Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
4. júl 2008

joooj hugi ma dnes pol rocka!!! gratulujeme srdecnee.. 😉
skoro sme nanho zabudli 🙂

monika1
4. júl 2008

pierri super je ten kocik,brala by som ho 😉 urcite ho vyuzijes aj pri druhom dietatku 🙂

monika1
4. júl 2008

joj ja na to myslim od rana a zabudla som 🙄
tak vsetko najlepsie prajeme k 6 mesiacikom 😵 😵 😵

pierra
4. júl 2008

moni pocula si,ze v zoo zdochol jeden tucniacik? 😢
ze mozno preto lebo ludia ich krmili chlebom ktory vo vode kysol 😒

monika1
4. júl 2008

ano citala som o tom,aj my sme videli uz len 4 ☹ bohvie preco,pisali ze mozno sok z burky,no neviem...

csikike
4. júl 2008

jeeeeeeeeee, pridavame sa aj my k blahozelaniu pre hugina, uz sme spat, bolo super, az nato, ze tomik vobec nespal, doteraz ma naspatych 40 min. 😲
my tiez uvazujeme nad dovcou, ale len tu na svk niekde, mozno cechy, ale este ani to nie je iste... hlavne sa bojim o spanok tomika, bo si neviem predstavit ako by spal... medzi nami asi moc nie 😖 on je taky cestovatel v postielke 😀 a ked ho dame k nam do velkej, tak my len po krajickoch a mleády pan je rozvaleny a ked sa k nemu len priblizeme tak fasujeme 😕

monika1
4. júl 2008

csiki toto doverne poznam 🙄 uz som dostala par boxeriek a kopaciek 🙄 ale co narobime ked v postielke nechce spat uz potom ako sa zobudi 😒

no a nasa dovca neviem ako skonci,uz dumame nad tym ze pojdeme az v septembri lebo tieto ceny su strasne teraz 🙄

csikike
4. júl 2008

moni, on niekedy u nas zaspi, takze potom putuje spat do jeho postielky, ale niekedy mi pripada, ze mam miesto mlieka red bull 😀 , nechapem kde ten maly berie tolko energie
pierri, ten recept je:
1 krabica salka sladkeho
1 krabica suseneho mlieka polotucne alebo plnotucne
trocha vody
stipka oleja
a miesit, potom pridavat farbiva
ak je tvrdi, tak vodu ak sa lepsi, tak praskovy cukor, ale nie som si isty ci je to ten, ak das do googla marcipan zo salka tak ti vyhodi...
moni, preto vaham aj ja, a hlavne sa obavam toho jedla, adamko uz aspon chodi, ale co tomik, ledva sedi, kam by sme s nim tak mohli ist, v zoo este nevnima, hrady? ak su schody, tak s kocikom asi tazko, hory? nemame nosic...do bazenov nesmie, jedine tak do vlastneho... a mame nato dokopy 2tt, ked bude mat drahy zavodnu

monika1
4. júl 2008

pierri pocula si v spravach ze sa utopil dalsi tucniacik 😢 chudatko ☹ to ze by ste sli na nich pozriet lebo takymto stylom zachvilu nebude ani jeden ☹

csiki no neviem a nejaku chatu nemate k dispozicii?vies aspon by ste boli vonku,my sme takto boli na Domasi ked mal adamko 4 mesiace,teraz pojdeme znovu ale uz to bude o inom ked uz bezka 🙂

penelope10
4. júl 2008

ahojte, jaj dakujeme k blahozelaniam... 🙂 aj Huginko dakuje, joj vysalil sa dnes... uz spinka

baby boli sme na Hlavnej, sme kus zmokli... akurat tez ten lejak sme sa vychystali... 😎 a potom este v Kike... tak som si konecne nasla lampicky na nocne stoliky (btw. ich hladam kedy tedy asi rok 😅 ).

a jo, aku dovolenkovu naladu ste nahodili...hmmm, aj my by sme sa s nasim "CZ vyletom" mali rozhybat.. zatial mame iba napad...

csikike
4. júl 2008

pene, aky napad mate? zeby sme riskli prahu? este sme tam neboli, len sme prechadzali cez nu
baby, konecne som uspala to skriekadlo 🤐

pierra
5. júl 2008

dobre ranko
ano moni pocula som o tucniacikovi 😔 fakt by sme sa mali ponahlat.. chcela som to naplanovat na dnes ale pocasie nam nepraje.. 😒
csiki praha je supeeer.. moje oblubene miesto ako som tu uz viackrat pisala.. s malym bejby sa asi nedostanete vsade ale aj tak to stoji za to skusit podla mna 😉

csikike
5. júl 2008

ozi, pierri ako to mate s pasom? maju vase deticky zvlast pas, alebo su zapisanne vo vasom, este rozmyslam aj o madarsku, aj budapest je krasna

pierra
5. júl 2008

csiki u nas ma jurka zapisaneho muz lebo ja nemam platny pas..
a asi pred dvoma tyzdnami som mala ist ku svagrinej do viedne, uz som skoro zacala balit tasky ked mi trklo,ze jurko vlastne so mnou nemoze ist ked ja pojdem iba na obciansky 😒 sme sice v shengene ale vraj to nic neznamena 😒

csikike
5. júl 2008

vexd prave, my sme minule skoro do madarska sli s brachom a potom sme si to rozmysleli, svagor je byvali policajt a robil aj na pasovom, tak sme mu volali a vraj v najlepsom pripade by sme mohli dostat pokuty a zadrzali by nas, kym by nas nepreverili 😲
prave mi drahy odisiel so spoluziakmi na chatu, vrati sa zajtra, idu oslavovat, ze porobili skusky, je to 1x za 6 rokov co sa pozname, ze niekde ide bezo mna

pierra
5. júl 2008

no csiki.. tak si si mohla pozvat nejake kamosky a urobit doma babsku jazdu..
ja sa tesim na taketo vecery ale az vo svojom domceku... niekde pri krbe popijat vinko a klebetit 😝

my sme teraz sami s muzom.. juraja zobrala vonku svagrina.. take cudne mi to je,ze sme sami.. normalne mi chyba.. 😢

penelope10
5. júl 2008

csiki -CZ napad je ces. krumlov 😉 , Praha je daleko.. a tam sme uz boli... 🙂
Inak budapest je tiez fajn. Boli sme min. rok.

baby nam maleho nikto nestrazi... 😎 sice boli sme bez neho min. vikend, ked sme boli na svadbu.. A si myslim, ze ani nepostrehol, ze sme neboli s nim 🤐
Ale dnes sme boli u svokry... no to bol des, ked sme jej povedali, nech maleho tolko nestiska a nevlaci po rukach... bolo to ako hrech na stenu hadzat... s maly uplne malinko cez den spinkal, tak bol vyhecovany ze az... a nechapem, preco je moja svokra taka brzda 😔

pieri vy ako s tucniakmi? boli ste ci sa chystate? ... kym je teda naco, 😨 ked sa im tak nedari 😒

lara1znk
autor
6. júl 2008

ahojte kocky,

nestihla som precitat vsetko len tak som prebehla, dnes som odviezli segru na letisko, bolo to LTT, skoro to zmeskala, to boli nervy, ale nakoniec vsetko dobre dopadlo.

vcera sme tu mali dalsiu party s muzovou rodinou, takze zhon, zhon ale bolo fajn. aj svokru som prezila a dozvedela som sa od svagrinej, ze aj jej muz s nou ma taky narocny vztah a to iste aj jeho rodicia atd. takze chyba asi nebude vo mne, hned mi je lepsie 😀
maly dostal kopec kopec darcekov, neviem kedy sa s tym vsetkym vyhra.

v piatok sme boli v ZOO, bolo super, my dospelaci sme si to celkom uzili, Christian az taky velky zaujem o zvieratka nejavil, skor o ludi co prechadzali okolo. 😀

tortu sme nakoniec nepiekli ale objednali 😅 , no sestra to nejako vzdala nakoniec, nejako sme nestihali. Bola fantasticka, uz je po nej. 😝

Zajtra mame ockovanie tak dufam ze to dobre dopadne.

Huginkovi oneskorene gratulujeme k polrocku aj my s Christiankom. 🙂

Pierri, ten golfac vyzera super, len si ho kup, na dovolenke ho dobre vyuzijete a aj potom a urcite aj pre druhe dieta.

Zajtra sa ozvem cez den alebo skor az vecer po ockovani, rano mame hudobnu.

Pekny vecer

penelope10
7. júl 2008

ahojte 🙂
lari tak vy este pokracujete v oslave?
... vidim ze nie som sama co ma super svokru 😀 ... dakedy tak premylsam, kedze aj ja mam syna , ci to aj ja
budem taka??? 😨
a dakujeme za gratulaciu ku 1/2 roku.

k tym kocikom, pieri nechces radsej Chicco Multiway?
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

pierra
7. júl 2008

ahojteee..

pene v com sa ti zda tento lepsi? 😕

csikike
7. júl 2008

ahojte kocky, mozem sa vam postazovat?
ja mam asi brutalne stastie na nase zdravotnictvo, alebo na jednotlivcov 😖
v sobotu som zacal mat krce a taky blby pocit, ze som prechladla zo spodu, kazde 3 min. na zachod a ta ukrutna bolest pri moceni... a potom krv,
dala som si urologicke caje, dnes som sla na gyndu na preventivku a doki mi spravil aj utz a vravel, ze som asi prekonala velmi silny zapal, ze mocove cesty mam este teraz nadurene, tak ma poslal k dokine a ta k urologovi, ten mi zobral moc a povedal, ze vsetko je v poriadku, ze mam pit caje... pochopite to? to, ze som v sobotu, plakala od bolesti a kazdu chvilku som chodila cikat v krcoch a mala som krvavy moc, tak dnes je uz vsetko OK? 😲 a pritom mal u seba ten papier co mi gyn. pisal co zistil pri utz 😖 ja to proste nechapem

pierra
7. júl 2008

csiki to snad ani nie je pravda 😠
takze si liecis zapal mocovych ciest cajikmi hej? 😒 sila..

csikike
7. júl 2008

hej, parada, vsak? no ale tak mi treba, sice neviem ako som k nemu prisla, ale uz je to lepsie ako v sobotu, aspon, ze nechodim cikat tak casto a uz sa pri tom nezvijam v bolestiach 😅

penelope10
7. júl 2008

ahojte 🙂
csiki ☹ chudatko, ono je tazko oponavat lekarovi, ked nie si lekar... mne asi pre 3 -4 rokmi sa stalo cosi podobne... o to ma obvodak (zastupujuci), presviedcal, ze ked je krv v moci musim byt tehu + odmietal ma poslat na urol., bez toho aby som isla najprv na gyn. 😒 ... co dodat, nech zije nase zdravotnictvo...

inak ja vseobecne nemam stach z bolesti a lekarov ako takych, ale desi ma ich neschopnost, neznalost medicinskych postupov....

pieri ma tu multiway (ma sice 8 kg) ale sa mi vidi priestrannejsi a ma aj tu opierku hlavy, + checkla by som si ci sa da dat do opierka do uplneho lahu. No je to na tebe, inak skoda ze neexistuje stranka, kde by sa dali kociariky porovnavat z hladiska funkcii..

lia
7. júl 2008

ahojte,

csiki a nemozes ist k tomu znamemu do ba??ved s tym nie su srandy.skus si to nejak vybavit,caje ti moc nepomozu.potrebujes lieky!!

csikike
7. júl 2008

liu, gyn. povedal, ze z gyn. hladiska som v poriadku, takze je to ciste zapal mocovych ciest a lieky mi nemoze kym kojim, ale ked to neprejde normalne, tak v piatok tak skocim este 1x.
Idem rychlo do lekarne, bo tomik ma teplotu, sice len 38, ale uz som minula posledny cipok a nechcem zostat na noc bez cipku, sice teraz mu klesla teplota, ale radsej nech mam v rezerve... snad uz to budu zubadla

csikike
7. júl 2008

ale gyn. mi aspon 1 spravy dobru povedal, ze uz kludne mozeme pracovat na druhom, vraj pol roka staci pockat 😵

tatiana
7. júl 2008

ahojte kocky 🙂

pisala som prispevok a odhlasilo ma :(
no zajtra ideme domov do BA a mne sa nechce, mne je tu taaak dobre, aj kocikat mam kde ...
V Petrzke len 1 trasa, ktora mi uz taaak lezie na nervy : (((
otras ...
ale nemozem si to sprotivit, lebo zasa budem nestastna ...
Csiki - drzim palce na skore uzdravenie, taky zapal to je hnus :(

A aj Tomikovi nech sa polepsi.
Inak ja tu len zerem - prepacte za vyraz ...
ale asi tu len priberiem ...
no a ze kojaca zena nepribera, len chudne ...too je omyl 🙂))
Ja som baby stale hladna ...

aj teraz ...
a veru si idem nieco dat 😀

tatiana
7. júl 2008

jaaaj a este som zabudla, ze Riskovi ide zubok asi ...
teda stale si sucha 1 miesto a ma to aj zdurene a slinta a non stop si pcha rucky do ust ...
asi sa mu tam zacina nieco prerazat ...
no uvidime.

Inak asi som doma zacala sprostiet, alebo co 🙂))
ak som Vam toto uz pisala, tak sa ospravedlnujem 😎

pierra
8. júl 2008

dobre ranko
baby tak hlasim,ze kocik este stale nemam 😒 ten chicco je sice na obrazku super ale v skutocnosti vyzera ako pre babiky.. velmi slabucky sa mi zda.. a farby ani nehovorim.. otrasne kriklave 😒
takze hladam dalej.. momentalne som zalubena do maxi-cosi citi cx ale ten tu je iba na objednavku.. tak uvidime..

moni si este tu? neodcestovali ste uz? 😅

tani tak stastnu cestu domov a nebud smutna, vratis sa coskoro.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre