Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
16. sep 2008

ahojte, no veru to je pocasicko, v UK je teraz krasne teplo, teda oproti tomu co sme bolo ked sme my boli doma a tu takto 🙄
let sme mali dobry, bolo dost prazdno tak sme sedeli sami, tak maly sa vyvaloval na 2 sedadlach a spinkal celou cestou, ja som si vegetila a citala casaky,
no pristavanie bolo hrozne, asi ho boleli uska tak strasne plakal, to sme este nezazili, chudatko male

ja som chytila asi nieco na letisku, tak len kycham a soplim, hrozne ma boli hrdlo, maly tiez pokaslieval ale zda sa mu to prechadza tak dufam ze neochorie

doma je super, nasi pomahaju, ja som si pospala do 9ej kazdy den, rano o 6ej som maleho podala babka a naspat do postele, som svieza ako rybicka 🙂

dnes by som chcela stihnut kadernicku, uvidime a ideme pozriet babku aj krstnu do prace

vcera sme boli v KE v carrefoure aj v hypernove, malemu sme kupili dalsiu trojkolku, tu co dostal na narodky uz ma v UK, tak sa vytesuje, zatial testujeme len doma, cakame na lepsie pocko

vyzerala som vas kocky kosicanky ale nikde nikoho 😕 😅

penelope10
16. sep 2008

ahojte
Lari... Monika pisla, ze chodili po nakupnych centrach 😅
mozno ste boli blizsie k sebe... ... ako si myslite 🙂
Baby idem s malym vonku...

Inak mam otazku... asi mi pomoze Monika... 🙂 Do nanoznika pri PPpliko ide este na zimu nieco? Nejaka tepla vlozka, fusak alebo take nieco? Co nic??? 😕

monika1
16. sep 2008

Ahojte 🙂
my sme vcera boli len v Hornbachu takze sme sa nemohli vidiet ale cez vikend sme boli v ostatnych OC...

pene ja som mala pod nanoznikom este aj fusak,nanoznik isto nestaci aj ked je hrubsi,mne svokra kupila taky fusak z ovcieho runa takze vosiel super ale myslim ze aj ine fusaky ti vojdu ale radsej vyskusaj 😉

inac vonku hruza,len mrholi a mrholi 🙄 ale boli sme aspon s babkou a dedkom v robote a potom v hypertesku tak som si nakupila aspon 🙂 a zachvilu obedik a ide sa spinkat 🙂

pierra
16. sep 2008

babyy tak nam pustili kureniee, hned sa lepsie funguje 🙂
jurik uz spinka, idem si dat kavicku a pozrem nejake autosedacky na nete..

penelope10
16. sep 2008

Monika dik 😉 musim takde pokukat po nete...

pieri este dobre ze si to napisla, mne by nenapadlo pustat kurenie 😅 ... bola som psychicky pripravena na kosu 😔
Aku autosedacku hladas?

tatiana
16. sep 2008

ahojte krasky 🙂
trosku vas zanedbavam, no nie umyselne 🙂 nejako nestiham ...
Pocasie je hnusne, ja mam doma zasa raz nenavarene, joj a ani neviem, co by som mala :(

Risko spinka, je vyniceny po plavani 🙂 a aj ja 😎

no mala by som nieco zjest aj ja a vyvalit sa pred ordinaciu 😉

pekny vecer 🙂

csikike
16. sep 2008

tati, super fotos si poslala 😉
ozi, zajtra poobede idem pozriet dake veci z nextu, uuuplne nove, aj s visackami, kuknem nieco aj vam? Len neviem co bude mat kocka

monika1
17. sep 2008

Ahojte 🙂
jej csiki a to kde ides pozriet,aj ja chceeeem 😅 ja potrebujem este nejake rifle namakane tak mozes pozriet,velkost 12-18mes. 😉 len to ma aku kolekciu,novu? no vsak pozri

aj u nas sa uz kuri ale pustili sme si radiator len v obyvke...
no ale ten vietor by mohol prejst,uz na nervy a Adamko ho neznasa,no holt musi si zvyknut ked tu na furci skoro stale fuka 😖

tani super zababusena fotka,krasna bundicka a ciapocka,to je HM 😕

pierra
17. sep 2008

dobree ranko..
baby ja mam normalne vianocnu naladu z tohto pocasia 😅 vcera sme boli vonku s igelitom na kociku lebo som chcela drobca vyvetrat..
csiki tak potom nafot tomika v novych vecickach, som zvedava 🙂 nasi idu o 2 t. do polska,uz im pripravujem zoznam,co maju jurkovi kupit lebo tu sa fakt neda vyberat.. a vsetko je ja tak z PL,tak tam to bude aspon lacnejsie 😅

monika1
17. sep 2008

pierri aj ja uz mam veru taku naladu,uz dumam poctivo co komu na Vianoce 😅 😀

ja nastastie mam kopu veci pre Adamka este aj z jari co su mu dobre takze mne treba kupit uz len teplu vetrovku a cizmy 🙂

tatiana
17. sep 2008

ahojte 🙂

dakujem za pochvalu 🙂

moni - ciapka je CA 🙂

pierra
17. sep 2008

moni uz si aj daco vydumala? hlavne pre adamka ma zaujima.. 😅
uz davnejsie som sa chcela spytat,ci uz adamko rozprava nieco..
jurko iba mama,tata, baba, papa, hav - to je pes, toto, mnam-mnam a take podobne 😀

penelope10
17. sep 2008

Ahojte 🙂
Baby som hore od 5:55 🙄 🙄 🙄 🙄
Boli sme aj v bazene...
No kosa mi potom bola neskutocna...

Pieri co sa ti nezda ze malo rozprava? 😕 Podla mna na chalana je to super výkon 😵 😵 😵 😵
Moj brat napr. mal 2 roky a horil 1 slovo Dodo dookola a bol to gombík 😎 ... ale to uz je extrem. No a potom mu isla rec nomalne 😀 ... az velmi by som povedala 🤐

pierra
17. sep 2008

nieee, nezda sa mi to malo.. ja som praveze prekvapena ako napreduje zo dna na den.. nielen po recovej stranke ale aj po motorickej a celkovo je taky vnimavy.. a dnes urobil prve 3 krociky sam 😵 😵

csikike
17. sep 2008

pierri, gratula ku krokom, za chvilku uz bude utekat sam
este neviem nic blizsie, len, ze chodi pre tovar do madarska a ze tam ho nosia z UK, tak som zvedava, mozno kupim par kusov a skusim ich predat... uvidim co bude mat, ja som uz tomikovi objednali gatuse tak podsitre, nie moc hrube, na toto veterno akurat
a konecne ma aj novu satku idem hodit foto

monika1
17. sep 2008

pierri gratulujem ku krocikom 😵 😵 😵 super len tak dalej 😵
inak Adamko rozprava to co Jurko,nic dalsie extra 😅 nejako sa mu nechce ale dirigovat prstekom a svojimi zvukmi ze co chce vie poriadne 😀 ale mna to nijako netrapi,vsak vsetko rozumie dokonale,poslucha ked mu nieco prikazem a to je teraz podstatne 🙂
a darcek este nemam vymysleny,este je cas,neviem co ho dovtedy bude bavit,lebo teraz sa s nicim extra nezabavi 😅

csiki super je ta satka,Tomikovi pristane 😵 kde si ju kupila? musim aj ja nieco zohnat take

pierra
17. sep 2008

baby dakujeme.. 😵
velmi sa tesil,ze sa mu to podarilo a skusa dalej ale stale spadne.. uz sa tesim,ked bude v tomto samostatnejsi aj ked budem musiet nanho davat vacsi pozor..
csiki rozkosny je tomik so satkou, konecne si ju zohnala 😉

csikike
17. sep 2008

moni, mam ju z Hmka, a je fantasticka 😵

penelope10
17. sep 2008

Csiki, kam chodis do H&M, je v BA Obchod ci vo Viedni ?

csikike
17. sep 2008

pene, toto som objednala z netu, cez mmb, ale je nova, ale ak vsetko dobre pojde, tak v sobotu ideme do madarska, no, uvidim kolko prachov oplieskam dnes 😅 inac v BA je pri ikei HMko, ale nic moc, co som bola v budapesti, tak bolo lepsie

penelope10
17. sep 2008

Si viem predstavit... ze v BA nic moc
inak to nechapem s tym H&M. V Nemecku tam mali krasnucke veci a za super ceny... V londyne som bola zdesena tym co tam maju, ceny boli OK (nie zasa lacne, ale dalo sa) ale ten výber ☹ same šmejdy 😲 😲
Potom som bola v krakove v nákupnom centre (asi aj v Budapesti take uz maju) a tam malikrasne veci... no boli uz drahsie.
No chápete to..?

tatiana
17. sep 2008

Baby, fakt - sem do CA a HM asi nosia braky, musime ist do Viedne a dat riskovi urobit pas :((

monika1
17. sep 2008

csiki ja tie satky na mmb neviem najst 😅

tani vsak si ho dajte len zapisat do pasu

penelope10
17. sep 2008

Baby a naco je ta satka, ona je iba na ozdobu ze? 😕
pytam sa jako blba... mne sa to na detickach celkom paci, len neviem , ci im to nebude vadit...na krku. Majmä my , co krk ani velmi nemame 🤐

pierra
17. sep 2008

tak sme boli vonku az hodinu 😒 jurko rucky ako dva cenculiky a pod nosom sviecka.. no mam dost z toho pocasia.. asi idem strikovat rukavicky..

CA a HM je vo viedni super.. obrovsky vyber a ceny porovnatelne s cherokee napr.. svagrina tam nakupuje pre seba aj pre malu, od hlavy po paty vsetko a maju fakt nadherne kusky 😉

monika1
17. sep 2008

no ja som naramne zvedava na to HM a CA u nas teda co to bude,snad sa bude dobre nakupovat 🙂 tesim tesim

pene ja by som tu satku chcela skor kvoli tomu aby vonku nemal holy krk

monika1
17. sep 2008

inac my sme dnes vonku este ani neboli 😅 cakam muza a snad niekde vybehneme aspon na chvilku

pierra
17. sep 2008

moni a ma byt v kosiciach hm-ko?
jeeej ja by som sa potesilaaa 😵 a este viac keby tu otvorili ikeu..
ja som taku satku jurkovi usila.. kupila som latku a za par minut to uz mal na krku 🙂

penelope10
17. sep 2008

pieri ty si skryty talent 😉
a asi ta sklamem Ikea urcite v KE nebude.... 😒 Som to pocula niekde uz skor, ze tu nie je na to kupna sila... 🙄

pierra
17. sep 2008

no to aj ja ale potom zase bolo niekde,ze sa obnovili rokovania s mestom.. tak nadej zomiera posledna 😅

baby kupete este niektora drobca kazdy den? my sme len v nedelu prestali aj kvoli tej kose.. 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre