Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

penelope10
17. sep 2008

to ci co za matka, dnes je streda.....? 😕 😕 😀 😀 😀
Si robim srandu.
😉
No my SA kupeme kazdy den, ked sa spoti... ale teraz som uz 1 kupanie (asi sobotne) vynechala... nespotil sa... a bola kosa. 😖 Teraz kuria takze sa da...

monika1
17. sep 2008

Hm ma byt v tej novej casti Optimy a otvaraju vraj na prelome oktober-november aj ked to zatial tak vobec nevyzera 😨

no my sa kupeme poctivo kazducky den aj tak umyvame vlasky,teda vcera sme ich prvykrat neumyli ale zeby sa nekupal tak to nehrozi,vsak on lieta cely den,poti sa takze o tom ani v najvacsej kose neuvazujem...

a Ikeu tu by som brala vsetkymi 10timi,my teraz planujeme akurat vylet do Ikei nakupit detsku izbu

csikike
17. sep 2008

moni, uz ma ta kocka iba snoopyho, ak chces hodim ti link na nu,
a my tiez nekupeme stale, teda, vcera sme vynechali, ale vlasky nie vzdy, a ak aj ano, tak len vodickou, ziadnu kozmetiku nepouzivame, len nivea mydlo s olivo olejom
ozi, ak mate topky na suchy zips, nedavaju vam ich drobci dole? bo tomik sa behom sekundy zosucha z nohy, uz som sa mu vyhrazala, ze mu tam nabijem 100ku kliniec 😀 , mne trva kym ho obujem a on... za sekundu ich mal dole.
A mam dalsiu smutnu spravu, zomrela maleho dokina, mala len 54 ☹

penelope10
17. sep 2008

csiki daj aj mne link 🙂
prosim
co sa jej stalo 😕 No mozes si hladat dokinu...

monika1
17. sep 2008

dik csiki kupim si ju 🙂

jej no o tej tvojej dr som pocula ☹ bola to kamoskina detska dr a aj jej maly k nej chodil ☹ tak je z toho strasne smutna,vraj bola perfisna

csikike
17. sep 2008

moni, ani som netusila, ze mas v SA kamosku 😉
hej, je to smutne, ja ani neviem, ze jej nieco bolo

csikike
17. sep 2008

ozi, kocky, na zimu ako vyriesite, oteplovacky a bunda alebo overal?

penelope10
17. sep 2008

csiki, no mam kupenu bundu...bez oteplovaciek
+ chcem overal, ale som este nenasla na mmb, Tak si pockam. podla mna je pre Hugiho Overalcek praktickejší 🙂

csikike
17. sep 2008

pene, a aku velkost? ja rozmyslam nad 12-18m, tj 86 kou a tiez by som radsej overal
a ta satka je len ako ozdoba, teda, sluzi aj ako chranic krku, bo ked ma body s tym obalkovym vystrihom, tak ma cely krk vonku, tak mu dam satku a aj keby to nemalo ten ucel, tak je to super 😉

tatiana
17. sep 2008

csiki satka je supr 🙂

No ja som nejaka na nic :( aj risko uz spink, no este ho budem kupat a musi aj jest.. nejako ho toto fajne pocasie zmaha ...

A dala by som ho zapisat do pasu nam, no my pasy nemame :(

Musime dat urobit ..

penelope10
17. sep 2008

No csiki ja budem kupovat urcite 80, Maleho som cez vikend navliekla do 86 - tky a plaval tam... 😀
86 je na 1,5 -2 roky. Menej urcite nie.
podla bundiciek co som videla by aj Tomaskovi mala stacit 80 - tka.
Vsak nech povie aj Monika ona to ma doma nazivo 😅 ... teda Adamka
Tani to vazne nemate pasy?

.. asi je lacnejsie si dat urobit pas (teda 1 z vas... ) Novy stoji 2000,- Sk kolok + fotos a zápis dietata 100,- Sk 😉
A ked das riskovi robit novy bude to za 2000,- Sk

pierra
17. sep 2008

baby to zalezi akeho velkeho mate drobca, jurko uz teraz nosi vel 86 a ma rok, nie dva.. aj topky ma vel. 22, monikin adamko ma 20-tky a je starsi.. a treba aj skusat, kazdy vyrobca ma svoje.. my sme jedno obdobie nosili naraz velkost 62 aj 80, tak si vyberte 😅

csikike
17. sep 2008

kocky, mne dnes skrecok spal od rana iba 30 min. 😲 , nastastie uz zalomil, ale do rana ho nechcem vidiet hore 😀
inac lari, dakujem, za napad, uz som prestala kojit v noci a malemu to vobec nechyba, som si povedala, ze ho skusim inac uspat a zatial sa celkom dari, ked zaplace, tak ho len trocha popestujem na rukacha zaspi, najskor mu davam cicu az po 6tej
a s tou velkostou je to asi rozne, napr. tomik ma bundicku od CA 68 a je mu este dobra a body su mu 74 ltt zn. tesco a 80 z HMka su mu velke 😲
nohu ma cca 18ku, teda taku velkost som mu kupila (mensie nemali) a trocha mu je velka, zmesti sa mu aj hruba ponka do nich a este tam ma kusok 😅

penelope10
17. sep 2008

Csiki... co za napad?
s tou vodou...?
Ja vstavam 2x urcite dakedy aj 3x 🙄 🙄 🙄 a to som sa nepochvalila, ze dnes som hore od 5:55 😝 😝
+ maly mi dnes naviac zazil asi sok... bola som poobede v sprche a ked som sa vratila, bol cely splakany v postielke (isla mu rozpravka z CD a ta pani tak strasidelne rozpravala ☹ ) No a nevedel sa mi upokojit asi dalsie 4 hodiny... uz som dumala ci neprechladol, dostal panadol, potom sa dajako ukludnil,ale to som musela byt pri nom, ked som ho polozila na deku, aby sa hral, zacal plakat.... ach a tak...

a moje trapenie bolo zavrsene tym, ze vecer isiel spat s nocnou lampou... co predtym nerobil ☹ ... no nechapem...
Zazili ste nieco podobne?

csikike
17. sep 2008

spat s nocnou lampou?
pene, ja mu nedam ani pit ani jest 😅

monika1
17. sep 2008

hmm pene asi sa riadne prelakol malicky ☹ tak drzim palce nech mate dobru pokojnu noc...

no ja kupujem vetrovku s oteplovackami a aj zvlast vetrovku,musi mat min.2 lebo u nas je to predsa ine,maly beha,pada vsak uvidite aj zazijete a tiez rozmyslam aj nad overalom,vsetko to kupujem v 86tke aj ked si myslim ze mu to bude este velke 😅 vsak Jurko nas uz prerastol 😅 🙂

monika1
17. sep 2008

csiki a to ze mam kamosku v SA mi doslo az dnes ked si toto napisala 😅 ona je tuto z MK mozno sa aj poznate...lucinka a ma tiez Tomaska 😵

penelope10
17. sep 2008

Csiki a to co robis ked place ?... nechapem celkom... moj aninie ze place on proste zacne skriekat... Ked ste dakedy zazili čajky pri mori ráno o 4:00 ... tak to je podobne 😀 😀
Si preto neviem predstavit mu nedat nic...

Inak Moni ja nechapem, je v poslednej dobe nejaky precitliveny... jednak mu nemozu prerazit horne zubky (uz od neviem kedy) a mozno na neho aj daco lezie...
v kupelni som bola max 15 min. ja som pocula, ze place... ale som nedumala, ze az tak ho to zoberie ☹ ☹ Vobec to totiz nevyzeralo nejako upenlivo.... bolo to iba take mrncanie 😒

monika1
18. sep 2008

Dobre ranko 🙂
tak my sme vyspati do ruzova 😵 Adamko spal do 6 s jednym prebudenim a to som ho len pohladkala a spal dalej 😵 😵 inak mozno je to aj tym ze vcera papal na veceru prvykrat klasicku krupicu spolu s nami a potom aj pil mliecko tak nebol hladny 🙂

pene no ja ti neviem,vies on uz vsetko vnima inac ako doteraz,teraz si uz aj uvedomuje co pocuje,vidi a tak tak mozno sa fakt nalakal toho hlasu alebo ja neviem ale radsej ho nenechavaj sameho ked je takyto a ako ste spali?
a to si bola s nim sama doma 😕

penelope10
18. sep 2008

Hej sme sami..., MM je v BA cely tyzden... 🙄
spali sme spoko... 2 x bol hore. 1x som mu dala mliecko, 2x uz vodicku, tak si upil, zbytok o sebe pocvrkal... potom zacal čkať 😅 , potom som ho prezliekla a čkal aj tak dalsiu polhodku... a potom som ho kojila... On je asi fakt hladny...a nebudi sa v noci len z roztopaše.
A spali sme do 7:45 😵 😵 😵 On bol sice hore skor ale tichunko sa hral v postielke.
Vyzerá ze uz je spoko. Uvidim, musim si ho ale mojkat ... aby sa citil bezpecne je to predsa len este babo 🙂 🙂 🙂 aj ked uz ma svoje finty 😀

pierra
18. sep 2008

dobre rankoo..
my sme spali do 8:45 s prestavkami 🙂 jurko v noci pil 2x mlieko.. tak plakal zakazdym,ze ho nic neukludnilo az flasa mlieka.. vcera toho vela nezjedol,tak v noci samozrjeme dobieha mliekom 😒
idem dnes kupit sunar,ci ho to viacej nezasyti, tu na MK niektore baby pisali,ze je to sytsie mlieko 🙄

csikike
18. sep 2008

baby, mne vcera za cely den spal iba 30 min. a to som si myslela, ze noc bude super, ale on od 0,30 do 1.20 blabotal, uuplne vypsaty, ja nechapem... a potom bol hore kazdu chvilku az rano o 4tej som sa zlutovala a dala som mu cicu, tak spal do 8mej a odvtedy je zase hore...

tatiana
18. sep 2008

ahojte🙂

vidim, ze mate trampoty s nocnym spanim 🙂 my nastastie prespime celu noc 🙂 teda ak risko dovoli, ale po vacsine ano 🙂 spinka od 19,30 - 5,30 🙂

potom este s nami v postely aj do 8 smej 🙂

a dnes na plavani sa potaaapal 🙂 zlatik 🙂 tak sa mu paci 🙂

penelope10
18. sep 2008

ahojte 🙂
no super tani, ze sa mu to paci.... je vela deticiek, co sa bud nepotopia a ak ano placu... ☹
My sa tiez vpohodke potapame (na signal) a aj ked sa napije vody, neplace, poctivo vykasla a ide dalej ... joj to moje torpedo 😀 😀 😀
Larika sa neozvala.... asi je jej dobra aj bez nas ... 😅 😎

penelope10
18. sep 2008

dobre 😉

csikike
19. sep 2008

ahojta, tak my sme mali super noc, tomik zalahol o 21.10 a spal az do 6tej, dostla cicu a spal do 8mej, len ja som sa kazdu chvilku budila, ze ci este zije 😅
dnes doobeda idem kuknut tie vecicky a co sa mi bude pacit, tak nafotim a prihodim a pripadne ak sa vam bude nieco pacit, tak sa ozvete, moze byt?

monika1
19. sep 2008

Ahojte 🙂
csiki tak super noc ste mali 🙂 my podobne,spali sme od pol 8 do 6.30 s dvoma kratuckymi prebudeniami takze super a spali sme sami,tatik chory v obyvke aby nas nerusil 😒
csiki tak pekne vyber a som zvedava potom na foto 😉

pene tak ty si teda odvazna ze sa tak kupes a maly v postielke 🤐 to ja som si ho radsej vzdy dala k sebe do kupelky 😉

pocasie opat onicom,aspon prsat by uz nemuselo,uz fakt neviem co robit doma,aspon ze su aj nasi hore doma a menime prostredie...

larika sa venuje rodinke tak na nas nema cas ale ma tusim stale smolu tuto na Sk ze Christianko ochorie 😒

csikike
19. sep 2008

moni, no, ak vsetko dobre pojde a nezabudnem baterky do fotaka 😀 , alebo kartu (co sa mi stava bezne) 😀 , som zvedava ake ceny bude mat

pierra
19. sep 2008

ahojtee..
my sme mali naopak ako vzdy rusnu noc.. ani sunar nepomohol.. ale fajny je, aj ja som okostovala,mnam 😝

csiki aj ja sa tesim na fotky,mozno ani nebudes musiet velmi obchodovat a vsetko ti vykupime 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre