Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

csikike
8. jan 2009

aj ja
teda na ten kupon a na dieta urcite nie, ked nahodou aj tretie tak do 5 rokov, nechcem aby malo hned starych rodicov 😅

pierra
8. jan 2009

csiki ved teraz je móóda rodit v 40-tke 😀 len neviem kto tym detom pojde na stuzkovu potom 😅
baby ja mam taku chut na sladke a doma prazdna spajza.. uz nech jurko vstane a utekam do obchodu 😝

pierra
8. jan 2009

ozaj robite niektora muffinky do tej specialnej formy na pecenie?
svokra mi taku kupila a teraz rozmyslam ci dat do kazdej diery papierik alebo to nejako vymastit ci co 😲

monika1
8. jan 2009

pierri ja mam tu formu ale radsej davam papieriky lebo mastit a vysypavam mukou kazdy jeden bolo na nervy 🙄

pierra
8. jan 2009

no aj mna presne toto odradza moni.. a davas take obycajne papieriky ci nejake speci?

csikike
8. jan 2009

pierri, ja mam tu silikonovu a nemastim ju ani nevystielam nicom, len vodou oplachnem predtym

csikike
8. jan 2009

a pierri, pridaj sa aj ty, ved ako moni vravi, co tam po byvani, do domceka si spravite dalsie 😉

penelope10
8. jan 2009

Cafte snažilky 🙂
No ako vidim csiki otvorila 2. kolo

pierra
8. jan 2009

no neviem csiki,my aj tak nejako extra s muzom zivot neplanujeme,tak uvidime,kedy sa zadari 😅
kati ahoj.. ty kedy? 😅

penelope10
8. jan 2009

pieri, nestraš 🙄

monika1
8. jan 2009

pierri ja mam take obyc.papieriky ale nevedela som zohnat take vacsie,v tescu nic,v metre som nakoniec kupila...

pierra
8. jan 2009

ja mam take obycajne tiez, tak skusim do tych.. ale prave som dorobila puding,tak muffiny asi az zajtra 😅

monika1
8. jan 2009

ja este dojedam zakusky z vianoc...pecenie u nas nehrozi 😅

pierra
8. jan 2009

moje zakusky skoncili u svokrinej sestry, tam sa po nich iba zaprasilo.. tak idem robit cerstve 🙂

monika1
8. jan 2009

no aj ja som uz dumala nad cerstvymi lebo tieto dojedam len ja a uz mi ani nechutia 🙄 take muffiny alebo babovka 😝

csikike
10. jan 2009

ahojte kocky, akosi to tu mrzne, kde sa vsetky tulate?
tana uz zarezava v robote? 😲

penelope10
10. jan 2009

ahojte 🙂
no csiki rovnako ako vonku, aj tu to mrzne.
tanicka sa mi zda ze zacina az 02/2009

Csiki vy ako?
Už rozmýšlate nad menami ?
Ja varim, maly sa dnes zamiloval do vysavaca... tak pri nom majstruje v obyvacke 🙂

Inak Csiki ty este kojis Tomaska ? Uz chcem prestat len Hugi je zavislak... tak neviem

csikike
10. jan 2009

pene, hej kojim, ale tomik je flegmos, on keby nemal mleeeeeko, tak ani nepotrebuje, ale zase nic nevypije (teda ziadne UM) a aj cez den pije velmi malo, ale zase mliecne vyrobky moze (teda jogurty, syry a tak)
a mena... no neviem, zatial len dufam, ze sa podarilo aj ked od buduceho tyzdna chceme zacat chodit cvicit...
ale uz aj pri lyzovani mi bolo parkrat zle
tomik nam dva dni teplotoval, tak sme poriadne ani vonku neboli, dnes sme ho dali ostrihat a tak revaaaaaaaaaal...
ozi, ty sa nepridas medzi snz?

penelope10
10. jan 2009

jeee....pridaj fotku Tomika - ostrihaneho 🙂
No ja sa asi tak skoro nepridam, jednak planujem ist do roboty a si chcem uzit Hugina a jeho huncucstva aj ked stategicky mat 2r rozdiel je uplne super (ale to clovek oceni az po rokoch...)

tatiana
10. jan 2009

ahojte kocky zlate.
dlho som sa neozvala, mrzi ma to :(

No a nie do prace nejdem este aspon teraz nie :( zamotalo sa to celkovo, takze musim este pockat. Nie su tie spravne hviezdy alebo co 😀

inak sa mame dobre. fotky pridam do IP 🙂

majte sa pekne

papa

csikike
10. jan 2009

tati, risko je zlatucky... nahodila som aj ja foto do albumu, kuknite ako je ostrihany

pierra
11. jan 2009

ahojte..
csiki, tomik je zlatuckyyyyyyyy 🙂 a nenapinaj nas uz tolko a urob si testik 😉
aky ste mali vikend dievcata?

csikike
11. jan 2009

pierri, este mam caaaaaaaaaaaaaasuuuu a caaaaaaaaaasu

penelope10
12. jan 2009

ahojte 🙂
Baby tak my sme mali noc :(
NO ked som nebola hore 8 x tak ani raz. Idu malinkemu zubky a nema to konca.
Vikend sme mali taky vcelku ok, boli sme vcera pozriet vypredaje tak sme nieco nakupili, ale zeby to bolo nejake terno s tymi vypredajami tak to nie.

Inak tani krasne foto.

csiki to je 1x strihala tomaska ?

monika1
12. jan 2009

Ahojte 🙂
my sme mali taky pohodovy vikendik 🙂 v sobotu sme boli pozriet kamosku v nemocke,je tehu v 11tt ☹ no snad sa polepsi a bude dobre 🙂 a v nedelu sme boli tiez poobede po vypredajoch v Optime,Adamko sa poriadne vybehal po obchodoch,bola sranda a riadne sa unavil,skoro v aute zaspal s keksikom v ruke 😀 no a dnes uz zarezavam 🙄 ale prave som sa dozvedela krasnu vetu: Mzda je náhrada za premárnený život 😀 takze si ho uzivajte inak ako pracou pokial sa da 😉

tani csiki pekne fotocky 🙂 my sme adamka parkrat strihali ale len tak ofinu alebo pri usiach,vzadu to uz ma poriadne dlhe a kucerave ale mne je to luto strihat aj ked muzik si uz brusi noznice 😔

pierra
12. jan 2009

ahojte.. 🙂
ja som len raz cvakla jurinovi ofinu lebo uz mu padala do oci a tak mi bolo luto tych blondavych vlaskov,ze som si ich odlozila 😅 ja ho asi na jar vezmem k svojej kadernicke a zhodime "zimny kozuch" 😀 len dufam,ze nebude vystrajat lebo on sa boji aj ked mu umyvame vlasky, poslednu dobu pritom veelmi place 😒

co mali dobre v optime dievcence? ja sa uz pomaly obzeram po jarnych mikinkach, vetrovku tiez budeme potrebovat, ciapku atd.. 😅

monika1
12. jan 2009

pierri vo vacsine obchodov mas vypredaje,my radi nakupujeme v Reserved a tam maju vsetko 50% zlavy,malemu sme tam kupili bodynko a na jar topanky za smiesnu cenu a nic ine nepotrebuje,ma veci kopec,mikiny akosi rastu s nim 😅 😀 a ked nieco chcete z Nextu tak kamoska objednava za 39 sk za libru...

csikike
12. jan 2009

ahojte, tak maly ma zacinajucu laryng. ☹
sakra...
ja som to v zivote nemala a Mudra mi zacne, ze vsak viete ako robit zabal a ja som len na nu kukala, tak mi ani verit nechcela, ze ja som nic podobne nazazila... a tomik tam revaaaaaaaaaaaaaal, vzdy ked je nieco nezname tak sa boji alebo co, tak sme ho 4 drzali aby ho mohla popocuvat...
ale dnes sme mu kupili dalsie topanky, a pozerala som, ze kazde 2m mu kupujeme, niekedy kazdy mesiac
😲

pierra
12. jan 2009

nas maly dostal na vianoce od svagrinej krasne modre adidasky, vel. 23,tak dufam,ze do jari uz nebudeme nosit tie garagule a ze sa jurko bude moct paradit 🙂
ja som pozerala ten next, mne sa tam nejako nic nepaci, nejake obkukane mi to je ci co.. 😒 a mikinky niekotre su krasne to fakt, ale 600sk za mikinu ja nedam veru..

csiki,tak skore uzdravenie tomikovi, laryngitida je brutal choroba 😒 z coho to vlastne dieta chyti? 😕

csikike
12. jan 2009

pierri, mne povedala dokina, aze to je virusove ochorenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre