Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
23. jún 2009

ale nie ked si ich dobre prevarila tak by sa nic nemalo stat,hlavne ze ti chutilo 😉
no nie kazdy morofologicky je 3D,podla toho aky ma tvoj dr ultrazvuk...a ked ti robili v 10tt NT a bolo vsetko v poriadku tak sa s tripple testami nestresuj,lebo tie byvaju casto mylne ale NT sa nemyli 😉
tak uz mas brusko??? no hod nam nejaku fotocku 😵 a brusko rastie podla typu postavy nie babatka,to su len povery 😉

lia
23. jún 2009

chutilo moni,ale jak si mi to napisala,zjedla som len kolienka so stavou 😅 😀
tak ja mam ale az moc babsku postavu moni 😀 boky mi sice rastu,ale brusko dopredu 🙂
nooo,poslem vam na mail ked ma tento tt odfoti manzel 😉
a co kocik??uz si rozhodnuta??
tak dufam,lebo ja sa bojim,ze ma vylakaju a ja sa z toho nespamatam 😒 .zevraj byvaju skreslujuce,uz ked si po 30.veku

monika1
23. jún 2009

byvaju mylne,podla mna by sa mali zrusit a robit sa len NT screening,takto len stresuju tehotne zeny 😒

moja kamoska ma postavu ako ja a brusko dopredu a caka dievcatko 🙂 ja si ani neviem predstavit ako inak by mi rastlo brusko 😅

no kocik bud teutonia spirit alebo jane slalom,takze este uvidime,musim predat ten moj a potom sa uplne rozhodnem 🙂

lia
23. jún 2009

presne 😒
uz ho predavas??

monika1
23. jún 2009

hej predavam tak dufam do konca leta ze aj predam

lia
23. jún 2009

a ten tvoj neni uz dobry??

monika1
23. jún 2009

ja mam sportak golfac peg perego takze potrebujem vanicku a na tento nechcem dokupovat,sice tento kocik nema najmensiu chybicku ale mne proste nevyhovuju golfove palice 😅

csikike
23. jún 2009

ahojte, moni, nestratila som sa, len malo prisipevam, ked mozem radsej si pospim, som totalne vycerpana z maleho, dnes ma beztak besnu naladu... nastastie zaspal do 30 min.
drahy isiel na pohovor tak som zvedava s cim pride domov
a tvrdnutie mam, aj mam brat 2x denne magnezko od minulej stredy a zatial som si dala 1ks, furt zabudnem 😅

csikike
23. jún 2009

a ked tu rozoberate kociky, tak ja mam ten buggypod doma uz skoro mesiac a nemam cas skusit ci mi pasuje na kocik... no porazi ma, takze neviem ci mi kocik zostane, alebo budem musiet rychlo spravit change 😕
ale nerada by som sa ho vzdala, je super a keby som ho mala predat, tak za co... 100€? to sa mi neoplati

monika1
23. jún 2009

no ja som strase vdacna za nasich a svokru ze beru maleho k sebe a von lebo inak neviem neviem ako by som ja uz dopadla 😔 😅 pri mne na gauci uz lezi Adamko tak sa mojkame,este stale nechce papat a ja som uz opat hladna 😅
csiki a aky mas kocik?

csikike
23. jún 2009

moni, mam jane carrera c, je to starsi kocik, ale vahovo-rozmerovo idealny a uz sme nasli aj finty ako ho vylepsit, tak sa mi s nim nechce rozlucit, je idealny aj ako sportaka aj ako hlboky, aj autosedacka je vyborna...

csikike
23. jún 2009

jedine co mi na nom vadi, ze nema preklapatelnu rucku a ze ma 2ite kolieska v predu, a ked talcim hore po tych kolajniciach ku vchodu, tak sa tie kolieska zapru ale uz aj to je vyriesene, netlacim kocik ale taham ho, vtedy je to OK

monika1
23. jún 2009

tak ked si spokojna tak neni o com,len nech pasuje ten buggypod...to je ako skejtik ci na sedenie?

csikike
23. jún 2009

je to take pridavne sedatko co sa naklikne ku kociku, ved snad dnes to oskusame, ale uz drahy spekuluje, ze pojde s brachom rozoberat auto

monika1
23. jún 2009

a ako dopadol na pohovore?

csikike
23. jún 2009

prave mi volal, ze boli 4ia, od 1.7 beru 3 a 1.8 beru dalsich a od oktobra dalsich, tak drahy si nahlasil, ze on by radsej az od 1.8 lebo si musi porobit skusky a vraj by ho mal ist na veducu funciu... ale ze sa este ozvu, celkovo mal z toho dobry dojem, je to nova firma, ale robi sa tam na smeny, drahy ma vyhodu, ze vie na tych strojoch robit... takze by mohol aj zaucat, a je to cca 12 km od nas

caraida
23. jún 2009

ahojte.

csiki, to s dobre cita, 12 km, to mate hned za rohom. to je super, nie? hlavne, ze je robota.

lius, ja som pri prckovi bola uzkostliva, ze az. toto jest nie, hento nie, tazke nenosit, oddychovat a pod. teraz pri druhom sa napraskam, co mi chuti (teda v ramci diety cukrovky, ale ani to sa mi nedari 100% dodrziavat), vlacim ho ako maca, leziem za nim po preliezkach, no uplne iny zivot 😀 ale sadla by som si , keby sa dalo. ale malemu to nevysvetlim. 😉 no nestazujem sa, mohlo by byt aj horsie.

baby, co by som ja dala za take tvrdnutie a cvicne stahy, nech sa to tam trochu pouvolnuje.
ja mam naopak paniku, ze dopadnem ako pri prckovi, po troch dnoch vyvolavania ani jedna mini kontrakcijka a potom sa to po tych hormonoch tak neprirodzene naraz rozbehne, ze az... ale krcok tie vyvolane kontrakcie neotvorili ani na pol cm po 9 h kazde 2 min.
preto hladam babicu niekde na okoli, ze by som zacala s akupunkturou a pod. tie caje a koktaily nic nepomahaju.

my sme dnes sli autobusom do mesta, ja som prcka vliekla vyse hodiny na rukach a aj sedel na ramenach. no krize teda citim riadne, ale zeby brucho tvrdlo... tento raz sa da dokonca aj bez magnezia tie krce v lytkach zvladnut... ale na planovany cisarak odvahu nemam. 🙄

ja si chcem pozicat od kamaratov kiddyboard na uvod. tu v dedine sa da aj s bicyklikom, ale do mesta si s malym na bike netrufnem.
alebo bude prcek sediet na ramenach a ja budem tlacit kocik. to zas budu emancipovane nemky cumiet 😀 hold, zeny z vychodu... 😀 maju ine miery.... 😀

csikike
23. jún 2009

cara, si iny dabel 😀
to prosim potom nafot, teda bastika v krku a ako tlacis kocik... myslim, ze u nich ziskas hned titul mama roka 😀
tak moj drahy uz odisiel rozoberat brachove auto, ale aspon tak na suciastky nieco dostane spat, ked ho uz rozmlatil na srot 😔
no a ta robota je vraj super, len to ma 1 hacik, ako zakladny plat je uuuuuuuuuuboho nizky, ale vraj su celkom dobre prachy za smenovu prevadzku, priplatky za pritomnost a tak

monika1
23. jún 2009

no csiki super ale je to praca a casom isto sa aj plat zmeni 😉

cari no ja ziram fakt,keby som sa tak blaznila s malym ako ty tak uz mam isto po porode alebo lezim v nemocke 🙄

lia
23. jún 2009

vy ste kolko toho popisali 😅 idem citat
ja som si schrupla a dorobila palacinky,dojde niekto?? 🙂

lia
23. jún 2009

teda cari,troska sa setri,krpca nenos tolko aspon.
aj ja som bola zo zaciatku pokakana,ale teraz si dam co chcem a zjedla som dva taniere huboveho 😀
ale mam dost,ale este by chut bola,len potom sa mi aj tazko dycha ked sa tak napraskam 😒
csiki superrrr,dufam,ze mu budu pomaly zdvihat plat,ved vyskusat treba a uvidite ako to pojde dalej.on je stale bez roboty??

caraida
23. jún 2009

csiki, tu vyhram skor titul "sibnuta roka". ze si neviem nejaku au pair najst, alebo maleho strcit do skolky....

moni, ja by som tu moznost tiez hned a rada vyuzila, keby som tu mala nasich, alebo svokrov, alebo niekoho. ale neda sa a financne na tom nie sme tak dobre, aby som mohla zaplatit babu na opatrovanie.

prve tyzdne mi nebolo vsetko jedno, aj s tymi krvacaniami a pod. ale nedalo sa inak.
a ked ten maly tvor bol hrdina a vydrzal ten uvod, tak to nejako doklepeme spolu do konca. 😀 a my uz sme za vodou, dufam, tak sa mi hovori. 😉
nemam tu zlu skusenost, ako ty, z nemocnice. to by bolo uplne ine. chapem, ze sa setris, pre mna boli hrozne uz len tie dni okolo porodu, neviem si predstavit tam tyzdne lezat. uz teraz vobec nie, ked je prcek doma 😕

lara1znk
autor
23. jún 2009

ahojte babky,

ako sa mate?

tehulky, ako sa citite? ako rastiete?

my sa chystame vo velkom, stale nemam zbalenu tasku do nemocnice ale snad dnes sa mi uz podari

nasi su tu od soboty, ved viete, je to super, tolka pomoc, hned je mi lahsie, maly je stastny ze su tu, vela sa s nim h raju, no stale nieco,
tiez tento tyzden je super v skolke, maly si uz asi zvykol 🙂 , dnes aj obed spapkal tak som rada
vcera mali vystupenie na Den otcov tak vraj krasne sa zapojil, bol velmi zlaty, boli pozerat dedko s daddym a uplne dojati z neho boli, tak skoda ze ja som to nemohla vidiet

inak sa mame dobre, mne uz kleslo brusko, mamina vravi ze v sobotu est ebolo hore a uz je nizsie, tak uvidime ci sa babatko neohlasi aj skor 😅

vcera sme mali midwife tak podla jej merani je vraj babatko dost malicke, na spodnej hranici, tak uvidime 😕

uz ani neviem co som vam este chcela napisat,
mame tu riadne horucavy teraz, tak si uzivame riadne leto aj ked mne by celkom padlo take sviezejsie pocasie

monika1
23. jún 2009

lari super ze si sa ozvala a kedy nastupujes do nemocky? az vo stvrtok a hned aj pojdu na vec? drzime moc moc palceky nech to vsetko zvladnes v pohode ako cele tehu 😉 a da nam niekto vediet ze je maly na svete a miery a tak? a to midwife vie len tak rucne strucne odhadnut? no uvidis ked sa narodi,isto bude s peknymi mierami 😉 u nas je hnusne na striedacku aj ked celkom teplo ale aj s burkami a vetriskom 😒 tak snad sa este ozves a ked nie tak sa drz a coskoro ozvi 😵 😵 😵

pierra
24. jún 2009

dobre ranko babulky
idem vas pozdravit, specialne lariku, velmi velmi drzime palceky aby to vo stvrtok dobre dopadlo a prajeme tie najkrajsie zazitky z narodenia babatka 😵 😵 uzite si to spolu vsetci 😉

a vam zienky krasne tehulkovanie,citam vas kazdy den aj ked nepisem 🙂
my s jurkom ideme za chvilu na dedinu,pride pre nas moj otec,tak sa tesim na zmenu 😎

lia
24. jún 2009

preco nepises pierri?? ☹
lari drzkaj sa ,myslime na vas a drzte sa.
ale az buduci stvrtok idete,nie??ja idem vtedy do poradne a aj hemoska ma caka dva dni,no veeelmi prevelmi sa tesim 🙄

monika1
24. jún 2009

Ahojte 🙂
no u nas je dnes hnusne pocasie 😖 idem zachvilu varit tak aspon mi cas prejde rychlejsie...

lius nie lara ma zajtra den D 😵

pierri a ty co nepises?

caraida
24. jún 2009

ahojte,

lari, aj my sa pridavame k prajucim vsetkeho najkrajsieho zajtra, nech krasne uvitate na svete danielka, nech christianko braceka prijme s radostou a prajeme vam vela stastia a hlavne nech vsetko dobre zbehne! drzte sa!

lia
24. jún 2009

zajtra uzzzzz???to vaznneeee???a preco teda ked nie je mimi este dostatocne velke 😅
tak na vikend by uz mali byt doma??
JEEJJJJ,TO AKE MUSI BYT?? 😅 😵 😵

monika1
24. jún 2009

lius no planovany cisarak sa robi aj 2 tyzdne pred terminom aby nenastali kontrakcie nahodou skor 😉 a musi to byt zvlastny pocit 😵 ja som to tiez zazila ked mi dr v sobotu na kontrole pri Adamkovi povedala ze vo stvrtok rodime tak to boli najzvlastnejsie dni v mojom zivote 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre