Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
27. aug 2008

fuu,tak dost vysoka cena.. 😲

penelope10
27. aug 2008

pieri je to organizovane precvicuje taka sestricka 😎
...ze neorganizovane? 😀 si viem predstavit.
Jasne ze chodime pesi... aj preto som sla tam nie na diamantovu... Tam je taka pani (chodila k nam domov plavat) a ta je fakt dobra (namakana)... v porovnani so "sestrickou" o triedu vyssie 😎
Ale pokial hladas pohyb vo vode tak je to spoko.

penelope10
27. aug 2008

vazne vysoka cena?
Diamantova je 350,- Sk 🤐
Ked si to porovas s plavani napr. v BA ... tak 260 je este spoko 🙂

pierra
27. aug 2008

ja to porovnavam s novou nemockou, tam je to za stovku 😅

ale aj tak pouvazujem lebo zima bude dlha a jurko potrebuje pohyb, novych ludi aj trenovat imunitu 🙂

monika1
27. aug 2008

hmm tiez sa mi to zda trosku viac 😅 my sme platili v Barci 1800,- za 8 lekcii,teda 45 min. ale tiez by som chcela chodit ale 4x je to malo a ked chces pravidelne tak ti vyjde pekna palka 🤐

penelope10
27. aug 2008

no aby som vas potesila... 1. hodina je zadara 🙂
nme sa to ani uz vela nezda... asi som si zvykla na vysoke ceny 😀 😀
ked pride euro (juro ako ho volame) az potom to bude...
monika a 1800/8 = 225,- / hodina + je to v barci... co pre mne znamena ze som tam kde teraz 🙄

inak postrehli ste ze mila teta vierka nam da od sept. viacej na rodic. prispevku tusim + 200,- Sk. no suma je to zavratna !!! 😀
Inak baby ako vam chodi rodicovsky prisp. myslim ze napr. mesiac pozadu ku 10.- temu... (teda na jul vam dojde 10.8.) Bo mi dosiel a som z toho puk... A este k tomu leniva zavolat si na UPSVAR 🤐 TAK ZISTUJEM TU 😅

lara1znk
autor
27. aug 2008

ahojte kocky,

plavanie mate lacnejsie ako u nas, aspon nieco. Lebo inak co tak porovnavam tak na SK su nehorazne ceny, najma oblecko pre deti je hrozne drahe a ten vyber oproti nam je biedny. Hracky to iste 😒

My sme dnes mali rande s daddym v centre, mali sme v plane kupit malemu topanky aj siltovku ale vsade bolo tolko ludi ze sme si len dali kafe a daddy aj obed a aspon sme sa videli a pokecali. Aj tak dobre. 🙂

lara1znk
autor
27. aug 2008

a zabudla som to najhlavnejsie, ze mame dalsi zubok! 🙂 takze sme sa netrapili zbytocne
dufam ze to je nateraz vsetko

pierra
27. aug 2008

ahojte.. tak nas juraj drzi dalej hladovku a rano mal 2x aj prehanku,tak uz neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.. ked su to zubky,tak nech aspon 4 naraz.. 😠
moze mat z ockovania hnacku?

lari veru ceny mame nenormalne, ved svagrina co zije vo viedni iba kruti hlavou ked sem dojde..
prave si hladam nejake saty na tu svadbu a zacinam byt zufalaa 😖

baby a nechcete v zime spolu chodit plavat?

lara1znk
autor
27. aug 2008

pierri, ta hnacka moze byt aj zo zubkov

penelope10
27. aug 2008

pieri kde hladas saty?

na nete ci v skrini ? 😕

plavat mozme budem rada... teda rada sa pridam 🙂

monika1
27. aug 2008

no veru ceny oblecka a vobec detske mame nehorazne 🙄

pierri zabudla som ti napisat ze kebyze nemam saty na svadbu tak si ich idem naisto kupit na blsak...minule som tam bola s mamou a veeelky vyber mali,by som si ani vybrat nevedela 😅 a ceny okolo 2tis a viac...

penelope10
27. aug 2008

jaaj moni... na blsaku som nebola asi 10 rokov 🤐

... a to neprehanam... 😀 😀
este mi povedz ze nie je ani rozdiel blsakove saty vs. butikove...a idem na blsak 😅

pierra
27. aug 2008

pene ved v butiku mas same polske alebo cinske handry.. cest vynimkam..
ja v skrini nehladam lebo nejak sa mi zmenila postava po porode ale kupila som si burdu a mozno si nejake usijem.. chut by aj bola len jurajka by trebalo niekde odlozit aby mi tu vsetko netahal..

penelope10
27. aug 2008

ty vies sit??? Si inak kocka !! .... moja poklona 🙂 😉

lara1znk
autor
27. aug 2008

tak pierra je tu znama ako velka krajcirka 🙂

pierri, daj ho k vasim v jednu sobotu ked roman pracuje a aspon ten zaklad snad mas, vystrihnut si mozes aj po veceroch
a mas nejaku predstavu?

pierra
27. aug 2008

no prave surfujem na monsoon.co.uk a snazim sa skombinovat nieco odtial so strihami z burdy ktorymi disponujem.. farba asi klasika cierna aby som ich vyuzila aj na ine prilezistosti a nemusela teraz este zhanat topanky aj kabelku.. 🤐

lara1znk
autor
27. aug 2008

super tak tam si urcite najdes inspiraciu 🙂

pierra
27. aug 2008

poznas ich lari?

monika1
27. aug 2008

pierri tak sa do toho pusti 😉
mne sa paci tolko strihov ze by som asi mala problem si vybrat 😅

lara1znk
autor
27. aug 2008

ano poznam, mam odtial uz dost veci, topanky, kabelky, zopar topov, jedny saty
super obchod

pierra
27. aug 2008

jooj moni,tak ja som v tom rovnakaa.. a potom nakupim dobludu a nenosim.. 😔

pierra
27. aug 2008

velmi sa mi paci ich web, z vecernych siat sa mi pacia skoro vsetky 😵
vraj teraz otvorili vo viedni,tak sa tam raz urcite pojdem pozriet ked pojdeme k svagrinke..

lara1znk
autor
27. aug 2008

hlavne vystihni zlavy v pierri, vtedy sa o zaj oplati u nich nakupovat, teda skoro vsetky moje veci som takto nakupila 😉

pierra
27. aug 2008

joooj no tak ja sa len inspirovat pojdem alebo zlavy ako pises.. 4 tisicky za saty nedam ani nahodou.. nezvysi na nutrilon potom 😀

lara1znk
autor
27. aug 2008

dobru noc kocky,
nas caka zase "super" vecer, asi b ez vecere ako vcera, maly zase vystraja, tak asi to bude viac zubkov
drzte palce

pa

monika1
27. aug 2008

pekne saty tam maju,inak som o tomto obchode este nepocula 😅
pierri ja na tvojom mieste si spravim nieco v style ze pod prsiami prestrihnute a volna sirsia sukna na tancovanie...teda mam pocit ze teraz je to aj v mode...nieco ako beach dresses ale tam ako su vsetky typy siat a pod beach su take tyrkysove...na ramienka

pierra
27. aug 2008

moni, nad tymto strihom uvazujem.. ja musim mat hlboky vystrih v tvare V lebo inac mam velmi velke prsia.. a siroka sukna tu je len ja by som si dala tak pod kolena nie dlhe, co povies?

http://www.burdafashion.com/de/Magazine/burda_M...

penelope10
27. aug 2008

myslis kratke koktejlove saty?

pierra
27. aug 2008

ano pene..

moje zlate vsetky tu riesite moje saty, dakujeeem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre