Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
29. dec 2008

dobre ranko 🙂
kati krasne fotky, kedy oslavujete? vam to vychadza pekne na nedelu nie?
vsetkym prajeme skore uzdravenie, my ideme vonku otuzovat.. brr.. 😎

monika1
29. dec 2008

Ahojte 🙂
pene pekne fotocky a pekna aj pozvanka na oslavu 😉 Hugino je uz taky velky 😵

pierri aj my sme planovali ist trosku von ale Adamko sa pytal spinkat tak spinka 😅 uuuplne mimo rezim ale co uz...dnes buntosil od pol 6 tak bol asi uz unaveny 🙂 len som zvedava ako vydrzi do vecera...

pierra
29. dec 2008

moni,to sa mas,ked adamko sam povie,ze chce ist spinkat, jurko by dokazal bdiet asi aj 24 hodin 😀

nam sa teraz cez sviatky praveze uplne poposuval rezim dna,rano vstava jurko o osmej, na obed horko-tazko zaspi okolo jednej a vecer buntosi aj do pol desiatej 🙄
o tyzden ked nam skoncia navstevy zacnem drezuru lebo takto nemam cas ani vecer si nohy vylozit a zrelaxovat 😅
my nakoniec ideme vonku az poobede lebo svokra,ze nech nejdem,ze je velmi chladno 🙄

monika1
29. dec 2008

no on sa pyta spinkat na obed stale ale to je uz riadne unaveny a nervozny tak radsej nech si pospi ako by mi tu nervacil...
vonku je riadna kosa a este k tomu aj vietor,to neznasam 🙄 vcera som si pisala s kamoskou,je uz mesiac na Novom Zelande,maju tam leto,sice vcera len 23stupnov ale uz su pekne opaleni 😎 aj ked Vianoce vraj boli onicom...

pierra
29. dec 2008

jeej take teplo by som brala, aspon na tyzden.. aj ked zase vianoce by som chcela urcite snehove, ine sa mi nerataju 😅

ozaj baby, co ste dostali od jeziska? a co deturence?

csikike
29. dec 2008

ahojte, pene krasne foto aj pozvanka je super 😵
my dnes ideme pozriet malu, vcera sme mali 2 navstevy.
A darceky? bude to zniet ako keby sme nemali maleho rady, ale od nas dostal len tu vrtacku co gula ocami, ale ked on vsetko otastane ma... tak naco mu budem kupovat dalsie hracky, ked ich aj tak uz ma 3 plne boxy a v detskej ma cely vozovy park, ma velku tatrovku, odrazadlo, velky tahaci vlacik, hojdacie kreslo, tigra (hojdacka a da sa prepnut aj na kolieska), 3 kolku, proste ma vsetko... aj oblecenia ma plnu skrinu, tak mu nebudem kupovat nieco co sa len bude valat.
Inac dostal tu 3kolku od nasich, tu tatrovku od brachu, od svagra takeho kohuta a dalsi vlacik, od svokrovcov peniaze a slimaka, kocky, a od znamych bodynka a od svagrinej este nic, lebo este nebola doma z nemocky ked sme boli u nich

csikike
29. dec 2008

aha a my.. no, nam sa pokazil PC, takze 5000.- islo do neho, tak sme mali o darcek postarane a este ideme na lyzovacku, a ako prekvapko sme si dali limit do 150.- tak som dostala kefu a gumky (tie su u mna ako spotrebny matros) a drahy dostal boxerky, aj sa trocha hanbim toto pisat, lebo vy ste urcite mali kopu krasnych darcekov, ale ... hlavne ze sme zdravi 😵

monika1
29. dec 2008

tak Adamko spal nakoniec hodinku a 20 minut a uz sa tu len sali a nici ma 😅 vacsinu mam pofotene co dostal v albume na FB ale najviac ho bavi ked ja tlacim velky box na hracky na kolieskach a on za mnou tlaci tatrovku a tak chodime okolo bytu dookola a ja uz nevladzem 😀 a susedia musia mat uz dost 😅
my sme si s muzikom kupili navzajom oblecko a dostali sme od nasich hriankovac,sadu na fondue,box na caje,eurobalicek 😀 a este aj peniaze na oblecko a od svokrovcov postel.pradlo 🙂

pene,csiki vsak sa aj vy pridajte na facebook 😉

pierra
29. dec 2008

csiki podla mna sa nemas za co hanbit, my s muzom sme si tiez nekupovali nic velke.. ja som si kupila 2 knihy a on dostal model auticka do zbierky.. tesne pred sviatkami rozbil firemne GPS, oprava 5 tisic,tak sme mali o radost postarane presne tak ako vy.. 🙂
od svokry,svagrinej a nasich sme dostali plno praktickych veci, hlavne oblecenie atd..
a jurko dostal od babky kosickej takeho hrocha co krochka ako prasiatko a ked otvori papulku zasvieti mu zvnutra baterka, tak sa mu to paci 🙂 on to svetielko nahana po koberci a snazi sa ho chytit rukami 😀

lia
30. dec 2008

ahojte 🙂
dnes som mala sen s vami babulky 😅 😀
len viem,ze sme si pisali a konecne sa ozvala Larika a oznamila nam ,ze je tehu 🙂 tak neviem,ci nam nieco netaji 😀
drzkajte sa babulky a prajem Vam STASTNY NOVY ROK,HLAVNE VELA ZDRAVIA 😵 😵 😵 😵
pierri,Vasej rodinke velmi prajem,aby sa Jurkovi dali do poriadku nozicky,to by bolo pre Vas najvacsie stastie 😉 😵 😵 😵

lia
30. dec 2008

a presne,nemas sa za co hanbit csiki,ja som tiez toho vela nedostala,lebo som vyslovene nechcela nepotrebne veci,ked sa prejdem v byte ,pred tyzdnom nam dorobili roldorku a manzel mal pokazene auto,to vyslo cez 20.000,-,aby toho nebolo dost,tak vcera sa pokazilo zase nieco na nom a musel ho odtiahnut,takze dalsie vydavky.ved uz nie sme male deti a kupime si vtedy ked potrebujeme.
a vy mate krasne deti,ktore urcite vynahradia vsetky darceky,tomu verim 😉 😵 😵

lia
30. dec 2008

aaaaa ozaj csiki,my sme tak nasmiali ked si mi napisala sms-ku na vianoce 😀 😀 😀 😀 😀
ako som si fandila,ze mam nejakych tajnych ctitelov 😀 😀 😀 😀 😀
ja mam v poslednej dobe vypadky pamati 😅 ,prepac,ale odkedy mi ukradli telefen,tak nemam cisla 😒

pierra
30. dec 2008

ahojte..
lius, sme radi,ze si sa ozvala 😉 aj tebe prajeme krasneho silvestra a stastny novy rok!

a diky aj za jurka, verime,ze tie chodulky uz nebudeme nosit dlho 😵

csikike
30. dec 2008

liuska, aj ty si ma pobavila, a aka slusna si bola 😀 tiez vam prajeme krasny novy rok a nech mate o 2 dovody viac tesit sa 😵

lia
30. dec 2008

opatrna 😀,ale asi 3x som ju prepisovala,lebo som fakt nevedela kto to moze byt 😀 😀 😀 😀 😀
ja vas citam pierri,ked nakuknem na kona 😉 🙂

csikike
30. dec 2008

😀 , som si rehlila, ked si zacala o tych tajnych ctiteloch... 😉

penelope10
31. dec 2008

ahojte 🙂
Všetkým krásny SILVESTER 2008 a úspešný, šťastný zdravý rok 2009 🙂

Pieri, hej oslavujeme v nedelu, nejako mi až teraz dochádza ze je to všetko nakope 😎 vianoce, silvester, narodky ... segra moja ma nar. 10.1. a furt mala problem ze hned po vianociach 😀
A dakujeme za pochvalu fotiek 🙂

My ideme do PO ochvíľu a budeme asi tak rodinno kamarátsky oslavovat 🙂

monika1
31. dec 2008

Ahojte 🙂
aj my prajeme krasneho Silvestra a stastny Novy rok 😵 😵 😵

my ideme vecer ku kamosom na byt oslavovat,Adamko bude doma u babky 😒 ale po polnoci prideme hned domov ale aj tak mam z toho blby pocit,no co uz...

csikike
31. dec 2008

tiez prajeme vsekym aby vykrocili spravnou nohou do noveho roka a nech je este krajsi ako ten predchadzajuci 😵 , my asi zostanem doma, ale teraz ideme ku kamosom na chvilku a potom 4ho padame lyzovat ak bude sneh

pierra
2. jan 2009

ahojte..
vsetkym vam prajeme stastny a uspesny novy rok 2009! aby nam pribudli nejake deticky alebo bruska 😉

ako ste silvestrovali?

my sme boli u nasich na dedine, taka pohoda pred telkou, o polnoci sme si pozreli ohnostroj, vcera rodinne navstevy a uz sme zase doma.. tesime sa,ze nam napadol sniezik, konecne trochu outdooroveho spestrenia 😀

monika1
2. jan 2009

Ahojte 🙂
aj my prajeme vsetkym stastny Novy rok 2009 aby sme boli hlavne zdravi a podobne ako pierra zelam nam aby nam pribudli nove prirastky 😵 😵 😵

nas silvester nakoniec dopadol uplne super 🙂 Adamko celu noc prespal,nezobudil sa ani na hluk a my sme sa vratili o 2 v noci,sice este teraz dospavame ale bolo nam velmi dobre 🙂

a vcera sme sa prvykrat sankovali,to bolo radosti,super den sme mali konecne nie doma pri kolacikoch 😀 a teraz ideme na nas prvy euro nakup 🙄

pierra
2. jan 2009

no my si behanie po snehu tak skoro neuzijeme, dnes sme boli na kontrole, to nosenie choduliek musime brat vazne lebo vraj sa mu stav nezlepsil ☹ ja som rada ked mi jurko vydrzi hodinu v kociku sediet ale niekedy uz po 10-tich minutach zacina boj 😒
moni aj my sme boli na euronakup ale iba taky maly, zajtra nas caka tesco, som zvedava co tam budu za zmatky 🙂

lia
2. jan 2009

ahojte,
my sme boli v podniku,ale nejak som to neprezivali,lebo sme mali iba vsetky mozne MTV a tam sa neodratavalo a este aj to sa nam na hodinku vyplo,takze sme utekali pre tranzistorak 😀 😀
a pili a hodovali az do rana 😅 ja som tak pribrala cez tieto blbe sviatky 😠 furt sa len cpem
pocujte ,co je s alrou,tatianou??preco sem uz nechodia?? 😕 ☹

penelope10
3. jan 2009

ahojte
tak my sme absolvovali 1. euro nakup dnes... 🙂
euro mi ale nevydali 😀 kedze SKK som mala malo + doplacala som kartou.

Zajtra Hugina caka oslava tak som zacala doma vsetko organizovat. MM je na nervy lebo sa chcel ist s malym sankovat a namiesto toho teraz zehli 😅 😨

pierra
3. jan 2009

ahojte..
my sme dnes boli gratulovat na svadbe, ale zima bola brr, nechcela by som sa teraz vydavat 😒
a pred chvilou som sa vratila zo stretavky s kamoskami, dobre padlo takto sa odreagovat 🙂

lius, lari a tana toho maju asi vela okolo drobcov,sem-tam napisu..

pene tak prajeme hugimu aj vam peknu oslavu, nech vsetko dopadne na jednotku 😉 tesim sa na fotky 😵

pierra
4. jan 2009

ahojte..
prisla som pozdravit nasho maleho oslavenca hugina, k 1. rocku mu zelame spolu s jurkom vsetko najlepsie! zdravie, radost a lasku svojich blizkych 😉

pierra
4. jan 2009

baby neviete ako dlho mozu byt nasi drobci vonku v mraze?

monika1
4. jan 2009

Ahojte 🙂
Huginkovi prajeme vsetko najlepsie k 1.narodeninam 😵 vela zdravia,stastia,lasky a radosti 😵 😵

pierri tusim niekde som citala ze hodinku ale to neviem presne 😒

penelope10
4. jan 2009

Ahojte 🙂
Dakujeme za gratulacie 🙂
teda Huginko, teraz uz znavený spinka 😔
Posledný hostia odisli o 20:00....
a nam ostala len kopa riadu 😀

Pierri, ked sa maly narodil, hovorila mi detska ze moze byt hodinu pokial je do -7, a kedze su drobci starsi ... neviem mozno aj trocha dlhsie... uvidis kolko vydrzí 😉

Ozi vie Ti jurko uz povedat ze je mu zima ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre