Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
24. aug 2008

booozeeee csiki,to mi je luto ☹
a co na to manzel??zastal si ta??ved ty vies ,co je prenho najlepsie.tak asi tam tak skoro nepojdes,co?? 😖

lara1znk
autor
24. aug 2008

jezisi csiky, to je otrasne, povznes sa nad to, kasli na nich
ty si tomaskova mama, ty najlepsie vies co je pre nho dobre a rozhodnutie je na teba, oni ti mozu tak maximalne poradit
ale upne si viem predstavit ako ta vytocili tym vsetkym, spinavymi rukami atd.
lebo ja to mam podobne s mojou svokrou 😖

lia
24. aug 2008

to mi je luto csiky ☹ 😔 ,uprimnu sustrast 😔

lara1znk
autor
24. aug 2008

csiky, to je velmi smutne, uprimnu sustrast 😔

csikike
24. aug 2008

baby, aj mne je luto, je to moja najlepsia kamoska 😢
a s manzelom sa nerozoravame, s nim sa totiz neda 😖 , je to perfektny chlap, ale ked sa nahodou nastvem alebo on, tak sa nedokaze o tom porozpravat, co mne strasne vadi, takze to riesime sposobom ticha domacnost, viem, ze sa mi neoplati nic hovorit, lebo aj tak mi neodpovie... 😔

lara1znk
autor
24. aug 2008

no vies csiky, chlapi su citlivi na svoje mamy, teda aspon u nas je to tak
ale my sa zato vieme kvalitne pohadat a zvlast kvoli svokre

drz sa csiky a daj si pauzu od svokrovcov, snad nabuduce sa uz budu kontrolovat a nebudu ti kecat do vychovy ale oni su stale tie najmudrejsie 😖

monika1
25. aug 2008

Ahojte 🙂
lari boli sme prvykrat tak dlho od Adamka,v podstate svadba zacinala o 15tej a prisli sme domov na druhy den o 11tej takze tak 😉 link na fotky vam dam do IP

csiki to mi je luto tvojej kamosky ☹
a tvoja svokra,to no comment 😠 strasne co v poslednej dobe pocuvam o svokrach,moja je celkom v pohode... no na tvojom mieste by ma tam dlho dlho nevideli 🤐 ale co je najhlavnejsie,manzel by mal stat pri tvojom boku a obhajovat ta pred mamou 🤐

pierra
25. aug 2008

ahojtee..
baby neviete,ci detsky sirup proti horucke, napr. panadol ma taky isty ucinok priamo zo striekacky ako ked ho podam jurkovi vo flaske caju? sme totiz po ockovani a stale mi ho vypluval,len v cajiku ho zatial viem oklamat 🙂

monika1
25. aug 2008

pierri ak ti vypije celu flasu caju tak je to ok 😉

lara1znk
autor
25. aug 2008

dobre ranko,

pierri, ja davam lieky vylucne striekackou a tiez sme mali velky problem aby mi to maly nevypluval, ja ho klamem cumlikom, akoze mu idem dat cumlik a rychlo trosku sirupu so striekackou a tento proces nam trva aj 5-10 minut niekedy ale nakoniec to cele vypoije

a ako ockovanie?

moni, tesime sa na fotky 😉

pierra
25. aug 2008

no jurko zo zaciatku ten sirup papal ako maskrtu ale ked mu isli zubky a dostaval ho castejsie tak sa mu zhnusil asi 😅
ockovanie zatial v pohode,uvidime co bude do vecera.. 🙂

lara1znk
autor
25. aug 2008

to mame aj my pierri, raz mu to chuti, len sa tak olizuje, potom sa tvari divne a vypluva ho
teraz mame s pomarancovou prichutou, predtym sme mali jahodovy tak aj zmena prichute pomohla

tak drzim palce nech to zvladnete bez teplotky

pierra
25. aug 2008

no dufam aj ja..
poobede sa mam stretnut s kamaratkou, ona ma o 14dni mladsiu dcerku od jurka, oni tiez dnes idu na ockovanie, tak som zvedava ako sa s tym nase dietky popasuju 😅

baby nemate nejaky dobry recept na zeleninovy salat? rozmyslam co na nedelu na oslavu 😲

penelope10
25. aug 2008

ahojte 🙂
csiki... je mi to luto s tou kamoskou... 😔
a svokru pust z hlavy... ja by som tam chodila na tvojom mieste co najmenej, potom budes ich excesy lahsie znasat 😉
ja chvalabohu ze nemam svagrinu..svokra staci 😀

moni aj ja si prosim link na fotos zo svadby 🙂
my ideme 20.9 na svadbu... sice este nas ofic. nepozvali ale zbarame sa...

lara1znk
autor
25. aug 2008

moni, super fotky, nevesta bola krasna a tvoje saticky no tip top, velmi pekne

pierri, my mame velmi radi grecky salat, hodim ti recept do IP ak chces?

ja akurat varim fazulovy privarok, dufam ze sa mi podari, este som to nevarila 😅
a dufam ze drobec bude papat

pierra
25. aug 2008

to je ten s kukuricou a sunkou? no rozmyslam,ze by som ho aj mohla urobit ale segry nejedia sunku,tak im nejaky hlavkovy salat s avokadom alebo co.. budem robit aj masko no tak zase aby to aj pojedli vsetko.. 😝

tatiana
25. aug 2008

aj ja si prosim aspon jednu fotku 😎

lara1znk
autor
25. aug 2008

nie pierri, tam ide uhorka, paradajky, cibula, feta syr, olivy a dressing

pierra
25. aug 2008

mm.. posli recept lari 😝

tatiana
25. aug 2008

baby 🙂

tak ja som dnes kupila tie DM baby love plienky a su dost o nicom 😒
nemaju pruzny pas vzadu a este k tomu sa to vnutro tak zhuzve .. no des ..
a inak jedna vyde cca 5,70 co je dost :(

mnam grecky salat zboznujem ... 😝

penelope10
25. aug 2008

Tani vazne?
my sme teraz ukoncili balenie maxi, a som s nimi velmi spokojna.... + v tescu sm kupila maxi verziu (c.4) a tie tesco v porovnani s babylove sa mi zdaju tenke...
Tak ja uz neviem... 😎

monika kocka si bola.... 🙂 🙂 😵

Lari hod aj sem ten recept na grecky salat 😉

tatiana
25. aug 2008

Hej?
no teda ...
ja neviem, sak to dopouzivam uvidim ..
aj risko ma maxi 🙂)
od 7 -14 kil : )))

monika1
25. aug 2008

dakujem baby 🙂 dobre to padne najma preto ze som sa vychystala asi za 5 minut 😅

inak my robime casto grecky salat ale som zvedava akosa to ma spravne robit tak lari hod nam recept 🙂

pierra
25. aug 2008

my robime taky,ze: paradajky, uhorky, tm. olivy, feta syr a iba pokvapkane olivovym olejom.. ale na ten dressing som zvedava.. take kupene z obchodu nepozivame.. 😲

mne sa najviac pacila ta monikina fotka,kde si davaju pusu s muzikom 😉 romantickeeeeeeee 😵 😵

lara1znk
autor
25. aug 2008

kocky, ja neviem ci spravne 😅 , mam jeden recept z anglickej kucharky, ten robim uz dlho a velmi nam chuti, hned pisem len ulozime maleho

a tie plienky to je fakt take invidualne, co babo to ina prdelka a ine naroky 😅

monika1
25. aug 2008

pierri aj mne sa hrozne paci ta fotka 😅 🙂 a dakujeme 🙂

ja robim tak isto salat,teda plus paprika a este dam aj tzaziky korenie ale bez dresingu,teda na tanieri si nan dame este kyslu smotanu 😝

pierri a co vsetko chystas na oslavu?

pierra
25. aug 2008

no ani sama neviem moni,este len rozmyslam.. obed robim polievku, kuskus so zeleninou a kuracie maso k tomu, jurkovi jablkovu tortu.. o dalsich chodoch premyslam.. to je tazke lebo sestry sa stravuju dost zdravo a otec naopak lubi vsetko kaloricke a mastne.. takze musim zaujat na obe strany 🙂

pierra
25. aug 2008

joj este som vam chcela napisat.. dnes v poradni dr. objavila,ze jurko nema zostupene jedno vajicko do mieska, ja som si to nejak nevsimla.. vraj ho mam este par dni pozorovat ked mu nebude zima,ci tam je a ked nie tak urologia 😢 neviete co to znamena to nezostupene vajko? co s tym urobi urolog?

tatiana
25. aug 2008

pierri - asi to nic take nieje, to mu zostupi aj neskor ...

a dressing na salat ala ja : biely jogurt, saturejka, tsatsiki, cesnak a kopor 🙂
a je to 🙂

penelope10
25. aug 2008

pieri neboj urolog iba pozrie s USG... Snad to bude OK. 😉
K tym dressingom ja sorim taky s franc. horčicou 2PL, oliv. olej2 PL , nakraj, cibula, sol. cier. korenie a 1,5 dcl. mineralky. Cele sa to premieša do penista..a poleje sa tym salat. Mnamka to je... S tym ze do saltu davam aj jablka nielen zeleninu a aj zlty melon je fajn...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre