Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
10. nov 2008

inak vam to zavidim ako vam v noci krasne dlho spia, aj nas by tak mohol od tej 7ej do 7ej ale to nehrozi, maximalne do 6.30, aj to tak raz za uhorsky rok

monika1
10. nov 2008

Ahojte 🙂
tak ja som dnes makala ako fretka v robote,ani pc som nemala cas si zapnut...akurat som nastupila do blbeho tyzdna ked je najvacsi frmol tak pomaham kde sa da a dufam ze uz buduci tyzden si zacnem robit svoje veci 🙂

inak vikend sme mali taky pohodovy,vcera bola oslava tak den zbehol ako voda ale dobre bolo,rodinka pokope 🙂

a trosku som pokrocila aj v darcekoch,uz mam trosku predstavu a to : otcovi sa poskladame s braskom na prenosny DVD, brat by chcel lyziarske rukavice a mame som rozmyslala nejaky parfem a muzik este netusim 🙄

no a nechcem to zakriknut ale uz 2 noc spal adamko bez prebudenia 😵 do 6 rana a potom az pil mliecko 😵 cize lari aj my vstavame o 6-6.30 a Adamko potom ide spat po 12tej a spi 1,5-2 hodiny,dnes zaspal az po 13tej...

pierra
10. nov 2008

lari no to mas tak, ty si oddychnes vecer, my si pospime rano, takze sme fifty-fifty 😅
moni pekne fotky na FB, zabudla som ti napisat 😉 ako je adamkovi? uz je zdravy?

lara1znk
autor
10. nov 2008

moni, super, tak ste sa riadne polepsili, urcite sa rano citis sviezejsia ked nemusis vstavat v noci, na kazdeho raz pride

a pierri, vy ako spinkate? stale sa jurko budi sem tam?
my sme boli dnes o 4ej hore, podla mna bol hladny lebo vecer nechcel nic papat, len jeden maly jogurt ale dala som mu len cajik, tak vypil celu flasu 200 ml, chudak a potom spal do 6ej a az potom dostal mliecko

aj ja som videla fotky na facebooku, vydarena oslava moni 🙂

no to mas pravdu pierri, ja si oddychnem vecer a zase aj rano ked spi, mne to dobre padne, aspon si upracem, dam prat, vyvesiam pradlo a take tie bezne veci urobim
aj ked nebolo by na s kodu niekedy si rano dlhsie pospat, dlhsie myslim do 7ej 😅

monika1
10. nov 2008

dakujem pierri 🙂 Adamko je uz uplne ok,uz je naspat ten zivy šašo 😵 v sobotu mu zmizli tie vyrazky takze mame po chorobe 🙂

pierri ja stale zabudnem ti napisat ze super je ta fotka co si pisala ze si ju upravovala v picasse,to tam sa daju robit take veci 😕

csikike
10. nov 2008

kocky, mne uz 2hy den tomik spal cez den iba 30 min. od rana od 7mej do vecera 20

monika1
10. nov 2008

dik lari,na oslave bolo fajne,ale to najma vdaka detickam 🙂
a je to super ze spal celu noc aj ked my nie,aj tak sme sa zobudili v noci aspon 2x a kontrolovali ho ci je ok 😅 😀 snad sa to uz len bude opakovat 🙂

pierra
10. nov 2008

lari my mame super noc ked jurko vstane 2x.. minuly tyzden bola taka jedna, ostatne horsie.. 😖
ale ako pises raz pride na kazdeho.. teraz mam taku kondicku bdenia,ze by som vladala kojit aj dvojcata len aby mlieka bolo 😀

moni ano, v picase sa da robit ta hmla ale to je asi tak vsetko co je tam zaujimave 😅 aha este jedna vyhoda,ked si tam stiahnes fotky a potom vyexportujes,tak ich mas naraz zmensene a nemusis to robit po jednom..

lara1znk
autor
10. nov 2008

pierri, nauc aj mna robit v tom picase, ja nic take neviem ☹
da sa to nejako vysvetlit takto na dialku?

moni, presne to aj my sme robievali a este stale robime ked nahodou Christian spi d lhsie rano 😀 , niezeby sme si to uzivali a spali ale my ho tiez kontrolujeme 😅

csiky, to je velmi malo, ale nastastie len sem tam ti takto spinka, nie?
vraj niektore deticky prestanu spat cez cen aj skor, ale zase potom spia dost dlho rano, takze bud jedno alebo druhe ale tebe tomik nespi kto vie ako dlho v noci, len tak ako aj my tych 11 hodin

ja si ani neviem predstavit zeby mi christian vobec nespal cez den, tie 2 hodky poobede potrebujem ako sol! 😅

dobru noc kocky

drzte palce, my sme zase strajkovali s vecerou, nejedol nic od 3ej ☹ , tak dvakrat odhryzol z niecoho + zopar hrozienok, tak nas asi caka zase nocny budicek ale nic ine ako caj sa podavat nebude

pierra
10. nov 2008

lari ked si stiahnes toho picasu, napisem ti postup ako urobit tu hmlu,je to velmi jednoduche.. len ci sa ti oplati kvoli tomu stahovat niekolko kilobajtovy program do PC 🙂
photoshop je super program ale ten sa radsej nejdem ucit lebo isto by mi zapratal tolko casu,ze by som zanedbavala svojho synceka 🙂

baby davate uz drobcom citrusy? ja este nie ale vsade na mna zmurkaju mandarinky a pomarance,tak ma to laka.. 🙂

csikike
10. nov 2008

pierri, ja uz som dala ochutnat mandarinku 😵 , tvaril sa kyslo ale este si pytal 😀
no mne, snad este nikdy nespal 2 hodky cez den... vzdy tak 70 min a teraz 2x po sebe to skratil na ledva 30 min. 😕
podla mna je to strasne malo, dnes sme ho ulozili o 19. 40 som zvedava kedy rano vstane

pierra
10. nov 2008

csiki a tomik spinka celu noc? a vlastne kojis ho este?
kazde dieta ma ine tempo,moja neter od dvoch rokov nespava cez den vobec,no mna by to zabilo fakt 😅

csikike
10. nov 2008

pierri, ano, spi celu noc, kojim ho uz iba rano a vecer, ale uz mu asi zacnem davat aj kravske, pripadne umele a na nom vidno, ze je unaveny, ale sam by nezaspal, proste ked sme tam my, a nesedi v kociku, pripadne v autosedacke tak nezaspi, nech je hocijako unaveny... proste sa este nestalo, zeby pri hre alebo niekde tak zaspal 😅

penelope10
11. nov 2008

Ahojte 🙂
taaak svokra napokon neprisla.... odvolala navstebu asi 1 hod. pre planovaným príchodom... Tak sme mali aspon peknu nedelu 😵 😵 😵
Maly zacal džavotat tak je to take krasne tie jeho hlasky a má velmi siroku paletu ako sa vykecáva 😅
Idú mu asi ďalšie zuby.... už nechápem lebo už teraz má 8 😕 a nie som si ani ista ktoré.... 😎

a k spinkaniu.... my spinkame doobeda 1 x asi 1 hod, a potom poobede... asi 1,5 - 2 hod. Ale to sú maximálne dĺžky a aj to nie vždy, doobeda hocikedy vynechá. A v noci vstávame 2 - 3 x 🙄 🙄
Ja by som bola taka stastná keby spal celú noc ....
Vsávame pravidelene 6:45.

Čo robíte ? Aký máte program ?

pierra
11. nov 2008

dobre ranko..
pene 8 zubkov??? ved my mame tolkooo 😅
piekla si tortu nakoniec?

csiki jurko je tiez velmi citlivy,staci,ze pukne parketa v obyvacke a vyskoci v postielke,cely proces zaspavania zaciname odznova 🙄 zato v autosedacke zaspi, hlavne ked vecer po tme ideme od nasich 🙂

lara1znk
autor
11. nov 2008

dobre ranko,

pene vsetko najlepsie k narodkam! 🙂 ako ste oslavili? mozno aj lepsie b ez svokry, ci ty mas dobru svokrusu? 😅

kocky, my sme nejaki chorucki, neviem co to je, vcera sa mi zdalo ze je Christianko nejaky teplucky ked zaspaval a uz o 2 hodinky bol hore horuci, tak sme mu dali cajik a cipok Panadol, potom uz spinkal pekne do rana ale vidim ze dnes nie je vo svojej kozi a vobec nechce papat, takze ziadne ranajky.
Akurat som ho zase ulozila tak dufam ze potom sa napapa a ze uz mu bude lepsie.

Teraz vam tak zavidim ze vy mozete ist k lekarovi ked nieco, tu je taky blby pristup, ani sa mi neoplati trepat sa tam, zase sa len usmeju ze to nic nie je. 😠

Ja idem varit ked mi drobec zaspi, lebo neviem aky den ma caka, ci budem stihat.

Inak sa vam chystam napisat IP.

penelope10
11. nov 2008

No tortu som napokon robila iba taku jablkovu, zato sme mali chlebiky a ocka 😉
a svokru mam no .... 🙄 🙄 🙄 to je nadlho.
Ďakujem Lari za blahozelanie. Oslavili sme tak este iba rodinne. Ideme na vikend na chatu tak tam oslavime.

Baby dnes je Martina.. za na bielom koni 😕 (aj take bolo dakedy)

lara1znk
autor
11. nov 2008

ha ha, veru dakedy

pierra
11. nov 2008

pene aj ja srdecne gratulujem k narodkam!!! ktore? osemnaste? 😉
vidis,pisem si tu s tebou o torte a oslave a skoro som ti ani nezagratulovala 😔

lara1znk
autor
11. nov 2008

nastastie ja myslim na vsetko 😀

obed sa nam vari ale v kuchyni mame ako po vybuchu, aj vy ste take sikovne ked varite? 😅

csikike
11. nov 2008

pene, tiez gratulujeme
lari 😉

penelope10
11. nov 2008

baby boli sme vonku . Je fakt krasne 😵 😵 😵 A to som isla iba do potravin... malemu sa podarilo zaspat tak mi bolo luto ho zobudit pri prenasani.... Tak som s nim kruzila ako taka vrana... aj okolo Pieri sme isli asi 2 x 😀

a Ďakujem za gratulacie.... Hej vcera som mala 20 🙂

monika1
11. nov 2008

Ahojte 🙂
pene aj ja gratulujem k narodeninam 🙂 🙂

tak ja som uz doma a Adamko este spinka tak si trosku netim 🙂 dnes sme mali noc horsiu lebo sa precikal tak sme sa o 3 prezliekali a aj pili mlieko 😒 no nevadi...inac uz sa nam pekne dari na nocniku,uz sa parkrat pytal na kaku 😵 a vraj dnes mal po prechadzke cistu plienku tak sa vytesujem ze je to na dobrej ceste 🙂

lara1znk
autor
11. nov 2008

no super moni ako vam to ide s nocnikom, my tiez kazde rano pokracujeme v cikacom rituali a uz sme aj kakali viackrat, ked vidim ze tlaci rychlo utekame na zachod, sem tam sa podari vcas dobehnut, niekedy nie ale tiez mu stale opakujem Christianko kaka alebo cika, nech sa uci o co ide

akurat vcera sme mali debatu o nocnikoch s jednou anglicankou a ta svojho starsieho syna zacala ucit az ked mal 2 a pol roka 😕 a teraz ma dievcatko v Christiankovom veku a vraj tiez az tak to necha,
tak len pozerala na mna ze my uz sme ako tak zacali

baby, ja mam taku chut na babovku, len sa mi nechce piect, konecne som upratala kuchynu 😝

pene, co si pierre nezazvonila, ja vam tak zavidim ze sa mozete sem tam aj nazivo stretnut, to musi byt supeeer

tatiana
11. nov 2008

Pene? 🙂 narodky? Tak to blahozelam 🙂

baby ja nestiham vooobec nic :(

napisem vecer, ak sa podari.
pa

pierra
12. nov 2008

dobre ranko..
moni aj mne sa jurko stale precikava v teskovskych plienkach 😨 ale u nas to asi nie je plienkami ale tym,ze hroooozne vela pije, uz neviem aku strategiu vymysliet aby v noci spal.. dnes to bolo zase hroozne, este pri nas spala segra,teraz chudinka taka nevyspata isla do roboty 😖
inak prave mam pred sebou novy teskovsky letak, su tam perfektne napady na darceky - penic mlieka, darcekove sady kavy so salkami, rozne veci do domacnosti, rozne hracky... idem kruzkovat co chcem 😝

penelope10
12. nov 2008

ahojte ranostajkovia 🙂
Aj mne sa HUgi niekedy precika, ale fakt malo... a najlepsie je ze vtedy je plienka takmer sucha a on cely mokrý 😀 (to je asi tym orgánom 🤐 )

v Tescu - letaku som videla take veci na Mikulasa a Vianoce, bodynka ... sa mi pacia, pojdem to asi kuknut 🙂
vsak to su nase 1- st Christmas 😵

lara1znk
autor
12. nov 2008

dobre ranko,

my pouzivame na noc Pampers super dry a tie maju extra vrstvu takze precikanie nehrozi, teda nemalo by.
My stale dietujeme, uz som z toho chora. Nechce nic jest! Esteze pije. POzerala som aj do knih ale ked to nie je spojene s inymi priznakmi tak vraj sa nic nedeje. MOzu to byt zubky ale predtym sme sice mali tento problem pri zubkoch ale aspon nieco zjedol.

Mne pride kamoska poobede tak sa tesim. Deti sa pohraju, my pokecame.
Rano mame playgroup, ulozila som drobca tak uvidime kedy vstane ci n iekam pojdeme.

My uz mame taku supravicku na vianocu kupenu a este nieco pekne hladam, len teraz uz nie je taky vyber pre tie vacsie velkosti u nas, len pre babatka.

pierri, to co je penic mlieka? 😕
inak tie darceky ako kavy so salkami a pod. to su u nas velmi popularne a presne take sa odteraz chystam k upovat guyovej rodine, take prakticke veci su najlepsie a nic tym nepokazim. A ja sa tiez potesim takych uzitocnym veciam.

pierra
12. nov 2008

lari ja mam velmi rada darceky "okolo" kavy a caju.. veeelmi... salky, dozy, znackova kava to je moje 😝
penic mlieka je taky pristroj v ktorom sa slaha mlieko na penu na cafe latte 🙂

csikike
12. nov 2008

ahojte kocky, ja som upúlne zufala, maly mi spi cez den iba 30 min. a pritom je ospaly, ale spat ani nahodou, nic nestiham pri nom, ani len uvarit... tuto noc som mala aj koncert od 4.30 kazdu pol hodinku zacal revat..., som myslela, ze cez den dospi zameskane, ale prd... asi si slehnem kavu, lebo nevladzem fungovat 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre