Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
21. dec 2008

moni,tak nech sa ti marlenka vydarii, ja ju milujem 😝 ale si si dala.. dost narocne recepty si si vybrala v tomto zhone 😅
inak my uz mame stromcek ozdobeny od vcera, je naaaadhernyyyyy 😵 😵 😵

monika1
21. dec 2008

aj ja ju milujem a kolegyne ju uz robili tak ma nazhavili ze to musim vyskusat a najma preto ju robim lebo vsak ma Adamko aj meninky a doobedu pridu nasi aj svokrovci mu gratulovat tak nech ich niecim pohostim,no len sa modlim aby mi vysla 😅 vsak zajtra napisem ci je jedla 😀

pierri a ako Jurko reagoval na stromcek?

csikike
21. dec 2008

kocky, daujem za povzbudenie, ja budem rada ak sa do lyzovacky dam dokopy
a ja uz som robila marlenku ale na mna je moc sladka, teda vseobecne ju moc nemusim aj ked sladke mam rada, teraz som zamiesila na perniky a chladi sa mi aj salko (budem robit grilaz) a este visnove dunajske vlny a koncim,
dnes sme boli pozriet svagrinu (asi som vam zabudla povedat, ze 18ho porodila (planovana sekcia) a kedze bola na nadstandarde tak tam boli svetci jej rodicia (moji svokrovci), jeho rodicia, jej manzel s dcerou a este mi a akurat tam mala malu co ju kojila (nosia jej ju 2x za cely den) a este my s tomikom v priestore asi 12m2 tak som sa s tomikom vychytila a isli sme na chodbu, boli sme tam 15 min. aj s cestou a ked drahy vysiel von tak som mu povedala, ze ak to ma aj ja prezivat takto tak radsej budem rodit v BA nech za mnou nikto nelezie alebo zostanem v GA s viacerymi mamickami na izbe...
a to este vsetci jej pridu malu pozriet medzi sviatkami ved vtedy je volno... ale co chcela to ma 😔 mohla si vybrat termin aj 2.1 a dostala by aj tych 25 litrov za ktore bude fnukat, ze ja zase dostanem nieco co ona nie...
a tak

pierra
21. dec 2008

jaaj vy mate na stedry den oslavencaaaa 😅 pekne ste to vymysleli,ze to oslavite zvlast, adamko si to bude vazit a tesit sa z toho ked bude starsi 🙂
jurko reagoval na stromcek veeelmi zlato, zatial ho velmi nechyta - coho som sa bala lebo mam tie naadherne rozbitne gule co som vyhrala, len stale hiiiika ked zasvietia svetielka 😵 vianoce s dietatkom su ovela ovela krajsie, maju iskru 😵

csikike
21. dec 2008

pierri, to poznam 😀
my mame girlandu nad oknom a tiez su na nej svietielka a tomi stale ukazuje, ze tááááááááááá (aby sme ho zdvihli blizsie) a na lustri mame taku ozdobnu gulu co visi ( u nasich visi zo stropu bosorka), tak aj tu gulu vola bóó

monika1
21. dec 2008

my mame zatial len ozdobene okna,su tam hviezdicky a so snehom obrazky tak Adamko kazdemu ukazuje kto k nam pride ze kde vsade su obrazky 🙂 je to zlate a ked vidi niekde stromcek tak to je stale len "jeej" no je to zlate 😵

monika1
22. dec 2008

Ahojte 🙂
tak marlenka je na svete 😝 dufam ze aj chutit bude 😝 celkom v pohode sa to dalo 🙂
cez obed ma Adamko riadne vylakal,spapal polievku a asi mu zabehlo a zacal kaslat a potom vsetko vyvracal,mna aj seba no bolo co pratat ale chudacik tak sa vylakal ze som mala co robit ukludnit ho ☹ k tomu mu aj vybehla teplota na 39,4 no nechapala som ale teraz je uz v pohode,spal sice len hodinku ale kludne tak dufam ze to nic ine nebolo 😔

pierra
22. dec 2008

moni to je hrozne.. ☹ boli v tej polievke nejake velke zeleninky ci co? 🤐 a ta teplotka nechapem,to moze byt z toho vracania?

monika1
22. dec 2008

nie pierri robila som rychlu polievku zo struhanej mrkvy a mrvenice,co mozu pomaly aj babatka papat 😒 najhorsie na tom bolo ked zvracal tak akoby mu to zostalo v krku tak sa akoby dusil tak som ho len rychlo prehla a buchala na chrbatik a vyslo to 😔 a to som dnes mala ist na prednasku "prva pomoc pre rodicov" tak som si ju skusila rovno v praxi 😔

pierra
22. dec 2008

jaj baby ja sa taaak bojim takychto situacii.. teraz je v dietati seria clankov "kym pride sanitka" je tam stale ina problematika a popisane co treba robit kym pridu odbornici, no mne sa to zle aj cita 😒
a kde mala byt ta prednaska?

penelope10
22. dec 2008

ahojte 🙂
Monika hlavna vec je Adamko uz je OK 😉
my sme si snes skusat vopchat cele pero do krku 😀 😔
Ono asi nas toho este vela čaká ☹
Monika ja zajtra idem piect ... chcem len 3 mokre a asi 2 suche kolače. Uvidim co z toho bude, ja totiz pochadzam z takych pomerov kde pod 10 sa nikdy neslo 😅

pierra
22. dec 2008

pene u nas presne to iste - to na dedine tak 😀 😀 😀

csikike
22. dec 2008

fu, tak to vam nezavidim 😉
inac ahojte 😀
my sme sa teraz pustili do pecenia, prva davak pernikov sa uz pecie, dalsia je na plechu a grilaz je v chladnicke a chysta sa pod zataz 😀
este visnove dunajske a je to, viac robit nemienim, aj tak nebudeme doma, 25.ho sme u nasich a 26 u svokrovcov

monika1
23. dec 2008

Ahojte,
tak nam sa z toho vyklula choroba ☹ Adamko mal celu noc horucky a kaslal nad ranom tak sme boli u dr kedze je pred nami 5 dni volna tak mame sirup na kasel a antibiotika v pripade ze sa to zhorsi ☹ ale snad nie...doobedu sme este spolu piekli makovniky a cely unaveny zaspal bez papania,no to sa nam uz davno nestalo ale ked sa pytal spinkat tak nasilu ho nutit nebudem...inak vonku je katastrofa,neviem ako u vas ale tu u nas fuci ako sialene,skoro mi prevratilo kocik,no mala som co robit udrzat ho 😅

a este sa musim pochvalit...marlenka je fantastickaaaa 😵 😵

pierri ja som dostala pozvanku od kamarata na ten kurz prvej pomoci,skoda mozno urobia aj druhykrat tak by som sla...

caraida
23. dec 2008

ahojte babulky, vsetkym prajeme pokojne a pohodove prezitie vianocnych sviatkov, v novom roku vela stastia a zdravia a hlavne, nech sa krpcom dari. my vyrazame zajtra rano ku svokrom, tak dufam, ze bude stedry den ok. krasny cas!

csikike
23. dec 2008

cara, tak ty si tu daaaaaaaaaaaavno nebola 😉 , aj my vam prajem vsetko naj a krasne sviatky
😵
ja som tiez dnes bola u lekarky, lebo este stale sa trapim s tym mechurom a predstavte si, ze moc neukazal nic 😲 a mna ide skosit od bolesti, co mi uz aj do krizov prechadza 😕

pierra
24. dec 2008

ahojte..
nam zase nesiel net, tak pripajam teraz svoje vianocne prianie, snad si to este precitate 🙂
babky prajem vam aj vasim rodinam kraasne prezitie vianocnych sviatkov, vela detskej radosti, lasky a pohody v kruhu najblizsich..

a choremu adamkovi a csiki prajem veelmi veelmi rychle uzdravenie 😉

monika1
24. dec 2008

ahojte,
krasne vianocne sviatky prajeme,uzite si ich v pohodicke so svojou rodinkou a drobcami 😵

pierri dakujeme,adamko je uz bez teploty ale este je bez nalady 😒 doobedu sme mali gratulantov tak sa vytesoval z darcekov a juj sa tesim ako sa este len bude tesit z darcekov pod stromcekom 😵

csikike
24. dec 2008

Kocky, vsekym prajme krasne sviatky a Adamkovi vsetko naj k menim: tu mate odkaz od tomika
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

penelope10
24. dec 2008

Ahojte 🙂
Všetkým Krásne a pokojné VIANOCE
detičkám žiariace očká pod stromčekom 😵 😵 😵

Adamkovi Všetko naj ku meninkám, nech ho zdravíčko poslúcha 🙂

pierra
24. dec 2008

hiiii.. ja som v tej radosti zabudla na adamka.. 😔
vsetko najlepsie k meninkam mu prajeme spolu s jurkom!!! 😵 😵 😵

monika1
25. dec 2008

Ahojte 🙂
dakujeme velmi pekne za gratulacie 😵

vcera sme prezili krasny den,krasne Vianoce to boli a podostavali sme toho kooopec tak neviem ci nebudeme hladat vacsi byt 😀 asi sme boli velmi dobri 🙂 doobedu sme oslavovali Adamkove meninky a poobede sme si trosku vegetili a potom sme sli na veceru k mojim rodicom a este sme vecer stihli navstivit aj svokrovcov 🙂 a dnes sme len domka a u nasich a len jeme a jeme 😀

pierra
27. dec 2008

ahojte 🙂
ako ste sviatkovali?
my tak pohodovo v rodinnom kruhu, este stale sa navstevujeme, my k nasim, oni k nam a skratka kazdy ku kazdemu 😀 tiez sme podostavali koopu veci, hlavne oblecenia,takze celu zimu mam co nosit.. jurko ma kopu hraciek ale nadalej u nas vedu dialkove ovladace, mobily a upratovacie potreby 😅

kde silvestrujete baby? moni vy idete do tatier?

monika1
27. dec 2008

Ahojte 🙂
pierri tak podobne aj u nas take pohodove sviatky to boli v kruhu rodinky 🙂
Adamko sa hra teraz s novymi hrackami,strieda ich po chvilke ale najviac vedie velka tatrovka v nej si urobi taky veget,da vankus a sadne si a my ho musime vozit po byte 😀

pierri nejdeme do tatier,nic uz nebolo volne ☹ takze bud budeme u nas doma alebo pojdeme ku kamosom a Adamko zostane doma s nasimi,este sa dovtedy rozhodneme 🙂
a vy?

pierra
27. dec 2008

a adamko je uz zdravy moni?
my urcite budeme na silvestra doma alebo u nasich.. iba tieto 2 moznosti zvazujeme.. kamaratom povacsine mame bezdetnych a to oni inak oslavuju silvestra ako my 😅 ale uvazujem,ze by sme este kym bude sneh zasli na predlzeny vikend do tatier, muzik bude mat v marci take polo-okruhle narodky,tak by to bol pekny darcek.. 😵

csikike
28. dec 2008

ahojte, dlho som tu nebola, co mate nove? vidim, ze sviatkujete podobne ako my...
vcera pustili svagrinu domov (tak nakoniec jej nevysiel plan kvoli ktoremu rodila o 17 dni skor)

pierra
28. dec 2008

ahojte
csiki a co ma svagrina? mozno si tu pisala len som prehliadla 🙂

monika1
28. dec 2008

Ahojte,
pierri Adamko este kasle,no zaujimave je ze v utorok ako som s nim sla k dr tak kaslal hlienovito,na druhy den,t.j. Vianoce mu nic nebolo,len asi 3x zakaslal sucho a az vcera opat zacal kaslat tak hlienovito ale nie casto tak neviem co to je snad mu to prejde...len mna asi nakazil takze 1.sviatok som doobedu bola ako mrtvolka 😅 na paralene ale potom mi uz bolo lepsie 🙂

taky vikend mimo by som aj ja brala,musime nieco zorganizovat a vypadnut z mesta trosku prevetrat sa ale uz teraz je vonku taka kosa,brrr cez okno sa nezda ale mrzne ako dive 😖

pierra
28. dec 2008

moni ja som bola rano vonku, normalne mi mrzla tvar, hroozne daco.. jurka chodime vetrat iba tak max. na hodinku ale uz by som ho rada zoznamila aj so snehom a zimnymi radovankami,no neviem ci sa dockame.. chudacik tuto doma uz ho nudi ten dennodenny stereotyp a este s tymi chodulami... 😒

penelope10
28. dec 2008

ahojte 🙂
sa pripajam my sme tiez chory 😒 Teda mangel a maly. Manzel lezi od 25. -teho + mal aj teplotu a Hugi smokli ale mal to uz lepsie tak neviem co to ma byt. my pre istotu vonku nechodime...
a ja sa tiez necitim najlepsie tak cakam, kedy to bude aj ma mne (bacil)

Robila som dnes konecne pozvanky na narod. party .. uz aj bolo na case 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre