Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
25. júl 2008

baby, poslite aj mne, lara1znk@centrum.cz
diky diky

pierri, super darcek, iste sa babka potesi

csikike
25. júl 2008

lari, ja som hodila link na predchadzajucu stranku, tak kukni tam

lara1znk
autor
26. júl 2008

uz som si to pozrela, supeeer

pekny vikend 🙂

my sme nafukali bazenik maleho tak sa ideme clapkat v zahrade, potom poobede by som ho chceli zobrat na farmu pozriet nejake zvieratka a zajtra vylet k moru

csikike
27. júl 2008

http://www.myshoun.com/prezeny_bezmasitejedla.html
baby, hladala som recept na nieco na broskyne a toto som nasla, len tak mi sliny tiekli potokom, tak ak nevadi hodila som link na to

lara1znk
autor
27. júl 2008

ahojte kocky,
vidim ze kazdy este vo velkom vikenduje, ako ste sa mali?

csiky, diky, ty nasa kucharka, ty stale prides s niecim super, urcite popozeram

my sme mali fantasticky vikend, vcera doma, porobili sme co trebalo v zahrade a tak, maly sa vyhral v pieskovisku, vykupkal sa v bazeniku, no parada.
dnes sme boli pri mori, krasne sme si to uzili. skoda ze taketo letne pocasie nemame castejsie

caka ma kopec upratovania, vsade je piesok a to som vcera vyriadila cely dom ale nevadi, stalo to za to

kto vie ako nasi svadobnici, dufam ze sa dobre zabavili a ze risko to zvladol v pohode

pekny vecer

csikike
27. júl 2008

ahoj lari,
my sme boli s malym na kupalisku, aj s nasimi a brachom, bolo super, maly ma bazen, tu muchotravku, tak mu do toho nabrali vodu zo sprchy a b tom sa clapkal, kym my sme plavali, tak ho nasi strazili, potom sme sli hrat trocha volejbal (ja, drahy, bracho a otec) a mama ho uspala, spal skoro 2 hodiny 😲 , nakojila som ho v kabinke an prezlecenie a chvilku sme este pobudli a isli sme domov, uplne super den.
vcera sme boli u mojej babky a potom u svokrovcov na grilovacke, prisli sme domov az vecer...uz dnes sme nahodili novu autosedacku, nakoniec sme kupili maxi cosi priori sps, maly sa z nej vytesoval, uz vo vajicku iba sedel, takze aj ked nema nato vahu tak sme ho dali sem.
Od piatka zacala drahemu dovolenka, takze si uzivame chvile s tatinom 😵

lara1znk
autor
27. júl 2008

super vikend csiky 😵
tie kupaliska mi tu chybaju, my mame k moru dost daleko takze fakt len vynimocne ideme ale nejake kupka na okoli by bodli

aj my mame maxi cosi priori 😉

a ake mate este plany kym je tatino doma?

monika1
27. júl 2008

Ahojte,
lari super fotocky z vyletiku 🙂 skoda ze to mate daleko,vyzera to tam super 😎

my sme mali vikendik taky navstevny,dnes sme boli cele poobedie na oslave na dedine,Adamko bol v podstate prvykrat na dedine,prvykrat videl sliepky,najskor sa zlakol moj maly 😀 ale potom ich aj krmil a hral sa aj so psom,zametal metlou dvor a robil ine veci no bol riadne unaveny takze v aute hned zaspal 🙂

snad uz bude u nas konecne pekny tyzden bez dazda,dufam teda,v piatok balime na chatu na tyzden na Domasu tak dufam ze aj tam nam pocasie vyjde 🙂

tatiana
27. júl 2008

ahojte,

tak uz sme doma 🙂
na svadbe bolo velmi prijemne 🙂

a risko bol super poslusny 🙂 mate ajh foto 🙂

pa

lara1znk
autor
27. júl 2008

hned idem popozerat tani

moni, pocasie uz vraj ma byt dobre, tak iste vam dovolenka vyjde, vy sa mate, len po dovolenkach si chodite 😎

aj my sme mali v plane farmu tento vikend ale nakoniec sme to vzdali v takom horucom pocasi, kto vie ako bude reagovat Christian

dobru

lara1znk
autor
27. júl 2008

no tani, vy ste exoti, risko so zavojom 😀

ale chcela som vidiet aj teba v satach, posli do emailu prosim

tatiana
28. júl 2008

ahoj Klari, poslem jasne 🙂

nooo a sme mu dali, noo 🙂 sak bol zlatuch : )))))

pierra
28. júl 2008

ahojte..
tak citam,ze kazdy si tento vikend uzil slniecko,to je super..
my sme boli u babky na hostine, bolo dobre, kopa jedla a vela pestunov, jurko mal postarane o zabavu..
inac nic nove,zase pondelok,zase sami bez tatka 😒

tani aj ja chcem vidiet fotooo.. nedas do albumu?

moni tak vy sa zase vyletujete? este stastie,ze vyslo slniecko, mozes vsetko z dovolenky vyprat a znova pobalit 🙂

penelope10
28. júl 2008

ahojte 🙂
tu bol vikend uprsany, sob. extremne 😒 ale v nedelu bolo kraaasne 😵 my sme sa boli prejst v meste

Lari kam sa chodite kupat k moru? .. myslim mesto 😉

Pieri co si napokon kupila babke? Sorry ak si to tu uz dakde pisala.

Moj maly sa uz 3 hodky trapi a nemoze chudatko zaspinkat.... dumala som ze mozno brusko, yacala som mu davat masko a on prestal uplne kakat 😔 tak neviem, uz 2 dni nic... Varila som aj feniklovy cajik, nechcel ho tak som do neho (striekacko) tak sa trapime 🙄

pierra
28. júl 2008

pene ahooj, kde sa flakas? 🙂
babke som kupila porcelanove salky na caj s ceresnickovym motivom.. veelmi pekne 🙂

u nas sa dialo s kakanim to iste ked sme zacali jest maso, na zaciatok skus hipp slivkovu stavu, jurkovi zabrala az nestle kasa obilninova so slivkami ale pozor - obsahuje lepok takze to kup az vtedy ked uz budes rozhodnuta,ze chces davat lepok.. 😉

monika1
28. júl 2008

Ahojte 🙂
tani pozrela som albumcek,no odpadavam aky velky je uz Risko 😲 tam ako stoji no hotovy chlapcek a ako sa smeje no krasny 😵 😵

no baby ideme na chatu,vsak to len druha a posledna dovolenka 😒 potom uz len a len doma 🙄 az do Silvestra 🙄

my sme sa akurat vratili z mesta,krasne horuco je a ja ako na potvoru neplanovane som dostala kramy a take bolesti ze po nas musel prist manzel a hodit nas domov 😖 takze teraz maly nastastie spinka a ja vylihujem a dufam ze tabletka zaberie 🙄

pierra
28. júl 2008

joj moni.. nezavidim 🙄 po porode sa ti to neupravilo?
ja musim povedat,ze predtym som mala neskutocne bolesti az na zvracanie mi bolo a od porodu nic.. akurat ked dlho chodim tak ma tam dole boli,akoby jazva 😒 alebo ten "granulat" co mi moja umelkyna gyndoska vypalovala 🤐

moni kde kupujes adamkovi papucky?

monika1
28. júl 2008

no veru neupravilo 🙄 tak isto to mam,8 dni a prvy den bolesti 🙄

pierri my mame taketo papucky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1825872 a su super,maju klenbu a neodopne si ich 🙂

penelope10
28. júl 2008

ahojte...
joj moni jak vam fajne... ja planujem este len nasu 1. dovolenku... na 2. asi neostene cas (cakam , ze v sept. budem mat skusky 🙄 ) a kramy nezavidim 😖

pieri no salky podla opisu vyzeraju dobre 🙂

a moja kakadu story... vytlacil daco ... dost tvrde 😒 no furt ma toho v brusku asi vela ...
hipp nemam slivkovy, som dumala ze uvarim jablko, malo by pomoct aspon dufam...
ani nestiham ist kupit, ide k nam svpkra 😀
a kde som bola ? joj u nasich, maju domcek... vela sme si to aĺe neuzili, kedze bolo take super pocko 🙄 🙄

tani ozaj, na tej fotke on normalka sam stoji ? 😕 ... vy ste teda inak sikovní 😉

tatiana
28. júl 2008

ahooojte 🙂

no ano on sa jeduje, ked ho aspon na chvilocku nepostavim, teda akoze, no baby on normalka stoji :(

jasne, ze ho nenechavam a podopieram, ale nejako skoro sa uz stavia 🙂)))))))

4 mesiace ma 🙂))
no a na sedenie sa taha uplne najviac :(

lezat ho nebavi, nooo koho by bavilo ...

prave si taku drbsol do hlavy s hrackou 🙂)))
chuda to bolo kriku 🙂

no ale ked on si vsetkym trieska okolo seba 🙂))

baby my sme poobede spali obaja spolu od 1 dnej do 5 tej 🙂))

a dakujem za pochvalu 🙂

lara1znk
autor
29. júl 2008

ahojte,

pene, boli sme vo Weston super Mare sa kupat, prvykrat sme tam boli. My sme v MIdlands takze ziadne plaze okolo, tato najblizsia je hodka a pol od nas a inak sa dostaneme na plaz ked ideme k svokrovcom, oni byvaju v Portsmouth takze primorske mesto. Ale to casto nebyva, no nevadi mi to. 😀

my sme pokracovali vcera v zahrade v bazeniku, maly sa kupka, mali sme krasne pocasie, az prilis horuco. Ani poriadne nespal cez den, tak som mala co robit, zabavat ho dookola.
Dnes sa nam uz trosku ochladilo a poobede nas cakaju aj dazde a to cely tyzden. 😒
Ale nejako to prezijeme.

Vcera som bola v kine s kamoskou na Mamma Mia, velmi dobre to bolo, take super letne romanticke, krasa.
Som taka unavena, sla som spat az o 1ej a maly nejako buntosil a rano pred 6 uz bol hore cerstvy ako rybicka. 🙄

pierri, pacili sa babke salky?

moni, uzite si dovolenku 😎

pierra
29. júl 2008

ahojte..
lari ano, pacili.. 🙂 taka bola zvedava, hned si otvorila balicek 🙂

o com je ten film mamma mia?

musim dnes pochvalit jurka, v noci bol hore iba raz a potom az rano o siestej 😵 😵 tesim sa..
ja si prave pisem zoznam co vsetko potrebujem vybavit, uz len cakam kedy dojde sestra z australie aby mi mal kto postrazit jurika lebo s dietatom sa nedostanem nikam 😒

lara1znk
autor
29. júl 2008

to je taka romanticka komedia s pesnickami od Abby, teda texty su mierne prepracovane, velmi dobre

viem co myslis, ja mam to iste, no mne pride segra tak za rok
na bud. tyzden pridu nasi tak sa tesim

csikike
29. júl 2008

ahojte,
nasi dnes odlietaju do BLG, a tomik zase slubil, ze ked sa vratia uz bude mat zubok 😀 , lenze to uz slubil aj mojmu brachovi ked isiel do korei a aj do GB a nic 😀
baby, mam taku blbu q: co davate pit detickam, teda lari, dokedy si kojila a co miesto kojenia? moze uz mlieko kravske? asi nie, co?

lara1znk
autor
29. júl 2008

csiky, ja som kojila do 8 mes., potom som to nahradila sunarom rano, na desiatu a vecer a medzitym vodicku alebo cajik

kravske mlieko este nieeeee

lara1znk
autor
29. júl 2008

teda ja davam kravske mlieko na cerealie rano ale na do flase este nie

penelope10
29. júl 2008

Ahojte 🙂
Lari, bola som v BTN, a vedela by som byvat pri mori ... 😵 😵
Inak ta zahrada s bazenikom musi byt pre maleho raj

Pieri aku su kupovala cest. postielku? Si s nou spoko? Bo sa musime pokukat po niecom takom...
Tak zhanam referencie... 😎

Vonku krasne horuco... Ideme poobede do Betliara ta sa tesim ze bude vylet 😵 len chuda male v tom sparne v aute :(

lara1znk
autor
29. júl 2008

baby, este som vam zabudla napisat ze Christian nam prespal cez vikend obidve noci a to spi v cestovnej postielke v nasej izbe
sranda, tak som sa bala toho ze ako bude na dovolenke spat v cestovnej postielke cely tyzden, to iste, prespal krasne cele noci
takze jemu to ocividne velmi vyhovuje

pene, dufam ze si vyberiete to spravnu ako my 😅

pekny vylet 😎
tam som niekedy sprevazala

csikike
29. júl 2008

zeby som mu skusila dat sunar? nechcem aby bol odo mna zavisly, asi ma odsudite, ale dnes som mu dala trocha z pohara plnotucne mlieko, asi 2 glgy a salel za tym 🤐
lari, si bola sprievodkyna? Betliar je nadherny 😵

pierra
29. júl 2008

waau lari, aj ja sklanam poklonu, oblubujem take netradicne povolania 🙂

pene my mame tu skoro najlacnejsiu z bababatkova, baby design a je taka normalna, my sme nechceli investovat lebo velakrat ju nepouzijeme,teda mozno uz vobec, hlavne kvoli dovolenke sme ju chceli..

csiki aj podla mna je este skoro na kravske mlieko, minimalne do roka pockaj.. aj ked jogurty nam dokina dovolila od 8.mes a to je tiez z kravskeho mlieka,takze v podstate to uz mam jedno.. ja po roku idem davat kravske, tiez ma mozno niektore odsudite ale u nas nema nikto alergiu a vsetky maminy v rodine po roku dali kravske.. UM su aj prehnane kaloricke 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre