked maly spal menej ako mal a teraz budeme spolu pratat tak som zvedava ako dlho nam to bude trvat...

lia
4. sep 2008

to sa uz aj mne stalo moni 😠 bola som doma a nezazvonila mi 😠

lara1znk
autor
4. sep 2008

ahojte kocky,

moni tak ste si pochutili dnes, my sme nakoniec varili nieco ine, toto si necham na vikend a budem to robit v rure radsej, nech potom nemam dalsiu hodinku cistenia 😅

ahoj lius, si sa dlho neukazala a ja stale cakam na tie fotky z dovolenky 😉
ako sa mas?

my spime ako kedy, niekedy dvakrat denne, inokedy raz denne po obede, to zavisi od toho ako spi v noci, stale sa nam to meni, neviem preco

lara1znk
autor
4. sep 2008

moni a aky fotak si si to objednala? aj ja uz pokukujem po niecom lepsom
urcite uz testujete, tak som zvedava na nove fotos

monika1
4. sep 2008

no testujeme veru 😅 je to delo ako hrom,taky poloprofik...no zatial fotos len take domace takze nic na zverejnenie 😀 a je to panasonic lumix fz50

lara1znk
autor
4. sep 2008

tak to uz mas riadnu masinu

nejako nam to tu stagnuje, kde je csiky a tanicka?
uz sa tesim na pierri kedy sa vratia, aspon ona sem pravidelne prispieva 😅

pekny vecer moni, mne treba ist do posilky, taaak sa mi nechce
a potom varit este veceru pre muza a pre maleho na zajtra lebo sme vonku od rana, esteze som si schrupla 2 hodky s malym cez obed

cauko

penelope10
5. sep 2008

Ranko 🙂
Ako sa mate?

Kukla som fotak... parada 😵 😵 Akurat som si uvedomila, ze som malemu zabudla urobit taku fotku co mu robim na kazde vymesacie... Urobime dnes 😎

monika1
5. sep 2008

Dobre ranko 🙂
lari to si este sla vecer do posilky 😕 juj obdivujem ta 😅 ja v pondelok zacinam s jogou tak som zvedava ako sa mi to bude pacit 🙂 ale aspon nieco so sebou budem robit a je to v dobrom case o 17.15 🙂

noc sme mali taku nasu klasicku 🙄 a muselo byt mlieko a taak pil ako by tyzden nejedol 😅 a spali sme do pol 7 ked sa zobudil total precikany 🙄

pocasie je u nas zatial onicom,som zvedava na tych 30 st 😨

tatiana
5. sep 2008

cauko 🙂
sme stale u nasich a tak nemam moc casu pisat ...
risko pekne zje mrkvu a zemiak no spenat - chuda moje male to ho striasalo 🙂)))

sak aj mna , ked som to ochutnala ...
a to spenat milujem ...

zajtra ideme domov a ja vecer na grilovacku 🙂
uzasne 🙂 tesim sa.

pekny dnik.

Gratulujeme k vymesaciam 🙂

lia
5. sep 2008

dobre ranko 🙂
lari,nestiham nic.
dnes som zase vstala,aj ked nemusim,zobudil ma manzel a ja uz neviem zaspat.tak idem cvicit,volala som trenerovi,ci mi nezostavi trening.moc sa mi neste,ale uz musim 😅 😀 .
lari,ja som na tie fotky aj zabudla.tak si k nim cez vikend hadam stihnem sadnut a poslem vam 😉

lara1znk
autor
5. sep 2008

ahojte kocky,

jej ako ste sa r ozpisali, hned to tu lepsie vyzera 🙂

moni, ani sa nestazuje na pocasie, oproti nam to musite mat super, nam prsi cely tyzden a nonstop uz druhy den, no na porazenie.
dufam ze ta vcerajsia noc bola len vynimka a adamko nebude zase pytat mliecko v noci

my sme spali celkom dobre, az na to ze o 6ej uz bol zase hore a teraz uz vidim ako mu padaju viecka, tkaze o chvilku ho ulozim asi lebo potom ideme na stretko

lius, beriem ta za slovo 😉

pene, tak si organizovana, ty tak fotis kazdy mesiac? ja fotim skoro kazdy den ale nemam taku tu vymesacnu rutinu, co by nebolo na skodu, no mozno zacne vyrocnu robit 😅

tani, tak ty si este doma a ja ze co ta tak malo vidam a na skype uz vobec nie
takze mas babsku akciu? super, aj to treba 😉

pekny den kocky, ohlasim sa vecer

penelope10
5. sep 2008

Lari, no fotim tiez casto... ale uz nie kazdy den. Planujem ze mu urobim taky prierez jeho zmenami - teda ako sa menil kazdy mesiac a fotiek uz mame no.... v tisicoch by som to uz musela ratat 🤐
... ale tu sme asi viacere take maniacky , ze ? 😀
Baby dajte typ, co varit? 🙄

penelope10
5. sep 2008

tip 😉

monika1
5. sep 2008

lari tak to veru radsej sa nestazujem na nase pocasie...akurat mi aj kamoska z UK pisala ze stale prsi a tak 10 st,no hruza,to nechcem teda 🙄 to je hned nalada onicom 🙄

pene aj ja som tak fotila adamka kazdy mesiac presne v ten den 😀 do roka mi to vydrzalo 😀 a tiez mozem ratat fotky v tisicoch,okolo 5-6 sa to pohybuje 😀

pene neviem neporadim ale asi si uz nieco ukuchtila 🙂

csikike
5. sep 2008

ahojte, ja dnes robim kuracie ciciky s broskynou a syrom, to uz moze aj maly, tak konecne bude papt co my, a nebude musiet na nas tak zalostne pozerat, ja vobec nemam casu chodit sem cez den, lebo tomik je prilis aktivny a uz by stale len za ruky chodil, cez den ledva spi, a v noci sa obcas budi s placom a nic mu nie je, ani hladny, len proste place 😖

lara1znk
autor
5. sep 2008

ahojte,
tak my sme mali zapekane cestoviny s tuniakom, velmi chutne
a na veceru robim kuracie rezne so zemiakovou kasou

u nas stale prsi, katastrofa, boli sme akurat na stretku u kamosky, inak sme ani nos z domu nevystrcili a podobne to ma byt cely vikend

akurat sme skypovali s nasimi tak vraj mate krasne teplucko, az prilis horuco vraj
no zavidim

co porabate cez vikend?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre