Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
26. aug 2008

tani ☹ .. snad je to len prechodne..

pierra
26. aug 2008

lari no ja ju vyslovene "zboznujem".. aj dalsiu idealnu matku D.R., ktora dojci so silikonami a je vo vsetkom perfektnaa..

monika1
26. aug 2008

pierri uplny suhlas 🙄 "idealne matky"

inac ja by som chcela tiez rozdiel tak 2-max 3 rocky takze mi to vychadza ze by trebalo zacat na tom aj pracovat 😅 ale moj muzik este nechce..

ja som tiez cely den sama,od 8 do takej 17tej ale uz som si zvykla,predsa nas zivi a viem ze tam neostava dlhsie ako musi a ponahla sa za nami domov 🙂 a vikendy su len a len nase 🙂

pierra
26. aug 2008

moj muzik zasa odchadza o 6:30 a prichadza cca o 19-tej, niekedy musi ist aj v sobotu ale tiez nemam pocit,ze by nas zanedbaval, ma to zaplatene a robi aby som sa aspon ja mohla venovat jurkovi za tych 5 tisic 🙂 s kamaratmi velmi vonku tiez nechodieva..

baby a to by ste boli potom doma 6 rokov na materskej?

penelope10
26. aug 2008

baby ze druhe 🙂
Ja by so rada isla do prace 🙂 a bojim sa ze ked bude 2.- he potom sa uz z MD tak lahko nevymotam, a bude to furt o tom, ze raz je jedno chore, potom druhe a tak dookola...
Nie som pritom ziadna karieristka, ale na durej strane ani "super matka"
No a ked chcete druhe a 2-rocny rozdiel sup- sup do toho 😉 ... najvyssi cas 😀

Pieri a s tou vereskou mas odkial? 😕 Ja uz nemam cas ani na bulvar ! ... predtym sa aspon co to ku mne dostalo, teraz som dost mimo 😎

pierra
26. aug 2008

pene, ja si bulvar vzdy rano precitam na nete este v pyzame aby som si zlepsila naladu 😀

a ja by som sa mozno dala nahovorit aj na tretie ale neskor, ako misa cobejka v 38r... ale tam su uz velke rizika,ze by to nebolo bez problemov 😲

pierra
26. aug 2008

inak ja som dnes cez obed pospala po dlhom case s jurkom 3 hodky,takze teraz tu budem surfovat do polnoci asi 😎

csikike
26. aug 2008

pierri, ja som na tom podobne, aj ked 3ie pri CR? neviem, ale mozno sa dam nahovorit na sterilizaciu... uvidim, je to este daleko... ale bolo by to pekne, mat doma takeho maleho maznacika 😵

monika1
27. aug 2008

Ahojte 🙂
no pierri ja by som ani s Adamkom nebola doma cele 3 roky,pride mi to vela 😅 skor tak 3-4 roky s dvomi detmi a potom sup do roboty lebo tak mi pride divne ist po 3 rokoch do roboty a po paru mesiacoch,mozno roku opat na MD,ci nie 😕
a tretie by som tak isto brala,tak za 10 rokov,juj moja fantazia 😅

csiki neviem ale nechapem to tvoje ze tretie pri CR? co je CR? 😅

inak noc opat sialenaaa,ja chcem uz spat celu noc 🙄

pierra
27. aug 2008

dobre ranko..
no ja si hlavne neviem predstavit byt 6 rokov doma ako napr. susedka moja.. to by som uz fakt nevedela ani fax poslat po tych rokoch 😀

moni CR - cisarsky rez 🙂

my sme mali klasickku "pohodovu" noc.. len asi 10x bol jurko hore 😎

lara1znk
autor
27. aug 2008

ahojte,
my sme mali tazky vecer ako predvcerom, fakt nechapem co sa deje, nie a nie spat
tak som s nim bola celu vecnost a obisla som naprazdno bez vecere 😒

u nas je materska taka kratka, nastastie mam chapaveho muza a vie nas uzivit ako tak vsetkych troch, aj ked nieco z domu si budem musiet najst coskoro, asi nejaky preklad
ale tiez by som si nevedela predstavit byt doma s dietatom tak dlho
a podla mna to nie je dobre ani pre dieta byt tak dlho doma, skolka ma velky prinos pre deti, ale az tak od 2 rokov by som povedala

pierra
27. aug 2008

aj ja si myslim,ze od 2.r. uz deti preferuju skor kolektiv.. a tu je dobre to,ze ak uz nenosi plienky zoberu ho do skolky lebo jaslicky su nenormalne drahe 😕

csikike
27. aug 2008

baby, na toto mam uplne rovnaky nazor, tiez si myslim, ze dietatku je najlpesie od r. 2 v kolektive, nie ako moja svagrina, mala ma 3 a mala naspupit do prace, tak sa znova vypisala na rikzikove, a aj s malou bola...by som sa zblaznila, a ona uz 4rok doma a to furt len nadava, ze nema manzela nikdy doma (ani sa mu necudujem- aj ked on je iba v robote)

lara1znk
autor
27. aug 2008

u nas v tom nie je ziadny rozdiel, jaslicky ci skolka, vsetko je to pod jednou strechou, len sa dieta premiestni z jednej miesnosti pripadne poschodia do druhej

my sme sa predbezne dohodli ze ostanem doma este do christiankovych 18. mes. urcite a uvidime co dalej,
mozno na tie 2 dni keby som si nieco nasla, by prospelo aj mne

ja som bola s mamou doma do mojich 4. r ale to kvoli tomu ze mala po mne dost skoro sestru ale sama som sa uz pytala do skolky 😅

penelope10
27. aug 2008

Ahojte 🙂
baby uz som doma... 🙄 boli sme plavat. To zacina o 8:00... lepsie ako vcera ale normalne by som spala.... ze az a idem varit...

Inak nasla som foto u pieri tak som sa zasmiala:

😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

pierra
27. aug 2008

baby mne sa v noci snivalo,ze som mala druhe dieta, syna a ze som znova mala problemy s kojenim.. ze som mala uplne rozhryzene prso ako keby mi ho pitbull dohryzol 😀 😝

lara1znk
autor
27. aug 2008

pierri, to uz su tie nocne mory z toho spankoveho deficitu 😀

dobra fotka 😀

pene, co varis? daj nejaky tip

penelope10
27. aug 2008

Lari nic extra .... nehovoriac ze sa mi nechce 😅
zemlovku a polievku este neviem mam cely zeler, zeby zelerovu, kuknem v kuchar. knizke 🙂 Maly zalomil, jeho to plavanie vzdy tak zmôze 😀

pierra
27. aug 2008

pene kam chodite plavat?

ja varim paradajkovu polievku a rezance s tvarohom, tato bude nadseny kolko masa 😀

lara1znk
autor
27. aug 2008

baby vy stale varite polievku a hlavne?

mnam rezance aj zemlovku mam rada, polievky velmi nemusim
poslite kusok 😝

pierra
27. aug 2008

ja tiez nie som velmi polievkova ale moj muz ano a aj jurko ich ma rad, tak kvoli mojim chlapom 🙂

penelope10
27. aug 2008

Pieri na tahan. riadky 😉

penelope10
27. aug 2008

ozi ma napadlo, vy este s Jurkom plavate?

pierra
27. aug 2008

a mozu tam chodit aj take velke deti ako jurko? rozmyslam co budeme robit v zime 😲
nemaju web stranku?

lara1znk
autor
27. aug 2008

ja som si uz stihla pozehlit aj vyvesat pradlo
idem este utriet prach a povysavat 😝

nejaka som aktivna dnes, tie tie keksy 😅

penelope10
27. aug 2008

ja mam polievku tak napoly a zemlovka sa uz pecie 😀
pieri hej chodia tam aj 2 - rocní 😉
web neviem ci maju mozem ti poslat kontakt cez IP 🙂 ... ak chces

monika1
27. aug 2008

Ahojte,
jej ste sa rozkecali 🙂
ja som navarila paradajkovu polievku a francuzske zemiaky 😝 tiez som nebola polievkova ale ako som kojila tak som zacala jest a ostalo mi to 🙂

pene a to je kurz?daj info kolko platite a tak ako tam je 😉

csikike
27. aug 2008

baby, ste ma navnadili na to plavanie, len musim pockat ked sa to trocha ukludni a zozbierame sa tu baby z okolia a mozeme chodit spolu...samej sa mi moc nechce
ja som dnes robila granadir a na zajtra mam v plane mlety rezen so syrom...
dajte mi tipy co navarit pre maleho, uz som zufala, furt papa len to iste, sice dnes mal na ranajky vianocku s maslom, moze uz vianocku? 😨

pierra
27. aug 2008

csiki,ked ho neboli brusko z kysnuteho a davas uz lepok tak ja si myslim,ze mooze..

aj ja som zvedava na to plavanie hlavne sa mi to zda blizko, pene vy tam chodite pesi? a hygiena ma tiez zaujima.. v novej nemocke na rehabilitacnom je cisto ale je to zastarale a hlavne mne nevyhovuje cas lebo v tu hodinu mi nechodi nizkopodlazna elektricka a stale niekoho prosit aby mi pomohol, to ma nebavi 😒 a este som sa chcela spytat,ci tam je nejaky instruktor alebo je to take neorganizovane?

idem ja zehlit kym drobec spi.. dnes zaspaval hodinu a pol s velkym placom, nakoniec zaspal ako pil cajik z flase.. sa "ududlal" 😲

penelope10
27. aug 2008

baby nie kurz to nieje... (ak teda mate na mysli nejaky uzavrety celok) je to take no plavanie.. pohyb vo vode s detickami..
4 hodiny stoja 1040,- Sk /4 = 260,- Sk 45 min. plavania

Je to take spoko ... nam sa paci 🙂 Taky lepsi standard nie je to zasa luxusne ale take normalne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre