Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
16. nov 2009

ahojte 🙂
moni krasne fotky, som rada,ze vam to tak dobre dopadlo.. ked su rodicia v pohode, ani deti nezlostia 🙂

my sme boli v sobotu na svadbe, bolo fajn, konecne sme sa zisli cela partia, pokecali, zabavali sa.. aj jurko bol dobrucky s mojimi sestrami,takze mozme chodit castejsie, aj kandidatov na svadbu by bolo,tak uvidime 😅

teraz sme sa akurat vratili z vonku,uz sme aj trochu zmokli, ale co uz, poobede zase urcite budeme doma.. este,ze existuje rozpravka krtko 😅 ozaj baby,kolko denne pozeraju vase deti telku? ja sa musim priznat,ze ked varim tak vzdy a okrem toho ked nejdeme von, tak krtko este taku hodinku - dve denne 😕

lia
16. nov 2009

ahojte,

moni,krasna rodinka ste 😵 😵 ale Matejko s Adamkom c.1 😉 zlaticka 🙂
pierri,v zime je to asi tazsie dieta zabavit hrami,na to su asi najlepsie skolky,mamina si musi aj pospratat,aj navarit,cize sa to da tazko vsetko da sklbit,to ti verim

monika1
16. nov 2009

dakujeme baby 😵
pierri aj my sme sli nakoniec doobedu vonku,ale uz neprsalo ale ta hmla robi take onicom pocasie 😖
no a my nepozerame telku vobec,Adamka to vobec nebavi ziadna rozpravka az je to divne 😅 on len sem tam nejake reklamy pozrie a zvucku Vecernicka inac nic 🙂

a ja som myslela ze budeme chodit do materskeho centra aspon v taketo dni ale co pocuvam tak je velmi vela chorych deti tak to radsej neriskujem...

lia
17. nov 2009

co su tie materske centra??akoze skolky??

monika1
17. nov 2009

lius take zariadenia kde chodis s dietatom,su tam hracky a ty si tam s nim a sa tam s nim hras a su tam aj ine deti takze je aspon v kolektive 🙂

monika1
18. nov 2009

baby kde ste? 😕

my sme dnes mali poradnu a Matejko ma uz 4600g a 56cm 🙂

a dnes sa Adamko hral na mamu 😀 zobral si plysaka,zobliekol ho a hral sa ze ho prebaluje,utiera zadok,kupe a najlepsie na konci bolo ze ho kojil 😀 😀 no som sa nasmiala 🙂

lius a ty si vlastne ako dopadla na kontrole? uz mas termin sekcie?

pierra
18. nov 2009

moni 😀 😀 😀
tie deti nas nenapadne pozoruju a tak sa ucia vsetkemu, je to uzasne 😵

my sme doma, od dnes zase bez tatika, nastastie tu mam sestru,takze sa to snazim zvladat aj presviedcat jurka,ze tatik coskoro pride 😒 a inak som vam nepisala,ze z hormonalneho profilu mam fakt malo progesteronu,takze od buduceho tyzdna dalsie hormony, tentokrat duphaston ☹

pierra
18. nov 2009

moni krasna vaha a matejko rastie ako z vodyyy 😵 ehm,teda z mliecka 😅

monika1
18. nov 2009

pierri fakt tento vek je uzasny ako vsetko vnima a komentuje,tie hlasky su super 😀 a dakujem veru Matejko krasne rastie ale nejako rychlo 😅

jaj takze ste bez tatika zase ☹ a ozaj kupil ten detsky nabytok v Ikey?
a takze hormony 😒 hmmm tak dufam ze ti to hned zaberie a budete sa moct snazit o druhe babo 🙂 mne v piatok skoncilo sestonedelie tak sa chystam na prehliadku len sa mi do toho akosi nechce 😅

pierra
19. nov 2009

dobre ranko 🙂
ja citim,ze tentokrat to snazenie o babo bude trosku vaznejsie ale dufam,ze sa dockame 😨
nabytok mame ano, ale zatial poskladana iba jedna skrinka lebo este nie je jasne,ci sa nebudeme stahovat prec z tohto bytu.. 😒 co uz.. 😒
ale inak som rada,ze som sa tiez rozhodla pre trofast, su aj ine, moderne nabytky ale toto je presne take hrave, jurko si z tych vedierok robi stolicku, lodku, komin, navyse neporiadok je hned upratany, fakt velmi prakticke pre male deticky 🙂

monika1
19. nov 2009

pierri mozno ani nie a hned sa vam zadari 😵
inac ten nabytok je fakt super,my sme s nim max.spokojni,dobre vyzera a aj je kvalitny 🙂 a coze sa budete musiet prestahovat?

pierra
19. nov 2009

ja milujem dreveny nabytok, hlavne borovicovy, mame z neho aj spalnu a este donedavna nam tu krasne rozvoniaval.. ako ste poriesili skrine na oblecko pre adamka? ja mam vsetko zatial v komode ale chcelo by to nejaku velku skrinu len som sa zatial nerozhodla.. mozno dopasujeme nieco borovicove ako predavaju hore v dargove alebo na juznej triede 😲

lia
19. nov 2009

moni gratulujem ku krasnym mieram.a Adamko musi byt zlatunky 😵
pierri,ved aj ja som brala lieky a som tu 😉 mozu ti len pomoct 😉 tak uz to zacnete skusat??drzim palce 🙂
moni,minule mi povedal,ze sa asi mylil,tak ze zatial to nechavame na prirodu a musi sa to sledovat.teraz uz budeme mat poradnu kazdy tt,dnes tiez,tak som zvedava co bude nove 🙂
moni,neuveritelne rychlo rastie matejko,stale ho obdivujem 😉 😵

pierra
19. nov 2009

ja viem lius,ze sa to da len ja uz beriem hormony na stitnu zlazu a teraz to bude kombinacia dvoch hormonov ale stale dufam,ze za tie 3 roky od otehotnenia sa snad tak vela zmenit nemohlo.. 😔
napis potom vecer nove info z poradne, drzime palce 😉

lia
19. nov 2009

jajj,ty mas aj stitnu zlazu??aj ta moze robit neplechu
dakujem pierri,napisem 🙂

monika1
19. nov 2009

lius dakujeme 😉 veru Matejko rastie ako z vody a Adamko zase prospieva v inych oblastiach,je to moj velky pomocnicek,fakt je fantasticky...ked nahodou Matejko place tak uteka k nemu mu dat cumlik a prikryje dekou ak je odkryty a pod...no fakt sa nemozem stazovat 😵

a tie hormony no veru to je zlozita vec ale tak bez nich sa zit neda...

lius a ja uz ani neviem preco ti maju robit cisarak? akosi mi to vypadlo 😅

baby mne v piatok rodila kamoska v UK no porodila po 27 hodinach od odtecenia vody,17 hodin mala kontrakcie a neotvarala sa a nakoniec ked bola na 10cm tak prisli na to ze mala je otocena zadockom,tak panika stres na cisarak bolo neskoro tak nakoniec porodila takto no natrapila sa poriadne ale su zdrave obidve a na druhy den uz sli domov 🙂

csikike
19. nov 2009

ahojte, pierri, drzim palce nech si co najskor tehulka 😉
moni, super, ze adamko tak pomaha...
a aj to, ze ak matejko nahodou zaplace...mne mala vrieska v kuse, skor mame oslavu ked je hore a nevrieska 😅
ale tomi bol dnes von bez plienocky a zvaldol to, sice som boli iba hodinu, ale necikal..
doma u nema plienku vobec a ani na obedny spanok a dnes mal rano suchu plienku, tak mozno ho skusime nechat bez plienky aj na noc...
ale ked mu hovorim ako je super cikat do travicky, tak hned kruti hlavou, ze nie
inac na serblik u moc nechodi, stale chce ist na velky zachod

pierra
19. nov 2009

jeej csiki to ste dobriiii, akurat vam to vyslo do druhych narodenin 🙂 jurko je v pohode bez plienky,aj vonku aj v obchodoch ale vycika sa iba do nocnika alebo do travy a na spanie mame este plienku, aj na velku potrebu 😒 a snaha absolutne ziadna,radsej bude zdrziavat 🙄

csikike
19. nov 2009

pierri, poznam, tomi zadrziaval az mal zapchu, a teraz ked papa lanove semiacka uz sa ani kakat neboji, len mu trvalo kym si zvykol, lebo doteraz dlho kakal a teraz obcas nestihne povedat a uz je to v slipkoch 😅

pierra
19. nov 2009

inak nechapem ako doktori nezistia ze dieta je otocne KP, ved pouzivaju spickove ultrazvuky, vedia na nich odhalit vselijake vrodene vady a taku zakladnu vec ako je poloha dietata, ved to aj palpacne musi kazdy doktor vediet urcit 🙄 lajdaci su oni riadni 🙄

pierra
19. nov 2009

lanove semiacka? a ako mu to davas csiki,nejako zamiesas do jedla rozmrvene?

csikike
19. nov 2009

pierri, hej, kupila som take drvene a to mu supnem do jogurtu a cuduj sa svete nevypluva 😵

monika1
19. nov 2009

csiki no fakt Matejko je pokojne babatko,place len vynimocne ked je hladny alebo mu vypadne duda alebo je z niecoho nervozny ale to su len chvilinkove place (tuk tuk tuk klopem na drevo) 🙂 zatial je povahovo uplne rovnaky ako Adamko 🙂

a csiki drzim palce s odplienkovanim,krasne mu to ide 😉 a isto skuste na spanie dat dolu plienku ale povedzte mu to este pred spankom ze ju nema nech si to uvedomi a poriadne predtym vycika,drzim palce 🙂

u nas sa tiez chodi na velky zachod ale obcas aj na nocnik ked kojim a nemozem ist s nim na wc tak mu len poviem nech donesie nocnik a cikame tak...

lia
19. nov 2009

moni,tak chuda si vytrpela 😲 bila by som ich 😠
ved pisem,ze asi budem rodit normalne,ze sa asi sekol,ze mam infekciu na krcku 🙂 dufam 🙂

monika1
19. nov 2009

pierri ked v UK nerobia sono ako nam tu pred porodom,tam mala posledne tusim v 20tt a odvtedy nic...a palpacne dokonca az treti doktor pocas porodu potvrdil ze je mala KP,no hruza...mozme byt radi ake mame zdravotnictvo..

monika1
19. nov 2009

jo a pierri adamko ma oblecko v tych 4 suflikoch plus v tej skrinke na vesiakoch,zatial to staci ltt...

monika1
24. nov 2009

baby kde ste? ☹

caraida
24. nov 2009

moni, tu sme 😀

len mne sa to tu mota stale do kola, raz jeden, raz druhy, prcek posledny tyzden nespi ani na obed a maly je teraz tiez nejaky prilis aktivny. asi jedina zrela do postele som ja 😀 noci su kratke 😔

aj teraz len ucty musim poplatit a padam dalej, prcek pise so mnou, maly beka za rohom, no radost 😉 chcelo by to nejaku babku. 😝

prajem krasny cas! A LIUS DRZ SA! MYSLIME NA TEBA!

lia
24. nov 2009

dakujem cari 😵 ty sa snaz co najviac oddychovat kedy sa da
boze baby s dvoma detmi,ja vas obdivujem 😝 😀

monika1
26. nov 2009

Ahojte 🙂
aj u nas je to cari cez den vseliake,maly stale menej a menej spinka,niekedy ma sice den ked ho skoro cely prespi ale vacsinou su dni ked je hore,nie je sice nervozny,neplace ale vyzaduje si pozornost takze je velmi tazke nieco spravit 🙂 a teraz skraslujeme Adamkovu izbu,kreslime mu na stenu obrazok takze mame doma zabavku a je to fakt super taka rodinna aktivita 😵 akurat ze na to nemame moc casu,jedine poobede a to musi maly spat aby som mohla malovat,inak sa neda moc dlho...

lius no tebe sa to krati,uz to moze prist kedykolvek 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre