Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
24. jan 2009

lius,to co ti napisu priatelia na nastenku je vidiet kym to nezmazes, takisto komentare fotiek vidi kazdy tvoj priatel ale ked chces pisat s priatelmi "tajnosti" tak hore na modrej liste mas - domov - profil - priatelia - spravy - a tam v spravach mozes vytvarat sukromne spravy,ktore vidis iba ty a ten komu ich posles 🙂

lia
24. jan 2009

ahhhaaa,dakujeeemmmmm pierri 😀

monika1
24. jan 2009

Ahojte 🙂
csiki tak vam to vyslo,gratulujeeeeeeeeem 😵 😵 😵

lius neboj zachvilu sa zorientujes,aj ja som bola na zaciatku magor z toho 😀

pierra
24. jan 2009

takze kto je s babatkami na rade? liuska a moni? 😉

monika1
24. jan 2009

lius akurat som dopozerala fotky,no vyzerala si fantasticky a aka si chuduckaaaa 😨 kocka 🙂 🙂

pierri nechame sa prekvapit ze? mozno aj niekto iny sa prida 🙂

pierra
24. jan 2009

moni: provokaterka 😀

lia
24. jan 2009

no ja neviem,ci sa k vam niekedy pridam pierri 😖 strasne som zmagorena moni 😀
dakujem,ale zase taka chuducka som neni,nie je to to,co bolo v lete,ale snad bude 🙂

pierra
24. jan 2009

lius,nadej zomiera posledna.. velmi velmi ti to prajem 😔

ako si schudla lius? nejaka speci dieta?

monika1
24. jan 2009

lius treba mysliet pozitivne a zadari sa ked to najmenej budes ocakavat 😵
no z fotiek vyzeras super a to biela este pridava 😉

lara1znk
autor
24. jan 2009

ahojte kocky,

lius paradna oslava! super fotky. ty si tako taka celebrita, super kocka. krasny outfit aj uces!

co porabate?
my sme hned rano po 9ej vyrazili do playcentra kym to este nebolo take nabite, potom trosku shopping som stihla ja kym sa chlapi pohrali. teraz letime do parku krmit kacicky a potom uz len klud doma.

jej csiky a gratulujem! super super 😵

lius, dufam ze aj ty sa k nam coskoro pridas, velmi ti drzim palce, raz sa to musi podarit 😔

takze kto je na rade? moni vy uz na tom pracujete??
pierri, vy tomu davate volny priebeh ci ako?

lia
24. jan 2009

ja to vobec neocakavam moni 😅
dakujem,ale nie je to to ,co to bolo v lete este,ale hadam aj to bude 😉 🙂
lari,preco celebrita?? 😀 😀 si ma pekne rozosmiala 😀 😀
co si skupila lari??aj ja by som isla a musim trcat v praci 😠

lara1znk
autor
24. jan 2009

no ja neviem 😀 , ked som videla tie fotky tak mi pripomenuli take tie ked vidis v casaku nejaku celebritu nafotenu z party 😅
ja som si ani nevsimla ze si schudla, ved ty si stale bola taka stihlucka

kupila som si leginy a maternity top a pre maleho vymenila hracku co dostal na vianoce a uz ju mame
a este potraviny
zajtra pokracujeme

lia
24. jan 2009

uz mas aj brusko lari,ze?? 🙂 neukazes sa nam??
aj ja by som si nieco chcela kupit,ale tu nic neni 😠

lara1znk
autor
24. jan 2009

zajtra sa dam odfotit guyovi, teda brusko len
inak vyzeram dost hrozne, taku mam nejaku zlu plet co u mna teda nie je zvykom, asi to bude baba ako sa vravi ze ubera mamine krasu 😅

ja hladam cizmy ale dnes ma nic neuputalo, vsetko uz je vypredane, u nas uz nastupil letny tovar 😒

lia
24. jan 2009

aj ja hladam cizmy lari,ale ja si vzdy vysnivam nejake a tu ich nezozeniem 😒
aj ja mam teraz velmi zlu plet,tiez som z toho nestastna 😒
vy budete mat obe deti v rovnakom mesiaci narodene??jeeejjj ,to je mileeee 😵
tak si zapamataj mesiac ten najplodnejsi mesiac 😉 😀

pierra
24. jan 2009

lari,tak to bude babaaa 🙂 aj mas chut skor na sladkosti?
ja som pri jurkovi jedla 2 tyzdne vkuse kysle ryby 😝 potom sa vsetko vratilo do normalneho rezimu 🙂
my teraz neplanujeme druhe babo, skor by som povedala,ze sa mu ako-tak branime ale motyka moze vystrelit kedykolvek 😎

lius,hore som ti pisala,prezrad tvoju dietu, viem,ze si chudla pred casom 😉

lia
24. jan 2009

aku dietu??5x denne jem ,kazde tri hodiny,po ovoci staci pauza hodinu ak si hladna.
davam si pozor,na ranajky celozrnny chlieb s hocicim,desiata ovocie,obed normal,ale ked nechcem pribrat,napr.na nejaku zurku 😀 ,tak si dam kuskus so zeleninou alebo ryzu so zeleninou,olovrant celozrnne keksiky,vecera salat alebo salat s vajcom alebo tuniakom alebo morc.masom.
a ked mozem a mam volno,mam treningy 🙂

lara1znk
autor
24. jan 2009

no lius, ty mas super rezim, velmi zdravo a vyzera to dobre, ani hladna by si velmi nemala byt

pierri, mam chut na sladke a riadnu, co som pri Christiankovi vobec nemala, praveze mi sladkosti ani nesli, ale teraz zase mi nechuti dokopy nic ale same blbosti by som jedla. ale jem vela ovocia, no a tie sladkosti
ale nejdem si robit nadeje, pockame este mesiac a snad sa dozvieme pohlavie

pierra
24. jan 2009

aj mne sa paci tvoj rezim lius, ziadna hladovka 🙂
ja mam problem akurat so sladkostami.. za obedom ako sa nastartujem,tak len chodim a vyzieram do vecera.. samozrejme potom si vecer nedam nic nomalne a stve ma,ze moje telo funguje na "prazdnych kaloriach" ziadne vitaminy.. 😒
musim s tym nieco robit, nesmiem domov kupit nic sladke,inac sa neovladnem..
chcem zhodit iba take 3-4kilecka, ale pre mna je aj to problem..

lari a christiankovi je uz lepsie?

monika1
24. jan 2009

lari tak to fakt vyzera na babu aj ked ja na tieto "chutove" povery neverim pretoze ja som cele tehu jedla sladkosti ako diva a aha chlap ako buk 😀
csiki,lari a podla cinskeho horoskopu vam co vychadza? 😨

lia presne mas super rezim,ja mam podobny az na to ze si doprajem sladkosti ale snazim sa jest,teda musim jest 5x denne a snazim sa nejest "blbosti" poobede ale niekedy sa tomu nevyhnem 😅

monika1
25. jan 2009

Ahojte 🙂
kde ste,co robite?
ja varim obedik,skusam ten recept co som sem pisala a chlapi moji su vonku,aspon z okna to vyzera na krasne jarne pocasie 😎

lia
25. jan 2009

ahojte 🙂
no rezim je jedna vec a dodrzat to ,druha 😀 😀
tento tyzden som mala hroznyyyy,musim to vycvcit tento tyzden 🙂
vobec nic ti nechuti lari??co by som ja za to dala,ale zase len sladkosti jest,to tiez nie je bohvieco.maso ti vobec nechuti??ani zelenina grilovana??
zavidim vam,ze ste domka,ja uz som unavena jak kon za tento tyzden 🙄
vcera sme este isli ku kamoske,tam som zase jedla a dosli sme domov o polnoci a rano som nevedela vstat 😝

monika1
26. jan 2009

Ahojte 🙂
ako ste vikendovali?
opat je kosa strasna vonku,brrrr 😖

inak ten recept je vynikajuci,odporucam 😝

penelope10
26. jan 2009

ahojte 🙂
vonku je kosa ? Mne sa zda že celkom OK 🙂 Ma sa že vraj zajtra ochladiť.
Víkend bol taky pekny, boli sme spolu rodinka (teda my 3), boli sme v sob. trochen shoppovat. Inak všetko po starom 😎

Ma napadlo Csiki ty budes kojit Tomaska aj teraz este ?

pierra
26. jan 2009

ahojtee..
my sme mali pekny vikend, boli sme u nasich, vsetko super,az na to,ze jurko sa rozhodol,ze bude strajkovat s obednajsim spankom 😒 aj teraz je uz hore, spal mozno nejaku tristvrt-hodinku, nic som nestihla porobit 🙄

baby uvazovali ste uz niektora nad skolkou? kedy planujete nejaku pozriet?
mne kazdy v okoli hovori,ze treba ist dost vopred, ak chcem konkretnu aby sa mi aj podarilo tam jurka zapisat..

caraida
26. jan 2009

csiki! 😀 gratulujem a vela stastia prajem! 😀 pekne. 😉

monika1
26. jan 2009

no pierri tak to je radost s tym spankom teda 😒 snad ma len nejake take obdobie a prejde to rychlo...
no a skolka? ja ti ani neviem ale este som o tom nedumala,u nas je v hre len jedna skolka tu nablizku,o inej ani neuvazujem ale vy v meste mate asi viac moznosti 😉 no a tak o rok by aj mohol nastupit tak mozno na jesen ho pojdem nahlasit,asi 😅

pierra
26. jan 2009

my tu mame asi 3 nablizku a potom este o dalsich dvoch uvazujem,tiez v centre,takze sa asi budem musiet poponahlat 🙂 skoda,ze nemaju web-stranky, to by vela napovedalo 😒

penelope10
26. jan 2009

pieri školka je od až od 3 r. či ? 😕
alebo ti zoberu dieťa aj skôr ?

monika1
26. jan 2009

kati len v niektorych skolkach treba nahlasit dieta aj rok dopredu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre