Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
19. aug 2008

pene nie pre okuliare ale preto,ze si tam nebola ty iba hugi.. mozes mat foto dietata ale musis tam byt aj ty 🤐

tatiana
19. aug 2008

ahojte 🙂

no Pene krasne fotky 🙂
Lari - my sa na tom skype tusim obchadzame :(
ale idem sa dat online 🙂
mam chvilku cas.
Dnes sme boli 4,5 hodiny v Avione, zhanala som plavky na seba aj Riska, ale tomu som jasne, ze nezohnala.
No a som hotova, poriadne.
Hadam krpusik pospi sj dlhsie ako pol hodku ...
no je uz lepsie, neviem, co to ma byt a u lekara sme neboli, ma proste take dni asi :(
my sme boli vcera na Devine s kamoskou a jej manzelom, dnes avion - shopping - no parada ...
Zajtra rozmyslam, kam pojdeme, asi nikde : 🙂))

lia
19. aug 2008

idete este na dovcu tani,ked zhanas plavky??
uz je koniec sezony,to uz bude problem zohnat plavky 😖

tatiana
19. aug 2008

niee, ideme na kurz plavania s riskom Lius 🙂

lia
19. aug 2008

ahhhhaaaa
a pre deti nie su tie plienky na kupanie??kde robia tieto kurzy??

lara1znk
autor
19. aug 2008

tani, u nas su akurat vsetky plavky vo vypredaji za super ceny, pridte na nakupy sem 😅
kedy zacinate kurz? od septembra?

lius, kde su fotky? stale cakam a nic

pene, ved si hod nejaku fotku, iste ma kopec z dovolenky

pierri, ako spinkate?

lia
19. aug 2008

lari 😀 😀 necakaj radsej,mne to isto potrva 😅
ale ked sa budem v piatok nudit v robote,mozno to spravim 🙂
dnes som cely den nieco robila v byte

pierra
19. aug 2008

lari od piatku vstava jurik 3-5x za noc, co je u nas super.. noc zo stvrtka na piatok bola otras, kazdych 15min. bol hore.. v pondelok ideme na ockovanie,takze zase bude vsetko rozhadzane 😒
a vy?

lara1znk
autor
19. aug 2008

dobre, tak snad sa dockam v piatok
este mas dovolenku?

lia
19. aug 2008

kde beriete energiu baby?? 😅 😀
este som si zadala pondelok,utorok,tak to mi vyhovuje 😝 ani si to neviem predstavit uz ☹

lara1znk
autor
19. aug 2008

no my tak raz za noc, vynimocne dvakrat
pierri, tak to ta fakt obdivujem ze este vladzes ale raz to prestane, tym som si ista
ja si stale tak hovorim ked nas maly strajkuje, len dokedy 😅

my sme mali ockovanie nedavno a asi aj kvoli tomu sme mali tie teploty 4 dni a este sa nam maly aj vyhadzal cely na posledny den

ist do roboty lia? no to je stale hrozne po dovolenke
ani ja si neviem predstavit ist do roboty 😀

baby, kedy sa chystate naspat do prace?

lia
19. aug 2008

najlepsie by bolo,keby sme mohli byt doma,ze??

lara1znk
autor
19. aug 2008

ano lius, to by bolo
no nie stale len doma, ja by som brala taky spolocensky zivot ako zajst si ku kadernicke, na nechty, na nakupy, ist si zacvicit, ist na kavu s kamoskami
no ako v Zufalych manzelkach 😀 , to by mi uplne vyhovovalo

pierra
19. aug 2008

ja fakt asi fungujem na zotrvacnost, nemozem si ani pripustit,ze som nevyspata lebo by som sa zosypala asi..
ked som kojila a vstavala som 3x za noc tak mi bolo kazdy vecer do placu,ze sa zase nevyspim a to bol luxus oproti tomu co zazivame posledne tyzdne 😅
lari ja najskor o rok sa chystam do prace.. uvidime..nemyslim na to este 😀

no idem prec kocky, svokra mi uspala drobca,tak sa jej za odmenu idem venovat 😎

lara1znk
autor
19. aug 2008

no ty sa mas, tak ty mas pomocnicku teraz, tak to vyuzi ako len mozes
pekny vecer

ja som taka happy ze este nejdem do prace aj ked coskoro si budem musiet nieco najst, no aj tak lepsie ako podla povodneho planu

tatiana
19. aug 2008

baby , tak ja som uplne mimo, risko zacal vstavat aj o polnoci ja jedenie, si to nejako posunul fesak a ja som tym padom permanentne unavena ...
ma slak trafi ...
od zajtra asi nevarim ...nemam kedy ...

nieco musim obetovat, nie? 🙂)))

tatiana
19. aug 2008

jaj a kurz je od 9.9. 🙂 a sa tesim jak mala ...

a do prace? - netusim 🙂

lara1znk
autor
19. aug 2008

tani a my zaciname od 12.9 🙂

to ti risko predtym prespal celu noc?? no tak to sa nestazuj, vies co sme si uzili my?
nas maly jedol asi az do 6. mes, potom ked som ho zacala prikrmovat tak pomaly prestal s mlieckom,
vy ste na tom este dobre

skus mu dat mliecko skor, mozno ked je uz velmi unaveny tak nevladze papat

tatiana
19. aug 2008

hej to je chyba, lenze on je naposledy cca o 19,00 :(
skoro :(
ale hej nestazujem sa 🙂

csikike
19. aug 2008

ahojte kocice,
ja vas tu zanedbavam, ale akosi nestiham, musim mat oci aj na zadku, bo tomik sa rozhodol, ze za kazdu cenu si chce znicit tu jeho telesnu schranku, vrha sa bezhlavo ked stoji, hned sa pusti, ja neviem ci si mysli, ze ho bude niekto nadnasat alebo co...
a asi uz onedlho bude plnohodnotna selma, sa mi zda, ze onedlho vykukne prvy zubok 😵 , chuda, kazdy pol hodinku mu kukam do papulky ci sa tam nieco nezmenilo 😅 😀

lara1znk
autor
20. aug 2008

dobre ranko,

csiky my sme na tom podobne, aj nas Christian sa stale chce pustit ked ho pridrziavam 😅
tak vy este nemate ziadny zubok? neboj, tomik to dobehne, vybehnu mu naraz viacere

ako ste spinkali pierri?
a vy tani? vydrzali ste bez mliecka?

my sme boli zase hore asi taku hodku, neviem preco, zase vyspaty a cerstvy 😕

pierra
20. aug 2008

dobre ranko..
my sme mali hroznu noc, po 10-tom zobudeni som to uz prestala pocitat ale rano o piatej svokra zobrala k sebe jurka a spal do siedmej,takze mam za sebou 2 hodiny neruseneho spanku 😅
ale kruhy pod ocami su uz zakryte a hor sa do noveho dna 😀

lara1znk
autor
20. aug 2008

tak aspon trosku si si oddychla pierri a aj cez den skus, naloz jurka do kocika svokruske a ty sup do postele

pierra
20. aug 2008

no ona uz isla prec, je v KE ale u rodicov, tam sa o nich bude starat teraz 2 tyzdne.. ale asi pojdem zajtra k nasim na par dni lebo jurko sa tu nudi, tam ma na ulici kamaratov..
vy ste ako spinkali lari?

tatiana
20. aug 2008

ahojte 🙂

no Lari, kde ze bez mliecka - vydrzal ale do 2 hej skoro 🙂 ale dobre ma nalakal - lebo som ho nasla v postielke na brusku a bez pohybu, skoro som zinfarktovala, ale potom sa na mna kukol a usmial - potvora mala 🙂
No a potom vstal zasa okolo 8 smej a mne bolo na prd, hlava sa mi tocila, tak T zostal doma do 2 hej a ja som oddychovala zatial, potom sme si pospali s riskom od cca 13,20 - 16,00 🙂
tak a teraz asi siel zas 🙂 a je dnes tak po 50 - 100ml ... hm asi pocko ...

lara1znk
autor
20. aug 2008

ahojte kocky,

tani to neni zle ako vam risko teraz spinka, aj ked pre vas ked ste si uz zvykli na to ze prespi celu noc, to musia byt soky, no mne sa to zda super. 😅
sranda ake su tie babetka rozdielne

a co ti tak prislo divne tani?

pierri, pisala som vyssie, raz sme boli hore asi hodinku, inak spal pekne ale samozrejme odkedy bol hore potom uz s nami
ako ti je super ze si len tak odbehnes k vasim kedykolvek sa ti chce, toto mne tak chyba
pojdes aj na noc ci len tak na den a vecer domov k muzikovi?

u nas prsi s prsi, guy ho akurat uspava, uz iste zalomil
zacal mi teraz spavat len raz denne ale 2-3 hodky, tak celkom fajn len akurat zaspi tak okolo 11-11.30 takze prespi obed a potom obeduje dost neskoro

pierra
20. aug 2008

no vidis lari a nie je to aj tebe tak lepsie ked christianko spi raz denne? 2-3hodky je super, vela stihnes urobit, mne to uplne vyhovuje len som zvedava dokedy takto bude jurko spavat 🙂
k nasim idem na jednu noc, v piatok vecer pre nas pride tato.. uz sa tesim na dvor, travicku, psa a vsetko to dedinske caro 😵 😵

lara1znk
autor
20. aug 2008

tak to si viem predstavit, ja som celkom mestsky typ ale pre rodinu s detmi je rozhodne lepsi zivot na dedine, uz som nahovarala guya nech sa aj my prestahujeme na vidiek, blizko k mestu
tak si to uzi pierri 🙂

veru je to super takto len dokedy to bude trvat, on tak meni jeho rutiny

ja idem rychlo upiect rezne a urobit kasu a p otom zasadneme k telke
dnes som aj malemu robila kuraci rezen a pekne papkal, nesmaizila som ho v oleji ale upiekla v rure takze to bolo ok aj pre Christianka

pa

pierra
20. aug 2008

lari ty sa tak vecer vzdy napchavas a pritom si stihla ako prutik, zavidim 😔
jurko mal dnes prvykrat rybku s kasou, len sa tak po nej zaprasilo.. a na veceru 2x fazulovu polievku 😅

veru zivot v meste je prakticky ale dost uponahlany, aj ja zdielam ten nazor,ze pre deti je lepsi zivot na dedine..

lia
21. aug 2008

dobre ranko 🙂
aj my sme mali tri dni rezne,nevedeli sme sa ich nabazit po dovolenke 😀
ja som to nikdy nejedavala a teraz to milujem 😝
a najradsej mam doma

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre