Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
4. mar 2009

moni tak to je uplne v pohodicke 6. mes., ja som teraz a este planujeme dovcu koncom aprila,
treba ostat aktivna ako dlho sa da 😀

my sme boli u Dr. zase a predlzil nam liecbu atb na 10 dni a predpisal iny sirup proti kaslu tak snad sa uz vyzdravieme coskoro
maly dnes spi ako sipkova ruzenka, rano spal zase po dlhom case a teraz uz taha 3. hodku ale necham ho kedze je chorucky, len co bude v noci 😕

pierra
4. mar 2009

lari tak christiankovi prajeme skore uzdravenie 😉 nepatrali ste po pricinach,preco je tak casto chorucky? 😒

moni kam k moru planujete ist?

ja tu mam dnes segru, muzik zase v BA,tak mame babsku jazdu 🙂
dnes sused cely den vrtal, jurko sa tak bal,ze na mne visel ako koala, ani nedychal chudacik.. zaspal asi 5x a zakazdym ho sused zobudil 😠 tak a teraz odkvacol rychlo, uz bol velmi unaveny 🙂

csikike
4. mar 2009

ahojte, tak u nas je po tyzdni opat grcanie 😖 , dnes nam tieiz cely den vrtali ale tomikovi to nevadilo, furt chodil ujov ocumovat a vytiahol na nich aj tu svoju hrackarsku aku utahovacku, no isli sa na nom dorehnit 😀

monika1
4. mar 2009

pierri este nevieme,aj by som chcela do Turecka alebo niekde kde uz bude v juni teplo a teple more 😎 tak uvidime co sa podari
tak mate babsku jazdu? to je parada raz za cas dobre padne ze 🙂 a to verim ze bol Jurko vylakany,aj Adamko sa este nedavno bal ked niekto vrtal ale odvtedy zboznuje vrtanie a vrtacka je jeho naj hracka takze ked pocuje ze niekto vrta tak hned chce aj on a vytahuje vrtacku 🙂 my sme mali minulu noc strasnu,Adamko k nam preliezol uz o 2 v noci a len sa prevaloval tak snad bude tato noc lepsia 😒

csikike
5. mar 2009

Ahojte, tak ja uz som spat od dokiho,
drobcek, pekne rastie, mam aj foto 😉 nastastie hematom sa uplne vstrebal 😵

monika1
5. mar 2009

Ahojte 🙂
aj ja som spat od dokiny no odber sa nepodaril 😒 2x mi napichla hlavnu zilu,raz zapastie do ani kvapka krvi 😒 takze o tyzden ma to caka opat aj spolu s poradnou...ale jedna dobra sprava,dokina mi spravila rychle sono a vsetko je v poriadku,mimi krasne hybe nozickami rucickami,plava si vo vode 😵

csikike
5. mar 2009

moni, to som rada, super, ze si videla mimi 😵

monika1
5. mar 2009

csiki krasny pohlad vsak 😵 ja som bola nadsena 😵 mam tiez foto z 3D tak ked budem doma hodim do albumu 🙂
a tebe uplne parada ze sa ti hematom vstrebal,super sprava 😉

lara1znk
autor
5. mar 2009

ahojte,

nas christian sa tiez bal doma vrtania ked guy nieco robil, ale tu ked susedia menili okna tak spal ako dudek, lepsie ako nikdy predtym 😀

moni, do turecka by som nesla, tam je ta strava taka vselijaka, teda pokial si nevyberiete nejaky ozaj top hotel, inak by som s dietatom a este ty ako tehula neriskovala.
aj mallorca uz bude vhodna, to ste nerozmyslali?

csiky, super novinka ze hematom sa vstrebal, pridaj fotecku, aspon na fb
moni, tak aj ty si dnes mala krasny zazitok,
ja sa uz tesim na sobotu!
a my uz mame doma asi 4-5 fotiek z usg co sme mali v UK, aj 3D foto ale nestihli sme oscanovat, musim potom pridat ked sa vratim domov do UK.

pierri, christianko nie je az tak casto chory, teda kychame, soplime, kasleme hocikedy ale nic vazne, praveze musim poklopkat ze sa z toho vacsinou dostane sam po 3 dnoch
a atb sme nebrali od leta, takze velke zlepsenie,
mali sme predtym oslabenu imunitu takze to bolo tym ale uz mame krasne vysledky a tiez je atopik takze to nepomaha, ale teraz sme ochorenli po takej dlhej dobe a navyse v tomto obdobi je chory ako kazdy takze to je normalne

pierra
5. mar 2009

ahojte..
tak same dobre spravy, tesim sa s vami babky!!!!
som zvedava na vase sono fotky, zase ja som si svoje vymazala uz aj na FB,nejako sa mi to tam nepozdavalo aj na zaklade info z televiznych novin.. ale sem-tam este nieco vlozim 🙂
baby viete co sa mi stalo? nikdy som neverila poveram,kedy si strihat a farbit vlasy podla splnu mesiaca a menstruacie a tak.. tak mi vcera segra nafarbila kvalitnou farbou vlasy, mam MS a ono nic!!! normalne nemam vobec zafarbene vlasy 😒 😅 ja nechapem co tie hormony v mojom tele dokazuju 😎

moni,turecko je super ale tiez by som sa bala ako lara pise tej ich stravy, zato spanielsko je aj moj velky sen! uplne super!!

lara1znk
autor
5. mar 2009

pierri, ja to mam tiez uz odskusane takze tomu verim!
takze si date repete coskoro? no smola

to je sranda ako sme zmenili postoj voci fotkam, nie? predtym sme sa tu vytrcali kazdy tyzden s rastucim bruskom a teraz nic 😅
ja mam asi len jednu fotku ale zda sa mi ze som tam ako taka gula zagulatena takze hroza
ale ked nafotim nieco normalne, poslem vam na email 🙂

csikike
5. mar 2009

kocky, ja mam foto v albume

lara1znk
autor
5. mar 2009

jej ake drobuliatko csiky 😵
vyzera ako dievcatko

monika1
5. mar 2009

pierri co bolo v spravach s FB 😕 dala som tam fotku z dnesneho sona 🙂

lara1znk
autor
5. mar 2009

kedy to bolo v spravach?

ja len viem ze si tam netreba davat nejake indiskriminujuce udaje alebo ako to mam napisat, v UK je napr. bezne ze zamestnavatel si predtym ako prijme niekoho do zamestanania, prezrie FB
moj Guy je zasadne proti tomu

pierra
5. mar 2009

moni len to,ze sa velmi zneuzivaju sukromne udaje,ktore tam zverejnis,ze sa niekto iny moze vydavat za teba a tiez ze tie kadejake hry a kvizy mozu obsahovat velmi nebezpecne virusy..

lari ty nie si ziadna gula, ved si chudsia ako pred christiankom.. 😎

moni,kraasna fazulka 😵 😵

no.. nam zase vrtaju,takze sa ideme s jurkom mojkat 😵 😵 som im normalne vdacna,ze tu robia taky ramus, inak by nebola sanca tak dlho ho drzat v naruci 😅

monika1
5. mar 2009

ja tie kvizy vobec neprijimam,mam ich tam kopec ale ignorujem 😅 a dakujem za pochvalu,este je to taka mala gulka 😵 tak sa len mojkajte pekne 🙂
lari presne ved ty si ako lan chuda 😉

lara1znk
autor
6. mar 2009

dobré ránko,

pierri, takže Jurko nie je velký mojkoš normálne? tak si to len užívajte kým sa dá 🙂

my sme sa včera boli strihať, obidvaja! a zvládli sme to na jednotku. Christianko najprv sedel, ešte ho aj kaderníčka začala chváliť že aký je dobrý, lebo pozeral do zrkadla, normálne len tak všetko sledoval, ale to som vedela že po pochvale to pojde dole vodou ako so všetkým 😀
ale nejako sme to zvládli, potom sa už vrtel a nepáčilo sa mu to ale našťastie mali prázdny salón tak sme ho zabávali s dedom a ostatnými kaderníčkami všetci spolu 😀

kočky a to sa vám len zdá že som chudá, už dávno nie som, ale stále to ako tak kryjem oblečkom, čaká ma poriadna makačka po porode, riadna dieta a asi aj cvičenie 😅

u nás prší už 3. deň! 😒

csikike
6. mar 2009

Lari, to preto aby si si moc neodvykla od inglis pocasia 😅

lara1znk
autor
6. mar 2009

no ďakujem pekne csiky, ale tak to asi je

pierra
6. mar 2009

dobre ranko..
lari aj ja som sa vcera bola strihat 😅
ale bez jurka.. ja tu mam dnes segry, od rana pijeme kavu,caj, debatime.. stare casy 🙂
aj tu prsi treti den, jurko nebol od utorka vonku, uz je taky znudeny 🙄

lara1znk
autor
6. mar 2009

jej pierri ako s uper, moja segra robi tak smola ale zajtra mame damsku jazdu u nej vecer a ideme pozerat Bathory a napchavat sa dobrotami 😝

uzivaj si spolocnost pierri, iste ti to dobre padne

a ako si sa dala ostrihat, nejaka velka zmena?

pierra
6. mar 2009

dala som si vysoku postupku a ofinu, vyzeram ako take kurca strapate 😀
potom napis ako sa ti pacila bathory, ja to mam doma ale este som si nepozrela.. jedna segra hovori,ze je to super, druha,ze onicom 😅
tak aj ty si to zajtra uziii.. ako dobre,ze tie sestry mame vsak? 🙂

monika1
6. mar 2009

Ahojte 🙂
tak ja som dnes nebola v robote tak sme si urobili pekne doobedie,zasli sme do materskeho centra a pohrali sa trosku 🙂 bola aj kami s davidkom ale akosi chlapci k sebe nemaju len kazdy si nieco ine nasiel a robil ale aspon nam cas presiel,doma by sme sa nudili to hej pri takom pocasi ale domov sme sa pekne presli,neprsalo tak sme sli pesi a aspon sme sa trosku vyvetrali 🙂 nam tu uz 3 dni maluju vchod ale otrasne nieco,uz tu farbu citim aj doma a to sme na 7.posch 😖 fuj...

a tie sestry vam teda zavidim,musi to byt uzasne 😵

lari a ty si sa ako ostrihala? pierri a ty mas fotocku? no sup baby chcem vas vidiet a Christianko siel uplne na kratko?

csikike
6. mar 2009

jaaaaaaaaaj, vy si uzivate, aj ja by som chcela mat segru 😵

lara1znk
autor
6. mar 2009

csiky ale ved mas brasku tak aj to je lepsie ako nic, nie? 🙂

moni, ja mam len upraveny ten uces co som aj mala, ziadna zmena, mam to mierne poskracovane, to je vse
ale na pierru som aj ja velmi zvedavaaaaa,
sup sem s fotkou alebo radsej na fb das, aby ta admini neznosili pod ciernu zem 😀

my sme dnes doma, nastastie dedo bol s nami, o chvilu dojde aj babka a segra tak bude veselo,
dufam ze cez vikend sa vycasi a uzijeme si krasne jarne pocasie ako predtym

Christian mi dnes prvykrat zjedol kiwi tak som rada, doteraz vytvalo odmietal a vecne sme skoncili tak ze nakoniec s kiwi nakrmil on mna 😀

pierra
6. mar 2009

moni boli ste pozriet v delfiniku na terase?

fotku mozno dam niekedy pocas vikendu, mam vybite baterky vo fotaku a kruhy pod ocami, musim sa nastajlovat 😎
my sme sa doobeda tiez boli prejst... na chirurgiu 😅 jurkovi sa dobre hoji ten palcek a druhy vyzera,ze nebudu strhavat,tak musime byt opatrni teraz aby nezakopol niekde..
a zase leje, z poobednej prechadzky niic 🙄

baby to je pravda,ze ikea bude v KE? poculi ste o tom nieco?

monika1
6. mar 2009

pierri boli sme v MC tuto u nas na furci 🙂
a o Ikey som pocula,ma byt tu pri nas blizko za Zelenym dvorom smerom na Presov hned tie lesy 🙂 ale uvidime co z toho bude ci sa to potvrdi...
a drzim palce nech uz ma jurko prstiky v poriadku 🙂

penelope10
6. mar 2009

ahojte
🙂
pierri na chir. chodite pešo ? Do novej nemoc ?
ja o Ikei neviem nic... Najbližšie je pre nas asi Krakow a asi je aj v Budapesti 😉 Ja som velky fanusik Ikei
Mam pocit ze kika je iba copy 😀
My sme boli vonku (kupit chleba) a zmocilo nas ako siroty 😅 Som sice ťapa, lebo mam prsiplast na kocik, no vobec ho nevyužívam, nakolko strieska sa mi zda dost a do silneho dazda nechodim.. No maleho to tak unavilo, ze teraz spinka 😵

csikike
6. mar 2009

jeeeeeej, takze uz aj v KE bude ikea, parada, my sa tam chystame buduci stvrtok 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre