Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
11. júl 2008

pierri,uzite si dovolenkuuuuuuuu,oddychni si ,paaaaa 😵 😵

lara1znk
autor
11. júl 2008

pierri, tak vy uz cestujete, dufam ze to ide hladko, ze jurko krasne spinka, stastnu cestu!!! 🙂

csiky, vy ste chceli dovolenkovat na Slovensku, vsak? uz ste sa rozhodli co podniknete?

ahoj lius, ako sa mame?

tatiana
12. júl 2008

bre ranko.

Pieri - stastnu cestu 😵 😵 nech sa Vam dova vydari - Moni tak isto aj Vam 🙂

penelope10
12. júl 2008

ranko 🙂
tani co tak skoro? 😕

monika1
12. júl 2008

Ahojte baby tak aj my zachvilu vyrazame,majte sa krasne a "uvidime sa" o 12 dni 😉 a dakujeme 🙂

penelope10
12. júl 2008

Moni pa- pa 😵 😵

Adam leti po 1x co? .... 🙂

lia
12. júl 2008

tak vam zavidim moni 😀 uzite si to 😉

babyyy,neviete mi nieco poradit??buduci tyzden moj manzel oslavuje,v piatok ma oslavu,ale chceli by sme niekam vypadnut aspon do nedele.nieco super,neviete poradit??kde by sme si superne oddychli??ja by som prijala aj masaze 🙂

penelope10
12. júl 2008

lius ahoj 🙂
no turčianske teplice 😵 😵 ale su to kupele, ked mas take na mysli, alebo sa pokukaj po inych kupeloch viacere maju programy pre pary - nieco ako realxacne predlzene vikendy ... 😉

lia
12. júl 2008

ano pene,nieco take,rozmyslala som nad piestanmi.
uz si bola v turcianskych??kolko to tak moze stat na dva dni/jednu noc??

lara1znk
autor
13. júl 2008

ahojte,
lius to je super napad, pozri si na nete, urcite najdes kopec moznosti kam vypadnut na vikend.
Mne sa to tiez pacilo, teda moj muz ma coskoro narodky tiez, len nam nema kto postrazit maleho takze take nieco nehrozi.

my dnes ideme pozerat jeden dom, ktory sa nam paci, je ovela vacsi tak som zvedava ako sa rozhodneme po prehliadke.
konecne mame aj celkom pekne pocasie, tak sa tesim ze mozno sa maly vyhra aj v novom pieskovisku v zahrade. Odkedy sme ho urobili, tak nam nonstop prsalo. 😀

Vcera nam vysiel zubok, tak dufam ze uz budeme lepsie spinkat.

penelope10
13. júl 2008

lius , nie nebola som na takom fajnom pobyte
my sme to kupovali min. roku pre mamu - bol to beauty pobyt na plna penzia na 7 dní stala cca 8.000,- Sk.

lia
13. júl 2008

ahojte 🙂

lari a to mate prenajaty dom??ja som myslela,ze to je vas.ten vas sa mi strasne paci z fotiek 🙂
a daleko sa budete stahovat??
a slovensko ste odlozili??nebudete sa sem stahovat??
keby sme mohli ist na cely tyzden pene,to by bolo super a dokonca sa to aj via oplati.neviem,ci z toho nieco bude,ci sa nam oplati niekam trepat v sobotu a v nedelu naspat 😖 .ale urcite vypadneme niekam mimo ba,mozno len na veceru,ale urcite sami a daleko 😀
kolko mate uz zubkov lari??a co s tou skolkou??

tatiana
13. júl 2008

liu ahoooj 🙂 ako sa mas ?
a klari, lpekne sem sup sup do BA 🙂

podla mna praca preGuya ako vysita, teda musel by dohnat slovensku legislativu, ale inak uplna paradicka, pre teba, aby neboli kosicanky v prevahe 😀

lara1znk
autor
13. júl 2008

lius, to je nas ale guy uz pozera po vacsom
tak sme dnes boli ale nejako ma ten dom neohuril, teda je super, obrovsky dom ale je tam este dost roboty na nom, teda je to stary dom, no nam sa take pacia ale samozrejme zmodernizovanie by to chcelo,
ten nas sme uz dali do poriadku, vsetko mame prerobene, urobene ako sme chceli a teraz sa stahovat a zacinat odznova tie prerabky, fakt sa mi do toho nechce ist
akurat som sa tak tesila minule ze uz to mame vsetko za sebou

no moj je uplne nadseny tym domov, a uz tam chce ist zobrat nejakych robotnikov ze kolko by to cele stalo, no uvidime

zatial mame 6, teda 7. nam uz vysiel vcera a vidim ze sa derie von aj dalsi, takze coskoro 8

neviem co so skolkou lius, zajtra mam meeting v robote tak uvidim ako sa dohodneme, skolku som zatial odlozila na august

mne sa zda ze sa oplati aj na jednu noc sa trepat niekam, najdite si nieco blizko, autom ste tam raz dva a aspon si poriadne oddychnete
to ma byt akoze darcek pre nho? ides mu piect aj nejaku torticku? 😝

lara1znk
autor
13. júl 2008

tani, no hned by som sla
pracujem na tom ale zatial neuspesne

lia
13. júl 2008

cau tani 🙂 ,furt v robote 🙄 uz ratam aj sekundy,pred chvilou zacalo prsat,tak mi aj satelit vypadol,ale uz ide chvalabohu ide 🙂 .strasne ticho tu bolo 😅 .
uz mate tolko zubkov?? 😅 velky chlapcek,tak uz vo velkom hryzka 😀
nie,darcekov ma uz plno,dufam,ze to bude pre mna darcek 😀 no uvidime,ci nieco blizko najdeme,inak sa nam neopati dlho sediet v aute 😖 .
torticku nebudem robit,nemam kedy lari,mame uz objednany catering a vyborne zakusky kupujem u nas v obchode,lepsie som este nejedla,tak nebudem ani s nicim spekulovat 🙂 .
to ti verim s tou prerabkou,tak ked vam to nesuri,tak to este nechajte tak.aj mne sa pacia stare domy,zmiesane s modernym byvanim 🙂
tani,tie saty su na aku prilezitost??ci len tak??

tatiana
13. júl 2008

lius na svadbu sestre, ideme do Prahy buduci tyzdne, teda 26. teho, kedy to je?

inak kooonecne sa ochladilo

lia
13. júl 2008

za dva tani 🙂
to tu zase bedem sediet 😀
sa maaattteeeee 😉 🙂
berie si prazaka??
pekne saticky 😉

lia
13. júl 2008

csikiii,preco uvazujete??

csikike
13. júl 2008

liu, nad cim?

lia
13. júl 2008

nad dovcouuuuu

csikike
13. júl 2008

uvazujeme lebo neviem kam a ci vobec ist 😅

tatiana
13. júl 2008

lius hej berie si prazaka .
a dakujeeem

kieeez by som bola ako ta figurina chudaska ...

penelope10
14. júl 2008

haloo.... 😕 nikde nic,
v ke... som ostala sama ☹
prsi tu o 106, teda prave ustalo ale take hnusne dusno to je , maly konecne zaspal. je z toho cely nejaky nervny + vcera chudatko sa mu stalo...
s kakami som v plienocke nasla aj krvnu zrazeninu... tak ma vystrasil 😔
ale vyzera to uz byt spoko, tak uvidime...
Vy ako? Ake pocko je v BA? hmmmmm, a co GB? 🙂

tatiana
14. júl 2008

ahoj Pene ,

no tak si sama?
no a my mame nejake trapenie s krpcom, odmieta prsia, ale niekedy nie, tak som z toho jelen ..
a zacal plakavat, ma na dasienku nieco ako 2 pupaky, chuda male, ak som mu to natrela takym gelom na zubky a on zacl hrozne plakat :(
fu ...
no teda :(
a co to mal Hugo v plienke? ake to bolo velke?
ak je Ok, mozno to len nejaka cievka praskla ...

penelope10
14. júl 2008

ahoj tani 🙂

no boli to 2 take krvne zrazeninky - velkostou mensie ako 50 hal. minca, nebola som s nim nikde, keby tak husto cele doobeda neprsalo... aj by som sla a cakala som ake bude dalsie kaka a to uz bolo OK. A inak nejavil ziadne znamky ze by sa s nim daco dialo....No sledujem ho dalej. Predpokladam, ze je to iba cievka, kedze vo velkom papa uz aj karfiol 😎

tani to nic len ho pekne koj, vzdy mu ponukni prso bez ohladu na to, co robi a ako bude ragovat...

Ja mam zas pri kojeni ten problem, ze ho kadeco pri kojeni vyrusuje a obzera sa osiva..... no des 🙄
Co davas Riskovi na zubky?

tatiana
14. júl 2008

natrela som mu to takym, nejakym gelom od kamosky, mandusal ci ako ...ale plakal ako keby som ho rezala :(

chuda ..

a asi to ma nejaky zapal :(
nemyslim,ze to su zubadle .. to je este skoro.
sak bude mat len 4 mesiace, ,,
zajtra zbehneme k lekarke ..
a ja sa pokusam ho kojit, UM nedavam a ani doma nemame ale on spusti taky rev, ze hrozne ...
a uz je hore ..

penelope10
14. júl 2008

jaj tak bez 😉

penelope10
14. júl 2008

ja len ze som kupila napokon dentiox, je to taka mini tuba za 140 ,-( 😒) ale pomaha je to extrakt z harmanceka a este dacoho 🙂
tak skus toto..
aj mne pride risko na zuby maly, no oni sa dlho deru, mam tiez isli dlho... sice neviem ti povedat kolko ... vyse mesiaca urcite

a to ma manzel presviedcal, ze to zuby este nemozu byt.... veril tomu, az ked vykukli 🤐 😀

lara1znk
autor
14. júl 2008

ahojte kocky,

tani je sice maly ale niektore deti maju zubky aj tak skoro, vraj je to v rodine, tak zisti ako ste na tom boli vy s tibcom
ale chod k lekarke pre istotu, no tie priznaky mi pripominaju nas ked nam isiel prvy zub, to bola jedna katastrofa

my sa tiez stale trapime so zubkami, nic nechce maly papat, neviem z coho berie tu energiu, najma vecer ked treba spinkat 😠

dnes idem cvicit, dufam ze sa dokopem teda, uz som dlho nebola, rez ma uz tak neboli tak treba zase rozbehnut rutinu

pekny a pokojny vecer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre