Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
13. aug 2008

moni odkedy si davala adamkovi strukoviny?
mozem uz dat jurkovi sosovicu k masku taku varenu vo vode?

monika1
13. aug 2008

veru pierri kym sa nauci chodit ale aj potom budu caste pady 😔
a uz sa snazi sam chodit?
vlastne ani neviem ale lari Christianko uz chodi?

pierri ani ti neviem povedat lebo Adamko moc nepapa strukoviny 😅 my ich nejeme takze papa len to ked ma v hotovej vyzive fazulu ale inak ja to nevarim 😅 ale jasne uz mu ich mozes dat...

pierra
13. aug 2008

sam chodi iba okolo nabytku ale potom sa pusti a snazi sa udrzat rovnovahu.. a niekedy riadne riskuje..

ked sme vonku tak chce chodit tak za ruky.. nemalo by sa ale on sa zlosti ked ho nevediem 🤐

christianko este nechodi sa mi zda..

no dam vediet ako chutila sosovica, posledne tyzdne jurko velmi zle papa.. iba jogurty a mliecko.. ostatne s placom a niekedy vobec 😒

tatiana
13. aug 2008

ahojte 🙂
wmy sme doma, risko mi zaspal v kociku, ako som varila 🙂

a tak mozem aspon nakuknut sema poupratat :(
No ale to asimoc nestiham :((
A inak aj Risko nosi 74 😅 takze ja mu voobec nekupujem veci dopredu, lebop nestusim, aky bude o mesiac 🙂))
Uz sme kupovali a ani neobliekli ...

Pierri - noo to sa mu zahoji, kym sa ozeni 🙂 No ale aj ja mam pekny stres, ked sa krpec pobucha hrkalkou

ale sak to je riziko povolania 😉

tatiana
13. aug 2008

noo opravujem - Risko je uz hore ....
spanok cca 30 minut 😒

pierra
13. aug 2008

baby tak som veelmi prekvapena, jurko spapal sosovicu do poslednej bodky 🙂
odteraz bude castejsie 😅

ani ja nekupujem veci dopredu lebo tiez ako ty tani, sme niektore neponosili.. ale to vacsinou darovane ked nakupili tricka na januar 😅 ale pockaju na surodenca,ked bude..

csikike
13. aug 2008

asi mate pravdu a budem to riesit az neskor, ale v madarsku som mu kupila par bodyniek v Hmku, a teplucke ponozky 😵
tati, tie 30min. doverne poznam 😅

csikike
13. aug 2008

ozi, tati a co zubok, uz mate?

pierra
15. aug 2008

ahojte.. tak ako sa mate zienky? vsetky ste zaneprazdnene ako vidim, nikto sem nenakukne 🙂
ja som nejaka vycerpana a zaroven podrazdena z tych prebdenych noci, mam pocit,ze to nezvladam, no ziadna super matka ale troska 😒

csikike
15. aug 2008

pierri, to je len docasne, onedlgho to prejde, ale ak ta mam utesit, viem co citis, az nato, ze momentalne mame to lepsie obdobie, asi preto, ze este tomik nema zuby 😅
ale dnes je mimoridne hnusne, taky dusny vzuch, asi hodim tomika do bazenika, nech sa aspon on ochladi alebo vhupneme spolu pod sprchu,
dnes ma moja babka narodky, ale je v nemocnici, tak mi je trocha luto, ze jej nezagratulujem 😔

monika1
15. aug 2008

Ahojte 🙂
pierri uplne ta chapem 😔 aj ked my sme hore tak raz max 2x ale aj tak mam dost a rada by som sa konecne vyspala alebo aspon celu noc spala len so svojim muzom 😅 lebo ked je s nami aj Adamko tak sem kopanec tam kopanec,spim na konci postele,je to onicom 🙄 raz za cas ako na Domasi nam 3x prespal celu noc ale odvtedy nie ale verim ze sa to zlepsi 😅
a oddychuj ked Jurko spinka,neupratuj,nevar ale oddychuj,Jurko potrebuje oddychnutu maminu 😉

ja dnes idem na damsku jazdu,ale ani sa moc netesim 😅 ide aj manzel so zenichom takze Adamko bude opat sam doma s babkou 🙂

a co je horsie tak nieco na mna lezie 🙄 tak dufam ze nenakazim Adamka a rychlo to prejde...

csikike
15. aug 2008

asi som to zakrikla, tomik bol strasne umrnkany, nepomohol ani bazen, ani uspavanie na rukach, vzdy ked zaspal a priblizila som sa k postielke tak spustil rev, este ani oci nerozlepil, ale uz sa stveral na nohy ☹

pierra
15. aug 2008

baby tak uz som doma z mesta, trochu mi zlepsila naladu mamina, pozvala ma na pizzu.. a viete kto nas obsluhoval? desperado 😖 zle mi prislo.. nastastie pizzu nepiekol 😅
jurko poobede sekal dobrotu ale veelmi malinko spal,tak pomaly ho uz ideme kupat.. dnes som mu ani veceru nedala lebo posledne 2 tyzdne ju ani raz nezjedol, on si aj z ust vyberie len aby to nahodou neprehltol 😒 tak skusim dat kasu do mlieka,len dokedy ho to zasyti..
moni tak si to uzi pokial sa da..a stale sa mozes vyhovorit na nieco ked sa ti velmi nebude chciet 😅 mna take prehyrene noci nelakaju.. ked si predstavim,ze by som si mala odopriet dalsi spanok tak ..... 🙂

csiki to asi aj tym teplom su drobci taki zli.. dnes to bolo dufam naposledy tak horko.. 25st. mi uplne staci..

tatiana
15. aug 2008

ahojte 🙂

Tak csiki zubok este nemame no cela papulka je asi bolava, mozno nie od zubkov .
Jest dnes ani vcera a predvcerom moc nechcel.
teda dnes dostal na veceru Nutrilon, tak som zvedava, co to urobi, hadam , ze nic.

Inak ja mliecko mam, len on nechce moje odsate z flasky a z prsa uz nebolo nic :(
Takze nejako sa cely meni, hlavne vymysla v jedeni straaasne ...

Ked to takto dalej pojde asi mu mliecko zamenim za nutrilon a nebudem sa stale stresovat, odsavat,potom ohrievat a podobne :(
dnes som nic ine nerobila, len to :(

pierra
15. aug 2008

tani tak aj vy sa trapite ☹
risko nechce tvoje mliecko z flasky a nutrilon z flasky vypije? 😕

tatiana
15. aug 2008

nie to bolo tak, ze nejedol poriadne cely den, len 3 krat, co je malo ...
potom po 6,5 hodine sa najedol normalne, cize neviem kolko ...
no je pri jedeni nepokojny, kope audiera ma ...
proste nie je kludny.
potom som mu skusila dat aj nutrilon, ci naaahodoou to nie ej v mojom mlieku.
S nim nikdy problem nemal ...
no a teraz ma ...
a po hodke, po kupani som mu zasa dala prso ale nebolo tam toho moc, tak dostal 100 vku z flase, nehccel, no potom vypil ...
no tak ja neviem, myslim ze vymysla ...
aj s jednym aj druhym ...

pierra
15. aug 2008

a robi ti to aj ked nie je tak teplo?
nie je chory alebo nema v puse nejaku infekciu? 😲

tatiana
15. aug 2008

v puse nema nic, len take nieco na dasienkach, to je zevraj uplne ok. nie je to ziadne infekcne.
ze to ma kazde 2 he babo ...
to si nevsimnes normalne ..
a nic mu na to dokina nedala :(

a jeduje sa vzdy :((
teda ako kedy ale nie je to zavisle na pocasi :(

ja som z toho na nervy, lebo je nekludny, ked neje, a mam pocit, ze mu nevyhovuje poloha,teraz by jedol len a alen po leziacky... aj z flasky ...

keby si uz vybral ci kojenie, ci UM, bola by som rada, lebo takto neviem, kedy bude jest, nic si nemozem naplanovat a nikam pomaly ist ... 😠

mam pocit, akoby sa odstavoval ...
on nikdy nebol taky mojko - ze sa ukludni na prse, pri mliecku, jedenie je skor u neho ako nutnost :(
pre mna to je nesmierne stresujuce a flustrujuce, ked nechce prso..
to odmieta coraz castejsie ...
no potom zaroven aj flasku, no je to zacarovany kruh.
Tym chcem povedat, ze by som nestresovala, kebyze nekojim, 5 mesiacov je pekne napriek mojim pociatocnym mukam ...

Budem cakat, ako to pojde dalej ...

pierra
16. aug 2008

tani ahoj..
5 mesiacov je super cas, co ja by som za to dala keby som tolko kojila.. fakt ti verim,ze to musi byt na nervy ☹

pierra
16. aug 2008

aku ste mali noc?
my perrfektnu.. jurko sa raz zobudil, vypil flasu cajiku a potom vstal az rano o 6:30 ked mal mliecko 😵 😵 to bolo prvykrat v jeho zivote co tolko vydrzal 😵 😵
inak stale ked sa tu nanho postazujem je nasledujuca noc super.. tak asi to musim robit kazdy den 😀 😔

tatiana
16. aug 2008

ahojte 🙂

no noc sme my mali,taku o nicom ..
risko siel spat o cca 20,00 potom vstal o polnoci a potom o 3 tej, potom o 5,30 a o 8 smej rano ...
som ako vyflusnuta.
Na toto som ja nie zvyknuta 😢
teraz oddychuje uz, alebo este? 😀 a pojdeme do Tesca na nakup.
Inak nemam plavky pre neho na plavanie,som zavahala, ked mali v Tescu take pekne ...
teraz nemam :((
nevravim o tom, ze ja nemam tiez :(

pierra
16. aug 2008

a co tani idete na kupko? ci budete chodit s riskom plavat do bazenika?

pierra
16. aug 2008

inak prave pozeram DOD na markize a tam ludia vo vetrovkach 😨 tu je asi 30st. 😝

baby nemate niekto skusenost s posielanim balika z ciech k nam? hrozne sa mi pacia obliecky na vankusiky od jednej cesky ale neviem ani ja ani ona ako je to s dobierkou a ceskymi peniazmi 😒

tatiana
16. aug 2008

pierri - ideme na plavanie od 9.9. 🙂
a ano tu je kosa ...15 stupnov 😲

pekne, vcera take krupy padali, ze az som sa bala ...
a bliskalo sa hrozne velmi ...

a s balikom ti zial neporadim :((

monika1
17. aug 2008

Ahojte 🙂
tak damska jazda dopadla super,celkom dobre bolo len som to este nedospala a neviem kedy dospim lebo to moje dieta nejako strajkuje,aj dnes sme boli viac hore ako spali 🙄 snad sa to zlepsi...
pierri super ze ste mali vcera dobru noc,snad aj dnes Jurko pekne spinkal 🙂

ja som inac nejaka nachladena tak sa len modlim aby sa Adamko odomna nenakazil,ale uz kycha tak neviem ☹

inac pierri my sme uz objednavali z Ciech nejake veci,aj elektroniku a v pohode posle to na dobierku,tusim nasa posta to potom prerata podla aktualneho kurzu 😉

tani hlavne sa nestresuj lebo mliecka bude este menej,mozno mas laktacnu krizu,to byva v tomto obdobi,tak ked chces kojit tak koj casto a zachvilu sa to upravi,ale 5 mesiacov je pekne kojenie takze hlavu hore aj ked by si musela odstavit,nie je to ziadna pohroma 😉

monika1
17. aug 2008

lari krasne fotka ta prva v albume 😵
pierri Jurko je frajer 😵 pockaj zachvilu sa ti rozbehne 😉 a inac co si pisala ze nechces s nim chodit za rucky...ja som chodila skoro cely den a co nic sa nestalo,Adamko zacal skoro chodit sam a nijako som mu tym neublizila 🤐

lia
17. aug 2008

ahojte 🙂

tak uz sme aj my doma 🙂 .ubehlo to ani neviem ako.bolo vyyyborne,super sme si oddychli 🙂
co mate noveee??
idem spratavat a varit 🙄 😀

monika1
17. aug 2008

Ahoj lia a kde ste boli? ja ani neviem 😅

lia
17. aug 2008

cau moni 😵

na menorce sme boli 😵

monika1
17. aug 2008

jej tam nebol nikto z mojich znamych este 😅 hlavne je ze ste si poriadne oddychli 🙂
das nam aj nejake fotocky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre