Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
4. okt 2008

Ahojte 🙂
no zase uprsana sobota ☹ a to sme mali taky plan na dnes a nic z toho 😖 tak sme doma,chlapi moji spia a potom pojdeme na navstevu 🙂

lari jasne ja som za stretko,v akom termine tu budes?uz teraz sa tesim ze sa uvidime 🙂

tani pekne fotocky si pridala 😵

pierra
4. okt 2008

ahojte..
my sme boli na oslave, moj dedko mal 80-tku, stretli sme sa ceeela rodina, super bolo 😵 jurko samozrejme nespal cely den len v aute, doma uz o siedmej driemal pri mliecku a potom sa tak prebral,ze ho doteraz krotime v spalni 🙄 a dostali sme po bratrancovi toooolko oblecka,ze mam co prat tyzden... a tesim sa moc, zidu sa nam teplucke veci na zimu 😵

so stretkom suuuuhlasiiiim... hocikedy,ved to mam na hlavnu blizko 🙂

lara1znk
autor
4. okt 2008

ahojte kocky, aj u nas prsi a je hrozna zima cely den, bola som len na nakup trosku a potom sme isli do takych mini obchodikov na jednu farmu, celkom fajn bolo, az na to ze christian len chodil hore dole, vsetko obchytaval a tam boli aj take kadejake porcelanove veci, takze sme radsej brali nohy na plecia, aby sme si zbytocne nevypraznili penazenky kebyze mali nedajboze nieco rozbije.

inak len doma trcime, ale ked je doma guy, hned to inak zbehne.
este len teraz varim veceru

maly nam dnes zaspal krasne do polhodinky, trosku poplakal, chodila som k nemu kazde 2 minutky, upokojila ho a po polhodke sa sam uzil aj s opickou a zaspal, no krasne sa to lepsi 😵
este sa nam medzitym stihol krasne dokakat, takze sme mali pestry vecer

aj cez den nam dnes vela spinkal, no tak asi dobieha zameskane, co nespal cely tyzden

kocky, ja pridem na SK 13. decembra, takze do vianoc by sme mohli nieco spichnut 🙂
no neviem kde, aby sme tych nasich drobcov nejako udrzali na uzde, aby sme sa aj porozpravali trosku, to bude asi dost tazke 😅
iba keby sme sa stretli po obede a deti by nam spali v kociku a my sup na vianocne trhy na varene vinko 😝 😅

pierri, tak uspesne krotenie jurka, ty si podarena 😀
a super ze mate oblecko, to vzdy dobre padne, ved deti tak rychlo rastu

ja som dnes kupila malemu taky sikovny kabatik, celkom vyhodne,
este hladam kombinezu ale to vobec neviem aku velkost kupovat 😕 aby v tom vedel aj chodit

idem dovarit a este nieco porobit

pekny vecer a dobru noc

ozaj kocky, ako spinkate? moni, este davate mliecko?
pierri a vy ako?

pierra
5. okt 2008

dobre ranko..
tak jurko vcera zaspal o 21:45 🙄 trhol rekord v zaspavani 🙂
ale spal potom pekne, o 4:30 mliecko a vstal o osmej..
inac vstava 2-3x a lari pre teba novinka, pred tyzdnom v nedelu prespal celu noc 😵
od minuleho tyzdna sme presli na kravske mliecko, uz ho mal aj predtym v malej davke, teraz som uz plne nahradila UM kravskym 🙂

monika1
5. okt 2008

Ahojte 🙂
my sme dnes boli na maratone pozriet,trosku sme vymrzli ale bolo super 🙂 ale ze sa im chce behat 😀 😀

noo lari my to mame raz dobre raz zle so spanim...teda stale sa nam zobudi aspon raz a tento tyzden sa nam celkom darilo ho utisit cumlom alebo ze sme ho dali k nam a pil mliecko az ked sa zobudil okolo pol8 ale dnes napriklad pil uz o pol4 taaak plakal takze je to rozne...

pierra
5. okt 2008

aj my sme boli na maratone, ako vzdy na konci iba 🙂 chcela som vidiet aspon sajfu ale ten isto dobehol skor 🙂 nam tu od rana vyhravali nejake metalove kapely,ktore povzbudzovali bezcov, nastastie uz to zabalili 🙂

monika1
5. okt 2008

pierri neviem co je na tom pravdy ze behal aj Sajfa lebo okolo nas behali vsetci a nevideli sme ho 😒

pierra
6. okt 2008

dobre ranko..
moni mozno to bol len reklamny tah 😀

penelope10
6. okt 2008

ahojte 🙂
no sajfa + ondrus + šef sprtovcov z JOJ behali podla telky vsetci a aj dobehli tych 40 km 😅 😅 😅

Monika... mozno bol zamaskovaný... alebo ? sa pripojil az niekde
na konci 😀
A Dzurinda nabehal ?

penelope10
6. okt 2008

sme spať 🙂
boli sme vonku na prechádzku.... keď je tak kraaaasne 😵 😵 😵 😵
Huginko cely den nespal, az ked som ho obliekla ze ideme von tak sa ponoril do riše snov 😀
je to cim ďalej tym horsie... s tym spanim.
Teraz si uz vychutnávam kávu 😅 😵

Ako sa máte ? Co porábate ?

csikike
6. okt 2008

baby, poradte mi, uz som zufala, maly si stale odkope z noh topanky, co mu s nimi mam robit, je jedno ci su na suchy zips alebo na snurku, on sunda vsetky tak vacsinou chodime domov naboso, uz som v koncoch z neho ☹

pierra
6. okt 2008

csiki ja viazem jurkovi topanky uplne na doraz na maslu a potom este na uzol 😀 a aj tak niekedy dokaze rozuzlit ten moj hlavolam 😀

csikike
6. okt 2008

pierri, ale on neodvazuje ale zosucha...

pierra
6. okt 2008

pene no darmo, uz mas 9 mesacne dietatko, necuduj sa,ze menej spinka.. 🙂
apropoooo, oneskorene vsetko naj k 9-tim mesiacikom 😉

penelope10
6. okt 2008

jaaj dakujeme...

🙂

pierra
6. okt 2008

csiki a nie su mu velke? 😕

penelope10
6. okt 2008

Inak k tym topankam...
ja musim malemu kupit asi take bačkurky na nohy, lebo v capackych uz mu je kosa...Take s kožušinkou... nevideli ste niekde?
a chodit sa nechysta... 😎

pierra
6. okt 2008

pene sesterkina dcerka mala take rozkosne s kozusinkou.. od cinana v michalovciach 😅

csikike
6. okt 2008

pierri, no trocha su mu velke ale ani nie 1 cm 😒 , asi mu ich prilepim, dnes skusim nahodit aj foto ked maly zaspi v rozumnom case 😲

monika1
6. okt 2008

Ahojte 🙂
my sme dnes boli na stretku kosicaniek,baby mohli ste sa pridat,boli tam nove 3 baby,kopa nas bola a decka sa zabavili dobre 🙂

nam akurat odleteli babka s dedkom na dovolenku tak nam je smutno uz teraz ☹ ale tych 10 dni to bez nich vydrzime...

my sme tiez mali v zime take akoby capacky s kozusinkou,na trhoch ich isto budu predavat pene ale to je este daleko 😅

csiki aj my sme sem tam stratili topanocku v kociku tym suchanim 😅

pierra
6. okt 2008

no skuus csiki, tesim sa 😵

pene teba som sa chcela spytat, vas tato chodi stale na tyzdnovky?

csikike
6. okt 2008

moni, sem tam by ma nehnevalo, ale ked mu do pol hodiny 20x obuvam... to nase.. aj baranceka

penelope10
8. okt 2008

Ahojte 🙂
Baby my mame za sebou desivu noc 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
Si asi dam inzerat darujem dieta ... 😀 🤐

vcera to tu bolo OFF ? 😕

pierra
8. okt 2008

dobree ranko.. 🙂

pene co sa deje? zubky? 😕

penelope10
8. okt 2008

neviem co sa deje...
asi odplata za moj blaf - skusala som ho v noci oklamat vodou... aj tak som ho napokon 2 x kojila 😔
No len neviem ako mu vysvetlim, ze v noci sa spi a ze vstavat 2-3 x za noc na kojenie je v 9 mes. vela...

pierra
8. okt 2008

joooj 2-3x to nie je take hrozneee.. 😅

penelope10
8. okt 2008

ALE je to hrozne 😎
by som sa rada aj dakedy vyspala 😅
+ vsetco okolo co maju mladsie deticky v noci spia, sa budia max. 1 x 😉
No ale s tebou sa porovnavat nebudem a ani by som nemelila...

pierra
8. okt 2008

no na druhej strane ja mam dobry trening a keby som teraz mala vstavat kojit druhe babo 3x za noc,tak by som to v pohode zvladala.. si myslim noo 😔

penelope10
8. okt 2008

pieri tak hor sa do toho... 😀
Inak uz schvalili ten 25 t. prispevok ?

pierra
8. okt 2008

mne sa zda,ze ano pene..
a idu schvalit aj pracovanie popri MD bez kratenia prispevku.. len to bude treba fakturovat ci co 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre