Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
23. mar 2009

hej,clostylbegyt 😒 ,ved to by bolo super kebyze trosku priberiem a nie jak slon,nechce sa mi kupovat vacsie veci 😠

lara1znk
autor
23. mar 2009

ja zacinam pomaly zhadzovat tak na jesen 😀
potom mi date nejake tipy kocky, uz odskusane

my pekne sedkame na nocniku, aj sa vykakame ale ja to stale musim zachytit, a to je dost tazke,
predtym Christianko tazsie kakal tak som stale videla kedy ale teraz raz dva a je to a to sa neda potom dobehnut este aj na nocnik,
myslela som ze uz mi aj povie ved predsa uz skoro 3 mesiace ho davam na kakanie ale aj ked sme hore a ma pristup do kupelne kde je nocnik tak on si ho prenasa, hra sa s nim - kolkokrat som si myslela ze to mi naznacuje ze mu treba ale nic
a zase ked mu treba tak si nocnik ani nevsimne
urcite nieco z toho chape ale nie celkom, no sme tak na polceste asi 😀

lara1znk
autor
23. mar 2009

lius, neprehanaj, ako slon urcite nie si, to vyprazdnovanie tiez robi svoje, to sa clovek citi este horsie

lia
23. mar 2009

lari,fakt sa zmestim len do dvoch gati a tie su mi uz narvate,to nie je normalne mozne toto,za mesiac 😠
ale no uvidim,dufam,ze mi to uz vyssie nepojde,lebo sa zblaznim 😒

monika1
23. mar 2009

pierri predavam kocik,skusam teda ale dufam ze predam...on je perfektny,nema jedinu chybu,vadu len ja si neviem zvyknut na tie rucky teda "golfove palice",mne to nevyhovuje 😒 a neviem si predstavit zeby som mala vanicku este k tomu tak uvidim,draho sme kupili a musim ist strasne pod cenu 😔

a baby nebojte sa,nechajte chlapcom cas,Adamko zo dna na den sa zacal pytat na kakanie a pred tyzdnom som to skusila len so slipikmi a super hned pochopil o co mi ide a aj sa pyta,samozrejme ze boli nehody a este isto budu ale uz vie o co ide 🙂

no a ja sa chudnutia nebojim,teda pokial budem kojit tak dufam ze moje telo zareaguje ako pri Adamkovi a bude zo mna vyzla 😀

lara1znk
autor
24. mar 2009

dobre ranko,

moni u mna to bolo podobne s tym chudnutim, ale zase roky pribudaju a po druhom tehotenstve je to vraj tazsie ale ved uvidime uz coskoro

a ako to zvladate bez kocika? nemate ani ziadnu taku lahku buginku? nic?
sice u nas v RV tiez chodime bez kocika vsade, aj do mesta, aj vonku, tam to nie je take busy ale tu musim lebo tu sa to neda, hned by mi maly niekam usiel a stratil sa, je to dost nebezpecne tuto,
tu vidim deti v kocikoch sediet dost dlho a uz chapem preco

lius a pribrala si aj na vahe ci skor objemovo?

co dnes planujete kocky?

ja idem na nakup, dnes varim rybu aj pre Christianka aj pre nas,
potom na ihrisko, potom ma caka upratovanie ked maly bude spat,
ja neviem ale my mame stale bordel a to stale upratujem, idem sa z toho zblaaaaznit

lia
24. mar 2009

neviem lari,nejde nam vaha 😅 ale dost ,prijala by som vacsie rifle,lebo som nervozna z tohto jak pes,jak vo zveraku,hadam som len naliata vodou,ale poviem vam,ze poriadne 😒
ja idem do tt k lekarovi,takze idem sa uz chystat
aj my mame stale bordel lari,to nemame este dieta,ale ja skor skrz Nelu ,ja uz sa z toho zblaznim,no ale co uz 😝 😀

lara1znk
autor
24. mar 2009

to moze byt, lius, dufam ze sa ti to skoro upravi

my spinkame, ja este rychlo kavicku a kolacik hodim a potom hor sa do upratovania

kupila som malemu rifle ale boli na zlom vesiaku takze o cislo mensie, tak musim ist vymenit 😒
poobede by som mu chcela ku pit nejake botasky aby mal na ihrisko, do parku, na kopanie, lebo topanky co sme kupili nedavno ma uz dokopane trochu tak bola by skoda ich donicit

lius a ty s cim ides k lekarovi?

pierra
24. mar 2009

ahojte..
tak sme doma od noveho ortopeda.. budeme mat nove ortezky,tentokrat na noc, plus ortopedicke vlozky na chodenie cez den, plus rehabilitacie a navsteva metabolickej poradne.. 😔
je toho vela, zase budem mat program na kazdy den ale mam ovela lepsi pocit z tejto dokiny, taka mila, vsetko vysvetlila, s jurkom sa pohrala s autickami.. akurat,ze on sa nechcel dat vysetrit, vrieskal ako pavian, asi ma syndrom bielych plastov 🤐 no takze vo stvrtok ideme znova sadrovat nozky.. 😔 mna tie navstevy lekarov totalne vycucavaju.. este,ze existuje kaava.. a torta z nedele 😝 tak nazdravicko lari 😉

lara1znk
autor
24. mar 2009

pierri, ja uz som dopapala, dopila
dobre mi to padlo
veru si daj, to stale pomaha 😝

to ti verim ze mas toho dost, ale prejdete si tymto a potom sa vam daju nozicky do poriadku tak budete mat zase pokoj,
moja mamina si prezila nieco podobne so sestrou, viem ze to je tazke ale co uz by sme pre tie nase deticky neurobili, nie?

mne sa nic nechce, najradsej by som lahla na gauc, zapla telku a len tak vegetila
keby sa to tak dalo

pierra
24. mar 2009

je to tazke to jednoznacne, konecne jurko kludnejsie spi, budi sa 2-3x za noc a teraz nam znova zacnu cirkusy.. ale vydrziiiiime 😎 😎 ked vidim v nemocnici tie deturence na vozickoch so vselijak povykrucanymi koncatinami,tak si poviem,ze stale nie sme na tom az tak zle a ze musime byt iba silni a trpezlivi a vysledok sa dostavi 🙂

lari tak si oddychni trochu, nemusis mat poriadok ako v kostole, pohoda je prvoradaaa..
christianko ti este spinka 2x za den?

lara1znk
autor
24. mar 2009

drzim vam palce, nech toto obdobie mate cim skor za sebou
veru len trpezlivost, chuda jurko dost si toho vytrpi ale ked bude starsi tak to vsetci ocenite

pierri, od kostola mame daleko a poriadne 😀
ked ja nemam pohodu ked mame doma bordel, ja som z toho nervozna takze radsej sa zmorim a potom si doprajem aj tu pohodu

uz spinka len raz za den, odkedy sme boli na SK tak zacal a pokracujeme aj tu, sice spi zhruba tak iste ako predtym, myslim casovo asi take 2-3 hodky za den, len vtedy sme to mali rozkuskovane a teraz spi naraz,
no spi uz pred obedom, cez obedom takze obed sa nam posunie niekedy az na 14-15 hod. ale
hlavne ze je Christianko takto spokojny

pekny den pierri, ja uz fakt vypinam ten PC lebo zase nic neurobim

pierra
24. mar 2009

tak papaa 🙂

monika1
24. mar 2009

Ahojte 🙂
lari nemame ziadnu buginku,nic,Adamko chodi sam,teda skor beha a zatial v pohode sme vydrzali bez kocika,sem tam ho muzik vezme na ruky ale to len zriedka,vie ze ja ho nevezmem tak sa ani nepyta na ruky u mna 🙂

pierri tak dobre ze ste zmenili ortopedku,neboj presne ako pise lara teraz si to odtrpite ale urcite lepsie teraz ako neskor a Jurko na to rychlo zabudne 😉 hlavne ze mu to pomoze a coze metabolicka poradna 😕

ja som uz doma,napapana,maly spi tak idem trosku aj ja oci zatvorit 😔 lari ty si fakt hyperakcna 😅

csikike
24. mar 2009

joooooooooj, kocky, ja vam normalne zavidim, ze 2-3 hodiny spia cez den 😲 , tomik od 10 mesiacov spi iba 1x denne 30-70 min. za ten cas musim stihnut navarit a ako tak dat dokopy byt, aspon nech nie su hracky vsade, len v jeho izbe 😔 , takze leharo nehrozi, ale obcas sa stane, ze nemusim varit a vtedy si rada lahnem pred telku

pierra
24. mar 2009

csiki 30 minut, joj to by mi absolutne nestacilo dobit baterky 😲
mne sa ten obedny relax s kavickou veeelmi paci, hrozne rada mam tie siesty 🙂

moni,dr. chce zistit,ci jurko nema poruchy vstrebavania vitaminov z potravy.. aj ten vigantol co este stale berie vraj nema efekt..
ty si dokedy este v praci? este aj cely april?

lara1znk
autor
24. mar 2009

csiky, tak to je teda zaberak na teba a riadny, este teraz ked si tehulka,
co spi vela v noci?
ja by som to nezvladla, tie 2 hodky potrebujem, jednak na oddych, jednak na domace prace, s malym sa toho vela urobit neda, zisla by sa babka s dedkom niekde na blizku 😅

vy este beriete vigantol, pierri? my uz dost dlho nie,
ale je dobre ze na SK sa celkom staraju a vobec vas poslali do takej poradne
tu by take nic nehrozilo

ja som dnes sama, guy isiel pozriet dalsie auto do Manchestru tak drzte palce nech uz nieco kupime a mame pokoj,
este taku hodku a vezmem maleho hore do vane tak snad nieco vymyslime

csikike
24. mar 2009

lari, neviem ci spi vela, teraz v poslednej dobe spi od 20tej az 20.30 do 6 az 6,30
ale v nedelu spal 1x 2,5 hodiny, sme sa chodili pozerat ci este zije, on totiz tolko nespal ani ked bol male babo 😅
inac uz som si zvykla, len som si myslela, ze kedze je taky zivy tak aj moje kila pojdu popri jeho behani dole... a nic 😖

lara1znk
autor
24. mar 2009

csiky, no ja som pocula ze vraj mudre deti malo spia 😀
ked je to pravda tak by som sa nemala priznat, ze ja som este v 1. rocniku na ZS zaspavala po obede na lavici 😀 😀

csikike
24. mar 2009

😀 lari, tak ja by som mala uz mat doma niekolko nebeloviek 😀

lara1znk
autor
24. mar 2009

no uvidis, otestujes na tomikovi 😉

csikike
24. mar 2009

jeeeeeeeeeej, lari, nove foto 😵 , christianko je uuuuuuuuplny mix vas dvoch 😉

monika1
24. mar 2009

pierri este do konca maja som v praci,uz nech to zbehne rychlo 🙄 potom hadam dame nejake stretko v meste 🙂
baby mne Adamko posledne tyzdne spinka cez obed 2 hodky,pre mna to je uzasne,strasne to potrebujem,vtedy nerobim absolutne nic,lezim,pozeram telku,net alebo spim,neexistuje ina cinnost 😅 potom ked sa zobudi tak ked tak spolu uvarime nieco ale to skor uvarim po veceroch a pratanie? no ja neviem nezijeme vo svinciku,mame poriadok stale by som povedala 😅 a hracky neratam ked su rozlozene po obyvke,to ich priebezne pratame ked sa s nimi dohra tak ja fakt neviem co tolko robite kym spia 😅 😀

lari veru pekna foto 😉

inac sme boli u svokrovcov a Adamko mal mensiu nehodu,spadol z radiatora a udrel sa onho na licko,nostek a pritom si kusol do pery ☹ usta plne krvi moje male a ten plac 😢tak ma to opuchnute a som zvedava ako to rano bude vyzerat 😒 ale hlavne ze ma vsetko cele a vsetky zuby 😔

pierra
25. mar 2009

ahojteee.. kde ste vsetky??? jurko spi, podte klabosit 😝

moni ako po nehode? mate modrinky? ☹

lara1znk
autor
25. mar 2009

ahojte,

moni, tak to bolo drsne, chudak Adamko ale nastastie ziadne vazne nasledky, hlavne ze zubky su stale v puse,
ako dnes rano?

aj mne Christianko spinka take 2 hodky, niekedy aj 3.
Dnes este nespal 🙄 , moje nervy, uz cakam cela znicena kedy zalomi a nic ☹
a to je hore od 5ej

csiky, aj mne sa to tak javi ze je mix nas dvoch aj ked niekto v nom vidi len mna, niekto zase Guya.
Sa uz tesim co povie svokra cez vikend, ona v nom stale vidim len Guya a samozrejme moje tmave oci uplne ignoruje 😀

pierri, kavickujes? kolacikujes?
ja zatial nasucho, cakam kedy bude klud

pierra
25. mar 2009

lari, anoooo 😵 kavu som uz mala, teraz chrumem cokoladu 😔
jurko spi od 11:30, to je veget 😝 rano bol tiez hore o piatej, my s muzom mrtvi a on sviezi 😀

lara1znk
autor
25. mar 2009

tie deti, tie nas znicia postupne
ale ja sa tesim ako mu to vratim ked bude teenager a bude sa chciet rano vyvalovat v posteli 😀 😀 😀

pierra
25. mar 2009

lari po diskoteke budicek rano o osmej 😝 😀

lara1znk
autor
25. mar 2009

spinkame, huraaaa!
to bolo cirkusu, asi uz bol prilis unaveny, to je niekedy este horsie

tak sa idem najest konecne a potom mi pride kamoska tak pokavickujem uz s nou a kupila som aj vybornu zmrzku tak si doprajem

ake mate pocasie? este zimu?

pierra
25. mar 2009

hej otrasnu zimu.. ale cez vikend ma byt aj 14st.,to som zvedavaaa 😎

tak si uzi kamosku lari 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre