Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

penelope10
21. aug 2008

ahojte 🙂 🙂
no taky fajny rezen by som si aj ja dala 😝 😝 😝
Inak ako sa mate?

csikike
21. aug 2008

ahojte, vsetko naj k ruiskovmu vymesaciu 😉
a rezne...ako dlho sme ich uz nemali? ale v nedelu budu, babka oslavuje, tak ideme k nej na obed a ona ich robi najlepsie ake som kedy jedla 😵
a mam novinku... 😵
nie, nie som tehula, ale tomik uz bude selma zubata...teda dufam, este nic nevidno ale uz citit a asi hned 2 spodne, konecne, asi cakal na pekny datum, aby sme si to lahko zapamatali (vcera som to nasla) 😀

penelope10
21. aug 2008

csiki pockaj ked sa to zo zubkami rozbehne u tomika... nebudes ich stihat pocitat 🙂
ale veci co su po 1x su najkrajsie 🙂

csikike
21. aug 2008

pene, hugi ma uz kolko?

lara1znk
autor
21. aug 2008

ahojte kocky,

my sme mali busy den, boli sme rano trosku v meste, potom v parku krmit kacky, no skoncilo to tak ze sme sa s malym len natahovali o ten splesnety chlieb 😖 , kacky ho nezaujimali len by jedol, takze nabuduce ho bud poriadne nakrmim doma alebo sa vyberieme s novym chlebom, nie storocnym 😅

aj hojdacky a ihrisko sme stihli a potom ma prisla kuknut kolegyna z prace a vraj to tam ide dole vodou, same stresy a tak som happy ze nejdem naspat

pierri, praveze mam dobru pneumatiku okolo pasu, na fotkach to dobre kryjem, ale ked som nejaka pazrava v poslednej dobe, odkedy c hodim cvicit aj viac zjem sa mi zda

jej csiky tak uz ich citit, to je najlepsie ked ich vyjde naraz niekolko, potom si zase oddychnete

pekny vecer kocky

penelope10
21. aug 2008

Csiki no mame vzdy len 2 dolne. horne 2 mu ide (s prestavkami) asi 1,5 mes. a nic... a dnes bol baby extremne nervny + zacal vyraznejsie kaslat tak neviem co si mam o tom mysliet, ci je to sucast liecby alebo je to zhorsenie stavu 😒
a je stasne naladovy poplakava kedy - tedy potom ma navaly energie ako duracelko a vyvrcholi to tym ze sa uplne spoti a musim ho prezliekat aby to este viec neprehlbilo jeho prechladnutie a do toho si zuzle plienocku v ustach .... no des... Verim ze tento stav je prechodny 😎

A lari a ostatne vy ste stihle jedna viac ako druha a pretekate sa v "pneumatikach"? 🙂

tatiana
22. aug 2008

ahojte 🙂

dakujeme ku gratulacii🙂

a zubky ziadne a asi tak skoro nebudu...
noo sak raz snad ano🙂))

lara1znk
autor
22. aug 2008

ahojte kocky, nejako je tu ticho dnes, co porabate?

aj my gratulujeme riskovi k mininarodkam

tatiana
22. aug 2008

dakujeme lari 🙂

No my sme spali - obaja 🙂
asi pojdeme von a ja vyskusam sportak ...
noo moc sa mu v nom nepaci ...
dnes sme sami dvaja, T ma nejaku oslavu ...
😖

penelope10
22. aug 2008

ahojky 🙂
aj my sa pripajeme ku gratulacii riskovi...

Tani, preco sa mu nepaci ? nas bol zo sportiaka nadseny... viac videl 😉

lara1znk
autor
22. aug 2008

tani a aky mate?

tatiana
22. aug 2008

Hello 🙂

Pene - dakujeme 🙂

No mame Cortinu, to je 3 kombinacia a je nejaky veliky a dlhyyyy.
Uf ale dnes som ho tam nasupala a kukal jak puk 🙂

Ale asi sa mu aj pacilo, lebo zadriemkaval.
Bola to len pokusna jazda do obchodu 🙂

Inak mne sa robi pizza na veceru - mnaaam
No a treba mi 😠 ale ked ja na nu mam takuuu chut 😅

penelope10
23. aug 2008

ahojte 🙂
kde ste kto? 😕 😕
ako vikendujete?
My sme s drobcom ostali sami, tatik isiel za inym programom... 🙄
Inak baby neviem, no mam pocit ze maly asi od 7 mes. si vyzaduje ovela viecpozornisti, chce viac komunikovat a ovela menej sa dokaze zabavit sam.. Tiez mate podobnu skusenost? resp. ako to bolo u vas?

lara1znk
autor
23. aug 2008

ahojte kocky,

pene, aj my sme mali taku fazu, neboj to prejde, skus malemu dat ine hracky, nieco co ho viac zaujme a mozno sa dokaze potom zahrat aj sam,
ja musim klopat ze v tomto je christianko perfektny, on sa velmi rad hra sam a aj ked sem tam je den ze chce vela pozornosti, celkovo sa stale vela zahra sam a ja mam cas aj na varenie atd.

a co porabate? kde vam odisiel tatino?

a vy ostatne kocky?

my sme dnes doma a vonku je nadherne ale mame nejake veci porobit okolo domu, teda guy maka, ja som akurat dovarila obed tak ideme papinkat
potom do zahrady na piesok, bazen a snad aj park nam vyjde neskor

krasny vikend, my mame volno aj v pondelok tak som happy ze si uzijeme guya poriadne 😵

pierra
23. aug 2008

ahojtee..
my sme doma od nasich, bolo super len to nocne spanie 🙄 asi bude stacit ked napisem,ze do tretej rana sme sa s jurkom striedavo hrali alebo plakal na posteli.. a doma tato noc bola este horsia 😢

k tomu samostatnemu hraniu, jurko sa poslednu dobu velmi zriedka zahra sam ale asi je to tym,ze sa uci chodit, to ho bavi ovela viac,tak stale si vyzaduje aby s nim niekto chodil..

pierra
23. aug 2008

a este som vam chcela napisat zazitok z cestovania, ako som sa trepala s jurkom autobusom k nasim,zoznamila som sa s jednou holkou,ktora tiez cestovala s malym dietatkom a tak sme si porozumeli,ze sme sa celou cestou rehotali akoby sa stretli dlhorocne kamosky.. aj sme sa dohodli,ze sa este stretneme, no ako z filmu 😀

baby pouzivate niektora pampersky? mam 50sk kupony na zlavu na plienky /8ks/ a 30sk kupony na vlhke obrusky.. nechcete? rada poslem postou 😉

penelope10
23. aug 2008

pieri aj ja som dostala 😀 ... tie kupony a tiez neviem co snimi... koko vobec stoja pampersky, inak tesco co sme pouzivali uz tiez zdrazeli, teraz mame babylove (dm) Som s nimi spoko, mozno pri nich aj ostaneme 🙂

No a novinky maly sa snazi plazit 😎 Robi to uplne zapalene ale viac "chce" ako "vie"... Ak mi rozumiete 😀 🤐
Tatino siel kosit zahradu...akoze "nasu" ale je tam iba 1 stary dom + zahrada..

Pieri to sa stavaju take veci 🙂 Aby bol zivot zaujimavejsi 😉
Inak ja som s malym nesla ani MHD, nie to z mesta niekam von busom 😕 Mas moj obdiv 🙂 🙂

tatiana
23. aug 2008

ahojte 🙂
baby dik 🙂 my pouzivame huggies 🙂
pene ? ake su z DM? ktore konretne matee?

penelope10
23. aug 2008

dm SU BABYLOVE 😉 TAKE TUSIM 7-15 KG maxi 🙂 si napamatam lebo som sacok vyhodila ...

pierra
23. aug 2008

pene teskovske zdrazeli iba o 15sk v akcii... to sa este daa.. pampers stoja raz tolko ale je tam viac ks.. ale podla mna aj spotreba z nich je vacsia pretoze su tensie 😒

lara1znk
autor
23. aug 2008

aj my pouzivame babylove z dm ked sme u nasich, som s nimi spokojna

a to som vam uz pisala kocky, ze ani nevyhadzujte prachy na pampersky, lebo na SK su teda ine pampersky ako u nas, neda sa to ani porovnat, raz som kupila ale nic moc 😖

pierri, tak to bol osud, stretnutie s tou maminou 😉
to sa stava, ja na take veci verim

tatiana
23. aug 2008

mne sa pampersky nejako nezdaju ...
ale mnoho babam vyhoviju ..
mne nie ..

teda pisem akoby som ich ja pouzivala 😀 😀 😀

uff

No a huggies premium 🙂 tie mame ...

penelope10
23. aug 2008

tie som ja mala iba 1 taku skuskovsku a dalo sa...
teda ked sa to da po pouzití 1 plienky povedat 😀

csikike
23. aug 2008

ahojte, prave sme sa vratili z navstevy, boli sme boliet malu Leu, ma 2 mesiace...baby, ja chcem male babo 😵
inac, ja mam huggies, nedonosene, teda, ledva som cakala kym kupime ine, bo tomik ich precikal... a pampersky boli fajne, ale najviac spokojnosti mame s tesco 😉

monika1
24. aug 2008

Ahojte baby 🙂
tak my sme doma zo svadby,bolo fantasticky,neskutocne sme sa s muzikom vyblaznili,uz teraz mam svalovku tak cakam co bude zajtra 😅 maly to s babkou zvladol perfektne,ale odkedy sme prisli tak ma len vkuse pusinkuje 😵 zlatko moje strasne mi chybal aj ked my jemu asi az tak nie 😅

inak pouzivame plienky tesco,huggies pomenej a aj to jedine cez den,v noci mi ich precika,to iste aj pampers 😒

lara1znk
autor
24. aug 2008

ahoj moni,
hod aj nejake fotos, alebo posli na email
ako dlho ste boli prec z domu?

my sme dnes mali rizito, drobec pekne papkal a to iste aj my
boli sme v parku trosku a inak len tak lenosili doma

pierra
24. aug 2008

ahojtee.. aj ja som zvedava na foto monii 😉
nas dnes pozvali na svadbu o 3 tyzdne to bude.. maleho urcite neberieme,tak uvidim ako to zvladne u nasich.. 😒 ja vsak nemam saty, tie co som mala pred tehotenstvom su mi na bruchu tesne a v bokoch velike, nemam ani chut nejake hladat, skusat, vyberat .. 😒 moni porad nejaky obchod..
🙂
my sme dnes boli u manzelovych starkych pri svokre cely den, navarila nam, napiekla, popestovala maleho.. joj dobre som si oddychla.. pred dalsou nocou.. 😝 😀

lara1znk
autor
24. aug 2008

joj pierri, citim s tebou 😔

skuste ho zobrat na svadbu, vytancovat ho poriadne nezmara maleho 😉 a mozno sa tak unavi ze konecne zacne dobre spinkat
len srandujem 😉

csikike
24. aug 2008

baby, ja sa musim postazovat
dnes sme boli u mojej babky, tam bolo super, ale maly sa pred odchodom dogrckal, a potom sme sli k svokrovcom...
vraj len na chvilku...
ja aj lutujem, ze sme tam sli, maly samozrejme zacal mlaskat naprazdno, lebo to robi vzdy ked vidi niekoho jest, tak som mu nechcela nic dat, a moja uzasna svokra aj s svagrinou, ze chuda male, ani jest mu nedam a chceli do neho natlacit daky dzus (keby bol aspon 100%), alebo vodu z vodovodu... alenze som nechcela, lebo maly nevie odhadnut kolko moze jest...
a moj drahy povedal, ze ma uz zubky, tak oni bez umytia ruk mu sahali do ust... a ziadne takze, ze ked robia vonku s kvetmi aby si umyli ruky predtam ako zacnu natahovat maleho 😠
uz som bola taka nazlostena, ze som nakricala
a radsej som bola cely cas vonku, len aby som ich nevidela 🤐
a ked sme odchadzali tak akurat svokra hudla drahemu do hlavy, ze ona ich nekojila tak dlho a tak..., radsje som ani nepocuvala, lebo by z toho bola iba hadka,
hlavne, ze svagrinina dcera od ani nie roka chlasce domacu a vina a alko, co zostane v stampedlikoch)... ale ja som ta divna, lebo este kojim 😖

csikike
24. aug 2008

a co je este horsie, kamoska mi pisala, ze jej mamina dnes zomrela...tak som svoju zlost aspon vyplakala ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre