Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
1. sep 2009

Jurkovi vsetko najlepsie k 2 rockom 😵 vela stastia,zdravia a radosti zo zivota 😵

pierra
1. sep 2009

dakujeme csiki, dakujeme moni 😵

csikike
2. sep 2009

liuska, vsetko naj k dnesnym meninam 😉

lara1znk
autor
2. sep 2009

ahojte kocky

konecne sa ozyvam zo Slovenska. Let sme zvladli ako tak, bolo to veeelmi stresujuce, navyse sme leteli do KOsic a cestujuci teda neoplyvali milotou a ochotou ako som zvyknuta ked letime do PP ale aj tak sme to zmakli nejako, deti boli zlatucke, pekne pocuvali, spinkali, aj sme sa hrali s Christiankom.
Som rada ze to mame za sebou.
Mali sme letiet spat buduci pondelok ale kedze Sky skrachovali tak neviem kedy pojdeme spat a ako. 😠
Z BA letiet nemienim. Ked sa nevyriesi nic ine tak asi Budapest. Kazdopadne si pobyt aspon o tyzden predlzime.

Jurkovi prajeme vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninkam, vela zdravicka, stastia, lasky, vela smiechu a zabavy! 🙂 Ako ste oslavili, Pierri?

Linduska, vsetko najlepsie k meninam! 🙂

ako sa mate tehulky a maminky?
uz sa vam to riadne krati

csikike
2. sep 2009

kocky, tak ja idem nakoniec zajtra k dokine do porodnice, sa vytesujem ako male decko 😵 , konecne uvidim babulku po 7tt 😵

penelope10
2. sep 2009

Ahojjte 🙂
Jurkovi dodatočne VŠETKO NAJ SAM LEPŠIE K 2. RôČKOM !!!! 😵 😵 😵
... bože ako to letí 😎
A liuške - Lindške k dnešným meninkám tiež blahoželáme.
Baby dnes sme mali stres day... maly dostal 13 nových detičiek do skupiny, a všetko plakalo 😲 😲 😲 A on chuďatko len tak pozeral že čo ...

pierra
2. sep 2009

kati dakujeme 😵
moj juraj dnes prebdel 2 hodiny v postielke, ani oka nezazmuril.. boli sme doobeda pri monike na ihrisku trolejbusom,tak samozrejme,ze silne zazitky 😅
a ja som si kupila mama a ja casopis, len nanho poskulujem, citat budem az vecer 🤐

monika1
2. sep 2009

pierri Adamko siel navela spat o 13tej po dlhom prehovarani a o 14tej bol uz hore 🙄 takze som si ani nestihla poriadne oddychnut...ale super ze ste tu dnes boli,som rada ze som vas videla 😉

jej a aj som zabudla ze Mama a ja vychadza uz,musim si kupit 🙂

lari tak ako si uzivas na SK? no situacia so skyeurope je strasna,drzim palce nech najdete nejake riesenie 😒

pene a super ze si sa ozvala,mozes aj castejsie 😉 a ako Hugino? on neplakal uz vsak?

lia
3. sep 2009

ahojte,

v prvom rade vam dakujem za gratulacie,je to velmi mile,ze ste si spomenuli 😵
lari,naspat pojdes zase sama??teraz sa nemusis ani ponahlat domov kedze nemas letenku,trosku si to tu uzi 😀 .
ja som sa zase zobudila na to,ze mi je zle,ale uz som s tym isla spat 😖
takze som asi prvy divak telerana,su tam take deti,super tancuju,vsetci na nich cumia jak puci 😀 svetovi su
pierri,fotky z oslavy nemas??
uz vychadza nove??ja som este nedocitala stare cislo,lebo najprv skupim aj tri casopisy,zacnem kazdy citat a potom sa neviem k tomu dokopat.neviem ci si vsetko zapamatam,uz ma chyta panika zo vsetkeho.
csiki,kde su infosky??ako bolo u dokyny??
lari,vy ste leteli so sky este??
pene,teeedddaaa,ty mas zlateho chlapceka 🙂

csikike
3. sep 2009

ahojte, liuska, idem az dnes k dokine... som totalne zvedava co bude...az mam trocha strach
a z coho ti bolo zle?
ja som zase spala uuuuuuuuuuzasne, este o 2,50 som bola hore a netusim kedy som zaspala a potom uz od 6.20 som hore opat

lia
3. sep 2009

mne takto byva stale csiki. 😖 neviem
kedy ides??neboj sa,vsetko bude ok 🙂 daj vediet potom 😉

monika1
3. sep 2009

ahojte,
no ja som tiez dnes spala otrasne 🙄 od 3 som bola akoby vyspata a od 6 uz je Adamko hore a ja som teraz total unavena 🙄 nastastie teraz vzala maleho von babka a poobede snad bude lepsie spat ako vcera a potom pojdeme von sami kedze nam dnes tatik pride az vecer 😒

lius a uz ti je lepsie? joj neprijemne...

csiki potom daj vediet ako si dopadla 😉

penelope10
3. sep 2009

ahojte 🙂
moni nie oj neplakal, ze si sadol rano za stol + este jedna kocka a cakali na papanie a tých 13 ostatných revalo o 106...
chudák tie učiteľky
😝 😝 😝
Inak tie bezsenne noci Vam nezavidim, ale už sa Vám to kráti a čoskoro budete s drobčekmi 😵 😵

csikike
3. sep 2009

ahojte, tak uz som spat, mala je OK, ale pojdem pre istotu na SC, zatial sme sa este nedohodli na termine, ale niekedy okolo 21.9.
inac ma cca 3100g, tak som zvedava kolko bude mat ked sa narodi 😲

penelope10
3. sep 2009

Csiki pokoj,
HUgi mal odhad na 3800 -4000 g a to viac krat.
a napokon 3200 g 😉
Ty ako kupuješ ružové a fialové o 106 ?

monika1
3. sep 2009

csiki supeeer ze je mala v poriadku a aj ty 😉 a ta vaha je strasne orientacna, aj adamkovi tipovali cez 3kg a mal nakoniec 2,5kg a naopak kamoska co teraz rodila tak podla sona 3,2kg a o dva dni sa maly narodil s vahou 3,7kg...

lia
4. sep 2009

ahojte 🙂
moni,mne je takto bezne,len otravne je ked ma to vyhadzuje z postele a potom chodim cely den ako omracena.
jeeejjj csiki,som rada 😵 😵 idem kuk kolko moze mat teraz moja mala 🙂 boze csiki,ved to mas za 17 dni 😅

csikike
4. sep 2009

liu, nie presne, vraj to bude okolo, takze sa to moze menit 😵

monika1
4. sep 2009

ahojte 🙂
ja by som to chcela 20.9 tak uvidime ako sa podari 😀 vtedy sa totiz narodila aj moja babka 🙂 ale ja by som aj skor 😀 uz je to niekedy hroza najma v noci teda ale nech este pekne podrastie a nech je donoseny a este musime vymysliet meno 😀 😀

csikike
4. sep 2009

moni, ten 20.09. je super datum, to by som priala aj ja

monika1
4. sep 2009

no csiki u teba sa to aj da zariadit ale u mna tazko 😅

penelope10
5. sep 2009

ahojte 🙂
tu prší a prší 😎 boli sme rano v obchode tak Huginko sa vyblaznil po všetkých mlákach 😀 😀
Ako sa máte, čo plánujete na víkend ?

monika1
7. sep 2009

Ahojte 🙂
ja som dnes mala poslednu poradnu ale stav nezmeneny,nic sa nedeje,na porod to zatial nevyzera 🙂 takze este chvilu ostaneme pokope 🙂 tento tyzden mam aj kontrolu u porodnicky tak som zvedava ci mi bude robit aj sono nech viem vahu drobceka 🙂

aky ste mali vikend?

pierri tam niekde pri vas kde byvas je nejaka sukromna galeria? kamoska tam teraz vystavuje obrazy tak chceme ist pozriet 🙂

pierra
7. sep 2009

ahojte..
my sme mali pohodovy vikend, u jednej babky, aj u druhej.. 😎
moni ta galeria ma byt na tomasikovej? o tom neviem nic, akurat na komenskeho som si vsimla dole v pivnicnych oknach,ze je tam nieco ako galeria v bytovke v suterene..

baby davate uz chlapcom sampiony a nivu? rozmyslam,ze zajtra urobim cestoviny so sampionovou omackou 😝

penelope10
7. sep 2009

ahoj, u nas sampiony ano nivu som este nedavala, no nevylučujem, že v skolke to dostal 😀 🤐 ... skus pozriet nebezpcie plesnových syrov 😉

monika1
8. sep 2009

Ahojte 🙂
pierri tak nakoniec sme nasli tu galeriu,je to taka mini z Komenskeho 🙂 a neviem s tym varenim ti nepomozem lebo my nejeme ani nivu ani sampiony 😅

ozaj a dnes som bola v nemocke skoro rano na kontrole u porodnicky tak mam uz prezretu placentu tak sa vyjadrila ze do 2tt maly pojde isto von bud sam alebo mu pomozeme,no musim sledovat pohyby hlavne a keby nieco hned volat a ma zhruba 2500g 🙂

lia
8. sep 2009

ahojte 🙂
ja neverim moni,csiki,vy uz rodite 😵
moni,do dvoch tyzdnov??tak to uz je fakt za par 😅

csikike
8. sep 2009

moni, tak to je superske, este budes rodit skor ako ja 😵
liuska a aj tebe sa to riadne krati 😉 , ved uz si 27tt 😲

monika1
8. sep 2009

no ja dufam ze tie 2 tyzdne este v pohode vydrzime,o tyzden idem na CTG monitor...no hlavne nech je maly donoseny a zdravy 🙂

csikike
8. sep 2009

moni, o 2tt uz bude plne donoseny, uvidis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre