Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

tatiana
2. júl 2008

cauko 🙂

baby, risko mi spinka uz asi 3 hodky 🙂))
sak ale nech si pospinka, nie?
nemame co robit v takom teple 🙂
len aspon napit by sa mohol ... ☹
a Moni - dik 🙂
no Risko ma novu zabavku ...
🙂
a skoda, ze je tak teplo, neda sa mi s nim nikam ist.
ale okolo 6tej pojdme 🙂

penelope10
2. júl 2008

ahojte,
pieri aj moj mal problem so zaspavanim... tak som spievala (iba pre neho lebo inak je to nepocuvatelne 😀 ) a spi uz asi 2 hodky, chcem s nim ist potom von, ked nebude tak horko... dens sme jedno kolo von uz mali, bola som s malym na poliklinike, aj v meste a tak...

Tani... krasny je maly ako si cita 😵 😵
mojmu som este knizku nekupila... ale budem musiet nech sa vzdelava od mala,
Hugino zatial cita iba tatove noviny z druhej strany, ked spolu lezia na posteli 🙂

a my mame tiez novu zalubu... pocuvanie rozpravok z CD... parada pri tom zaspava.. 🙂

csiki sa chcem spytat, kedze nedavno len mrkvickovali.... kolko je normalne ze babo spapa, lebo davam mrkvu 2. den, a zje tak max. 5 lyziciek, ak to ich zuje na 3x s vypluvanim 😅

csikike
2. júl 2008

pene, ako kedy, niekedy spapal pol kelimka niekedy 3 lyzicky, z coho som 2 mala na sebe, teraz sa vratil k tomu istemu stylu, neviem co s nim, vobec nechce papat a zo vsetkeho sa pogrcka aj z rozpuceneho bananu 😔
a vraj treba iba trpezlivost a trpezlivost...

pierra
3. júl 2008

ahojteee..

nasmu dnesnemu velkemu oslavencovi christiankovi zelame spolu s jurkom len to najlepsie!!! aby bol zdravucky, aby ho zubky neboleli, mal vela kamaratov a kraasne zazitky kazdy den 😉 😅

csikike
3. júl 2008

larika a christianko, pridavame sa k pierrinym prianiam a zelame vsetko len to naj 😵

pierra
3. júl 2008

ahoj csiki, ako sa ma tomik?

tatiana
3. júl 2008

prajeme Christiankovi vsetko naj 🙂
vela zdravicka hlavne 🙂

penelope10
3. júl 2008

ahojte 🙂
Velkemu - malemu oslavencovi Christiankovi vela zdravicka, chuti do jedla, vela kamaratov, radosti z noveho ihriska, poslusnych rodicov (😀) a predovsetkym krasnu oslavu 😵 😵 😵

csikike
3. júl 2008

pierri, no nie je to nic moc, celu noc plakal zo sna alebo kaslal ☹

monika1
3. júl 2008

Christiankovi vsetko najlepsie k 1.narodeninam prajeme 😵 najma vela zdravicka,stasticka a vsetkeho naj 😵 a krasnu oslavu 🙂

monika1
3. júl 2008

inak ahojte,
prave sme prisli z mesta no som total unavena z toho slnka 😅 spala by som ale moj duracelko je v plnej sile 🙄

csiki tak Tomikovi este neni lepsie ☹

csikike
3. júl 2008

moni, zial nie, este cez den je to v pohode ani nekasle tak vela ako vecer, hlavne v noci 😢 , ak sa mu to do pondelka nezlepsi, tak idem k dokine, uz by tam mala byt nasa 😔

pierra
3. júl 2008

joj csiki,tak to mi je luto,ze sa v tychto horucavach trapite aj s takymito problemami 😒
a na to zvrackanie vam vasa dokina nic nehovori? lebo podla toho co tu pises, je to asi dost casto ze? ☹

csikike
3. júl 2008

pierri, je to dost caste, ale to ma z toho, ze nevie prehltnut kusky, teda podla mna, to som dokine ani nespominala, okrem toho ma maly aj hnacky ☹ , ale inac je vesely.

penelope10
3. júl 2008

jaj csiki ☹
asi mu vsetko mixujes, ze?
ja som akurat dnes dumala, malemu totiz davam mrvu len prepasirovanu, nemixovanu, ci to nie je odvazne, ci to stravi...
inak maly uz dobru hodku zuje 1 hracku 😀 zeby zuby?... vsak mu len teraz 2 vysli... som z toho blazon 🙄

pierra
3. júl 2008

no csiki tak to stale daco musi byt.. 🙄
teraz v tychto horucavach hocijaka bakteria narobi sarapatu 😒 ja sa bojim aby nas taketo problemiky nestretli na dovolenke.. ale mama bude nablizku, takze budem mat oporu 🙂

csikike
3. júl 2008

pene, ze iba? ja by som bola vdacne aj za tie 2 😀 sice, aj teraz ma vie riadne drapnut za bradavku 😝
baby, nie je to az tak zle, ale radsej by som si to odtrpela ja miesto toho maleho drobceka 😔

csikike
3. júl 2008

baby, tomik, uz nema zabrany, lezie (teda plazi sa) aj cez prahy 😅

lara1znk
autor
3. júl 2008

ahojte,
dakujeme velmi pekne za krasne blahozelania. 😵
Christianko spinka, zniceny po celom dni. Mali sme superacku oslavu. Kopec darcekov, jedla, fantasticku tortu. Christianko si na nej tiez pochutnal.
Aj ja som znicena, este mam co upratovat, chrumky a sladkosti su vsade ale uzili sme si to ako sa patri. 🙂

fotky pridam neskor 😉

csiky, chudatko tomi, dufam ze su to len zuby a ze sa cim skor prerezu. my sme si odtrpeli nieco podobne tak viem co prezivas 😔

pierra
4. júl 2008

dobre ranko
lari, pekne fotky z oslavy.. a torta.. mnam.. 😝 to segra piekla? predpokladam,ze tie baloniky ste uz kupili take hotove a len nalepili na vrch 🙂

nam dnes vecer pride svokra, svagrina a neter, tak idem sterilovat byt aby bolo zajtra zase vsetko hore nohami 😅

monika1
4. júl 2008

Ahojte,
lari pekne fotky a krasna torta 😝 aku ste nakoniec urobili? a co podostaval Christianko?

my sme mali blbu noc 🙄 a este aj take pocasie,hrozne,nemam to rada 🙄

csiki a preco potom davas Tomikovi kusky jedla ked z toho vracia 😕 a nech uz prejde ten kasel ☹

penelope10
4. júl 2008

Ahojte 🙂
lari origo torta 😉
pierra upratuje o 106 😕 aj mne by trebalo 😎 sa mi nechce, mne svokra ale nedojde 😀
Moni my sme mali zasa super moc... Hugi spinkal od 9:00 do 5:20, je to asi jeho rekord 🙂 ... len to bol zasa zaber na moje prsa 🤐

a pocasie ufff hruza, ale ze sa ma ochladit az o 10 st. 😒 tak cakam..... 😒

csikike
4. júl 2008

ahojte, konecne nam ufoni vratili nasho dobreho tomika 😵 , prespal takmer celu noc s prestavkami na kasel
moni, obcas mu dam banan, ale ten nemixujem, takze kusky ma len take, alebo keksik, alebo melon, ten tiez nemixujem, ale on sa dogrckat aj z mixovanej stravy, ked si ju nerozriedi dostatkom slin a zostanu len akoby zhluky

csikike
4. júl 2008

jeej, a torta vyzera super 😵
aky marcipan robila segra? ja som minule robila ten zo salka a super sa nim potahuju torty 😀
nas tato ide zajtra so spoluziakmi na chatu, tak budeme doma s malym sami, ale dnes ideme s brachom na samsung day, tak snad nebude prsat 😵 , tatino bude v robote

pierra
4. júl 2008

csiki aky je ten marcipan zo salka? das recept?

pene no konecne nove fotkyy.. kraasne.. a ako sa zmenil hugi odkedy sme sa videli 😕

penelope10
4. júl 2008

ahoj pieri... sak mozme dat znova stretko 😉
fakt sa ti zda ze sa zmenil ?
uz si upratala?

my uz mame boj s mrkvou za sebou... pridavam mu do toho mliecko... ale aj tak chuda male dnes aj plakal... on je taky mlieckar 😅

pierra
4. júl 2008

pene to kazde dieta.. predsa pol roka nepoznal ine jedlo a teraz mu to mamina odopiera.. 😅
jurko este aj 8-mesacny niekedy odmietal jedlo a vitazilo mliecko.. je to prirodzene podla mna..

upratane uz mam,hej.. aspon tak zhruba ked sa pozriem od dveri 😀
idem do mesta za chvilu, prevziat poukaz na dovolenku a doplatit zbytok..

este stale nemame kocik na dovolenku,asi este pojdem nejake obzriet.. neviem sa rozhodnut co robit 😖

penelope10
4. júl 2008

aj my budeme v meste mozno sa stretneme na Hl. 🙂

monika1
4. júl 2008

tak tak pene este mu to potrva kym si zvykne,ale tak mu daj aspon par lyziciek a nakoj ho 🙂

pierri tak ako uz sa vam to blizi vsak?teda uz len tyzden 🙂 my poctivo vyberame dovcu tiez by sme chceli ist o tyzden tak drzte palce nech nieco vyberieme 😅 uz pomaly zacnem pisat zoznam co treba balit 😅
a aky kocik chces pierri?

pierra
4. júl 2008

moni podte na podgoruuuu 😎

no takze k mojej dileme: momentalne by sme ani tak nepotrebovali kocik ale tento co mame ked dame do kufra,nic ine tam nevojde.. preto uvazujem nad golfacmi..
konkretne: http://www.chicco.sk/chicco.php/produkt/na-prec...
mame ten zdedeny aj s vanickou,tak este uvazujem ci by teoreticky vydrzal do tych 6.mes. aj druhe dietatko a potom by sme pouzivali ten chicco.. alebo radsej kupit teraz taky co by sa pripadne dala dokupit vanicka... alebo nekupovat nic 😖 😔 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre