Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
30. jún 2008

ozaj csiky tu dlho nebola, dufam ze tomaskovi je uz lepsie

penelope10
30. jún 2008

ahojky,
no baby vy ste toho popisali... 🙂
nestihla som vsetko este pocitat, snad poobede...
my sme mali busy vikend... v sob. svadba kamosky, v ned. oslava sesterkinej 30-ky...a som na smrt unavena, konecne mam dopisane rigo, idem ho dnes odniest...

Inak pierre dodatocne vsetko naj k MENINKAM 😵 🙂

a k tej knihe...bez dcery... lari podla mna su to 2 rozne, ta co spominas ty je o americkej rodine tusim v irane a ta nova o ktorej pise piera je o babe zo SK v nejakej africkej krajine a on - tyran ja konzul... al. tak nejako. Nazvy su podobne, pribehy tematicky rovnake, ale napriek tomu odlisne ... 😉
a este mame 1 velku novinu .... 2 dolne zubky 😵 😵 😵 sa z toho vytesujem

tatiana
30. jún 2008

ahojte,

pene - super 🙂 2 zubky 🙂 musi byt Huginko zlaty 🙂
No a Lari - jasne, flasku uz mal 🙂 pije z nej sem tam mliecko, ked mam odstiekane, alebo pije vodicku a cajik, ale to malo kedy, sajik, pil len 2 krat.
skor ho pijem ja 😀
S flaskou nema problem 🙂

pierra
30. jún 2008

ahojtee..
tak hlasim ze nasa shoes story je slavnostne ukoncena!!! nakoniec na hlavnej mali 20-tky presne z nasich.. takze keby na zaciatku presne v tejto predajni predavacka dobre zmerala jurkovi nozku,tak nemuseli byt vsetky tieto opletacky cez blavu 🙄 no a dalsia vec,ze jurkovi sa vobec nepacia, este tak hryzt do nich ale na nohach ani za nic 😅

lari, fotky nemam, nejako som nefotila.. ale na narodeniny ho uz budem mat poruke 🙂

lari uz vie christianko pit z hrnceka? a ako davate vecerne mliecko? normalne na flasu asi ze? /moni, lari/

pene, dik za gratulacie... my gratulujeme k zubkom 😉 jurinovi idu horne dvojky, dnes rano mi konecne otvoril pusu 😅

monika1
30. jún 2008

Ahojte 🙂
my sme dnes boli opat s nasimi na chate,este doobedu bolo pekne pocko,Adamko sa aj blaznil v bazeniku ale potom sa uz zatiahlo 😒 poobede sme sa boli aj ockovat,tak to mame vsetky poradne za sebou,dalsie ockovanie az o rok 🙂 a Adamko ma 9300g 🙂

konecne sa mi podarilo dat fotocky do albumu 🙂

pierri super ze sa ti podarilo vymenit sandalky,bola by ich skoda a neboj Jurko si zvykne 😉
a mliecko pijeme z flase 🙂

lara1znk
autor
30. jún 2008

ahojte,
moni akurat som dopozerala fotky, tak ste sa mali suprovo cez vikend a aj v zoo to vyzera fajn, pekne ste si to uzili, super fotky. Adamko tak rychlo rastie 🙂

pierri, no super, tesim sa s tebou, takze uz mozete trenovat statie a chodenie vo velkom

tani, len preto som sa pytala lebo niektore deti potom maju problem sa odstavit najma kvoli tomu ze nie su naucene pit z flase, tak to sa neboj, pojde to lavou zadnou

baby, moja segra chuda stale caka na letisku v BA, nejako to vsetko strajkuje na SK, no jasne je letna sezona tak si to nevedia zorganizovat 😠 , mala tu byt o 1ej a odlet z BA maju len o 19.30 takze chuda ma toho tak akurat dost.

my sme boli v tej dalsej skolke, tak sa mi asi paci viac, teda nieco urcite ale zase su tam ine nevyhody, ja uz neviem ale asi neexistuje taka skolka, ktora by mi uplne sedela.

malemu som kupila na narodky krasne oblecko z nextu, este nejaku hracku a mozeme partyovat.

pene, gratulujeme k zubkom
a tie knihy, ano tak nejako som to pochopila aj ja ze len tema je zhruba podobna, no kazdopadne raz si ju precitam, som zvedava

pierra
30. jún 2008

jeej moni kraasne fotky zo zoo.. nejako vela novych zvieratiek tam je.. v nedelu by sme mohli ist s neterkou a jurinom, podam rodine navrh 🙂
lari, tak super,ze ti pride segra, budes mat pestunku na par dni, aj s oslavou ti pomoze.. potom nafot ihrisko 😉

penelope10
30. jún 2008

ahojte,
moni krasne fotecky a najma tie trefnr comments 😉
a posledna s tatom je fajn 🙂
inak ma niekto info o csiki, verim, ze so ok 😕

lara1znk
autor
30. jún 2008

no pierri, dufam ze pestunka nam dorazi, vyzera to blede, uz by mali ist ku gatu a pomaly a stale ich nevolali tak neviem co sa deje 😕 😠
a s oslavou pomoze, pecie tortu oslavencovi

zatial mame len pieskovisko postavene a dnes sa postavi hojdacka a este nam treba nieco ine dokupit ale este sme sa nedohodli co

ja som sa uz pytala na csiky, kto vie preco sa neukaze, mozno len maju perny program

tatiana
30. jún 2008

lari - aj moja sestra caka na letisku v blave do Barcelony ...
tiez meskaju ...
co sa tam deje ???
kua , hadam bude v pohode let ...

lara1znk
autor
30. jún 2008

tani, tiez so skyeurope?

moja uz odletala, o chvilu idem po nu

lara1znk
autor
1. júl 2008

dobre ranko, kde ste vsetky? spadli sme na druhu stranu, rychlo to tu zachranujem 😀

zase sme mali zlu noc a este horsi vecer, maly nie a nie spat, stale sa budil. predtym ako som isla po segru tak bol hore dvakrat od 7ej, uplne culy, vesely. nechapem
prideme domov z letiska po 10ej a on sa hra o obyvacke v ohradke, guy si s nim uz nevedel rad, vysmiaty a spokojny si sedi medzi hrackami. no cislo je to.

u nas vyzera byt pekne, dufam ze to vydrzi cely den.
mame plavanie dnes, potom vymyslim nejaky program pre sestru ale asi len nakupovat bude chciet.

pekny den

tatiana
1. júl 2008

dobre ranko 🙂
tak sestra nakoniec prisla do tej barcelony v noci okolo 1 dnej ...
mali tam byt o 10 tej ☹
leteli tymi ryanair - ci ako sa to pise ..
no des ...

a mozno inak Christianko tusil, ze pride slevenska teta 🙂 ani risko nemohol spinkat, ked sme sli do LV, stale len cumakoval.
hadam inak prezijeme cestu do prahy buduci mesiac - ideme segre na svadbu , tak snad ja zozeniem saty na toto velke telo :( (uz sa tesim, ako mi budu v skrini stat 😠 ) a snad to risko zvladne ok ...

penelope10
1. júl 2008

ahojte,
jej tani idete sa svadbit...
a baby s tymi letmi... je to hruza ☹ akurat som minule spominala ci uz v BA na letisku rozlozilio stan 😀 😀
mozno meskanie naozaj sposobilo rozkladanie stanu.. 😎
(inak kto je v SK po 1x tak si pomysli... urcite o tom svoje 🙂 )

idem nastudovat prikrmy, chcem dat dnes mrkvu tak som zvedava co na to maly povie... 😕

pierra
1. júl 2008

ahojte
tani, svadba v prahe.. waaaau.. to bude mat nadhernu romanticku atmosferu... ja milujem prahu... krasne miesto na zemi to je..
a saty.. ked sa ich potom budes chciet zbavit, skus mimibazar.. mne sa podarilo svadobne-popolnocne predat asi za 3 dni.. a som rada lebo doteraz ani nebola prilezitost aby som ich vzala..

lari takze nakupy? isto tam teraz mate vyhodne vypredaje.. mne uz pisala svagrina z viedne,ze nakupuje pre jurka.. a mne kupila nejake plavky 😝 sa tesiiiim 😵

tatiana
1. júl 2008

cauko 🙂
dala som krpusika na net 🙂
ako nam krasne sedi 🙂)) teda sa taha do sedu 🙂))
a noo sak vam pozvestujem, ako a ci som vobec nieco zohnala ...

csikike
1. júl 2008

Ahojte kocky,
tak sa ozyvam po abstaku, mali sme pokazeny PC
dodatocne vsetko naj oslavencom: pierre, jurkovi k dnesnemu vymesaciu, a huginovi k zubkom (ktore tisko zavidime)
tomik sa ma trocha lepsie, aj ked z nedele na pondelok bola asi najhorsia noc aku sme zazili, zacalo sa mu odthavat hlieny, takze kazdu chvilku vrackal (aj v noci) a len kaslal a kaslal a v pondelok dokina, ze uz je OK... tak som na nu nechapavo pozerala, ale uz nemame prist ani na kontrolu, lieky mu uz dosli...
lari, super ste vymysleli pre christianka 😉
ozi kocky, este sa nedate ukecat niektora na druhe kolo? 😵

pierra
1. júl 2008

csiki ahoooj..
to je hrozne s lekarmi tam u vas 😠 vsetko robia opacne 😠
ale dobre je,ze tomikovi sa polepsilo.. snad bude coskoro uplne zdravucky.. drzim palce

a diky za grautlacie 🙂

baby nas juraj uz od vcera vie sam zapnut a vypnut telku 😅 za chvilu budeme pozerat to co on rozkaze 😀

csikike
1. júl 2008

pierri, no co, ved uz je velky chlap, tak sa cini 😀
my sme dnes kupili malemu tie puzzle ale furt zlieza z toho a radsej cmula kolieska na stolicke pri PC 😒
a som taka smutna z cislovania odevov, ze to nie je mozne, teraz dostal take krasne opalovacky velkost 74 a ledva som mu ich zapla a to nemal pod nimi ani druhu plienku ☹
a svokrovci mu miesto oblecenia radsej kupuju plysakov 😝

penelope10
1. júl 2008

ahojky,
... pieri ze telku... 😀 no to nezavidim, mozes ho ucit ako to nerobit 😎
inak vsetko naj k 10 -ke 🙂

csiki.. nie si nahodou tehu? 😕
bo mam ten pocit 😀 my druhe kolo... hmmm este som sa nespamatala z 1. kola 😀
tomikovi dufam ze budete rychlo ok 🙂
a k zubom nemas co zavidiet... mame cervenu ritku, sliny vsade + dookola kojim a prebalujem ...🙄
a dnes som dala mrkvu... to boli ksichty 😀 😀

csikike
1. júl 2008

pene, este zial nie 🤐 ale dufam, ze coskoro 😉

penelope10
1. júl 2008

csiki tak sleduj bociany 😉
ozaj si nemala nahodou cis.?
mne hovorili ze po 2r. je optimalne ...

csikike
1. júl 2008

hej, mala, ale ja nechcem mat taky velky rozdiel medzi detmi
a vsetky vase zubkovske priznaky mame ale bez vysledneho efektu 😔

tatiana
1. júl 2008

hello ....

tak csiki - no ahoj 🙂
taaak druhe kolo?
to ja som videla v piatok bociany ...
ci kedy to bolo ..ufff naozaj mi dalsie netreba 😎

lara1znk
autor
2. júl 2008

ahojte kocky,

tani ta svadba to znie super, praha je fakt krasne mesto, to si uzijete. saty urcite nejake najdes.
a kto sa vam postara o riska neskor? dokedy bude s vami svadbovat?

my sme zatial ani moc nenakupovali, vcera sme mali taky super aktivny den, najprv kurz plavania, potom park, hojdacky, smykacky, krmenie kaciciek, maly sa vysantil dosytosti a aj krasne vecer zaspal. aj ked skoro celu noc nakoniec prespal s nami ale nevadi.a

csiky, no druhe dieta, ja som uz aj rozmyslala kvoli tomu aby som nesla spat do prace ale este taky rocik by som pockala, mozno aj menej
vlastne ako som pisala nedavno, cakame na liusku a potom zacneme druhe kolo 🙂
co ty uz si pripravena na dalsie???

a uz sme sa tu o teba bali csiky, teda o t omaska, esteze to bol len pokazeny pocitac

u nas je dnes pod mrakom, rano som bola u zubarky, tak sestra zatial varovala maleho, kupila som si dalsie kvety do zahrady, nieco som posadila, uz mame aj hojdacku, tak nafotim coskoro

zajtra mame party, vyzera to na dazd tak skoda, budeme teda dnu a tak som sa tesila ze ako sa deti vysantia v zahrade

este sa ozvem vecer

tatiana
2. júl 2008

lari - nevieme, ci budeme aj na noc ...
uvidime ...
a ja ho budem strazit hore na hotely ...
hadam nebude mrzuty z cesty :(
lebo cestovat v teple s malym babom :(

no neviem neviem.
inak Risko ma novu zalubu 🙂)
citanie 🙂)) hodila som do albumu ...

pierra
2. júl 2008

ahojte..
no tani rozkosnee fotky, fakt kraaasne.. 😵 sikovnik malyy..
inak aj my mame take opalovacky 😉 ale asi trochu vacsie 🙂

baby my sme dnes riadne bojovali so zaspavanim.. od 10:00 do 13-tej... uz som bola zuufalaaa 😢

tatiana
2. júl 2008

pierri - dik 🙂
noo to ma z Tesca 🙂 su velmi mile 🙂
inak preco sa to vola opalovacky ? 🙂)))

a preco nespinkal? a aj bol unaveny, co?
mrncal?
risko, ked je unaveny, tak mrnka ...ale len tak si krakosi 🙂)

pierra
2. júl 2008

neviem preco sa to tak vola ale jurko to nosi na spanie nie na opalovanie 🙂

no neviem preco nechcel jurik zaspat.. niekedy je az taky unaveny ze az nevie zaspinkat 😒 ma teraz zase take zle obdobie, rastu mu dalsie zubky.. vcera mi teta povedala,ze moj bratrancek maly zacal spavat celu noc az ked mu vyrastli vsetky zubky.. . ☹

monika1
2. júl 2008

Ahojte 🙂
dakujeme za pochvalu fotiek 🙂
my sme boli vcera opat cely den na chate tak nam bolo super,Adamko bol skoro cely den v bazeniku alebo chodil holy a bosy po travicke 🙂 vcera sme minuli 2 plienky 🙂
dnes sme nesli a miesto toho sme boli na ihrisku,v piesku,joj piesok mal az v ritke tak som ho musela osprchovat a vecer este dokladny kupel to isti,az v usku mal piesok 😅
vecer ideme von na bowling a moja mamina bude s Adamkom tak dufam ze to obaja zvladnu 🙂

Jurkovi dodatocne gratulujeme k 10 mesiacikom 😵

tani fotocky su krasne,maly je rozkosny ako sa pozera na knizku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre