Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

penelope10
4. aug 2008

tani ahoj 🙂
snad sa to zmeni, Hugi ma tiez dni ze je ako cert a potom takem ako dnes, ze doobeda spal 2x a vzdy sa usmieva a je uplne spokojny... 😵 😵 ja by som to mozno ani s vekom nespajala 🙂

tatiana
4. aug 2008

Pene - ja to nespajam s vekom 🙂

lem so, potvrdila, ze hej hej aj moj sa zmenil : )))

lara1znk
autor
4. aug 2008

ahojte,

csiky mile fotky, tomasko je zlatucky, vidno ze vodicku zboznuje a ty si podarena s tym jeho sukromnictvom 😀
a sikovne stoji, on asi bude jeden z tych co aj rychlo zacnu chodit,
ako tanickin risko

a my ostatni si este pockame 😀 , vsak pene, pierra
ale je to tak kazde dieta ma ine tempo, takze netreba sa nicoho obavat, jedneho dna budu vsetci chodit, rozpravat atd.

tani, tak je skoda ze sa spanie pokazilo ale je to tak, deti prechadzaju fazami tak len dufat ze ta dobra faza sa vam coskoro vrati

ja uz nekomentujem nase spinkanie, on sa stale budi, ja to uz nechapem a fakt sa uz nad tym ani nejdem zamyslat, vcera sme boli hore dole tak casto, fakt neviem ci hladat pricinu, alebo to len nechat tak a dufat ze to jedneho dna prejde a opat sa dockame prespatej noci 🙄

dnes sme boli na tej party, tak skoro vsetky deti tam uz krasne prespia celu noc, dokonca jedno male 4,5 mes. tiez, tak som len pozerala ale uz ma to ani nejako netankuje, na unavu som si tiez zvykla, ze vyzeram ako matoha na to si dufam zvykol guy 😅

u nas bolo krasne dnes ale zajtra sa to ma pokazit a do konca tyzdna dazde, tak sa pripravte na moje sustavne stazovanie sa

pierra
4. aug 2008

pene, tak moj juraj urcite patri k tym 50% co so zubkami problem ma 🙂

lari aj ty mas teraz zvysenu spotrebu ocneho korektora? 😀

lara1znk
autor
4. aug 2008

tak ja nic take nepouzivam, tak si to vies predstavit ako vyzeram 😒

lia
4. aug 2008

ahojte 🙂
lari,vy vobec nespinkate??a cez den??

lara1znk
autor
4. aug 2008

ahoj lius, ako?

no spinkame, cez den dvakrat, rano a aj po obede a vecer zaspi s guyom a casto sa nam budi, kym ideme spat my dvaja tak sa asi dvakrat aj viackrat este zobudi, utisi sa hned ked mu dame cumlik alebo len ho pohladkame, pomojkame ale aj tak nechapem preco sa tolko budi a v noci sa vacsinou zobudi raz ale to je celkom culy, akoby vyspaty 😕
ja som myslela ze su to zuby ale to uz trva prilis dlho takze asi nie

co mas noveho?

tatiana
4. aug 2008

ahojte 🙂

tak ja mam este stale chlapcov vonku 🙂
Tibco isiel pokocikat a nech sa risulo trosku vyspinka.
Sica spinkal pekne poobede, no vcera toho moc nenaspal, tak dobieha 🙂
A hadam ma nebude zasa jedovat.

baby on sa nam dnes v kociku zdvyhol tak na polobrusak 🙂) potvora mala 🙂

najradsej by len sedel, ale nechcem ho moc davat ...
Mam tolko zehlenia, ze dovi dopo ale co uz, asi pri telke to popiglujem.

Lius caues 🙂

Baby, aj ja som inak ako matoha, ale co uz ...riziko povolania : )))

pekny vecer 🙂

lara1znk
autor
4. aug 2008

baby, o kolkej ukladate drobcov do postielok? asi o dost neskor ako my

tani, aj ja mam zehlenie ale bude musiet pockat, teda malemu som ozehlila vcera a nase nesuri

my ideme oslavovat, vecera je navarena, k tomu vinko
pekny vecer 🙂

pierra
5. aug 2008

dobre ranko..
baby tak my mame za sebou dalsiu otrasnu noc.. ani neviem kolko krat bol jurko hore, po 20-tom zobudeni som prestala pocitat.. ja som uz na nervy z toho 😢

lari my jurka kupeme o 19:30, potom mlieko a zostava uz v posteli.. niekedy sa mu podari zaspat uz o osmej, no vacsinou tak o pol deviatej zaspi a spi do pol siedmej prevazne.. samozrejme so vsetkym tym nocnym cirkusom..
a cez den ho od dovolenky uz davam spat iba raz o 11-tej a to spi tak 2,5 aj 3 hodky niekedy..
co dobre si vcera varila? 😝

tani aku ste mali vy noc?

penelope10
5. aug 2008

ranko....
juj pieri.... 😒 inak neskusala si bylinky... hovorim jako stara bylinkarka 😀 😀 .. ale take co posobia upokojujuco, vies cajik uvarit...
My mame noci spoko budi sa max 2x na kojenie, ale zaspavanie je cim dalej tym horsie, kupem ho medzi 19:30 -20:00, potom nakojim a ide spat.. zaspi okolo 20:30 - 21:00´. Najnovsie mu pustam rozpravky z CD... ta zmena hlasu pri citani ho fascinuje a upokoji sa pri tom a zaspinka 😵 😵

pierra
5. aug 2008

pene vidiiis... ja som tiez zistila,ze ked mu spievam a hladkam ho,tak ho to upokojuje.. teraz mu chcem kupit na narodeninky CD od podhradskej a canakyho -uspavanky..
bylinky som skusala, aj homeopatika, aj od neurologicky som mala kvapky, aj dithiaden, cipky do dupky.. ja mam doma tolko liekov 😒

lara1znk
autor
5. aug 2008

dobre ranko,

varila som chilli perri, aj ked sama som si dala pizzu lebo tam ide take maso co ja nemam rada 😅

tak nas maly chodi spinkat uz o 19ej, akurat na dovolenke sme to posunuli asi o hodku

my sme tiez mali taku otrasnu noc a vecer okolo 23ej n ormalne vrieskal, reval, chudak najrpv sme mysleli ze sa mu nieco zle snivalo ale uz som si ista ze su to urcite zuby, asi stolicky, chudak bolo vidno ze ho nieco boli a stale si pchal rucicky dozadu do pusy, musela s om mu dat aj sirupcek potom proti bolesti tak sa nejako ukludnil ale samozrejem spal s nami celu noc zase a rano o 5.30 uz bol hore.
Som mrtva 🙄

teraz som ho uspala na chodbe v kociku lebo vonku prsi.

pierri, aj u vas to musia byt zuby, lebo to fakt trva aj mesiace, ved tie dasienka tam pracuju a ked uz zubok vykukne von, to uz je zaverecna faza ale co vsetko sa tam deje predtym.
chudatka deti, co si musia vytrpiet a my s nimi 🙄

pierra
5. aug 2008

lari,ja verim,ze su to zubky.. k lekarke chodime pravidelne,stale jej opakujem nas problem, ona ho vysetri a skonstatuje,ze klinicky je o.k.
kolko zubkov ma mat vlastne dieta na zaciatok?

csikike
5. aug 2008

pierri, nam by stacili aspon 2 😀

penelope10
5. aug 2008

Baby ked uz o zuboch....je rec cistite babatkam zubky ?

csikike
5. aug 2008

pene, ja este nemam co cistit 😅
inac, baby, ako ste zabranili drobcom aby mali doranane cela? tomik uz mam malu modrinku a bude mat dalsiu, narazil o postel, vsade sa chce postavit a potom padne a vzdy na celo 😢

lara1znk
autor
5. aug 2008

ja neviem pierri kolko, asi je to individualne, z nasej skupiny babetiek co sa tu stretavame ma nas maly najviac zubov a to nie je najstarsi, my mame 7 a ostatne deti zatial len po 2

no ale cim skor si to cele odtrpime tym lepsie, teda dufam

my cistime zubky kazdy vecer, mali sme obdobie ze si nechcel dat vycistit ani za nic, akurat sme zacali zacali a ide to celkom dobre,
cistime hned vo vani pocas kupkania, predtym sme na posteli ale to bola pasta vsade a prezliekala som postelne kazdy tyzden

csiky, aj nas maly vstava ale musim klopat modriny zatial nema na cele, ale zato nozky ma cele omodrinkovane, tomu asi nezabranis, casom sa vycvici a pojde mu to lepsie

lara1znk
autor
5. aug 2008

zienky, poradte nejake hry, aktivity, co mam s malym robit cely den, teraz ked prsi, teda cely tyzden 😕 😒

ako naschval sa teraz ani nechce hrat sam, len by lozil kade tade a vymysla, stale len ovladace, telefony, jeden telefon uz nam pokazil a samozrejme k pocitacu a uz tuka do klavesnice,
dala som mu misku s cestovinami - nevarenymi tak sa trochu pohral a potom ich zacal jest 😀

csikike
5. aug 2008

lari, tak mu ich uvar 😀

tatiana
5. aug 2008

cauko 🙂

Lari? a aku zubnu pastu pouzivate? 🙂

Volakedy bola Perlicka : )) fuuuj to bol hnus : )))
Alebo Tutti Frutti - fuj aj teraz si spomeniem na tu hnusnu chut 🙂))

A zabavku? no ja mam problem s krpuchom, ked je hnusne, on by len sedel a tukal do klavesnice : )))
ale citam mu a tak ..
no s 4 mesacnym je to hroza, jeho nic este nebavi dlhsie ako 7 minut.

A dnes som ho uspavala teraz pred chvilkou a rozpravala som mu Karkulku a on sa taaaak rehotal nahlas 🙂))

lara1znk
autor
5. aug 2008

ha ha tani, prid aj k nam porozpravat

aj nas pocuval ked sme mu citali ale take casy uz skoncili, teraz len grabe knihu a cita si sam, no knihy ma rad, vie sa zabavit aj sam, ale ked to potrebujem a ina moznost nie je, tak just nic

my mame pastu odtial, u vas taku asi nekupite, my sme to dostali v takom balicku od sestriciek aj s kefkou, so vsetkym
ale pozri u vas su iste tiez detske pasty na vyber
a nahodou ja som mala rada tutti frutti 😝

my sme mali ockovanie dnes poobede, pekne sme to zvladli, dokonca som malemu za odmenu dovolila kococku cokoladky, spapal len sa tak zaprasilo po nej
ale to len vynimocne mal dnes

urobila som rybaciu pomazanku na veceru, som zvedava ci bude papat

csiky, no asi uvarim zajtra hrniec cestovin, nech sa s nim vyhra a mam aj o obed postarane

pierra
5. aug 2008

tani u nas je detska elmex, ta by mala byt kvalitna.. my ju mame kupenu ale neotvorenu.. jurko sa s kefkou iba hra, predtym som mu mohla vycistit zubky a rehotal sa pritom, teraz ani pusu neotvori... ale to vsetko pripisujem zubkom..
inak posledne dni nepapa vobec obed ani nic nadrobno nakrajane iba tekute jedla t.j. jogurt, ovocna vyzivka a detsky prikrm pre 5 mesacne deti 😒

pierra
5. aug 2008

lari peknee fotky 😉 a s tou narodeninovou tortou na zaciatku albumu ma provokujes vzdy ked pridas nove foto 😝

lara1znk
autor
5. aug 2008

pierri, presne toto prezivame my s jedlom, teda momentalne je trochu lepsie obdobie, posledne 2 dni papa lepsie ale inak to co opisujes, jedine zuby to mozu byt

pierra
5. aug 2008

kedy to uz skonci 😢 ☹

lara1znk
autor
5. aug 2008

😢 presne pierri, ja sa kazdy den pytam to iste

pierra
5. aug 2008

a kazdy vecer idem spat s tym,ze mozno prave ta najblizsia noc bude super,ze zacne lepsie spavat a niiiiic 😒

lara1znk
autor
5. aug 2008

pierri, ja ani to, lebo zvycajne ked ideme spat uz mame maleho u nas v posteli
ale mali sme zopar aj celkom dobrych noci, ked prespal vacsinu v cestovnej postielke tak dufam ze dnes bude tiez jedna taka

a na tortu si nerob chutky, aj tak by ti asi nechutila, si myslim

tatiana
5. aug 2008

jeeej Lari - Christianko je velky fesi 🙂
a ani to nie je pravda, ako ten cas leti, co? 🙂

A aka bola oslava? a torta? lebo vyzera uuuuzasne 🙂
baby ? od kedy si asi mozem dat kokos? 🙂)
Mam chut upiect taky kolacik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre