Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

penelope10
27. nov 2008

jej csiki to je pekne ako sa Tomasko mojka 😵 😵
Baby moja postova story ma stastny koniec 🙂
Vcera som si pokecala s veducim, ten nachapal, ze poznam podacie cisla a nemam zasielku.
A asi postarka dostala zdrba tak dnes mi to vsetko doniesla a sa ma snazila presvedcit, ze urcite som nebola doma, alebo ze urcite sme mali schranku plnu letakov... 😠 😒
a v nasom vchode sa pritom letaky davju zvlast, nie do schranok 😕
Takze Tak.
Csiki kedy je hlavna narodeninova party ?

Baby Tanicka uz robi, neviete niekto, len ze tu nechodí... 😕

pierra
27. nov 2008

ahojtee..
ja som dnes bola so segrou cely den v meste, nahanat darceky, taake drobnosti co som este potrebovala, takze uz iba knihy a mam fajront 🙂 potom uz zacnem chystat zoznamy na vianocne pecenie 😝
jurko bol s babkou skvelyy, ani si na mna nespomenul, len ked som s nim ja,tak ma citovo vydiera 😅 kupila som mu este jeden darcek,taky upratovaci set - mop, smetnik a metlicku, uz budeme mat kazdy svoje a spolu nam pojde upratovanie rychlejsie 😅

pene s postou mam aj ja take zle skusenosti, naposledy som zhanala vetrovku s oteplovackami,ktore ku mne cestovali tyzden!!! a zasielku o dorucenom baliku som dostala az o dalsie 2 dni 😒 ked mi prisli vecicky z nextu,tak samozrejme,ze v baliku bola diera, niekto bol zvedavy co tam je.. stryko pracuje na poste a aj on mi potvrdil,ze sa tam neskutocne kradne, aj napriek tomu,ze vsade maju kamery 😒

pierra
27. nov 2008

moni: na skype som nebola minimalne 2 tyzdne ale hned ako budeme doma v KE si ta pridam samozrejme 😉

csikike
27. nov 2008

kocky, uz mam konecne adventny veniec, dnes som si ho vyrobila a som spokojna 😵 , tomik bol s nami a robil tam sou
pene, party bude v sobotu, mam v albume aj pozvanky...
konecne sa zacnem venovat kalendarom 😲

penelope10
27. nov 2008

csiki hej pozvanku som si vsimla skor. pjekne moc 😉
btw. kukam ze tomik ma peknu H&M ciapocku 🙂

lia
28. nov 2008

ahojte 🙂
ako sa mate??co mate nove??este nie je nova tehulka?? 😵
ja vsetko po starom,stale robota,riesila som teraz darceky,ale uz mam skoro vsetko,este nejake malickosti musim kuknut 🙂

penelope10
29. nov 2008

T 🙂 O 🙂 M 🙂 Á 🙂 Š 🙂 K 🙂 O 🙂 V 🙂 I 🙂 !!!

Prajeme Všetko NAJ- lepšie k 1. Rôčku !!!!
K & H

csikike
29. nov 2008

pene, diky, akurat sa za 1,5 hodky zacne oslava, tomasko si vsak doobeda spravil fajnu hrcu cez cele celo, chuda moje male ☹ , tak dufam, uz sa tento rok nic take nestane 😨 , aj ked asi tych hrc bude este vela 😲 , takze budem retusovat fotky a samozrejme ako naschval sa nam pokazil fotak alebo vsetych 8 nabijatelnych bateriek 😔 , ked sa dari, tak sa dari 😠 , uz len dufam, ze aspon jedlo bude papatelne 😀

monika1
29. nov 2008

Tomaskovi vsetko najlepsie k 1.rociku prajeme 😵 😵 😵 vela stastia,zdravia,vela vela lasky a radosti 😵 😵 a csiki nech vam oslava dobre dopadne,neboj vsetko sa isto spapa uvidis 😉 tesime sa na fotky 🙂

pierra
29. nov 2008

ahojte..

aj my sa pripajame ku gratulantom.. tomikovi vsetko najlepsie, hlavne aby bol zdravucky a robil maminke a tatovi staale velku radost 😎 😎 😎
csiki,tak peknu oslavu, uzite si a zajtra sa tesime na zazitky 🙂

pierra
29. nov 2008

inak som este chcela napisat,ze sme uz doma, peciem lasagne a idem vybalovat kufre 😝
este mame pred sebou skoro cely vikend s tatkom, tesim sa 😵 .. skoda len,ze pocasie nam nepraje 😒

penelope10
29. nov 2008

ahojte,
pierri moj muz povedal, ze pocasie nam praje... 😵

pierra
29. nov 2008

jaaj pene tak to ano 😀 .. podla toho co ste chceli robit 😀

lia
29. nov 2008

csiki,uz je to rok??pekne starnu tie vase deti 😀 😀 😀
Vsetko naj,naj,naj k 1.rôciku ,hlavne vela zdravia,stastia a radosti,aby vam nadalej robil 😵
uzite si oslavu 😉
este pred nedavnom si mi len volala,ze si porodila 😅 😀

csikike
29. nov 2008

liu, to si pamatam iba matne, ale spomenula som si dnes nato, ze som ta otravovala este riadne pod vplyvom uspavadla 😀 dodatocne sorry 🤐
inac, pred chvilkou odisli posledny hostia, riad je v umyvacke a uz len lehnime, tomikovi sa pacilo, ale bolo to umorne, zacalo to o 14 tej, lebo nik neprisiel nacas, dokonca moja uuuuuzasna svagrina prisli az o 16.15 😅 , ved naco, vsak ona ma dieta (sice uz ma 3,5roka...), tak si nevie zorganizovat cas... a to je tomikovi krstna 😖 no neva, v kazdej rodine sa najde... a to nehovorim, ze mala im je nakapata... a asi sa svokra urazila ked som ju napomenula, aby ju drzali dalej od tomika, vsak ved ze uz chodi do skolky
no ale bolo aj pozitivne, fotiek moc nemame, lebo tomik neposedel ani na chvilku 😖 ale torta od nasich je nafotena...
nakoniec sa vsetko popapalo a konecne ta pozitivna sprava: buduci tyzden mame volny vikend (pevne dufam, ze do toho nic nepride) a nemusime ist k svokrovcom a ani oni nepridu 😎 (fuj, som hnusna, ale od septembra sme nemali vikend v 3ici)

lia
30. nov 2008

csiki,tvobec si ma neotravovala,ja som bola rada,ze si mi volala 😉 tak sme boli dohodnute 😉
a uz je lepsie so svokrou??musi to byt neprijemne byt v jednom byte ked tam je dusno 😖
preco musite k nim chodit stale?? 😕 ved ked sa ti nechce,nemusis,nie??aj vy chcete byt sami..

csikike
1. dec 2008

liu, len respektujem, ze su to manzelovi rodicia, takze chapem, ze ich chce vidiet aj on... ale bude to lepsie ked sa svagrinej narodi druhe dieta, ona je tak trochu "lava" teda npar. s malou nikde nesli autom dobre dlho, lebo sa bala, ze sa jej nieco stane a tak...
teraz ma termin 4.1. ale kedze bude mat CR tak sa dohodla ze jej ho spravia na jej meniny 18.12 (lenze chuda neviem, ze medzi sviatkami sa k nej vsetci natrepu aby videli malu) no je to jej vec...

penelope10
1. dec 2008

ahojte 🙂
csiki som rada, ze nemam svagrinu 😀
Inak kebyze pocka do jan. dostala by porodne vyssie... na 2. dieta je od 1.1.09 uz 25 tis. 😎

csikike
1. dec 2008

pene, ona si aj tak zafixovala, ze ten prispevok nedostane, tak ja ju nebudem prehovarat, ze aj pre dieta je lepsie ked nie su komplikacie aby bolo aspon do terminu... ale co uz, ked to ona tak chce, nech ma

pierra
1. dec 2008

ahojte 🙂
ako sa mate po vikende?
my sme boli poobede vonku bez kocika, to bol horor 🙄 a prisli sme celi zafulani 😝
a pozeram,ze jurko prave spapal jablcko aj s jadierkami a celym prostriedkom, no to je maskaaa 😀

csikike
1. dec 2008

pierri, ved mu daj jest 😉 nech nemusi papat jadierka 😉 😀

pierra
1. dec 2008

no csiki dobry napad 😀

pierra
1. dec 2008

a inak pekne fotky, kraasna torta.. to robila tvoja mamina?

baby musite hlasit ked pridate nove foto lebo ja to nestiham sledovat 🙂

lia
1. dec 2008

csiki-krasna torticka 😵 mamina je sikulka,aspon vies po kom si taka sikovna 😉
aky je uz Tomi velky 😅 🤐

csikike
1. dec 2008

baby, musim vas sklamat ale to nepiekla babka, len ona ju financovala 😀
dnes sme boli na poradni a tomik pribral a uz ma 8570g a 73 cm cize uz 4ty mesiac ani nepribral 😕 , neviem ci je to v poriadku, ale snad aj hej, ked mi nic nepovedali a dostali sme sacok na moc, som zvedava ako tam nacika, ale asi to bude jednoduchsie ako s babami 😀
inac tomik ma asi 3 fotky z celej oslavy, ako na potvoru sme nemali normalny fotak ani nic, asi to vyriesikm dodatocny fotenim 😅 , no a co... ved aj tak si to nebude pamatat
ozi pierri a co ten ortoped? Kedy idete na kontrolu?

pierra
2. dec 2008

dobre ranko 🙂
my mame ako vzdy za sebou hroznu noc a pre istotu sme uz hore.. no snad obednajsi spanok bude pokojnejsi..

csiki v piatok ideme na kontrolu, padne verdikt.. potom dam vediet aky.. ale som pripravena psychicky aj na ortezy, len nech je jurko ok 😔

penelope10
2. dec 2008

ahojte 🙂
to tu uz nikto nechodi ?
Baby (KE) som sa xcela spytat boli ste uz v Optime ? 😕

My sme dnes boli s Solnej jaskyni, maly to cele prespal - asi ani nevedel, ze tam vobec bol... 😅
Noci mame lepsie... uz kojim iba 1x a 1 x ho prikryjem, dam mu cumel a presvedcim ho ze fakt nie je hladny....

Inak torta je fakt krasna 😵 Aj tak dobre chutila ako vyzerala ? 😝

pierra
2. dec 2008

pene ahoj..
my sme boli v nedelu.. v najvhodnejsi cas..
zapcha bola uz pri kruhovom objazde, dalej ti asi nemusim opisovat situaciu..
akurat sme v kike objednali jurkovi sanky a najblizsie sa tam objavime tak o mesiac najskor 🙂

csikike
2. dec 2008

pene, bola fantasticka, vraj, ja torty nemusim, zato marcipan som skoro cely ja pozrala, ten bol najlepsi aky som doteraz jedla 😵 , robi ich mlady chalan a je neskutocne sikovny 😉

lia
2. dec 2008

co mate novy obchodak pierri,pene?? 🙂 konecne,nie??
kde ste ju davali robit csiki??na ten marcipan som hned slintala,ked som ju videla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre