Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
11. sep 2008

pene v KE to bude na dominikanskom ale neviem v ktorom podniku..
a skus MMB, mne sa tam par veci podarilo predat, niektore zase ani za nic.. tak som ich darovala kamoske,ktora vyrastala v detskom domove a ma odtial aj dalsie kamosky,ktore sa mojim handaram potesili 🙂

penelope10
11. sep 2008

jaj piera ty mas slachetne srdce.. 🙂 🙂

Na domin. som bola v jednom podnku na vianocnu kapustnicu 😵 😵 😵 Fajne bolo.... taky hned blizko
masiarkej...

pierra
11. sep 2008

aale pene.. ani moc nie 😔

monika1
11. sep 2008

pierri tak som zvedava ake satocky si si kupila 😉 ja som si uz par veci z mmb kupila ale len par mi bolo dobrych 😅 vacsinou velke 🤐

inac sme boli v meste a nasli sme topanocky pekne na alzbetinej hned ta prva velka obuv ma vzadu detske topanky a celkom ok vyber,my tam pojdeme na papuce 🙂 pierri a urcite najdes na snurky,maju par kuskov aj u Bati ale aj inde 😉

lara1znk
autor
11. sep 2008

no super pierri, tak to mas v suchu a bez namahy, nezabudni na tu fotku potom
a preco sa tak obavas ako to zvladnes? kolko s nim nebudes?

ja som dnes malemu kupila topanky, velmi pekne, konecne sa nasla velkost pre nho, stali ma £20 takze este lepsie ako u Batu 🙂

ja uz panikarim a treba mi balit, nic som dnes nestihala
plavanie bolo super, Christianko bol trosku taky neisty, no bolo vidno ze po takom dlho case sa trosku otukava ale potom sa tak do toho dostal, velmi sa tesil, normalne az vyskal, zlate to bolo 😵

veceru uz mam navarenu, ja chcem este skocit do shopping parku na mini nakup a potom aj do fitka cestou domov, ale asi uz nebudem vladat, nejako sa z toho dnes musim vykrutit 😀

pierra
11. sep 2008

ja som za tie saty na MMB zaplatila iba zalohu, dohodli sme sa,ze kocka mi ich posle, vyskusam a doplatim ak mi sadnu.. nastastie sadli a som max. spokojna.. su fakt take neutralne, vhodne na vela prilezitosti 🙂

moni presne v tej obuvi, efekt sa vola, mam vyhliadnute pre jurka topanocky, take bezovo-hnede, tusim stali 799 a boli na snurky ked si dobre pamatam.. a tiez som bola prekvapena ich bohatym vyberom papuciek lebo inde len par modelov resp. jeden model a par farieb 😒 uz sa len dobre naladit, dotrepat sa tam s kocikom a skusat a skusat..

baby ako sa meraju detom nozky? mam si obkreslit nohu na papier a zmerat cm? a potom pridat 1cm na rezervu?

lari.. aj ked je u vas len pol osmej, aj tak ta obdivujem,ze ides este nakupovat a cvicit.. ja uz iba dopozeram jednym okom serial a idem spat 😔

lara1znk
autor
11. sep 2008

no uz som velmi zvedava na tie saticky pierri 😉

u nas nozicku meraju priamo v obchode, u vas nic take nerobia?

cvicit som nebola, nakupovanie ma uplne zmorilo, kupila som malemu jednu taku sadu - nohavice a top a k tomu krasne ponozticky a sebe tiez jednu vec ale uchodila som sa k smrti

dobru, este idem co to pobalit

csikike
11. sep 2008

lari, akurat sa ma ochladit, tak nabal teplejsie oblecko

monika1
12. sep 2008

Dobre ranko 🙂
pierri ja Adamkovi zmeram nozku s metrom a potom ho vsuniem aj do topanociek a premeram...no cm sa mi zda vela navyse,moze sa stat ze nebude vediet v nich dobre chodit ale zas na druhej strane bude mat pancusky onedlho tak asi treba taku rezervu,Adamko ma rezervu asi 0,8cm...

lari u nas nemeraju veru nozku v obchodoch 😒
lari a kedy cestujete na SK? je nejaka sanca na stretko v Ke? 😕 na ako dlho vlastne idete? ani neviem 😅

inac fakt tento tyzden ma byt ochladenie 😒

pierra
12. sep 2008

dobre ranko..
no fakt baby.. 11st. v pondelok to uz je na teplu vetrovku.. dnes musim bezpodmienecne jurkovi kupit nejake teple veci.. merala som mu nozku, ma 13cm,tak chceme skusit vel. 22, vy ste kupili ake moni?

monika1
12. sep 2008

pierri my 20 😅 on ma 12,2cm nozicku 🙂 22 mu budu velike 🤐

pierra
12. sep 2008

no aj mne sa zda, letne ma 20-tky.. len aby mu stacili tak do novembra pri jeho tempe 😅

baby vy ponosene veci predavate alebo nechavate pre druhe?

penelope10
12. sep 2008

AHOJTE 🙂

UZ SME boli na 2. strane.. 😎 To uz vsetky weekendujete? Inak pocasie co hlasia hruza ☹
idem robit salat na veceru, taky letny bo toto leto som ho akosi este nerobila 🤐 ... asi mam malo casu 😀

lara1znk
autor
12. sep 2008

kocky, no ja tomu nemozem verit ze akurat ked my cestujeme domov tak sa takto rapidne ochladi.
To zle pocasie asi nosim so sebou ja. 😒 😕
Tu ma byt pekny vikend a my akurat ideme prec. Tak som nabalila teple veci, no uzas.

Uz balim vo velkom, len pred chvilou som zacala. Rano vstavame asi o 4ej, takze coskoro zalahneme, ziadne ponocovanie dnes.

Moni, aj ja som myslela na stretko ale radsej som ani nic nepisala, lebo ja stale len navrhujem a nikdy nic z toho. Pridem na 10 dni. Ale pridem zase aj v oktobri tak to vidim skor na ten oktober.
Urcite sa uz do vianoc musime stretnut. Pridem aj v decembri tak najneskor potom rovno na vianocnych trhoch s puncom v ruke. 😅

Tak pekny vecer kocky a sorry za to pocasie.
Ohlasime sa uz od nasich.

pierra
13. sep 2008

ahojtee..
nikto tu nie je? 😕
my sme uz jurinka odniesli k nasim lebo tato ma povinnosti okolo svadby a ja som sama so svokrou a neterou a je mi smutno 😔 ☹
dufam,ze to zvladnem ale urcite na to budem navzdy spominat,ze toto bolo nase prve odlucenie..

vcera sme kupili jurkovi topanocky a predstavte si, velkost 22 😅 my mame takeho maleho obrika doma 😅

penelope10
13. sep 2008

Ahojte 🙂
Pieri tak sa idete svadbit?
K tej 22 - ke ... aspon bude stat nohami pevne na zemi... 🙂

Moj maly dnes skrieka z postielky o 7:00 🙄 🙄 🙄 ... a najviac ho fascinuje ako vietor kyve konarmi 😀

monika1
13. sep 2008

Ahojte 🙂
pierri drzim palce nech to zvladnes v pohode,nesmies to az tak brat 😉 poriadne sa odviaz a uzi si svadbu 😉
takze 22 🙂 a ake ste nakoniec a kde kupili?

pene ze o 7 😀 nas o 6 🙄 😀

pierra
13. sep 2008

kupili sme nakoniec v efekte na alzbetinej take hnedo-bezove na snurky za 799Sk, take co sa hodia aj ku sviatocnemu oblecku aj ku rifliam.. 🙂

nas jurko mal cely tyzden posunuty rezim, zaspaval nam vecer o 21-21.30 a rano vstava o pol osmej - osmej.. a na obed chodi tiez spat o 2 hodky neskor.. no musime sa vratit do starych kolaji lebo aspon vecer si chcem vydychnut a takto som uz ja unavena a on este nie 😅

csikike
14. sep 2008

pierri, no to posunutie planujem aj ja, lebo bezne sme ho kupali az 21.-21.30 a potom zaspaval este neskor, takze uz to nie je dobre, uz je chladnejsie, tak nechodimne aj vecer na prechadzky, tak ho uspime trocha skor...
inac po dlhsom case sme mali super noc, zobudil sa az rano o 6.47 😵
inac aj my uz mame topky, su super a na doma papuce, velkost 18.
Ozi, ako riesite nohavice, teda aku velkost? lebo tomik ked sedi, tak aj 80 su mu kratke 😲

csikike
14. sep 2008

a ta hnusna reklama nivea je riadny brnkac na nervy, tak to neznasam 😖 , je to strasne vtierave 😨

penelope10
14. sep 2008

AHOJTE 🙂
no Pierra sa asi dobre vysantila vcera , ked sa tu ani neukazala 🙂... tesim sa na fotos 😉

Csiki... Nivea.. no nekup to ! 😀
Ten isty problem som mala ak na www.centrum.sk
tam vyskakoval tipos a to atk ze som sa nemohla lognut do vlastnej schranky ... 😖
Vydrž to... snad si to neobjednali na dlho.... 😎
Inak co robite? Vonku je zima ako v Rusku ! 🙄

pierra
14. sep 2008

aahojtee.. uz sme domaa, prave sme sa vratili z "vyhryzkov" 🙂
zvladli sme to na jednotku s hviezdickou, my sme sa dobre zabavili a jurko bol veeelmi zlatucky, v noci bol iba raz hore,co sa mu ani doma nestava a cez den spal dokonca 2x, dokopy 3 hodky.. no darmo, cerstvy vzduch na dedine a nove zazitky detom urcite iba prospievaju 😵
ja som unavena ako kon, malo sme spali, svagrina uz odisla, este tu mame do zajtra svokru,idem sa jej venovat..

asi vas sklamem ale nemam ziadnu normalnu fotku zo svadby, ja som mala plnu kartu,takze som nefotila a svagrina ma milion fotiek ale su.. no dost otrasne 😅

csikike
14. sep 2008

my mame u nas hody, takze tu boli svokrovci od obeda, maly bol dost vonku, ale naobliekany ako zo sibira, no teda mal body, mikinu a bundicku, podsite gatuse a tpky a bol prikryty dekou ale ruky mal vonku a boli studene a ja iba v kratkorukavovou tricku 😅 , mne bolo akurat 😀
ooooooo, aj ja chcem ist na svadbu

monika1
15. sep 2008

Ahojte 🙂
to je otras pocasie 🙄 taka kosa ze koniec a este dnes aj prsi,no slava mozme byt cely den doma 🙄 🙄
vsak to je rovno na zimnu vetrovku 😅
ja som vcera malemu dala podsite gatuse,body,mikinu a tenku vetrovku a pri ciapke stale vyvadzal tak sa mu to nepaci 🙄

pierri super ze si sa zabavila,tak nakoniec aj Jurko to zvladol perfisne 😵

my sme dnes inac spali ukazkovo,bodajby takto uz spal stale...od vecera sa zobudil az o 5,dali sme mu mlieko a este horko tazko zaspal do 7.20 takze super 😵 😵 mozno je to aj zimou,uz som mu dala vcera pyzamko lebo v spalni 22 st...

csikike
15. sep 2008

moni, tomik spal podobne, ale mlieko dostal az o 6 a potom potiahol do 9 tej a teraz je taky prispaty, ja mam rada taketo pocko, ale obliekat drobca je hrozne, on je vkuse rozlietany, ani na chvilku nepostoji tak sa dopoti kym ho naobliekam...

pierra
15. sep 2008

ahojtee..
aj nas jurko lepsie spi ked je takto chladnejsie.. zato doma cely den byt je o drzku 😒 fnuka kazdu chvilu, jedna izba na hranie mu je straaasne malo, ja sa uz teraz bojim zimy,neviem co tu budeme cely den vystrajat.. minulu zimu som ho supla do kocika a kludne som si mohla pobehat vsetky supermarkety, jurkovi to nevadilo.. teraz sa s nim do obchodu neda ist v ziadnom pripade.. este sa naucil vyjst na kreslo, skoro som odpadla ako som ho zbadala 😀

csiki, co su to hody? taka slavnost v kostole a potom sa cely den napchava? 😅

csikike
15. sep 2008

pierri, to o kostole neviem, ale moze byt, su tu kolotoce a tak...a koooooooooopa jedla 😀
jurko je sikulak 😉
inac, uz ma tomik 3 zubky, teda, horne 2 sa len predrali a dole ma iba 1 ale ten uz trci 😀

monika1
15. sep 2008

no my sme kazdy den poobede ako sa vyspal sli niekde do nakupneho centra,nemohli by sme byt doma cely den takze aspon takto sa vyvetral ale zajtra sama doma ked takto bude opat prsat bude katastrofa 🙄 🙄

penelope10
15. sep 2008

Ahojte...
no sibir je tu... baby mozno si o mne pomyslte ze som sisi... kupala som maleho a ked som ho dala do spacieho vaku... zdalo sa mi chlano tak som mu dala na hlavu ciapku 😅 .... no fakt sa mi zda v byte kosa + maly zacal poobede pokasliavat.

Csiki jeeeeej tak uz mate 3 zubky 😵 😵 😵 Gratulujem malemu zubacovi 😉
inak kolotoce v takej plusti ???? hmmmmm... ci mi nieco uslo?

Moni... neboj nic snad to obdobie dazda raz skonci 🙂
inak Lara sa ani este neukazala, ze ? Ona by asi najobjektivnejsie porovnala tu kosu tuna a v GB...

pierra
16. sep 2008

dobre ssssstudene ranko 🙄

pene vobec nie si sisi, my uz v kupelni zapiname ohrievac a jurkovi robim na spanie brloh aby neprechladol..
idem rozmyslat,co budem dnes s jurkom robit..
keby sme mali aspon kvalitne materske centrum,ja by som tam chodila hoci aj kazdy den..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre