Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
17. okt 2008

no toto poznam,aj tieto parapety su biele.. ja to porovnavam ked som byvala na dedine,tam sa pomaly za rok nezaspinili okna ale tu je otrasny smog 🙄 jurajkova tatrovka a biele plastove stolicky co mame na balkone su za 2 dni zaprasene, zbytocne umyvat 😒

penelope10
18. okt 2008

Ahojte 🙂
Len Vas chcem pozdravit, kedze vas nestiham (koli mojmu studiu 🙄 🙄 ) a popriat Vsetky Krasny vikend.

Baby - Piera a Monika, neviem ci ste sa aj vy stretli... lebo ja som vas stretla vsetky (aj Kamilecku 😵 ) Tak si uzivajte slnka deticiek a muzikov 😵 😵 😵

pierra
19. okt 2008

dobre raanko..
pene,ostatne baby som nestretla iba teba.. a polovicu veci sme nekupili lebo bolo hrooozne vela ludi, tam aby sa clovek vybral na cele doobedie 🙄
kocky dnes odchadzame k nasim na tyzden,tak sa tu majte fain, ozvem sa ked mi to rychlost dedinskeho internetu dovoli 😀

monika1
19. okt 2008

Ahojte 🙂
pierri tak si to uzi poriadne na cerstvom vzduchu 😉
a skoda ze sme sa vcera nestretli,teda ja som stretla vsetky baby okrem teba pierri,no skoda...my tam chodime stale v sobotu doobeda 🙂

lia
19. okt 2008

ahojte 🙂

tak ja stale po starom,stale robim a kednerobim,som strasne unavena.
rano som uz o 8-mej vstavala,urobila som ranajky,dala varit obed a isla som si na chvilku lahnut k telke.musim sa ist dat do poriadku za chvilu,poobede ideme do divadla,nevladzem,ale co uz,predat ich nemam komu a tych penazi by bolo skoda,aby to prepadlo.nic nestiham :(.

penelope10
19. okt 2008

Ahojte 🙂
my sme tam boli asi 3 x. a moj muz povedal, tze naposledy sme tam boli v sob. doobeda. MIn, sob. tam bolo OK, ale tato bola otras 🙄 🙄
Mozno kebyze clovek ide skor... 😕
lius ja by som sla do divadla.... som nebola ani nepamatam... 😵 😵
si aspon oddychnes od robotky a kusa vypnes 😉
Pieri rychlost dedinskeho internetu 😀 😀 .... mozno budes prekvapena 😅
Si uzite jesene na dedine 🙂

tatiana
20. okt 2008

ahojte baby 🙂

aj my sme s riskom u nasich 🙂 uzivame si oddych v malom meste 🙂
Dnes je krasne, vyfuknem si vlasky a hajde s Riskom von, ked vstane 🙂

Nam sa doma pokazil monitor, tak teraz nurame, ze co by sme kupili, ci novy, ci notebook, ale asi ten notebook vyhra.
No chodba musi zasa pockat :(((

a vy sa mate ako? 🙂
Inak Riskovi ten 2hy zubok nie a nie vyliezt ... ale ten prvy je uz viditelny 🙂
paraada 🙂)) malu zubaaan 😀

penelope10
21. okt 2008

🙂
uz sme boli na 2. str. 😢

csikike
21. okt 2008

ahojte kocky, tak tomikovi ide 5 zubok, este nie je cely prerezany... dnes sme boli doobeda v NR a hladali sme darceky, pre mojho otca sme kupili ale pre mamu nemali a drahy si bol dohodnut temu diplomovky
a stale hladam daku normalis ciapocku pre maleho, taku cvernovu a tu vsade maju iba flisove alebo hrube ☹
a tiez nema bundu na zimu... len prechodne a aj to su mu dobre 68 a 74 😲

pierra
22. okt 2008

ahojtee..
hlasim sa od nasich,mame sa bajecne, ako vo wellness hoteli 😵 😵 😀

csiki a na mmb si neskusala pozriet vetrovku? ja som objednala od jednej holky aj s oteplovackami za 800sk, celkom pekne to vyzera byt 🙂 aj ciapku mame perfetknu na snurky ale flisova je 🙂

a co si vybrala tatovi na vianoce? ja nemam ani sajnu co mu kupit ☹

pierra
22. okt 2008

baby mam na vas jednu prosbu,
komu sa chce, vyplnte prosim kamaratke anonymny dotaznik:

www.rodinka.sk/index.php?id=590900

diiky
PS: a mozte poslat link aj inym mamickam,ktore poznate a maju babatka tak okolo 1 roka 🙂

tatiana
22. okt 2008

cauko 🙂

pridala som nove 2 foto, jednu ako risko sam stoji a drzi sa postielky 🙂
ako to leti 🙂))

A zvazujem, ci si idem umyt vlasy, ci s nim spinkat ...

monika1
22. okt 2008

Ahojte 🙂
tani sikovny je Risulko 😵

my sme dnes makali doma,prerabali sme trosku kuchynu tak mame zmenu mensiu ale potesi 🙂 a aj sme sa pekne presli v lese a urobili zopar jesennych fotiek 😀

pierri tak super uzivaj si to poriadne,dobre to padne vsak 😉

ja netusim co komu kupit 😒 ale kamoska s manzelom maju super zvyk ze si davaju do krabicky svoje zelania a tak aspon ten druhy vie po com tuzi jeho polovicka a je po probleme 🙂 teda mozno nastane problem ci sa budu dat vsetky zelania splnit 😀

csikike
22. okt 2008

no, otcvovi sme kupili sandale adidas... jeho prve znackove 😉

csikike
22. okt 2008

a gratulujeme riskovi 😉

csikike
22. okt 2008

pierri, odpovedala som na otazky a povedz jej ak tam najde zvlastne zamestnanie nech sa necuduje 😀

pierra
23. okt 2008

dobre ranko
csiki dakujem a odkazem 🙂
nasi uz odisli vsetci do prace, tak sme s jurkom sami, pojdeme von, pozriet psikov k bratrancovi..
a inak vianocny katalog dracik ma 80 stran, tak mame co vyberat pre deturence 😉 😅

csikike
23. okt 2008

pierri,
ja som vcera vecer kukala a hned som kruzkovala co by sa mi pacilo a posuniem to rodine 😀

pierra
23. okt 2008

a co si vybrala csiki?
ja si ho idem teraz prelistovat,kym jurko spinka..
dumem stale co by ho najviac potesilo,aj nasi sa pytaju co kupit ale ked on ma teraz take obdobie,ze sa hra iba s vecami co nie su hracky 😒 😅
asi mu dam urobit za hrst klucov, k tomu par priveskov a nebudem sa musiet bat,ci moje nestrati 😀

monika1
23. okt 2008

Ahojte 🙂
tak katalog mam prelistovany aj ja 😀 Adamkovi sa v Draciku strasne pacila pokladna detska 😀 stale stlacal gombiky 😀 potom chcem lego duplo,nejake odrazadlo-motorku,rozmyslam aj nad detskym volantom s tou trubkou a este neviem co 😅 😀 a mozno to este do kupi aj pomenim a hej este sa mi paci ten "zemiak" co si modelujes sama a davas ruky,nohy a tak...

aj ja som vyplnila dotaznik 🙂

pierra
23. okt 2008

mne sa paci v tesku taka drevena vlacikova stavebnica kde sa daju po castiach dokupovat kolajnice, vagony, mosty, vyhybky atd..asi som to tu uz spominala.. len neviem pre ake stare deti je to urcene,ci sa s tym jurko bude vediet hrat 🙂

pierra
23. okt 2008

ozaj,este by som chcela pre jurka nejaky maly chlpaty batoztek na hracky,ktore stale prenasame k babke, nevideli ste niekde na nete?

pierra
23. okt 2008

a moni aj tebe dakujem za vyplnenie dotaznika..
a dodatocne gratulujeme adamkovi k 1,5 rocku 😵

csikike
23. okt 2008

pierri, mne sa paci ta policajna motorka na 6V, skrutkovac, hudobny volant, kladivko, autodraha ta 11 m, a tak, daky klavir, no vedela by som si vybrat

pierra
23. okt 2008

csiki my mame ten volant.. my s muzom ho uz pomaly nenavidime ale ked sme cestovali do chorvatska,zachranil nam nervy lebo jurko ked nespal hral sa iba s nim 🙂

csikike
23. okt 2008

takze je to dobra vec? to ma tesi, dufam, ze aj tomik sa s tym bude hrat, lebo teraz sa hra so sprayom do nosa, otoci auticko a kruti kolesom a jeho najoblubenejsi objekt je vysavac 😅

csikike
23. okt 2008

a ked ste sa pytali na tipy na darcek: perličková masaž do vane
http://www.zdravie-sk.eu/perlickova-masaz-do-va...
pripadne trocha drahsia verzia: http://www.medi-shop.sk/product/masaz-do-vany-l...

monika1
23. okt 2008

no ja som myslela ten volant,takze pierri vy to mate? to sa da niekde pripnut ci to ma na kolenach?

csikike
23. okt 2008

kocky, mam novinku, moja sestranica caka babo, zatial nic viac neviem, len jej otec volal mojmu, ze dostal super narodeninovy darcek... orginalny..., ze bude dedo 😵

pierra
24. okt 2008

ahojte 🙂
ten volant co mame my sa neda nikde pripevnit ale nas je cerveny, asi starsia verzia 🙂 a vydava taky nie velmi vybivy zvuk aj smerovky blikaju a tym u nas splna zakladne podmienky: ze je to zvukova hracka a ze tam nieco svetielkuje 🙂

csiki,super darcek.. ja som si dnes pozrela prvy krat minulorocne vianocne video, jurko bol kraaasny a veelmi malicky,zase som nostalgickaa ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre