Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
19. apr 2009

moni naaadherna torta, fakt sa ti vydarila 😉
pozeram,ze aj kamileckovci oslavovali 😎

fotky su super, krasne vam to vyslo, 3 tehulky, to bude kocikovania a spolocnych vyletov 🙂

a veru,aj ja som bola na jurkove narodeninky sentimentalna,su to tie najkrajsie spomienky a najstastnejsie chvile..

monika1
20. apr 2009

Ahojte 🙂
pierri dakujem 😵 zachvilu ideme ku kamilecke zagratulovat Davidkovi tak sa konecne uvidime 🙂
no hej vsetky baby v partii sme tehotne 😀 jedna stvrta je v UK ☹ ale tak aspon v lete pridu na dovcu a potom ked budu babatka tak fakt neviem do akeho podniku nas pustia s 3-4 kocikmi 😀 ale je to super,konecne bude mat Adamko aj deti okolo seba nielen dospelych 🙂

pierra
20. apr 2009

ahojte..
kde ste vsetky?

moni vidim,ze aj rodinna oslava dopadla skvele a tie torty.. 😝 😝 😝
my minioslavujeme buduci vikend ale nasi predali auto a este nemaju nove,tak musime ist my k nim oslavit.. 🙂 tak rozmyslam co pripravim,ked to bude treba preniest autom vsetko.. 🤐

penelope10
21. apr 2009

Ahojte 🙂
Adamkovi dodatočne všetko NAJLEPŠIE K NARODENINKÁM !!!! 😵 😵 😵 🙂 🙂
Babky inak čo porabate ? Asi ste všetky cele dni vonku s drobcami, nam to tu mrzne 😔

Pierri, čo oslavujete . Jurajkove meniinky.. či aj niečo viac ?
čo aj Vašich zasiahla štoro mánia ? 🙂

Monika, no všetko je tehotné ? 😀 No s toľkými deťmi + kočíkmi to už len na ihrisko 😅
Inak s tým stretkom ??? sme sa nejako dohodli ?

My sme dnes sami doma, boli sme spolu ráno na súde, stretla som známu a sa pýtala, či idem na pojednávanie ?
Tak som sa pobavila, že jasné ... s kočíkom, to by na mňa sudkyňa inak pozerala 😀 😀
Kúpila som si konečne kabelku. Nie je taka aku som xcela, no už som nevladala ju zhaňať.

A poriešila som aj topánky na promocie. tie sme kupili v Maď. Boli sme v sobotu, na parkovisku same KE, KE, RV ... asi ani toľko Maďarov tam nebolo ako Slovakov 😀

pierra
21. apr 2009

kati ahoj..
ja som tuuu ale nebudem si sama so sebou pisat 😅

takze si pripravena na piatok? hugi bude najkrajsi a najmilsi gratulant 😵

my oslavujeme iba jurkove meniny ale sak aj to je dooost.. ked je to dieta,tak je aj meninova oslava taka pompeznejsia ako ked oslavuje dospely.. 😎 a nasich veru zasiahla srotomania.. oni nemali stare auto ale vypiekli so systemom, do srotu dal auto otcov kamarat 🙂 teraz budu mat kiu ceed, no som zvedava 😨
vidim,ze z tych nakupov v zahranici sa stava mania, ja nemam rada take hromadne nakupovania,tak asi tam ani muza nebudem tahat lebo to by nedopadlo dobre.. 😅

csikike
21. apr 2009

ahojte, tak my sme boli vcera v madarsku nakupit, ale len tak drobnosti ako plienky a tak, boli sme totiz v komarne pre telku takze sme to odtial mali iba na skok

pierra
21. apr 2009

csiki ahooj, ake plienky tam kupujes? pocula som,ze libero su super a cena je tiez super..

csikike
21. apr 2009

pierri, neviem ake su libero, neskusali sme, ja tam chodim na tesco, a teraz zacinam uvazovat nad latkovymi, kedze ide leto a vraj bude brutal teplo, tak snad sa mi podari oducit tomika uplne od plienok 😅

pierra
21. apr 2009

csiki aj my plienkujeme vo velkom 😔
jurkovi len ukazem nocnik a uz vrieska ako pavian..
pocula som tiez o oducani s latkovymi plienkami.. a aj o chodeni naholaka a cikani do travy.. asi pojdeme k babke na odvykacie prazdniny alebo co 😨

pierra
21. apr 2009

baby poradte co kupit jurkovi, aku hracku.. fantazia nula bodov..
rozmyslam nad nejakym monterskym naradim, len vsetko je od troch rokov.. 🙄

monika1
21. apr 2009

Ahojte 🙂
kati dakujem za gratulaciu 🙂 no veru vsetky sme tehotne takze bude veselo 😀

pierri tak sprav nejaky kolacik ktory sa v pohode da preniest 😒

ja som prave prisla od internej,mam na sebe holter,no nic prijemneho,neviem ako budem v noci spat,asi nijak 😒 a idem si lahnut teraz lebo ma taha strasne a maly mi dal doobedu riadne zabrat,to napisem neskor ake "krasne" mame my obdobie trucu 🙄

no a to stretko sme vraveli buduci tyzden niekedy ze?

penelope10
21. apr 2009

pierri ja by som kupila nejaky stan, resp. taky tunelo stan na hranie, "moje" deti sa s tym toooolko nahrali... Lenz 😕 e oni mali na to speci miestnost 3 x 8 metrov
Tak neviem, ci je to prave najvhodnejsia hracka do bytu ...

Monika, celkom nerozumiem, co je s tebou ? 😕

monika1
21. apr 2009

kati mam problemy s pulzom,mam ho vysoky,v klude okolo 90-100 takze mi dr nasadila tlakomer s pocitacom a ten mi teraz mera tlak a pulz kazdych 15 min. a v noci kazdych 30 min.do zajtra obeda 🙄 a ked nafukuje manzetu tak to huci 🙄

pierri teraz v lidli maju tusim take vseliake veci pre malych zahradkarov pokial chces nieco pre jurka k vasim na zahradu...my mame doma stan s tunelom v buducej detskej ale uz ho to preslo,kazda zabavka trva chvilku ze?

pierra
21. apr 2009

kati my mame taky stan, jurko ho dostal na narodky ale presne ako pises, na to treba nejaku telocvicnu nie nas byt.. cize.. ten nas je zlozeny v krabici na skrini 😒
sice uz som mu kupila take penove auticka ktore ked su mokre, prilepia sa na vanu a kachlicky ale uz som mu to dala pred tyzdnom,kedze trucoval a nemala som silu s nim bojovat 😀

moni cakame na info 😨

pierra
21. apr 2009

no moni, tak to sa velmi nevyspis.. ale to moze byt take skreslujuce.. lebo v noci ked ti to zacne nafukovat,tak sa isto trochu prelaknes a pulz sa ti moze zrychlit 😨
moja segra mala raz 24hod. nejaky kardiopristroj na pase priprevneny.. vyzerala ako samovrazedny atentatnik 😀 😔

pierra
21. apr 2009

pojdem pozriet do lidlu.. nejaky bazen by sa mu zisiel..
a tam maju aj tie tortilly.. moni, chutili vam?

penelope10
21. apr 2009

moni važne ? To sa šetri moja, ano poznam take tlakomer 😀 ale Adamko ma z toho nafikovania a sfukovania zábavu nie ?
🙂
No tak pieri neviem čo s darom ... 🙄 Náš maly je posledné týždne kuchár 😀 furt musi mat v ruke lyžicku a mišticku a si to mieša, spaja mištičky dokopy potom ich vybera no zabava aj na celu hodinu 😅 Jemu by som určite kupil ateraz kuchynku 🤐 😀

Odražadlo mate, alebo tie take bicyklíky ?

csikike
21. apr 2009

moni, to je problem? ja mam tiez vzdy pulz nad 100 odkedy som tehula, ale nevedela som, ze to nie je OK 😲 🤐

pierra
21. apr 2009

kati, mame motorku ale jurko nemoze ziadne bicyklove veci.. este stale nosi ortezky 😲
ale nebudem vas tym zatazovat, snad daco vymyslim.. len mi uz dost hori termin 😎

csikike
21. apr 2009

pierri, a co tak daku knizku o zvieratkach alebo nafukovacie koleso do bazena alebo nieco take?
ja som tomikovi nekupila ziadnu hracku na meniny, aj tak do kazdeho dostal hrackua uz ma 3 plne boxy a i ked mame 3i byt, tak je toho vela... a nebudem mu kupovat len aby nieco mal, aj ked to znie kruto
terza mu chcem kupit taku drevenu kacicku co tlaci, ale neviem ci by ho to zaujalo, on je az moc zivy, proste neobsedi vonku ani na chvilku, furt treba za nim behat, aj doobeda odkopol loptu aby som za nou musela utekat a ked som sa otocila, tak sup a uz sa stveral do fontany 😅

csikike
21. apr 2009

som nechcal nikoho urazit 😔

monika1
21. apr 2009

pierri tortily sme mali slane a barbecue tusim a boli dobre ale musia sa jest s tou salsou,bez toho moc nemaju chut 😨 a mala som dve salsy a bolo to spolu super 🙂 kupila som aj arabsky chlieb,teda mexicky a do toho sme si urobili masko,zeleninu,no mnam 😝

csiki ja neviem ci je to problem,ja som to povedala mojej dr na poradni ze mam taky pulz a busenie srdca a ona ma poslala hned na interne na vysetrenie ale doteraz nic nezistili 😒

penelope10
21. apr 2009

motorka, aha... som celkom zabudla na jurkove lyže 😅 Inak ani
Hugina odrážadlo vôbec nebaví, skôr z neho zlieza 😒
csiki koho si urazlia ? 😕

monika1
21. apr 2009

no a teraz som si teda vyskusala ze spat sa s tym teda vobec neda 🙄

pierra
21. apr 2009

tak uz sme doma.. jurko je sklamany, neprisiel na ihrisko jeho novy kamarat simon, teraz mi vkuse obuva tenisky a hovori simo simo.. akoze chce ist za nim 😀
a nahodne kupila som ten montersky vercajg, len niektore casti este budem musiet odlozit na neskor..
a zhanam este dvd a je to! ..
csiki s tymi hrackami mas uplnu pravdu, i ked u nas je to presne opacne.. kazdy ho zahrna praktickymi vecami,tak aspon ja ho musim rozmaznavat..
mne sa nezda zeby mal jurko vela hraciek,zato ked vidim niektore fotky detskych izieb tu na MK alebo na mimibazare,tak ziiiram kolko dokazu niektori rodicia vyhodit za detske hracky.. ved to ani nie su detske izby ale preplnene hrackarstva 😕

moni tak to nejako v noci vydrz ☹ ale priznaky co mas sa presne hodia na stitnu zlazu.. 😔

lia
21. apr 2009

ahojte,

moni,budeme spolu hore,ani ja nemozem nad ranom spat 😅 😀

lia
21. apr 2009

pierii,to musi byt zlateeeee,jeejjjj,ze novy kamarat 😵 😀 zlatušik 😵 😵 😵

monika1
22. apr 2009

Ahojte 🙂
tak som doma od dr,vysledky su v celku ok,pulz je vyssi ale to bude len tehu a potom to prejde...este ma ale pre istotu poslala na echo srdca...
zajtra idem opat k dr na odber na tripple testy tak mam taky sialeny tyzden 😅

a ozaj spala som celkom dobre,sama v obyvke ale dalo sa,budila som sa sice na nafukovanie manzety ale kupodivu som spala celkom ok 🙂

pierri to je fakt zlate ze ma Jurko takeho kamosa 😵

csikike
22. apr 2009

moni, tak to si ma potesila...
a tie odbery hm, asi zase budes sama modrina, co? ale drzim palce nech su vysledky OK, ja som bola 15ho ale dozviem sa vysledky az 13.5 ked pojdem najblizsie

monika1
22. apr 2009

no este nemam zahojenu tu modrinu z minuleho tyzdna takze to bude zajtra zaujimave 🙄 dakujem aj tebe drzim palce aby boli vysledky ok,vsak ine ani byt nemozu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre