Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
3. aug 2008

csiky, to vazne?

pierri, no on nema velmi rad obchody ale Ikeu extra neznasa

inak aj niektore baby neradi nakupuju, napr. moja segra

csikike
3. aug 2008

lari, hej, je to az neskutocne, ale nevadi im prejst aj 30 obchodov a to mas vidiet ako si kupuju na seba veci... 😲

csikike
3. aug 2008

lari, torta je super, a ten tvoj si kludne moze aj 7 rokov odtajit 😉

lara1znk
autor
3. aug 2008

no ty sa mas, ja by som brala takeho chlapa

pierra
3. aug 2008

csiki si veelmi zlata ale nic z toho nie je take zivotne dolezite aby som ta tym zatazovala.. mensie veci donesie svokra vlakom a vacsie pockam kym nepojde niekedy segra na sluzobku.. ale este raz diiky..
co ides ty kupovat v ikei?

moj muz tiez vyslovene neznasa nakupovanie, jedine ked on nieco potrebuje ale to ideme cielene do jedneho obchodu a ak to tam nahodou nemaju,tak dalsi pol rok pauza 😅 uz ho so sebou ani netaham,vsetko si vybavim sama,jedine do potravin mi pojde cez vikend na velky nakup nic viac.. najhorsie to bolo ked sme chceli santit so svagrinou vo viedenskych obchodnych centrach tyzden pred vianocami 😀 po pol hodine stratil nervy 😀

idem pozriet foto..

pierra
3. aug 2008

jeeej krasna torta, mnaam.. a co je na tej fotke na torte lari?

lara1znk
autor
3. aug 2008

no pierri, to ani moj neznasa nakupovat spolu so mnou, hlavne moje veci 😀
ale on sam sa teda vie obkupit, to by ste pozerali a to zvlast ked tu nie som

lara1znk
autor
3. aug 2008

pierri, to je jeho fotka ked bol maly skolak, je tam taky podareny 😀 🙂

lara1znk
autor
3. aug 2008

dobru noc kocky

ja sa idem vyvalit na gauc, snad si pozrieme nejaky film a medzitym si urobim nechty

zajtra mame busy den, rano idem k lekarovi a potom s malym na party tak sa ohlasim poobede
pa

csikike
3. aug 2008

pa lari. konecne som pridala fotky, ale len 2

pierra
4. aug 2008

dobre ranko.. joj csiki,velmi zlaty je tomik.. vody sa vobec neboli nie? 😅
aj vy mate ten bazenik muchotravku? nasmu jurkovi sa v nom na navsteve velmi pacilo 🙂

pierra
4. aug 2008

lari ako sa guyovi pacila poukazka na really?

csikike
4. aug 2008

hej, vobec sa neboji ale stale lezie z neho von a ked je vonku tak dnu, najradsej je prehnuty smerom von a trha travu a potom ju chce zjest...asi sa pasie 😀

penelope10
4. aug 2008

ahojte 🙂
jeeej csiki... no Tomasko je riadny srandista... 😀 😀
som sa pobavila... ze sukromnik 🙂 Inak tie nase deti uz budú iní kapitalisti 😅

csikike
4. aug 2008

pene, huginovi vsetko naj 😵
hej, budu, a asi im nebude chybat sebavedomie

penelope10
4. aug 2008

Jeeej dakujeme csiki 😵 😵 😵
Inak som vcera dumala, ze Hugi je nejaky lenosko... 😎 Niektore deti sa o 106 pretacaju, on sa iba vytaca do stran, a asi 4x sa pretocil. a do sedenia sa dajako sam vobec neberie... Kedy zacal Tomik sediet?

csikike
4. aug 2008

pene, tomik dost skoro sedel sam, ale to asi preto, ze sme s nim chodili cvicit... ale netrap sa nad tym, lebo kazde dieta ma svoje vlastne tempo... , len lekarom to vysvetli 😅

penelope10
4. aug 2008

no ja sa netrapim, len mi je to cudne... my sice necvicime, ale plaveme asi od 2 mes. A vcera som si citla mudru knihu tak ma to prekvapilo... Vsak raz sa hadam posadi 😅

pierra
4. aug 2008

pene jurko sedel az na 8.mes.. urcite aj kvoli tej frejkovej perinke co nosil.. ale na kazdej poradni cca od stvrteho mesiaca sa nasa dr. dost cudovala,ze nepritahuje do sedu.. a pozri na betara, este nema ani rok a uz nam tu pomaly beha sam 😉

penelope10
4. aug 2008

Hugi sa pritahuje do sedu mozno od 3. mes. ...
Len vies ked citam, ze babetka za gulaju a prevracaju z bruska na chrbatik a naopak a robi im to nesmiernu radost...a tak sa posuavaju... Tak moj je asi iny.. 😀 😀

csikike
4. aug 2008

pene, neboj, pride nato aj Hugi a uvidis, ze nebudes za nim stihat a bude to zo dna na den 😉
ja uz takmer ani dlazku nemusim zmyvat, tomik ako lezie nechava za sebou dokonale vycisteny povrch 😅 hned zmyty slinami a ususeny bodynkom, potom vyzera ako ciganska hracka

pierra
4. aug 2008

csiki 😀 😀
jurkovi viete co najviac chuti? zablatene topanky 😝

penelope10
4. aug 2008

😀 😀 Baby ste zlate, ze mam chcete potesit 🙂

penelope10
4. aug 2008

...ma (pardon)

csikike
4. aug 2008

pene, to je vazne tak, tomik sa pred 3 dnami nevedel sam postavit v postielke a teraz? ved vidis na foto
a tak isto to bolo aj s palzenim, proste jednotho dna zacal a uz s tym neprestal a teraz aj so 4nozkovanim je to tak, ked chce prejde tak kus a ked ho to omrzi, tak sa hodi potrebu, dobre mu klepne sanka na parketach a plazi sa dalej a dnes sa sam postavil o sedacku z ktorej tak rad padal ked bol mensi 😅

tatiana
4. aug 2008

ahojte 🙂

Pene nezufaj, kazde babo je svojske 🙂
vsetko dobehne 🙂

A Riska nam niekto asi vymenil --- je zly jak cert hlavne, ked chce spinkat.
vrieska jak divy ... : (((
skoooncili mi dobre casy ...

csikike
4. aug 2008

jo tati, poznam, tiez sa tomik po 4m pokazil a nastastie uz mi ufoni vratili mojho dobruckeho tomika 😵

tatiana
4. aug 2008

noo presne po 4,5 mesiaci ...sam sa uz nezahra , no non stop sa pretaca na brusko, potom tam pisti ...
katastroooga.
a to este nechodi :(((

pierra
4. aug 2008

ahoj tani..
ja po vas neopakujem ale u nas sa to zacalo tiez presne na jurkove 4mes. posledna prespata noc bola na silvestra.. ale neprajem ani jednej z vas aby to trvalo tak dlho ako u nas.. ja si myslim,ze jurko sa polepsi az ked mu vyrastu vsetky zubky 🙄

penelope10
4. aug 2008

pieri akurat som vcera citala, ze 50% deti nema absolutne ziaden problem pri zubkoch ... 😎
Inak to musi byt o drzku s tymi nocami 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre