Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

penelope10
12. nov 2008

csiki ani vonku ti v kociku nezaspi ?
Ci uz nekocikujete? 😕

Lebo Hugina kocik polozí niekedy si sice pochodím aj 1 hodku kym ho to zmoze, ale potom spinka 😉
Btw. idem vonku zatial pa 🙂

monika1
12. nov 2008

Ahojte,
tak ja hlasim sopliky ☹ v noci sa Adamko zobudil na plny nostek tak sme odsavali a 2 hodky sme boli hore lebo sa uplne prebral a len sa chcel hrat s vysavacom a vysavat 😅 nakoniec sme ho prehovorili a zaspal a spali sme do pol 7 ale plny nostek ma stale tak dufam ze to neprepukne do kasla a atd... 😔
baby ale to je ako naschval,od marca mu nic nebolo a aha teraz druhy tyzden druha choroba aj ked ako moja svokra vravi "sople nie su choroba"...

baby ale nejako to na mna dolieha ze som sla do roboty,asi to nebol dobry napad ale co uz, ani tie peniaze mi za to nestoja,neviem mozno to len dnes mam taku depku kvoli tym soplom ale priznam sa ze dnes som si uz viackrat poplakala,nejako si neviem zvyknut 😔

pierra
12. nov 2008

ahojte..
moni tak nebud smutna, tych par mesiacov rychlo zbehne a si opat doma 😉
ja tazko prezivam aj dvoj-hodinove strazenie maleho svokrou,nieze pracu 😔

csiki nejdu tomikovi zubky ked je taky bdely? 😕

jurkovi presiel suchy kasel do hlienoveho, rozmyslam, ci s nim ist k lekarke ci nie.. teploty nema, ked si tam odsedime v cakarni,doniesieme domov este viac bacilov 😒

penelope10
12. nov 2008

Monika nic si nevyčítaj... aj tak by si raz musela ist do roboty 😉 ... a u Teba je to iba docasu. Hlavu hore... rozumiem, ze ta to trapi, ked je take blbe obdobie.

Pieri akurat som dnes premyslali ci ste uz OK... 😔

tatiana
12. nov 2008

xx y er zhž , ,,,,,,ł

tatiana
12. nov 2008

AHOJTE BABY 🙂

TO VAm pise Risko 😀 😀 😀

cakame na ocina a ja idem dnes von tak sa tesim, hoci som unavena ako kon.

dnes mi risko spadol ... neplakal moc, no sa zlakol a ja tiez.

bola to len sekunda, ja nesika ...
😠 😠 😠 😠

penelope10
12. nov 2008

tani odkial spadol ?
bola si s nim u lek. ?
No bude to spisovatel 😀

lara1znk
autor
12. nov 2008

jaj pierri, uz viem, len som nevedela ze sa to vola penic mlieka 😅

moni, to je mi luto ze to tak zle znasas teraz, uplne ta chapem a asi kazda mama si tym prejde po nastupe do prace, nastastie je to len na tych 6 mes. co ti zbehne raz dva, uvidis, a ty si zase budes uzivat Adamka na plno.
Aj tak ta obdivujem ze si sa na to dala, ja som to tak zle znasala len tu predstavu ze budem v praci a Christianko v skolke s cudzimi ludmi ze som ani do prace nenastupila 😅 .
Vyhodu mas aspon v tom, ze Adamko je s babkami ktore dobre poznam a ty sa na ne mozes plne spolahnut.

Csiky, vyskusaj kocik, u nas cez jedine funguje jedine kocik. Inak by sme nespali vobec. Nastastie uz ho nemusim ako kocikovat po vonku, celkom si zvykol spat v kociku dnu, len ho tam polozim a odidem z izby a vacsinou sam zaspi. Ale mali sme aj obdobie ked sme kocikovali od vidim do nevidim, tak skus. Urcite s tym daco rob, polhodka je fakt malo za cely den.

ahoj tani, no tak asi to nebolo take zle, ked Risko ani neplakal, takze az taka nesika nie si. To u nas bol pad ovela dramatickejsi. 😔

ahoj pene, co noveho? 🙂

csikike
12. nov 2008

no ja ho na spanok v kociku nechcem naucit, sa vytesujem, ze sa mi podarilo naucit ho spat, a v kociku reve ako turm, neviem co s nim robit... akonahle sme vonku reve... sice teraz v poslednej dobe reve stale 😔

lara1znk
autor
12. nov 2008

tak mozno mate len take obdobie csiky, mozno casom sa to upravi samo zase

preco ho nechces naucit na spanok v kociku?
ja viem ze to je na nervy niekedy ale ja som celkom rada ze maly v kociku spinka, lebo poznam vela deticiek co musia mat vlastnu postielku, tmavu izbu a inak nezaspia
a my kedze cestujeme domov casto a sem tam sa vyberieme niekam na vylet a tak, neviem ako by sme to zvladali kebyze Christian nespi v kociku

csikike
12. nov 2008

lari, ak zaspi tak mi tonevadi, ale nechem aby si zvykol spat v kociku... dnes zaspal este aj poobede v kociku, a spinkal asi 30 min. tak snad potreboval viac spanku

penelope10
12. nov 2008

Lari, ze co noveho ? Ty si ako vestica... odkial vies ze mam tajomstvo 😅
Ale Vam mozem povedat... 😉
Kamoska caka Babo a povedala mi to dnes 😵 😵 😵

csikike
13. nov 2008

pene, ja ked som zacala citat co si pisala, som mysella, ze ty cakas 😵

monika1
13. nov 2008

aj ja pene 😉

inak ahojte 🙂
ozyvam sa z roboty,dnes je uz lepsie,aj noc bola celkom kludna,len o 3.30 sme pili cajik a ani neodsavali nosik tak snad je to na dobrej ceste 🙂

a baby dakujem za povzbudenie,ja viem ze to rychlo zbehne a zachvilu tu mam maj a budem cely den s Adamkom doma 😵

u nas to bolo tiez tak ze ked bol Adamko mensi tak vacsinou spal v kociku ale nastastie sa mi ho podarilo preucit a teraz spi aj v posteli a aj v kociku ak sme niekde mimo 🙂

penelope10
13. nov 2008

😀 baby nestraste...

ale som sa pobavila 😉

lara1znk
autor
13. nov 2008

pene, aj ja som myslela ze to ty 😀

moni, ako sa citite? ako adamko?
csiky, vy ako spinkanie dnes?

my stale nepapame, zajtra pojdem k lekarovi asi ☹

penelope10
13. nov 2008

Lari
mozno maly drzi hladovku 😀

Ale nie vazne my mame tiez nejake ine papanie... proste papa a potom sa zatne a neotvori ani usta 😕 prip. ho krmim tak ze obed na 2 x ... co sa mi tiez nepaci...
a dnes papal a pomedzi to pil vodu, system 2 lyz. jedla a 3 vody... cakala som co mu z toho bude a nic nebolo 😅

csikike
13. nov 2008

lari, spinkal dobre, nastastie 😉

penelope10
14. nov 2008

Ahojte 🙂
Hlasim otrasnu noc 🙄

pierra
14. nov 2008

ahojte..
ja tiez 🙄 nielen tuto poslednu ale uz cele 2 tyzdne ☹ ☹

csikike
14. nov 2008

tak my sme mali uz druhu super, teda, vlastne len tu jednu sme mali strasnu 😅

csikike
14. nov 2008

baby, bracho ma nohu v sadre, vcera hral futbal a vecer ho niesli na pohotovost... nastastie to nema zlomene... len ma nieco s kolenom, tak mu to museli fixovat a dnes rano do mamy naburalo auto, nastastie sa jej nic nestalo, len ma preliaceny blatnik (esteze chcu kupit nove auto), dnes sa nam ale dari, co? 😲

penelope10
14. nov 2008

csiki... asi by si nemala ani vychádzat z domu... 😕
pre istotu 😉

Inak aj my sme mali v rodine taky mesiac (nie tento),
bolo to uz skor ze katastofa si podavala ruku s katastrofou. 😔 ☹

tatiana
14. nov 2008

ahojte, pisem az teraz ..
riska mam na rukach, tak to je take pisanie ☹
no a nie neboli sme u lekara, spadol na cele telo, nie na hlavku priamo ...
bani moc neplakal ..
fuj ale ja som tapa :(

no a ja som sla v buse vecer v ten den a ten bus mal havarku.
letela som vzduhom casi meter a zastala na tyci a cela som obyta ale inak ziadna ujma,gýžfzv - to zasa risko ...
uz to ani mazat nebudem : )))

no hruza, raz za uhorsky rok idem do mesta MHD a takto dopadnem ...
ked si predstavim, ze by som sla s riskom 😠 😠 😔 😔

a vy ako mate?

lara1znk
autor
14. nov 2008

ahojte kocky,

uf co to citam tani, hrozne, este si nemala Riska so sebou a esteze nie si tehula, to by bolo horsie,
som rada ze sa ti nic vaznejsie nestalo

vidim ze kazdy tu mate take nejake trampoty,
my tiez, ja som zase chora s anginou, rano som bola u lekara, ani nie pred 2 tyzdnami som dobrala atb a zase!?
hroza, vecer som mala teplotu, citim sa hrozne, no viete si predstavit

akurat som malemu urobila reznik a zemiakovu kasicku, tak idem na to, drzte palceky
ja si dam tiez aj s kyslou uhorkou 😉 😝

lara1znk
autor
14. nov 2008

kockyyy, papame! 😵 supeeer.
no je to Slovacisko ako repa, nech si daddy vravi co chce 😀

monika1
14. nov 2008

Ahojte 🙂
tak mame pred sebou 3 dni volna,jupiii 🙂

Adamko ma este stale sopliky ale nastastie spi celkom dobre,dnes spal do 5 a potom pil cajik a este sme potiahli a zaspali do 7.15 a to uz bol riadny frmol aby sme stihli do roboty 😅 😀

ked dnes prisiel tatik domov tak sme sa vybrali autom do mesta a potom sme sa vozili v elektricke 😀 Adamko v nej bol totizto prvykrat a stale z auta sa vytesoval ked ju videl a hovori na nu "šššš" ako na vlacik tak sme sa vybrali a straaaaasne sa mu to pacilo 😵 cestou tam sedel a pozoroval z okna vsetko,auta ale cestou spat sa mu uz nechcelo sediet tak sa chcel prechadzat po elektricke a drzat tyce 😅 no mal zazitok 🙂

tani no priserny zazitok,hlavne ze si ok

lari a ty sup sup do postele a teply cajik a vela spat nech si skoro ok 😉 a super ze sa christianko rozpapal a to aky reznik si mu robila?

pierra
15. nov 2008

ahojte..

baby tak ja mam za sebou hrozny piatok, vcera na mna totalne dolahla celkova unava z vecneho nespania.. vecer som sa nevedela ani z gauca dvihnut a odpratat do perin 😔 a prave som zistila,ze jurajkovi sa pravdepodobne deru stolicky,tak aspon poznam pricinu jeho skaredeho spravania.. ☹

tani videla som tu havarku v telke, strasne cosi 😒 este stastie,ze to skoncilo tak dobre..

lari vam prajeme skore uzdravenie, v takej sychravej krajine su asi virozy ovela castejsie ako u nas.. 😒

tak pekny predlzeny vikendik vsetkym... 😉

lara1znk
autor
15. nov 2008

ahojte kocky,

tak my predlzeny vikend nemame ale vy si ho uzite
pierri, chuda to poznam tu nespavost, ja sa teraz nemozem stazovat, chodim spat s malym o 7ej. 😅
ved aj musim nech sa konecne dostanem z tej choroby
ty tiez dobehni spankovy deficit a niekedy kasli na domacnost a sup do postele ked ide spat Jurko, zopar takychto skorsich vecerov a si fit 😉

moni, reznik som robila kuraci, normalne trojobal ale upeceny v rure nie na oleji

ako vikendujete?

monika1
15. nov 2008

Ahojte 🙂
tak my zatial vikendujeme v pohodicke,nakup,navsteva tak som aj rychlo napiekla kolacik a potom sme boli u svokrovcov takze taka pohodicka 🙂

pierri a nevies si lahnut cez obed s Jurkom? ja tak dospavam zle noci,nejako skor vecer sa mi nechce ist spat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre