Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

csikike
5. jún 2009

liuska, neoplati sa ti malovat, ved vymalujete ked prestahujete malinke do svojej izbicky, zatial bude aj tak s vami v spalni...

monika1
5. jún 2009

baby pridala som nejake fotocky mojho megabruska 😅 😅 😀 tak si kuk ak chcete ako rychlo rastiem do rozmerov 😀 😀

caraida
5. jún 2009

ahojte babulky.

lius neblazni, netreba malovat! pekne oddychuj a na nic take sa nedavaj!
my malujeme a tapetujeme spalnu preto, lebo ta farba, co sme natierali pred 4 rokmi nam hrozne vybledla (miesali sme ju sami). a tu su bezne take hrube tapety, nie omietka, ako doma. no a to lepidlo z tapiet tam presiaklo a nechavalo take hnusne zlte flaky vsade.
a mne by to uprimne ani nevadilo, vsak kedy mam cas obzerat tapety? a vecer je uz vzdy tma.
ale manzel na to frflal uz neviem odkedy, tak radsej nech sa to spravi teraz, ako potom s dalsim prckom na krku. no a v dalsej izbe bola zas plesen pod tapetou, tak to som rada, ze sa to oskrabalo a pretapetovalo. uvidime, ci to pomoze.

moni, tyzden, teraz 32, termin mam niekedy zaciatkom augusta, takze skor ako v polke to nevidim 😀 svagrovu svadbu nestiham ani nahodou. skoda. tak som sa tesila, ze by som niekam vyrazila.
pri prvom prckovi som nevedela nic, ani ci som mala teho cukrovku.
tu sa testy bezne nerobia, aj toto bola len nahoda, ako bonus ponuka od poistovne v ramci nejakej studie. a bac ho. nie je to hrozne (hahaha, to sa mi hovori, ked som sa vcera napchala grilovanym steakom 😀 ), inzulin zatial pichat nemusim, ale poviem vam, celozrnne nudle chutia dost divne 😕

lius, mne na seknutia pomaha (tja, okrem ibuprofenu, co teraz teda nie) hlavne teplo. nemate doma taku "macku" ? to je taka chlpata kozka so snurkami, ci co to - kedysi zajacia - ale ja mam samozrejme polyester, kedze zajace a macky u nas patria k clenom rodiny. to sa obviaze okolo krizov a riadne to hreje. alebo su aj take ohrievacie vankuse.
ja som pri prckovi chodila ako zvonar quasimodo v chrame matky bozej. skus si dat predpisat masaze, alebo akupunkturu, ak sa to u nas robi. mozno by ti to pomohlo.

lara1znk
autor
5. jún 2009

ahojteee,

pierri, super ze uz to mate za sebou a vraciate sa domov do vynoveneho bytiku 🙂
urobte si super oddychovy vikend, si to zasluzite

lius, dufam ze ti je uz lepsie, a setri sa!
to malovanie urcite nie je nutne, aj ked my sme malovali teraz ale to kvoli tomu ze sme stahovali izby a ked uz stahujes a je bordel tak sme to vyuzili a aj vymalovali,
ale inak predtym sme malemu tapetovali izbicku ale to preto lebo to sme tiez uplne prerabali izby.

moni, idem kuknut tie fotky, ale pochybujem zeby to bolo megabrusko 😅

lara1znk
autor
5. jún 2009

ake zlate fotecky, moni, strasne krasne 😵
mna christianko len bucha po bruchu ako po bubne, on tak rad bubnuje a teraz si bubon urobil z mojho brucha 😀 , musim si davat velky pozor pri nom
a veru to brusko uz je take mega, ani by som to pri tebe necakala, ale to druhe rastie uplne inou rychlostou

lia
5. jún 2009

no neviem ci sa tu nieco take robi cari 😒
ale chybala si mi,nasmiala som sa zase ako kon 😀 😀 😀
ja som prisla od nasich,vymalovali celucicky dom,take to je pekne ciste,tak sa mi zatuzilo,my byvame sice v novostavbe,ale sme najnizsie,takze vsetko drzime asi my a by ste kukali aky mame popraskany byt a uz aj spinava je ta malovka,skoda,ze sme to nestihli predtym 😒
nosim deku,ale puka mi tam nejak stale
csiki,ja planujem,po pol roku dat male do svojej izby🤐 😀
aj ja pochybujem o megabrusku,musim kuk 🙂
ja som utekala od nasich,aby som stihla jednotu,niekedy tam mavaju /csiky/ somloi a neskutocny,fakt 😝
a mali posledne dvaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀
tak to ste mali vidiet,jak keby som vyhrala zlatu medailuuuuuu 😀 😀 😀 😀

lia
5. jún 2009

moni,naaadddherne brusino 😵 😵 😵

lara1znk
autor
5. jún 2009

lius, ale ked tak velmi chces tak este stihate vymalovat, ved vy mate casu dost
pekne postupne a ked budete mat sikovneho maliara tak ani velmi bordel nenarobi 😎

my tentokrat dame babo prec od nas este skor ako Christianka, lebo sa nam nezmesti do spalne postielka ☹
ale mozno to bude aj dobre, aspon sa nauci spat samo

a od polroka sa aj odporuca, lius

monika1
5. jún 2009

dakujem baby no mne sa zda obrovske,teda oproti prvemu tehu uplne velike ale co narobim,ani viac nejem,ono samo rastie 😀

lari a s menom ste uz uplne rozhodnuti ci este vahas?

ja som teraz vecer sama doma,prisla mi mamina pomoct okupat Adamka a budeme asi este spolu pozerat Panelak ,akosi sa mu poslednu dobu chce neskor ist spat ked svieti vonku slnko,neosalime ho ze je uz neskoro a tma 😅

lara1znk
autor
5. jún 2009

moni, ty uz vobec nedvihas Adamka?
to mas dobre ze mas maminu tak blizko a moze kedykolvek pribehnut ked to potrebujes, taka pomoc je na nezaplatenie

s menom sme uz rozhodnuti, aj ked stale este dumam nad niecim ale asi uz nic ine nebude, velmi je to tazke pre chlapceka

a s tym spanim podobne aj u nas, v poslednej dobe este aj pocasie bolo take krasne, teple vecery, tak potom deturence vymyslaju

monika1
5. jún 2009

nie vobec nedviham Adamka len ozaj uplne v krajnom pripade vynimocne...ale keby som nemala mamu na blizku tak inak by sa nedalo a musela by som Adamka do vane a z vane ale ked sa tomu mozem vyhnut tak preco nie 🙂

no teraz sa mi podarilo ze Adamko uz siel spat skor,tatik ho dost vecer este rozsali a potom je problem a ja som zla a nahanam ho do postele takze dnes nemal na vyber a siel spat "dobrovolne" skor a bez problemov 🙂

csikike
5. jún 2009

moni,tak to mas super, ja lietam za tomikov stale, on vystavi 2ch bez problemov 😅 , nechapem kde to dieta berie tolko energie, je proste neskutocne zivy, ale nevadi, aspon mi pojdu kila rychlejsie dole po dvoch takych nezbednikoch 😅

lara1znk
autor
5. jún 2009

tak to zavidim, moni lebo ja Christianka stale dost dviham, uz fakt LTT ale inak sa neda,
aj do vane, aj z vane niekedy sama, aj do autosedacky kazdy den aj v iackrat, do postielky, no vkuse nieco.

u nas je presne to iste, Guy pride z roboty a len sa s nim sali a sali, aj po kupani kym ja robim mliecko tak vystrajaju, uci ho same hluposti a potom zrazu si mysli ze zaveli a ide sa spat a maly zalahne 😅

csiki, po d ruhej sekcii asi nebudeme az tak vladat behat za tymi betarmi

dobru kocku, ja som sama, muz isiel kamaratovi na rozlucku so slobodou tak si idem docitat knihu a povegetit trosku

lara1znk
autor
5. jún 2009

baby, este som vam zabudla napisat ze mi hrozi predcasny porod!
buduci vikend sa ohlasili svokrovci, no ja penim a penim, no ved ja uz potrebujem klud, teda konecne by sa patrilo aby som si aj vydychla a nie toto,
pochybujem ze to prezijem bez ujmy, ved poznate tie moje nervicky ako hned pracuju uz len pri pohlade na svokru 😖

pierra
6. jún 2009

dobre ranko zienky
tak sme doma od vcera, svokra s muzikom urobili neskutocne vela prace, vcera som si tu doslova prisla iba vypit kavu a nazad pre jurka k nasim 🙂 som im velmi vdacna.. no napriek tomu to tu vyzera ako v roku 1930, koberce sme museli vyhodit,takze mame popukane parkety a rozmyslame co dalej 😎

moni fotky su perrrfektneee! velmi sa mi paci,ked takto starsi surodenec bozkava brusko 😵
no idem lebo jurko mi cisti okenou parkety..

lari a to nemozes tu navstevu zrusit ked ti nie je prijemna? resp. oddialit, vsak je to tvoj dom,tak snad ty rozhodnes kedy niekeho pozves a kedy nie..

csikike
6. jún 2009

lari, tak to ti nezavidim, sakra, a to aby si ich este obskakovala? 😝 kokso, tak ked pridu, tak sa nechaj obskakovat, len si lahni a oddychuj... aj ked toto je asi mylna predstava 😕

lia
6. jún 2009

tak to zrus lari,sak kedy si mas oddychnut??povedzte,ze to este nemate hotove a ze treba pochystat vsetko a aj si oddychnut a hotovo
aj ja sa stale nadrapujem,sak zeny robia vsetko tazke,len hrniec s polievkou je tazky,mam nelu,ktoru vzdy umyvame ked dojde z vonku,z vane vyskoci,ale do vane herecka nie.sa da len prednymi labkami na vanu a ja jej zadne zdvihnemdufam,ze mi to neublizi.ked ma boli brucho,tak ju neumyjem,ale nemam to rada,radsej som ,ked ma umyte.a ked je R doma,robi to on,ale to malokedy ked ja vencim rano aj poobede.
baby,aku knizku mi odporucate kupit tehotensku ,teda pripravu na dieta??
inak,take drahe su tie knihy 😒 su tam popisane dobre veci??lebo to,ako rastie dieta v ktorom tt si precitam v tehotenskej kalkulacke na nete.

pieerri,mas super svokrusu 😉 a to ked sa zacne,tak koniec sveta,ze??
ja nemam sikovnych maliarov,nasi mali dobrych,ale ti boli zo zahoria a urcite by si zbytocne nacvakali za benzin navyse.a najhorsie je to upratovanie 😖 .najradsej by som si vsetko robila sama,ale to nehrozi 😖 ,v tom je problem 😖
lari a na kolko chcu ti zmrdi dojst??

monika1
6. jún 2009

Ahojte 🙂
no ja som dvihanie uplne vyriesila,jedine vana ostava,inak vsade vylezie sam,do stolicky na krmenie,do autosedacky...takze len ked sa chce ponosit tak sa pyta na ruky ale to vie zeja ho nevezmem takze na mna uz to ani neskusa 🙂

lari tak fakt by si to mala nejako vyriesit so svokrovcami 😒 stres ti teraz fakt netreba 😒

my sme doma,idem varit obed,mam na sebe ekg holter a tesim sa na 15tu hodinu kedy to zo seba strhnem lebo mi to strasne lezie na nervy,fuuuj... 🙄 🙄 🙄

lius ja nemam ziadnu knizku,vsetko si precitas na nete,ja som si nekupovala...

lia
6. jún 2009

tak ja chcem skor vediet o kojeni,o veciach,ktore su potrebne pri narodeni dietatka
ako to budem vsetko vediet?? 😅
teda moni,teba este stale trapia??co varis??

lia
6. jún 2009

a asi budem par dni bez netu 😅

monika1
6. jún 2009

robim sosovicovu polievku a mame este ryzovy nakyp zo vcera 😝

no trapia ma ale to uz je posledna kvapka a dost...

ja som sa fakt vsetko dozvedela z casopisov (Mama a ja) a z netu ale ak chce knizku tak si kup,pozri aj mimibazar tak zeny predavaju knizky lacnejsie...

pierra
6. jún 2009

aj ja musim pochvalit mama a ja casopis, ten precitam od zaciatku po poslednu stranu, fakt velmi putave citanie.. a predtym som si kupovala aj casopis dieta, ten je taky viac odborny o kojeni atd..
a knihu mam od svagrinej tuto:
http://www.martinus.sk/?uItem=3836
je dobra skor na prenatalne obdobie, je tam popisane ako babo rastie, co sa deje v brusko celych 9 mesiacov a potom su tam popisane vsetky mozne detske choroby, ako podat dietatu prvu pomoc atd.. co sa tyka kojenia je tam toho minimum lebo v zahranici preferuju UM 😒

my dnes nemame co jest, mam sice fasirky od mamy ale su take mastne,ze az 😝 asi objedname pizzu alebo keby nejaka donaska roznasala kebab, mnam mnam 😝

pierra
6. jún 2009

moni a preco zase ten holter? vsak to bolo minule v poriadku nie?
😕

monika1
6. jún 2009

aaaale ten kardiolog co mi robil minule echo tak ze pre istotu este holter na vylucenie vsetkeho aj ked ja som presvedcena ze som uplne v poriadku ale co uz, nemohla som si dovolit odmietnut kedze mi toho kardiologa vybavila interna...takze este vydrzat dve a pol hodky a zbavim sa toho bleee....

my uz sme najedeni,puknem doslova 😅 len neviem co na zajtra spravit,nemate nejaky napad? z masa samozrejme 🙂

joj a pierri dakujem za pochvalu fotiek,no Adamko sa rad mojka s bruskom,pohladka,da pusinku a potom ho zakryje lebo ze babatku je zima 😵 😀 tak som to rychlo vyuzila a strcila fotak muzovi do ruk nech rychlo foti 😀

lia
6. jún 2009

ok,uz mi ho kupil 😵 a knizku uvidim,zatial co som nasla,tak nic vyhodne a ked sa nieco vyhodne naskytne,tak potom kupim.jednu lacnu som nasla,ale to je inz.z min.roku 😅 takj to uz asi neplati 😀
tak uz si chod len lahnut moni a holter vyhod potom z okna 😀
pierri,urob spagetle a hotovo
moni,my klasika,polievka hovadzia uz je a rezne z panenky budem robit 😝 😵

monika1
6. jún 2009

mnam rezne z panenky 😝 ja mam kare tak urobim z toho asi na prirodno 🙂

lia
6. jún 2009

na stave??

lara1znk
autor
6. jún 2009

ahojte,

ste zlate kocky, ja by som tak zrusila, aj som povedala Guyovi ze uz sa to velmi nehodi teraz, ze nech pockaju tolko, ale on je nahnevany a vraj nech len pridu,
no ale potom fajn, ja ozaj budem oddychovat, aj ked oni su taki bordelari ze mam dost ked su tu, len za nimi chodim a upratujem po nich, aj napominat ich treba aby sa vyzuvali, no otrasne
ale s tymto uz problem nemam, ja si usta otvorim ked treba 🤐

lius, ja som si kupila knihu o tehotenstve, take nieco ako pierra p isala vyvin babatka v brusku a tak, a potom mam knizky co treba ked sa male narodi, je ich dost v knihkupectvach, chod nieco popozerat,
ja som si to velmi rada citavala tak vecer v posteli, je to zaujimave 🙂
aj ked tu som sa tiez vela dozvedela ale zase to je take ine nerusene citanie, co treba, na co sa pripravit a tak

mnam, robite mi chutky zase s tymi jedlami
my tapetujeme v spalni tu jednu stenu tak zase bordel, no ale to je moja vina, ja som si vymyslela, uz mohol byt inak klud 🤐

pierri a co planujete dalej? vyzera to tak ze vas caka perne leto, tapety obrusit a nalakovat? ci az take znicene su?
prerabky na byte su super, len ked je tam uz aj dieta, je to trosku horsie, aj ked vy v lete asi mozete Jurka dat k babke a dedkovi na dedinu sem tam, nie? aj segry by vypomohli asi

monika1
6. jún 2009

lius ano na stave a so zemiakovou kasou 😝 🙂 a zeleninovym salatom 😝

lari tak to ti prajem pevne nervy teda 😖

csikike
7. jún 2009

liu, vsetko naj buducemu tatinovi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre