Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

caraida
18. máj 2009

ahojte babulky,

najprv neskoro, ale predsa som stihle postrehnut - lius!! 😀 😀 😀 velka gratulacia, ani nevies, ako sa tesim! 🙂 tak vsetko dobre, nech ste pred vianocami (alebo aj po 😉 ) stastna rodinka a hlavne, nech ta uz vsetko zle obchadza!

csiki, gratulujem k babe. tak sa ti podarilo prelomit tunajsi chlapcensky klan 😉

u nas vsetko po starom, len tata je stale v robote, tak ma prcek drzi vo forme.

momentalne sme par dni fit, ja som uz konecne dobrala antibiotika na tie zapaly hrdla a stredneho ucha. to vam bola pohoda, ja som nic nepocula a tak sa mi zdal ten nas prcek taky kludas a tichy 😀 😀

ale tymi receptami na kolacky ma drazdite. ja meram poctivo cukor zijem uz par dni zdravo 😕 kvoli teho cukrovke. no uvidime, ako to pojde dalej....
hehe, ja uz neviem, co by som este vychytala 😀
ale nevadi. pokial su mali zdravi.
marodom skore uzdravenie! to je ovela horsie, tym sa to tazko vysvetluje, ked im nie je dobre.

ja vas skusim docitat.
som zvedava, ako adamko oslavoval a ako sa ujal bicyklik a vobec, moni, kde ty pracujes, ked tam mate koniky?
ostatne ani neviem, ved od velkej noci je to daleko.
pekny den!

lia
18. máj 2009

lari ty kono,fakt,ty za chvilku rodis 🙂 uz sa tesim na baby 🙂
baby,ja funim,zozrala som celu pizzu,taku som mala na nu chut a napadlo mi,ze mame v mrazaku polotovar a chutil mi este viac ako v pizzerke 😅 mnam pochutila som si,ale teraz je to hrozne 😅

lara1znk
autor
18. máj 2009

lius, o chvilu to prejde, neboj
😉

boze, akurat pozeram ze mi ten prispevok nejako chaoticky odoslalo, vobec to nie je spolu ako som to pisala

caraida, ahoooj
vies ze som sa ti chystala napisat do IP ze ako sa mas, len som sa k tomu nedostala, napisem coskoro,
lebo som zvedava ako sa vam dari, ako ty tehulka a co noveho bastik

kocky, pozerali ste Let`s dance? KOmu fandite?

lia
18. máj 2009

cari caaaaaaaauuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ako sa mas??dlho si tu nebola 🙂 ako sa citis??co si mala,zapal??fuuu,uz je dobre??
dakujem za veliku gratulaciu 😀 a bodaj by si mala pravdu 😉
ja pozeram lets dance a tesim sa na dalsi diel vzdy 🙂 mne sa pacia vsetci,dobri su 🙂

lara1znk
autor
18. máj 2009

ale niekoho musis mat speci vyvoleneho, lius, nie? 😅

ja som uz tiez hladna ako kon, tak chrumem tycinky s olivami a syrom a kto vie co este zjem do vecere,
potom ze odkial sa na mna lepia tie kilecka 😝

lia
18. máj 2009

a co si varila lari??
nemam,mne sa paci aj mokry,aj tuma bol dobry,ale vidis?,mam polnisku 😀

lara1znk
autor
18. máj 2009

este len idem robit cestoviny s kuracim maskom a omackou
malemu som cez den kuraci rezen s kasou

ale ja musim varit az vecer pre nas s guyom lebo on nema rad prihrievane

lia
18. máj 2009

juj,mas to tazke s tvojim anglanom 😀
a este pomazanku??

lara1znk
autor
18. máj 2009

no veru mam 😀
uz som to trosku vycvicila, aspon niektore jedla uz aj zohrievane mozu byt ako gulas a pod.

a pomazanku to robim pre mna a pre maleho, ja ju mam rada takze aby som neumrela do vecere, nech mam co papat 😝

ako bolo u rodicov lius? vy krmili ta poriadne?

lia
18. máj 2009

mnam,to lubim aj ja.no narobis sa poriadne veru,ved niektore jedla su lepsie ked su odstate jeden den,nahovor mu to 😀
vykrmili,odvtedy mi nejak zacalo chutit a dnes som si kupila aj nove gate,lebo nemam uz co nosit

lia
18. máj 2009

asi si aj na ranajky spravim,sak uz neviem co mam jest 😒
u rodicov bolo super,ale uz som rada,ze som aj doma,lebo sa aspon hybem ,tam som nic nemohla a uz sa mi ani pohnut nechcelo.a doma je doma aj tak 🙂 .mozem si tu grgat kolko chcem a nemusim sa ospravedlnovat furt 😀

monika1
18. máj 2009

tak ja som akurat dozehlila a pozeram ze sa tu kecalo jedna radost 🙂

cari som rada ze si sa ozvala,uz som sa bala ze co je s tebou 😕 mas tehu cukrovku? mala si ju aj pri bastikovi? lebo ja som mala pri Adamkovi a zatial mam cukor ok ale tak moze sa to este zmenit...oslavovali sme super a vy? Puky je perfisny,maly na nom uz jazdi vyborne,ide strasne rychlo a ked ide dole kopcom tak len trpnem,prilbu nechce ani za svet na hlavu a uz pekne dviha nozky a snazi sa udrzat stabilitu 🙂

lari tak to ta obdivujem,klobuk dolu,mna by slahlo mat takeho chlapa doma 😀 moj tiez preferuje teple jedlo ale zje ho aj po troch dnoch ak som navarila vela a v pohode,ani nezafrfle 🙂

lius a len si daj,mne tiez chutia najma take fajne nezdrave jedla 😀 a pizza mnaaaam 😝

lia
19. máj 2009

ahojte 🙂
moni,ale na tebe to nie je vidiet 😀
lari a ty mas akeho favorita v Lets??
uz su vajicka uvarene 😀

monika1
19. máj 2009

ahojte 🙂
lius ze nie je...dnes mam depku po tom co som sa postavila na vahu 🙄 🙄 dnes uz nejem 😀

a aj ja som maniak na lets dance a pacila sa mi Czoborova,Mokry (jeho partnerka je fenomenalna), a Polnisova je strasne zlata 🙂

lia
19. máj 2009

aaaleee moni,kolko si pribrala??sak este pred par dnami si bola jak modelka 🙂 neverim 😀
ja som zjedla uz od rana:actimel,tri broskyne,4 chlebiky,neboli moc velke ,ale ani male,taky stred 😀 , s vajickovou pomazankou 😎 lari mnam 😀

baby,je potrebny sterilizator na flase??tam sa daju aj dudliky sterilizovat??
tuto som nasla tusim najlacnejsiu,ale su vselijake,aj take vyssie,tak neviem ktora je dobra 😖
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5818790

csikike
19. máj 2009

liuska, cena je dobra, ale ked budes kojit tak ti je to dost zbytocne...
teda ja som zacala pouzivat flasu az po roku, dovtedy nechcel, sice som mu vyvarila vsetky ale normalne v hrnci s vriacou vodou, dudle tiez nechce ani za svet

monika1
19. máj 2009

no lius tak ja som zjedla len jednu zemlu s lekvarom 😅 😀 a pribrala som...neprezradim ale mam pocit ze kysnem 🙄 😀

a ja som nemala sterilizator,tak ako pise csiki mne to prislo zbytocne 😒

lia
19. máj 2009

ok a odsavacku treba??tu si asi neskor zadovazim

csikike
19. máj 2009

liuska, odsavacku som mala, ale moc nepomohla, mama som canpool tu rucnu, mozno elektricka je lepsia, teda, ja som sa namakala pritom, nakoniec som si zvykla odstriekat rucne, bolo to rychlejsie
takze ak chces, tak urcite tu elektricku, ale pocitaj s tym, ze budes musiet ist do inej izby a tam odsavat, lebo v noci ju odst pocut

pierra
19. máj 2009

ahojtee... 🙂

ale ste sa rozpisali 🙂 my ideme s jurkom od kadernika, ma takeee schodyy 😀 nechcel drzat hlavku,tak to vyzera.. musim to nejak doriesit ked bude kludny 😅

lius ked mozem moj nazor.. ja som prikrmovala od jurkovho 5tyzdna a sterilizator som nemala.. neviem, podla mna to je zbytocne, ved tie 2 flasky vyvaris v hrnci s vodou popri vareni a mas to za 5 minut.. podla mna netreba mat vsetko co v obchodoch ponukaju, potom to neni kde skladovat.. a k tym odsavackam.. ja som doteraz neprisla na to,podla coho si vybrat, kazdy vychvalovat aventku a ja som si s nou v nemocnici neodsala ani kvapku.. a presne ako pise csiki, najlepsia odsavacka su vlastne ruky 😅

no idem varit fazulovu polievku, zabudla som vecer namocit fazulu,tak som utekala kupit taku predvarenu v plechovke, este,ze existuju polotovary 😎

a pozdravujem caraiduu, som rada,ze nakukla 😉

lara1znk
autor
19. máj 2009

caute caute,

vidim ze uz kecate vo velkom

lius, vajicka chutili?
no veru ten moj chlap dost vymysla ale dost sa aj zlepsil tak dufam ze sa este polepsi a vcera mu ta vecera ani nechutila nakoniec, robila som nejaku meditariansku omacku s olivami atd a on to nema rad, nejako mi to vyplo ako on neznasa olivy tak som jedla sama, mam aj na dnes porciu na obed a on si chudak robil omeletu 😀

ja som sterilizator mala, mne to zase pride ako velmi prakticka a vyhodna vec 😅
tiez som kojila do 8. mes. ale aj sme prirkmovali lebo maly lepsie spinkal po sunare ako po materinskom mliecku
a tiez na dudliky, je to jednoduchsie ako vyvaranie, a vlastne dodnes ten sterilizator pouzivam, nie tak casto ako predtym ale raz za cas vsetko vysterilizujem
takze u nas sa vyuzil poriadne, nelutujem tu kupu vobec

ja mam rada Mokreho a ta jeho partnerka je fakt suprova a tiez sa mi pacil Tuma aj jeho partnerka bola super,
a Polnisovej tiez fandim, je velmi sikovna ani by som nepovedala ze bude z nej taka vrtka tanecnica

babky, my sme v skolke, stresy mam od vcera, ch udatko male,
ja som zvedava co dnes bude, tak o polhodku zavolam ale netesim sa teda na ten telefonat 😔

lara1znk
autor
19. máj 2009

a este k odsavacke lius, tak to je podla mna blbost ale to je zase vec nazoru, ja som ju takmer vobec nepouzila,mala som tu rucnu a to trvalo celu vecnost si nieco odstriekat,
elektricka je vraj vyborna ale ta zase aj stoji cely majland

lia
19. máj 2009

lari 😀 😀 😀 chudatko,este si nanho cakala 😀
potom,ze po kom ten christianko tak vymysla s jedlom,ze?? 😀
ved ja by som si urcite kupila elektricku odsavacku,rucna je zevraj na houby.ok,tak budem odteraz pozerat tu
ty mas tusim tiez avent lari,ze??tu si kupila celu tu sadu alebo zvlast vsetko??

monika1
19. máj 2009

ja mam odsavacku rucnu od Aventu a v nemocke som mala nervy lebo mi to vobec neslo ale bolo to preto ze prsniky som mala tvrde ako skala a ked som si ich rozmasirovala a rucne trochu odsala tak potom to odsavackou slo velmi dobre ale ja by som ju dopredu isto nekupovala,mozno ani nebudes potrebovat tak je to zbytocna investicia,maju ich v kazdej lekarni tak si lius vyhliadni nejaku a ked bude nutne tak ti ju muzik moze behom dna kupit a doniest,ja som ju pouzila len v porodnici a potom raz doma...

lia
19. máj 2009

ja som chcela praveze uz pouzivanu,lacnejsiu,na co mi je nova,pozriem kolko stoja take pouzivane a podla toho sa rozhodnem

lara1znk
autor
19. máj 2009

ja som kupovala vopred lebo my sme to kupili celu sadu, odsavacku, sterilizator, celu sadu flias rozne velkosti aj cumliky Avent len £40 takze to bola super cena, to sme ani nevahali.

ty tiez si pozeraj lius a ked najdes nejaku akciu alebo tak, tak nevahaj 😉

lia
19. máj 2009

ved na to si pamatam,ze si kupila celu sadu 😉 a vyuzila si vsetko??ty mas rucnu ci elektricku??

lara1znk
autor
19. máj 2009

rucnu ale tu som malo vyuzila, inak vsetko bolo vyborne, urcite sa to oplatilo

lia
19. máj 2009

dobre,budem kukat,ale s elektrickou som este tu sadu nevidela

lara1znk
autor
19. máj 2009

ani ja
u nas sa elektricke daju pozicat tak vacsina mamiciek robi to, to sa vraj aj celkom oplati
neviem ako to je u vas ale kazdopadne skus pozerat po pouzitych, to budu lepsie ceny a mas to jedno ci novu alebo uz pouzitu

co porabas? oddychujes? ako sa citis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre