Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
1. okt 2008

no ja si myslim ze nie je na tom absolutne nic zle ked sa dieta nosi,mojka a tak,je to vsetko vo vychove ako sa to dieta bude potom spravat k inym ludom...treba ho to ucit uplne od mala,vsak aj teraz ked ma adamko akoze zo srandy udrie tak sa nad tym nezasmejem ale poviem mu ze to sa nesmie,ze maminka sa smie len hladkat a hned ma zacne mojkat 😵

penelope10
1. okt 2008

moni jasne... len som chcela povedat ze ani so vzatahovou výchovou to netreba prehanat ... 😉
A toť tam je skusenost 1 maminky, co isla na plny plyn podla vzatahovej vychovy...
Inak aj my uz ideme do fazy, kedy treba vychovavat... 😎 😀
A bitka vlastneho dietata (aj poriti, aj facka...) bude coskoro Trest. činom ... 😀

monika1
1. okt 2008

no po zadku,teda lepsie povedane po plienke uz Adamko dostal niekolkokrat ale to ma uz riadne vytocil a kedze nic necitil kvoli plienke tak sa na tom naramne zabaval 😀

pierra
1. okt 2008

tak som doma, precitala som si ten clanok.. nechcem tu mamicku sudit ale podla mna je jej prve dieta mozno viac rozmaznane ako vztahovo vychovane 😲 a take vyzrazy ze "dojcenie do bezvedomia".. no... asi by si mali zavolat pestunku z markizy 😅

penelope10
1. okt 2008

pieri 😀 😀 😀
Ozaj neviete kedy chodi ta pestunka?
som to daaavno nevidela ....

pierra
1. okt 2008

na markize to uz nechodi.. ale mozno na ceskych kanaloch, neviem.. nemame kablovku 😒

pierra
1. okt 2008

baby neviete mi poradit kde kupim peknu porcelanovu supravicku - tanier, misku a hrncek pre jurka..
nieco lacne aby mi nebolo luto,ked to rozbije 😲

penelope10
1. okt 2008

jaaaj si ma sklamala ☹

lara1znk
autor
1. okt 2008

kocky, ja vas vobec nestiham 😢
teraz mi este aj ochoreli moji chlapi, maju nadchu a boli ich hrdlo tak mame dost

pene, potrebujem jednu pravnicku radu, mozem to na teba vyvalit v IP?

penelope10
1. okt 2008

ahoj lari,
no daj ... 😉
ale som draha ... 😀

penelope10
1. okt 2008

pieri mali daco take v KIKE tusim za 250,- Sk pribor +taniek + misticka + poharik... no bolo to uz skor....
a mozno by som skusila bezne kuchynske potreby...

penelope10
2. okt 2008

Ahojky 🙂
... tu prazdno...
Vyzera to ze si pisem sama so sebou 🤐

Čo porabate? My sme doma cely den 🙄 Nechcem s nim velmi chodit po vonku, kedze dost kaslikuje, aj ked to vyslovene zakázané nemáme...
a vykukol nam aj 6. zubok 😵 😵 😵 Tak je z toho nervozny a vydava pri tom zvuky ako keby uz hovoril 😅
zajtra mame poradnu tak nas Dr. zváži. Som zvedava ci prekrocil 10 kg 😎

Koľko vážia Vaši drobci ? (Len pre porovnanie 😉 )

csikike
2. okt 2008

ahojte,
my sme dnes boli vonku 2x, malemu sa vaonku paci, furt by len chodil,
pene a ktore zubky mate?
my stale len 4 a ani ziadne niesu na ceste 😨
a my sme mali poradnu v pondelok a ma 8,5kg a 71 cm

penelope10
2. okt 2008

Csikike,
hej vonku je pekne... milujem teplu jesen 😵 😵 😵 😵
Zuby
mame 2 hore a 4 dole 😉

csikike
2. okt 2008

ja sa zajtra chystam nafotit maleho v listi, ak bude teplo, on zboznuje ked padaju listy zo stromu... a aj ja zboznujem jesen, zimu jar...aj leto ked nie je take moc teplo
ja som len zvedava odkial mu pojdu najblzisie zubky

monika1
3. okt 2008

Ahojte 🙂
kde ste vsetky v tom otrasnom pocasi 🙄
ako sa mate?

my mame dnes s muzikom vyrocie co sme spolu tak to trosku vecer doma oslavime 😵

csiki tak potom ukaz fotky ako sa ti podarili 🙂

pierra
3. okt 2008

ahojte.. ja cakam kedy jurko vstane a chcem ist apon trochu von lebo mi praskne hlava 🙄

moni, tak prijemnu oslavu 😉 kolke vyrocie mate?

pene tak ako ste dopadli v poradni? prekrocili ste magicku desiatku? 😅

penelope10
3. okt 2008

Ahojte,
Pieri no nie neprekrocili ... ale kebyze ho predtym poriadne nakojim... 😎
mame 9.985 g a 74 cm 😉
Moj nechce spat... tak sa hraje s kefkou na zuby a cakame muzika... mal by dorazit z konfer. 😵 😵

Inak Dr. povedala, ze je velky... Kolko maju vasi drobci ?

Csiki inak ma napadlo... ku komu vy teraz chodite (pediat.), ked ta zomrela ?? 😕

monika, si uzite oslavu... Maly ide k babke ? 😅
my mame 12.12. vyrocie... (9 - te) 🙂

monika1
3. okt 2008

tak my dnes mame 11 vyrocie 😵 budeme doma pekne aj s Adamkom oslavovat a potom ked zaspi 😀

no Adamko ma cca 10kg a 81cm 🙂

pierra
3. okt 2008

jurko ma tipujem uz skoro 12kg 😔 🙂 a vysku viac ako 80cm..

my sme spolu 6 rokov, take mladatka oproti vam 😅

baby kosicanky mate dobrych gynekologov? ja uvazujem zmenit, rozhodujem sa medzi dr. hoppanom a dr. muranskou... mam nejake predsudky voci chlapom, aj ked jeho uz poznam.. nemate nejake referencie?

monika1
3. okt 2008

pierriiiiiiii ja som vcera podpisala zmluvu s dr muranskou,je perfektnaaaaa 😉 odporucam a mas to super blizko a spolupracuje s dr.dankovcikom co je uplne super 🙂

pierra
3. okt 2008

jooj moni, ty si ako moja velka sestra, u teba vzdy najdem pomoc 🙂
dr. dankovcik je moj sused, viem,ze oni maju perfektne vybavenie a su profici len ci nemaju vela pacientov.. nevies ci sa k nej objednava na vysetrenie?
u hoppana ma presne to odradza,ze je az na jazere a ze je chlap 😝 ale je velmi zlaty tiez.. a je porodnik..

penelope10
3. okt 2008

ty mas dakovcika za suseda ? 🙂 No toto svet je maly ....
Ja mam matyho.. chlapa ... 😀 🤐 ale som s nim spoko.. menila som ho uz ked som bola tehu a fakt oproti tej harpii, co som bola pri nej predtym je supeeer 😵 😵

kde sidli ta muranska?

pierra
3. okt 2008

muranska je na masarykovej..

maty? riso? to je mojho muza kamarat 😒
pri kom si rodila pene?

pierra
3. okt 2008

opravujem: nie kamarat ale "znamy" 😅

penelope10
3. okt 2008

Tanicka pridala foto a tu nezavíta ? 😕

monika1
3. okt 2008

pierri tusim sa k nej objednava,ked chces dam ti cislo do IP 😉 ja som presne taku dokinu hladala,mala som doteraz chlapa a teraz ona to je obrovsky rozdiel,ma super pristup,taka srandistka,presne nieco pre mna 😀 a nehovoriac ze to tam dobre vyzera,videla som svoje vajecniky na 80cm LCDcku 😀 😀

tatiana
3. okt 2008

baby caute 🙂
nemam moc casu pisat, len som pridala zopar fotiek 🙂
ako sa mavate ?

tak ja pridam nieco k tomu, co ste pisali 🙂 my budeme spolu za chvilku 9 rokov a risko ma 8,4 kg a 72 cm 🙂

tak ja idem sa uz vypnut, ozvem sa neskor 🙂
pekny vecer

lara1znk
autor
4. okt 2008

ahojte kocky, ako vikendujete?
ja neviem ako vy to stihate tu stale vykecavat, ja som vecne zaneprazdnena s niecim
a maly spi menej a menj cez den, vcera dokopy za cely den len hodku, takze nic moc, ledva stihnem navarit a upratat popri vsetkych aktivitach
snad sa to este vrati do starych kolaji

inak uz som rezignovala s nasim vecernym zaspavanim a vcera sme zacali "control crying" a islo to celkom dobre, este take 2 vecery a mal by pekne zaspinkat sam, tak som zvedava
odkedy sme sa vratili z SK tak je na mna uplne naviazany a je to velmi tazke, s guyom nemame ziadnu sancu na spolocny vecer tak ze cim skor za tym urobime bodku, tym lepsie pre vsetkych

kocky, co keby sme si dali stretko v decembri? take predviacnocne niekde v KE? vy poviete kde
uz by sme si to oficialne mohli dohodnut

lara1znk
autor
4. okt 2008

trosku som si vam precitala aj dozadu, konecne po dlhej dobe, tak mi to chyba ze uz nemam cas vykecavat

my sme spolu 5 rokov, asi najkratsie z vas vsetkych, co?
a christiana sme nevazili, uz ani nepamatam, stale sa chystam ale uz pojdem bud. tyzden, no urcite sa mu priberanie spomalilo, vidim ako schudol na telicku, odkedy je taky aktivista, tak niet divu

a ja uplne suhlasim ze laskyplna vychova je to najlepsie pre dieta, ale zase aj nejaky rezim musi byt,
ked pozeram Supernanny u nas ( u vas Pestunka) tak sa niekedy zhrozim, ako to vobec moze zajst tak daleko 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre